• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
fim myslím že ty jídelníčky už samotné nemají a v tom průvoci jsou taky recepty

busti, co se někdy sejít, když už bude hezky?
31. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To se mi zdá málo receptů kor když jeden je na bramborovou kaši a druhej vychází ze skleničky, do který dáš trochu nemléčný kaše. :unamused:
Busti, rychlovka, viď? Fakt mi to udělalo radost, že jsou takhle pohotoví. :wink: Taky jsem je pochválila do mejla.
Hani, dneska možná juknu na Bubíska. Už se těšim. :wink:
31. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co si stáhnout to z těch stránek, aspoň elektronicky?
31. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, teď jsem si to stáhla a je to fakt to samý akorá starší a receptů tam taky moc není
31. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jenže já to tam teď nemůžu nějak najít. :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nejsem úplně blbá, jsem už pochybovala, že tam nějaký jídleníčky byly. :grinning:
Díky, jsi hodná. :wink:
31. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no není zač, je to tvůj odkaz :grinning:
31. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, moc pěkná fotka - chtěla jsem taky začít s Áňou od půl roka, ale jsem ráda, že jsme se zbavily rýmy a kašle a mám teď strach. Taky je to u vás tak drahý jako tady v Pze?
Vrani - my dnes taky přišly od Mudry, máme druhou hexu a vypadá to, že bude permanentně do večera řvát :cry: Na Prevenar jdeme za měsíc.
Ad příkrmy - dnes mi snědla tu malou skleničku jako obvykle a asi za hodinu a čtvrt řev jak tur - musela jsem jí udělat 45 mlíka, protože řvala a řvala. Tak si myslím, že jí ta malá sklenička nestačí :cry:
Jo, Vrani, jestli máš těch brožur teda víc, tak já bych si klidně nějakou vzala - nemám ani jednu :(
31. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prckovi dávám taky trochu víc, než je ta malá sklenička, většinou míchám větší Alnaturu a malou Hami, má to na 2x - 3x

vrani, tak to vážíte stejně
31. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli jasný, mám, nechceš se sejít?
31. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se vrátila z venku a z pošty. Jakej balíček myslíte, že tam na mě čekal? :sweat_smile: Od Hami. :grinning: Tak trochu trapásek. :sunglasses:
Jinak plavčo u nás není tak drahý - jednou jsme se s kamarádkou omylem dovolali do plaváníčka v Letňanech a tam chtějí 4500 (myslím) za 15 lekcí. A nikdo neřeší, že se to dětičkám nemusí líbit. My máme 5 lekcí za 1050 a můžeme jít na zkušební lekci za 260,-. Tak jsme toho využili. A kdyžtak příště pokračovat dalšíma pěti zas za 1050. :wink:
31. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim :grinning: to je dobrý, to hami :grinning: tak to nakonec budeš mít taky 2x
:grinning:

jinak to plavání, to je bohužel úděl prahy no, je to tu drahý jak sviňa, my máme 10 lekcí za 3500 :angry:
31. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - v těch Letňanech to byl asi Motýlek a tam je to opravdu drahý. I na Prahu.
My jsme se byly přihlásit na plavání dneska a máme 10 lekcí za 2300 z toho si můžeš zaplatit jen 3 zkušební a pak se rozhodnout jak dál.

Vrani - klidně jsem pro sraz. Jen je blbý, že bydlíš až na druhé straně Phy. Tak vymyslet nějaký střed :wink:
31. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak mi daleko víc vyhovuje jídelníček (brožurka) od Hipp :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, byl to Delfínek, páč u nás se to jmenuje taky tak a vyjel ten pražskej. :wink: A my tam volaly kvůli termínu a přesvědčovaly jsme s kamarádkou tu paní, že tam mají zkušební lekci a tolikahodinový kurz atd a ona na nás tyhle ceny. Tak jsme se pak chechtaly, že do Letňan teda jezdit nebudeme. :grinning:
31. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, jasně že se můžeme sejít, teď už bude pěkně. Busti a kam jste se přihlásili na plavčo??
Dnes zkusim dát žížale necelou tu velkou skleničku, tak uvidíme :slight_smile:
1. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agli - je to v hotelu Duo na Proseku.
1. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
o plavču mi ani nemluvte
napřed jsem se tam hlásila mailem - žádná reakce
pak jsme tam došla osobně, paní si mě napsala a prý jen co vyleze instruktorka z bazénu, zavolají mi ohledně termínu zkušebního bazénu
je to už měsíc, paní se nejspíš utopila
nicméně za týden mi odpověděli na mail, že si mě zapsali a do 10dní se ozvou ohledně termínu zkušebního bazénu
budou to 3týdny a nic
:grinning:
1. dub 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, tak to je dobrý - tak abyste neplavali až za rok :slight_smile:
Busti, mylela jsem si to - kamarádka tam chodí a je spokojená.
Ještě jsem se vás chtěla zeptat - by už dáváte všechny kaše na noc? Mudra mi teď řekla, ať klidně dávám a jak dlouho vám prcci jedí před spaním?
1. dub 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aglo, já kaši dávám, prcek jí kolem 20h a pak kolem 22h usíná
předtím jí kolem té 16h
1. dub 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči: tak tomu říkám přístup k zákazníkům. A jiný plavčo tam asi nemáte, co? Jinak bych neváhala a poslala je do ..... :zipper_mouth:
Já taky kaši dávám a spát jde vesměs hned po ní, občas u ní už řve únavou a sotva ho položíme do postýlky, tak usne. :sweat_smile:
1. dub 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, jj, je to jediný plavčo a o zájemce nemají nouzi
ještě uvidím, dávám jim čas do konce týdne
1. dub 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik vám té kaše děti sní?
mu je ze 120ml vody málo
1. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agli kaši taky dáváme, jí ji v 19 a nejpozději v 19:30 jde chrupat, takže nijak extra dlouho před spaním.

Ilci, dávám jí tolik, kolik je na krabici, tzn. u hami ze 150 ml vody a u sunaru ze 120, zatím nevypadá že by jí to bylo málo :wink:
1. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám kaši těsně před spaním. A tolik kolik je na krabici, ale mám pocit, že by si klidně ještě dala. Jí hned musím zaplácnout dudllíkem :sweat_smile:
2. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, za chvíli jdu na spinning, tak jsem na sebe zvědavá. A na Kiki taky - je to i s hlídáním, tak uvidíme jak dlouho mě nechá ta naše cácora cvičit :grinning:
2. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak si to uzij :wink:

tak já ještě po kaši dokojuju, čaj plive
2. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož my tu kaši taky zkusíme - dnes jdu nakupovat, tak nějakou pořídím.
Vrani a kdy se chceš sejít? Tento týden už to asi nestihneme, ale co třeba v pondělí nebo v úterý??
2. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti máš můj obdiv, spining by mě zabil :sweat_smile:

agli je mi to celkem jedno, příští týden mám akorát v úterý dopoledne naušnice, jinak zatím nic :wink:

Holky dneska bude tak nádherně, už teď je tam 13° a já musím tvrdnout doma, za chvíli si přijde tchýně pro psa, berou ho na chalupu, v 11:30 se staví příbuzná pro hrací deku a v 15:30 kyčle. Tak se asi dostaneme ven až po o :angry:
2. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek