Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
agla
26. bře 2009
Já si to myslela, ale s počínající mateřskou demencí mi to došlo, až když jsem to napsala 😉
vrana
26. bře 2009
no tak moje mateřská demence napsala zase vánoční, z toho si nic nedělej 😃
vrana
26. bře 2009
bustik
26. bře 2009
vrani, kde se dá napsat o vzorky sunarů? nějak jsem to na těch stránkách nenašla
vrana
26. bře 2009
busti to já taky ne, o tom psala maruna v září :-N
bustik
26. bře 2009
aha - já myslela, že ty :-N
ilci
26. bře 2009
jo, ty pohlednice mi dnes došly, já u nich dělám ty kalendáře, tak mi poslali mailíka i s nějakým kodem pro tu akci
vrana
26. bře 2009
ilči kódem jo? žádnej to nechtělo...
ilci
26. bře 2009
no, mě přišel právě takhle mailík, že je to pro prvních 1000 objednávek a chtělo to kod
ale hlavně, když to funguje 😉
zvizatinka
26. bře 2009
Holky, tak mne uz ten odkaz na pohlednice nefunguje 😞 tak mam smulu holt..

jdu do sprchy 😉
vrana
26. bře 2009
jani a zkoušelas to přes to www.24print.cz?
ilci
26. bře 2009
Mikeš má trochu zvýšenou teplotu
čípky dávat až od 38, dřív ne, že?
vrana
26. bře 2009
ilci no, říkají to, ale já bych mu už na noc dala, aby mu to nestouplo v noci
vrana
26. bře 2009
mně minule drka i řekla, že jí na noc můžu dát preventivně sirup
ilci
26. bře 2009
tak už jsem mu ten čípek dala 😉
vrana
26. bře 2009
bude to dobrý 😉
ilci
26. bře 2009
tak hlavně, ať mu nevypadne, nevěděla jsem, jak hluboko :-N
vrana
26. bře 2009
s tím zkušenost nemám no, já dávám sirup :-N
agla
26. bře 2009
Ilči a co dáváš za čípky? Mně tuhle prodala nějaký v lékárně a já až doma zjistila, že to je od devíti kilo 😢
vrana
26. bře 2009
agli kolik vážíte?

ilci, jsem ti zapomněla odpovědět, vážila jsem se večer s malou a má cca 8 kg 😉 takže za měsíc přibrala taky tak 500g
ilci
27. bře 2009
mě doporučili, že jsou čípky účinější
mám paralen , je od 7kg
ale má furt nad 38
jak dlouho jste měli teplotu?
ilci
27. bře 2009
vrani, sirup nurofen?
na ten jsem teď koukala a neměl by se dávat u průduškového astmatu
vzhledem k tomu, že má na to Mikeš náběh, tak asi zůstanem u čípků
to zas bude den
já snídám a Mikeš ječí
vrana
27. bře 2009
ilci, my jsme měli jen lehce zvýšenou a jeden den. Mám tu panadol, paralen a nurofen sirup. Poprvé jsem dala panadol, podruhém očko nurofen, preventivně na noc. Ale čípky mají fungovat, tak u nich zůstaň 🙂 Snad ho to brzy přejde, Kája se vzbudila taky pěkně protivná :-|
fimautor
27. bře 2009
Hmmm, tak my taky kapánek topíme. Dala jsem mu ten jahůdkovej panadol a zalitovala jsem - šklebil se a soukala jsem to do něj půl hodiny. Příště mu vrazim Nurofen čípek a bude to. 😉 To je naše první teplůtka po očkování - možná je to malou rýmou, co má. Ale chrčí jen v noci a nic pořádně nevysaju, tak jsem to nehrotila.....asi jsem měla. 😞 Ale teď už je to stejně jedno. :-|
ilci
27. bře 2009
fim, nejelo mu to?
já právě koukám po těch sirupech a panadol bychom i mohli, ať mám pak něco v zásobě

prcek usnul, musela jsem opět nosit ve vaku, asi mu moc dobře není, no

tak jdu něco dělat 😉
fimautor
27. bře 2009
Il. nějak mu to nechutnalo - je to pravda slaďounký, ale na patře zůstává hořká chuť léčiva, tak asi proto. Zato na Ambrobene otevíral pusinku ochotně. 😃
Já tu mám po včerejšku děsnej výbuch, že nevim, kde začít. Teď konečně snídám, taky jsme se chovali. 😎
zvizatinka
27. bře 2009
Holky, to bude dobry 😉
My mame cipky Paralen (ty zabiraj rychle) a pak Panadol baby, ale to jsem davala jen jednou a prislo mi, ze pomalejc ucinkuje nez ten Paralen.... takze od ty doby davam jenom cipek. Zatim mela Any teplotu po kazdym ockovani 😉
zvizatinka
27. bře 2009
Hani, zkousela jsem to a nikde teda nic zdarma nevidim :-N 10kusu za 99,- - to si muzou nechat 😃 Pohlednice nepotrebujem, pac nic neposilame 😉

Jdu varit, zeny moje 😎
vrana
27. bře 2009
jani je to divný, někomu to jde někomu ne 😃 jedna zářijovka jim tam psala a napsali jí, že je to jen pro ty, co už u nich něco objednávali, přitom mě to šlo a nicjsem neobjednávala, tak nevim 😃 uvidím za kolik to přijde, v potvrz.mailu bylo že zadara, tak uvidim no.

Jsou to ale vychcánci, poslala bych na ně ispekci 😃
fimautor
27. bře 2009
Hani, ale až dojdou pohlednice, ne? 😃
Jani, promiň, zapomněla jsem odpovědět, kam jsem psala. Psala jsem všude možně, ale hlavně se mi podařilo nají jakýsi blog, kde byly odkazy na stránky, kde všude můžeš dostat vzorečky zdarma - takže třeba na Nutricii, Hipp, Hami, Hero, ale i nějaký dospělácký - nějaký huboucí hajzly, čaje apod. Zkusím to najít v historii a písnu sem. 😉
A jinak ještě jednou chválím Hipp, poslal velkou obálku plnou vzorečků. Jsou tam různé čajíky, vzorky mlíčka2 a kašičky, oejíček a krémík a lžička malá a větší na polívku. 😉 Možná ještě něco, nechce se mi to probírat dopodrobna. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli