Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
agla
29. bře 2009
Ilči - no jo, sice žádný veliký zázrak, ale te´d jsme v garsonce. Plán byl takový, že až se malá narodí, tak už budeme přestěhovaný - ovšem developer to viděl jinak a už mají dost slušné zpoždění. No ale nakonec mi to takhle vyhovuje, protože mám vše po ruce 😃
A vy jste také v malém? A proč ještě 14 dní na ovoce?
ilci
29. bře 2009
jako že začnu ovoce měsíc od začátku příkrmů, zatím přikrmujem něco přes 14 dní

my jsme sice v 3+1, ale malinkatém, třeba ložnice má 8m 😃

a do jaké části se stěhujete?
agla
29. bře 2009
Ilči, já myslim, že my po přestěhování na tom s velikostí bytu budeme stejně jako vy. Ale oproti tomu, co jsme teď, to je rozdíl 🙂 Stěhujeme se do Nupak - to je cca 10 km od Prahy. Výhoda je, že pak to budu mít tak 5 minut do práce 😃
Dáváte jako příkrm tu malou skleničku nebo vám prcci snědí i více?
vrana
29. bře 2009
agli já dávám tu malou skleničku, občas ji nastavím třeba trochou brambory. Víc budu dávat až pozdějí 😉
fimautor
30. bře 2009
Bré ranko mamky. 😃
Dneska jdeme poprvé na plavání, tak jsem na to zvědavá. 😉
Jo a chtěla jsem se zeptat - přitahují se vám děťátka do sedu? Já když Toníka přitáhu (jen jako test 😉 ), tak krásně drží záda a hlavu, ale sám se nepřitahuje ani náhodou. je nějakej línej na ty ruce. :-|
ilci
30. bře 2009
fim, já ho ani nepřitahuju, na rehabce mi říkala, ať páteř nezatěžuju, že nemá ještě zpevněné svaly, ať se mu nekřiví záda
takže nošení jen v klubíčku apod.

jinak jsme se v noci vrátili do stavu před 3 měsíci, prcek vyžaduje opět kojení 2x za noc
tak nevím, jestli je to nějaký růstový spurt nebo mu prostě díky příkrmu v poledne nějak chybí jídlo nebo co

agli, tak to je fajn, já to měla taky kdysi 5minut do práce
vrana
30. bře 2009
fim, přitahuje se, hrozně a houpe se. Když ji mám na klíně a můžu mít sebevětší snahu mít ji v klubíčku, to už prostě nechce, chce normálně sedět, poskakovat a houpat se.
ilci
30. bře 2009
vrani, tak Kája ve v tomhle mnohem dál než Mikeš 😉
ten bude těžkej pohodář, pěkně všechno pomalu a v klídečku 😃
vrana
30. bře 2009
ilci ona je fakt hrozná, pořád s sebou mele, docela se těším až poleze, protože teď když je na břiše, tak se hrozně snaží, ale rozčiluje se že jí to nejde a to se fakt nedá poslouchat, a když ji otočím na záda je v cukuletu na břiše a je to nanovo :-S
fimautor
30. bře 2009
Tak dámy, jsem si dala na čerstvém vzduchu trochu rozcvičku. Nejdřív radím kamarádce, aby nezapomněla na to potvrzení na plavání a pak jdu balit a zjistim, že ho sama nemám. Nějak jsme ho u Mudry zakecaly a ona mi ho nevytiskla. Jen jsem ho zaplatila. Tak jsem se teď proběhla na středisko, dokud tam ještě jsou... :-N
vrana
30. bře 2009
fim, dobrý 😃 😃 😃
fimautor
30. bře 2009
Já bych řekla, že Kája je o dost napřed ve všem. 😉 A Il, řekla že bych, že spíš než hlady je to začínající strach z odloučení. Ten bude vrcholit v 8M, tak už se FAKT těšim. :-p
Jdu konečna sbalit ty krámy na plavčo. ]-(
vrana
30. bře 2009
fim, třeba je to jen u kojených, ty obecně víc v noci "zlobí" s tím jídlem
ilci
30. bře 2009
fim, tož sál jak divej a pak ještě žahl 100ml UM :-p
a za 2,5h to samý

dobrá ranní rozcvička 😃
agla
30. bře 2009
U nás klubíčko taky nehrozí - válí sudy a přitahuje se do sedu pořád :-|
A Vrani - u nás to zlobení skutečně byly zuby - máme venku první 😃
fimautor
30. bře 2009
vrana
30. bře 2009
agli tak super, to gratuluju!

fim, a jak se vám plavčo líbilo?
bustik
30. bře 2009
Taky hlásím zub a druhý asi bude co nevidět. 🙂
vrana
30. bře 2009
jé holky, vy se máte, já chci taky 😞
ilci
31. bře 2009
tak prcek sice ječí dnem i nocí, ale na zuby to zatím nevidím 😉
fimautor
31. bře 2009
Já chi taky žuby. Teda u Tondy. Se na ně strašně těším, že bude pižižubej. x-) Na to kňourání už zas tak ne.

Plavčo pěkný, máme to tu v Ústí fakt krásný, moc milou cvičitelku a po plavču je k dispozici herna na aklimatizování. Nemůžu si to vynachválit - včera to byla zkušební nezávazná lekce, jestli to prckům vůbec sedne, takže taky paráda. x-)
Toníčkovi se chvílema líbilo, chvílema ne, ale nechal se snadno uklidnit a pokračovali jsme vesele dál. Bohužel v noci měl nějaký divoký spaní, tak snad ne díky plavču. Ráda bych s ním pokračovala......
vrana
31. bře 2009
Ahoj kočky hlásím příchod od mudry. Tak jenom telegraficky, jdeme baštit. Máme 3. hexu a 2. prevenar, zbývá ještě jeden. S příkrmama jsem se nepráskla, byla jsem srab. Ale drka prý, už můžete pomalinku začít, tak jsem si uchichtla pod vousy 😃 Jsme objednaný na nastřelení naušnic, ale až na 20.4., dřív nebylo volno, zkusím se ještě podívat, jestli bych nesehnala někde jinde.

Jo a fim, přišly mi ty jídelníčky z hami a jsou to ty samý co měli u doktorky a co mi přišly v krabici od hami klubu, tak jestli to nemáš, můžu poslat, je to ta příručka Průvodce mateřstvím od uk 4. a od uk. 6. A taky mi přišly vzorky od hippu, plná obálka, super, doporučuju x-) Tak já jdu dělat jídlo, pak se stavím 😉
fimautor
31. bře 2009
Já jdu dneska na poštu pro nějaký balíček, tak snad to není od Hami, který momentálně docela hrotim, pže mě pěkně namíchli. Ale hned mi volala paní a vyřizuje to, tak snad mi neřekne, že už to mám na poště. 😃 To by byl pěknej trapas. Jdu pro to až odpoledne. :-N
fimautor
31. bře 2009
Taky jdeme baštit - co máte? my od Hippu telecí se zeleninou a rýží. Tak jsem zvědavá. 😉
vrana
31. bře 2009
my jsme měli mrkev s rýži od hamánka a já mám lasagne x-)
fimautor
31. bře 2009
Já ještě nejedla a bude to jen čočková polívka. |-|
Jinak jsem právě začala zkoušet i něco jinýho, ať není moc cimprlich na Hami a hlavně Hipp a Hero mají příkrmy od 5m, ale i snad od 4M ve větších skleničkách. A to je konečně porce akorát pro Toníčka. 😃 Dneska baštil úplně ukázkově a na konci bylo vidět, že je sytý, tak už nehltal jako ze začátku, ale dojel to všechno. 😉
vrana
31. bře 2009
fim jj, já chci taky koupit něco jinýho než hami, protože mi vadí, že nemají moc druhů a je to hrozně tekutý.

HOLKY, KDYBYSTE NĚKTERÁ CHTĚLA TY BROŽURY OD HAMI O VÝŽIVĚ, KLIDNĚ VÁM JE POŠLU, MÁM JE 2X, MOŽNÁ 3X, MUSÍM SE PODÍVAT 😉
vrana
31. bře 2009
Jo a vážíme cca 8100
fimautor
31. bře 2009
No já teď koukala na stránky Hami a ty jídelníčky tam už nemůžu najít. Měla jsem zatoi, že to byly vyloženě jídelníčky a ne ty Průvodci mateřstvím. :-|
Hani dík, já už nee, snad mi je po dnešku pošlou. 😉
My vážíme 8 450g. :-N
A ad plavání - připravte se na to, že budete vyřízený - stačilo mi chodit půl hodiny na bobku v bazéně a nosit 8,5 kilový závaží a zvedat nad vodu, do vody......máchat proti odporu vody.... síla. Kolena jsem měla gumový, stehna mě bolí ještě teď. 😎 Chodim jak klaun. 😃
bustik
31. bře 2009
Tak mi taky dneska přišel balíček od Hipp a byla to rychlost, psala jsem jim v pátek. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli