• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Já si to myslela, ale s počínající mateřskou demencí mi to došlo, až když jsem to napsala :wink:
26. bře 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak moje mateřská demence napsala zase vánoční, z toho si nic nedělej :grinning:
26. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, kde se dá napsat o vzorky sunarů? nějak jsem to na těch stránkách nenašla
26. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti to já taky ne, o tom psala maruna v září :sweat_smile:
26. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha - já myslela, že ty :sweat_smile:
26. bře 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ty pohlednice mi dnes došly, já u nich dělám ty kalendáře, tak mi poslali mailíka i s nějakým kodem pro tu akci
26. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči kódem jo? žádnej to nechtělo...
26. bře 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě přišel právě takhle mailík, že je to pro prvních 1000 objednávek a chtělo to kod
ale hlavně, když to funguje :wink:
26. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mne uz ten odkaz na pohlednice nefunguje :frowning2: tak mam smulu holt..

jdu do sprchy :wink:
26. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a zkoušelas to přes to www.24print.cz?
26. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikeš má trochu zvýšenou teplotu
čípky dávat až od 38, dřív ne, že?
26. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci no, říkají to, ale já bych mu už na noc dala, aby mu to nestouplo v noci
26. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně minule drka i řekla, že jí na noc můžu dát preventivně sirup
26. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem mu ten čípek dala :wink:
26. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude to dobrý :wink:
26. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně, ať mu nevypadne, nevěděla jsem, jak hluboko :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím zkušenost nemám no, já dávám sirup :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči a co dáváš za čípky? Mně tuhle prodala nějaký v lékárně a já až doma zjistila, že to je od devíti kilo :cry:
26. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli kolik vážíte?

ilci, jsem ti zapomněla odpovědět, vážila jsem se večer s malou a má cca 8 kg :wink: takže za měsíc přibrala taky tak 500g
26. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě doporučili, že jsou čípky účinější
mám paralen , je od 7kg
ale má furt nad 38
jak dlouho jste měli teplotu?
27. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, sirup nurofen?
na ten jsem teď koukala a neměl by se dávat u průduškového astmatu
vzhledem k tomu, že má na to Mikeš náběh, tak asi zůstanem u čípků
to zas bude den
já snídám a Mikeš ječí
27. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, my jsme měli jen lehce zvýšenou a jeden den. Mám tu panadol, paralen a nurofen sirup. Poprvé jsem dala panadol, podruhém očko nurofen, preventivně na noc. Ale čípky mají fungovat, tak u nich zůstaň :slight_smile: Snad ho to brzy přejde, Kája se vzbudila taky pěkně protivná :unamused:
27. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmm, tak my taky kapánek topíme. Dala jsem mu ten jahůdkovej panadol a zalitovala jsem - šklebil se a soukala jsem to do něj půl hodiny. Příště mu vrazim Nurofen čípek a bude to. :wink: To je naše první teplůtka po očkování - možná je to malou rýmou, co má. Ale chrčí jen v noci a nic pořádně nevysaju, tak jsem to nehrotila.....asi jsem měla. :frowning2: Ale teď už je to stejně jedno. :unamused:
27. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, nejelo mu to?
já právě koukám po těch sirupech a panadol bychom i mohli, ať mám pak něco v zásobě

prcek usnul, musela jsem opět nosit ve vaku, asi mu moc dobře není, no

tak jdu něco dělat :wink:
27. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il. nějak mu to nechutnalo - je to pravda slaďounký, ale na patře zůstává hořká chuť léčiva, tak asi proto. Zato na Ambrobene otevíral pusinku ochotně. :grinning:
Já tu mám po včerejšku děsnej výbuch, že nevim, kde začít. Teď konečně snídám, taky jsme se chovali. :sunglasses:
27. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to bude dobry :wink:
My mame cipky Paralen (ty zabiraj rychle) a pak Panadol baby, ale to jsem davala jen jednou a prislo mi, ze pomalejc ucinkuje nez ten Paralen.... takze od ty doby davam jenom cipek. Zatim mela Any teplotu po kazdym ockovani :wink:
27. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, zkousela jsem to a nikde teda nic zdarma nevidim :sweat_smile: 10kusu za 99,- - to si muzou nechat :grinning: Pohlednice nepotrebujem, pac nic neposilame :wink:

Jdu varit, zeny moje :sunglasses:
27. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani je to divný, někomu to jde někomu ne :grinning: jedna zářijovka jim tam psala a napsali jí, že je to jen pro ty, co už u nich něco objednávali, přitom mě to šlo a nicjsem neobjednávala, tak nevim :grinning: uvidím za kolik to přijde, v potvrz.mailu bylo že zadara, tak uvidim no.

Jsou to ale vychcánci, poslala bych na ně ispekci :grinning:
27. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, ale až dojdou pohlednice, ne? :grinning:
Jani, promiň, zapomněla jsem odpovědět, kam jsem psala. Psala jsem všude možně, ale hlavně se mi podařilo nají jakýsi blog, kde byly odkazy na stránky, kde všude můžeš dostat vzorečky zdarma - takže třeba na Nutricii, Hipp, Hami, Hero, ale i nějaký dospělácký - nějaký huboucí hajzly, čaje apod. Zkusím to najít v historii a písnu sem. :wink:
A jinak ještě jednou chválím Hipp, poslal velkou obálku plnou vzorečků. Jsou tam různé čajíky, vzorky mlíčka2 a kašičky, oejíček a krémík a lžička malá a větší na polívku. :wink: Možná ještě něco, nechce se mi to probírat dopodrobna. :wink:
27. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek