• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ilči - no jo, sice žádný veliký zázrak, ale te´d jsme v garsonce. Plán byl takový, že až se malá narodí, tak už budeme přestěhovaný - ovšem developer to viděl jinak a už mají dost slušné zpoždění. No ale nakonec mi to takhle vyhovuje, protože mám vše po ruce :grinning:
A vy jste také v malém? A proč ještě 14 dní na ovoce?
29. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že začnu ovoce měsíc od začátku příkrmů, zatím přikrmujem něco přes 14 dní

my jsme sice v 3+1, ale malinkatém, třeba ložnice má 8m :grinning:

a do jaké části se stěhujete?
29. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, já myslim, že my po přestěhování na tom s velikostí bytu budeme stejně jako vy. Ale oproti tomu, co jsme teď, to je rozdíl :slight_smile: Stěhujeme se do Nupak - to je cca 10 km od Prahy. Výhoda je, že pak to budu mít tak 5 minut do práce :grinning:
Dáváte jako příkrm tu malou skleničku nebo vám prcci snědí i více?
29. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli já dávám tu malou skleničku, občas ji nastavím třeba trochou brambory. Víc budu dávat až pozdějí :wink:
29. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bré ranko mamky. :grinning:
Dneska jdeme poprvé na plavání, tak jsem na to zvědavá. :wink:
Jo a chtěla jsem se zeptat - přitahují se vám děťátka do sedu? Já když Toníka přitáhu (jen jako test :wink: ), tak krásně drží záda a hlavu, ale sám se nepřitahuje ani náhodou. je nějakej línej na ty ruce. :unamused:
30. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, já ho ani nepřitahuju, na rehabce mi říkala, ať páteř nezatěžuju, že nemá ještě zpevněné svaly, ať se mu nekřiví záda
takže nošení jen v klubíčku apod.

jinak jsme se v noci vrátili do stavu před 3 měsíci, prcek vyžaduje opět kojení 2x za noc
tak nevím, jestli je to nějaký růstový spurt nebo mu prostě díky příkrmu v poledne nějak chybí jídlo nebo co

agli, tak to je fajn, já to měla taky kdysi 5minut do práce
30. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, přitahuje se, hrozně a houpe se. Když ji mám na klíně a můžu mít sebevětší snahu mít ji v klubíčku, to už prostě nechce, chce normálně sedět, poskakovat a houpat se.
30. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak Kája ve v tomhle mnohem dál než Mikeš :wink:
ten bude těžkej pohodář, pěkně všechno pomalu a v klídečku :grinning:
30. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci ona je fakt hrozná, pořád s sebou mele, docela se těším až poleze, protože teď když je na břiše, tak se hrozně snaží, ale rozčiluje se že jí to nejde a to se fakt nedá poslouchat, a když ji otočím na záda je v cukuletu na břiše a je to nanovo :confounded:
30. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dámy, jsem si dala na čerstvém vzduchu trochu rozcvičku. Nejdřív radím kamarádce, aby nezapomněla na to potvrzení na plavání a pak jdu balit a zjistim, že ho sama nemám. Nějak jsme ho u Mudry zakecaly a ona mi ho nevytiskla. Jen jsem ho zaplatila. Tak jsem se teď proběhla na středisko, dokud tam ještě jsou... :sweat_smile:
30. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych řekla, že Kája je o dost napřed ve všem. :wink: A Il, řekla že bych, že spíš než hlady je to začínající strach z odloučení. Ten bude vrcholit v 8M, tak už se FAKT těšim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu konečna sbalit ty krámy na plavčo. :angry:
30. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, třeba je to jen u kojených, ty obecně víc v noci "zlobí" s tím jídlem
30. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož sál jak divej a pak ještě žahl 100ml UM :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a za 2,5h to samý

dobrá ranní rozcvička :grinning:
30. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás klubíčko taky nehrozí - válí sudy a přitahuje se do sedu pořád :unamused:
A Vrani - u nás to zlobení skutečně byly zuby - máme venku první :grinning:
30. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli tak super, to gratuluju!

fim, a jak se vám plavčo líbilo?
30. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky hlásím zub a druhý asi bude co nevidět. :slight_smile:
30. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, vy se máte, já chci taky :frowning2:
30. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prcek sice ječí dnem i nocí, ale na zuby to zatím nevidím :wink:
31. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já chi taky žuby. Teda u Tondy. Se na ně strašně těším, že bude pižižubej. :dizzy_face: Na to kňourání už zas tak ne.

Plavčo pěkný, máme to tu v Ústí fakt krásný, moc milou cvičitelku a po plavču je k dispozici herna na aklimatizování. Nemůžu si to vynachválit - včera to byla zkušební nezávazná lekce, jestli to prckům vůbec sedne, takže taky paráda. :dizzy_face:
Toníčkovi se chvílema líbilo, chvílema ne, ale nechal se snadno uklidnit a pokračovali jsme vesele dál. Bohužel v noci měl nějaký divoký spaní, tak snad ne díky plavču. Ráda bych s ním pokračovala......
31. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky hlásím příchod od mudry. Tak jenom telegraficky, jdeme baštit. Máme 3. hexu a 2. prevenar, zbývá ještě jeden. S příkrmama jsem se nepráskla, byla jsem srab. Ale drka prý, už můžete pomalinku začít, tak jsem si uchichtla pod vousy :grinning: Jsme objednaný na nastřelení naušnic, ale až na 20.4., dřív nebylo volno, zkusím se ještě podívat, jestli bych nesehnala někde jinde.

Jo a fim, přišly mi ty jídelníčky z hami a jsou to ty samý co měli u doktorky a co mi přišly v krabici od hami klubu, tak jestli to nemáš, můžu poslat, je to ta příručka Průvodce mateřstvím od uk 4. a od uk. 6. A taky mi přišly vzorky od hippu, plná obálka, super, doporučuju :dizzy_face: Tak já jdu dělat jídlo, pak se stavím :wink:
31. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jdu dneska na poštu pro nějaký balíček, tak snad to není od Hami, který momentálně docela hrotim, pže mě pěkně namíchli. Ale hned mi volala paní a vyřizuje to, tak snad mi neřekne, že už to mám na poště. :grinning: To by byl pěknej trapas. Jdu pro to až odpoledne. :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jdeme baštit - co máte? my od Hippu telecí se zeleninou a rýží. Tak jsem zvědavá. :wink:
31. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli mrkev s rýži od hamánka a já mám lasagne :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ještě nejedla a bude to jen čočková polívka. :pensive:
Jinak jsem právě začala zkoušet i něco jinýho, ať není moc cimprlich na Hami a hlavně Hipp a Hero mají příkrmy od 5m, ale i snad od 4M ve větších skleničkách. A to je konečně porce akorát pro Toníčka. :grinning: Dneska baštil úplně ukázkově a na konci bylo vidět, že je sytý, tak už nehltal jako ze začátku, ale dojel to všechno. :wink:
31. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim jj, já chci taky koupit něco jinýho než hami, protože mi vadí, že nemají moc druhů a je to hrozně tekutý.

HOLKY, KDYBYSTE NĚKTERÁ CHTĚLA TY BROŽURY OD HAMI O VÝŽIVĚ, KLIDNĚ VÁM JE POŠLU, MÁM JE 2X, MOŽNÁ 3X, MUSÍM SE PODÍVAT :wink:
31. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vážíme cca 8100
31. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já teď koukala na stránky Hami a ty jídelníčky tam už nemůžu najít. Měla jsem zatoi, že to byly vyloženě jídelníčky a ne ty Průvodci mateřstvím. :unamused:
Hani dík, já už nee, snad mi je po dnešku pošlou. :wink:
My vážíme 8 450g. :sweat_smile:
A ad plavání - připravte se na to, že budete vyřízený - stačilo mi chodit půl hodiny na bobku v bazéně a nosit 8,5 kilový závaží a zvedat nad vodu, do vody......máchat proti odporu vody.... síla. Kolena jsem měla gumový, stehna mě bolí ještě teď. :sunglasses: Chodim jak klaun. :grinning:
31. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi taky dneska přišel balíček od Hipp a byla to rychlost, psala jsem jim v pátek. :slight_smile:
31. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek