• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Jsem FÁÁÁÁKT DOBRÁ :grinning: , hned jsem to našla:
http://i.kuku.sblog.cz/potraviny
27. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, a na co všechno jsi tam psala?
27. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hero, Hipp a Hami. Hamé mě neláká, stejně jsou ty jejich přesnídávky přislazované a příkrmům nevěřím. :unamused:
27. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš, my měly hamánka mrkev rýže a káje mooooc chutnal :grinning:
27. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdo ti teda co poslal?
27. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zatím Hipp, to už jsem psala, Hero mi napsali, ať si vyberu ze tří produktů, co chci poslat, tak prý přijde během několika týdnů (dávají na výběr mlíčko, nemléčnou kaši a rozputný nápoj Malina) a Hami opět nic. Tak tam budu volat na infolinku. O vzorečky ani tak nestojím jako o ten jídelníček - nechce se mi tisknout - stejně by nebyl tak pěknej jako od nich. :wink:
27. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm vidíš a z toho hami klubu ten jídelňas taky nepřišel, vypadá zajímavě, zkusím jim taky písnout
27. bře 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, vážíme 7,1 kg, tak se jí to bojím dát - tedy zatím nebylo potřeba - ale zase po očkování to třeba potřeba bude.
27. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli - tak kup buď paralen 100, ten je od 7kg a nebo dej jen půlku čípku. Kiki měla při prvním očkování 6 kg a právě mi v lékárně pani říkala, že ty paralen jsou nejslabší a že mám dát jen půlku, když vlastně ještě 7 kg nemá :wink:
27. bře 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten hipp mě štve
jsem se tam zaregistrovala a teď se nemůžu přihlásit, háže mi to chybu
a to jsem si už nechala poslat na mail přihlašovací údaje
tož písla jsme tam kvůli tomu mailík, snad to vyjde

jídelníčku jsem si ani nevšimla, už ho jdu omrknout
27. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, psala jsem hami mail o ten jídelňas a paní mi odepsala a prý mi posílá 4. a 6. a v balíčku později mi přijde ten 10. :wink: A ozval se mi hamánek a sunárek, co chci za vzorky :dizzy_face:

jo a máme golfky, jupí!!!
27. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, se z toho picnu normálně. V úterý máme jít na očkování a Kája dneska od rána kucká, a to jsem s ní týden mezi lidma radši nebyla, aby do očko nic nechytla. Fakt supr. Nevíte jakej je max. rozestup mezi dvěma prevenarama?
28. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, no tak vidíš. Je fajn, že tyhle firmy si svých zákazníků váží a předcházejí si je, viď?
S tím kašlíkem je to blbý. Ale třeba to nebude nic nakažlivýho, třeba jen víc slinila nebo máte sušší vzduch. U nás přes den netopěj a večer jo, takže nám tu kolísá teplota, že bych je nejradši kopla. :angry:
28. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vám netopí?
mě dr. říkala, že hlavně ať nemá teplotu, jinak to prý neva
ale co dr. to názor
28. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No přes den to nějak fláka, tak malýmu v pokojíčku přidám o stupínek víc a večer si to většinou neuvědomím a pak tu má děsný vedro...... :angry:

Holky, teď študuju materiály, kterýma mě zásobila Mudra - od Sunaru, nestlé a Beby a zkonstatovala jsem, že jsem úchyl. Už si brousím, co zas malýmu koupím... např. jak mi vůbec nepil, tak už plánuju zkusit další nápoje, jen aby mu už bylo 6M. :sweat_smile: Jinak v tom od Sunaru je recept na přesnídávku a už v 6M prý můžete přidat jogurt... tak je to fakt blázinec. Je pravda, že když nejsme alergici a hlavně alergie na kravské mléko by se už snad projevila, tak proč ne. Stejně vybírám takový, aby neměl éčka, konzervanty a jinou chemii. :wink:
Jo a taky se těším na sušenky Sunarka. :dizzy_face:
28. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já tady opatrně čekám, až malej vytuhne, abych skočila do vany umýt si vlasy a on si začal vesele prdět pusou - ten snad prská až na vrchol hrazdičky. :grinning:

Jinak píšu jak tatar, takže mi v tom předchozím chybí pár lsabik, příp. slov. :sunglasses: Ale vy mi rozumíte, že jo? :confused: :slight_smile:
28. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, je nám to jasný :grinning: :grinning:
já teď 1,5h uspávala, napřed v postýlce a po půl hodině, když už chvíli ječel jak blázen opět nastoupilo nošení ve vaku
zítra máme oslavu, doba binec jak v tanku, ještě musím dodělat na zítra řez :grinning:
teď aspoň konečně jím

jinak ty materiály - je to pro ně dobrý tak, člověk by ani nevěděl, za co všechno může utratit
sušenky už jsem nějaké nakoupila, tak jsem pak na to zvědavá
jogurt pak chci dávat jen ten bílý hollandia nebo tak, ev. mu do něj přidám ovoce a je to
28. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky dávala jen Hollandia a když nebylo zbytí, tak (jednou) koupenej nějakej sice od vietnamce, ale psali bez konzervantů :wink: a s živýma kulturama. :slight_smile:
Já mu zas zkoušm dávat ty bezlepkový křupky, co se v puse krásně rozpustí. Tak vždycky po přesnídávce, když huláká, že jsme už skončili, dostane křupku - držím mu ji v pusině, on žužlá a je spokojenej a hlavně je klid. :grinning: Sušenky chci zatím jen na drcení třeba do toho jogurtu. :wink:
JInak je fakt, že toho je tolik, že bych jen za jeho jídlo nechala v krámě majlant.
Teď zas potřebujeme koupit plíny, tak jsem říkala aspoň dvoje, ať na to nemusim furt myslet a stejně tak Nutroš aspoň 2x a na to nestačí ani 1000,-. :astonished: :confounded: Lítá to, no co se dá dělat.
28. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tonda snad konečně vytuh, hulákal tu a nemohl zabrat. Tak já jdu na ty vlasy a konečně se převlíknout. :sweat_smile: Teď už si nemůžu takhle odběhnout jako dřív, teď už neustále otáčím zpátky na záda, jinak by se snad uhulákal. :rolling_eyes:

Nepřemýšlíte už o spinkání v pokojíčku? Já si akorát domlouvám chůvičky a ráda bych někdy brzy začala. I když nevím, jestli to projde u manži, on je strašně cimprlich a z Tondy úplně hotovej. Nejradši by ho krmil lahvičkou snad ještě v pěti letech, ne-li v 18. :grinning:
28. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim :grinning:
jsem nedávno MM říkala, že kdy jako tak myslí, že půjde Mikeš do pokojíčku, jestli třeba v létě
a MM na to vyjeveně : Tak brzo??
:grinning: :grinning:

a dáváš teda už přesnídávku? a maso?
28. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, i ovoce i masíčko. :wink: Včera jsme měli poprvé i jehněčí. :slight_smile: Jen se mi nějak nedaří dodržovat, že nové jídlo má na 3x. Skleničku slupne, jen se po ní zapráší.
Co jsem tak vypozorovala, tak kuře se zeleninou nic moc, ale když je to i s jablíčkem, tak joooo. :grinning: Krůta se zeleninou mu taky jela a taky mu chutnalo zeleninové rizoto od 5M. :wink: Ono mu vlastně jinak jede všechno. :grinning: :grinning: :grinning:
Ale čaje mu nejedou, lumpovi. i když si říkám, že plínky má počůraný vydatně, a to ne že by je měl půl dne - tak 4 hodiny max, tak to zas tak neřešim. :slight_smile: Jen včera mě to hodně štvalo, jak měl teplotu a potil se. :confounded:
28. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojy holky, vy jste toho teda nažvanily :slight_smile:

fim k těm jogurtům, jsem zjistila že holky v září je taky dávaj, tak se asi můžou dřív :sweat_smile: tak pardon, za mystifikaci :confused:
já jsem dneska koupila ty křupky, prý se maj od 6. měsíce, ale nevím jestli to tak dlouho vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jediný prý na co bacha jsou věci s lepkem, ty aý hodně pozdě, kvůli alergiím, platí i pro nerizikové skupiny, takže kontrolujte hlavně sušenky, kaše atd.

o věcech v krámě mi ani nemluvte, dneska jsem do nákupu propašovala aspoň mističku na jídlo od MAM a je krásňoučká :dizzy_face: a od 6 měs. mám spadeno na kaši pd sunadu s drcenýma sušenkama a prý je moc dobrá piškotová :dizzy_face:

holky to dítě je už 3. den protivný, jestli to nebudou zuby :confused:

budu tu víc navečer, MM jde na pivko, tak vložím i foto golfek :wink:
jo a maso dáváme, ovoce až příští týden, s čajem a jinýma tekutinama než s mlíkem, taky bojujeme, moc nechce
jo a v pokojíčku už spinká a pohoda :wink:
28. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u oběda jsem se pobavila, prcek měl tu dýni a docela mu jela, než teda zchládla
studený to nechtěl
ale jak jsem to přihřála, vrazil mi i ruku do misky v nestřežené chvíli
a zapatlaní jsme byli oba :grinning:

čaj mu musím dát před jídlem, to vypije a ještě se dožaduje
po jídle pije jedině mlíko, čaj plive

jak ty křupky vypadají? ty jsem ještě nezahlídla

o tom lepku jsem slyšela různé názory, prý třeba u kojených dětí se mají zavádět než se kojení ukončí, že je to prý pro děti líp stravitelné a méně rizikové nebo co
pak si má člověk vybrat
28. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
golfky pěkný :wink:
28. bře 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lči fakt jo? to jsem nikde neslyšela, všude naopak hodně varujou :confused: Jinak ty křupky, mívají je v bio prodejnách nebo i normálně v hypermarketech, buď u pěčiva nebo ve zdravém koutku, jsou kukuřičný a buď je dělají jako takový malý hovínka nebo jako větší tyčky a bacha, dělají se i s příchutí. Já je dneska Káje koupila a zkusila jsem jí kousek dát, čučela na mě jak puk a když jsem jí to držela, tak to olizovala, jinak se sama neangažovala :grinning:
28. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, my už se asi konečně budeme stěhovat -tedy konečně -t ak cca za 2 měsíce a tam už bude spát v pokojíčku - ani by se nám postýlka do ložnice nevešla.
Vrani, my jsme taky protivný už od úterý - zuby jí prosvítaj, ale zatím nic :cry:
28. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy od zavedení příkrmů jste začali dávat ovoce? A taky postupně místo mlíčka??
Ilči, je pravda, že co Dr. to jinej názor. Mě se třeba minule ptala na tu rýmu, když ji viděla v kartě -kdy jí skončila - prý by měla být tak týden před očkováním zdravá. No ale ona jí zrovna začínala znovu a už jsem to neřešila a nic se nestalo, ani teplotu neměla.
28. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli já budu začínat př. týden, prý by se mělo měsíc po zavedení příkrmů a taky postupně místo mlíčka :wink:
28. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, četla jsem to na netu, že je to teď ohledně lepku nějaký nový trend
ale já to hrotit nebudu, pojedu podle starého trendu

my si na ovoce ještě 14dní počkáme, ale už se těším, až začneme
29. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, stěhujete se do většího?
mě furt taky láká větší byt, ale tady nic vhodného není, tak uvidíme
29. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek