Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
31. bře 2009
fim myslím že ty jídelníčky už samotné nemají a v tom průvoci jsou taky recepty

busti, co se někdy sejít, když už bude hezky?
fimautor
31. bře 2009
To se mi zdá málo receptů kor když jeden je na bramborovou kaši a druhej vychází ze skleničky, do který dáš trochu nemléčný kaše. :-|
Busti, rychlovka, viď? Fakt mi to udělalo radost, že jsou takhle pohotoví. 😉 Taky jsem je pochválila do mejla.
Hani, dneska možná juknu na Bubíska. Už se těšim. 😉
vrana
31. bře 2009
a co si stáhnout to z těch stránek, aspoň elektronicky?
vrana
31. bře 2009
fim, teď jsem si to stáhla a je to fakt to samý akorá starší a receptů tam taky moc není
fimautor
31. bře 2009
Jenže já to tam teď nemůžu nějak najít. :-N
fimautor
31. bře 2009
Tak nejsem úplně blbá, jsem už pochybovala, že tam nějaký jídleníčky byly. 😃
Díky, jsi hodná. 😉
vrana
31. bře 2009
no není zač, je to tvůj odkaz 😃
agla
31. bře 2009
Fim, moc pěkná fotka - chtěla jsem taky začít s Áňou od půl roka, ale jsem ráda, že jsme se zbavily rýmy a kašle a mám teď strach. Taky je to u vás tak drahý jako tady v Pze?
Vrani - my dnes taky přišly od Mudry, máme druhou hexu a vypadá to, že bude permanentně do večera řvát 😢 Na Prevenar jdeme za měsíc.
Ad příkrmy - dnes mi snědla tu malou skleničku jako obvykle a asi za hodinu a čtvrt řev jak tur - musela jsem jí udělat 45 mlíka, protože řvala a řvala. Tak si myslím, že jí ta malá sklenička nestačí 😢
Jo, Vrani, jestli máš těch brožur teda víc, tak já bych si klidně nějakou vzala - nemám ani jednu 😞
ilci
31. bře 2009
tak prckovi dávám taky trochu víc, než je ta malá sklenička, většinou míchám větší Alnaturu a malou Hami, má to na 2x - 3x

vrani, tak to vážíte stejně
vrana
31. bře 2009
agli jasný, mám, nechceš se sejít?
fimautor
31. bře 2009
Tak jsem se vrátila z venku a z pošty. Jakej balíček myslíte, že tam na mě čekal? :-N Od Hami. 😃 Tak trochu trapásek. 😎
Jinak plavčo u nás není tak drahý - jednou jsme se s kamarádkou omylem dovolali do plaváníčka v Letňanech a tam chtějí 4500 (myslím) za 15 lekcí. A nikdo neřeší, že se to dětičkám nemusí líbit. My máme 5 lekcí za 1050 a můžeme jít na zkušební lekci za 260,-. Tak jsme toho využili. A kdyžtak příště pokračovat dalšíma pěti zas za 1050. 😉
vrana
31. bře 2009
fim 😃 to je dobrý, to hami 😃 tak to nakonec budeš mít taky 2x
😃

jinak to plavání, to je bohužel úděl prahy no, je to tu drahý jak sviňa, my máme 10 lekcí za 3500 ]-(
bustik
31. bře 2009
Fim - v těch Letňanech to byl asi Motýlek a tam je to opravdu drahý. I na Prahu.
My jsme se byly přihlásit na plavání dneska a máme 10 lekcí za 2300 z toho si můžeš zaplatit jen 3 zkušební a pak se rozhodnout jak dál.

Vrani - klidně jsem pro sraz. Jen je blbý, že bydlíš až na druhé straně Phy. Tak vymyslet nějaký střed 😉
bustik
31. bře 2009
Jo a jinak mi daleko víc vyhovuje jídelníček (brožurka) od Hipp x-)
fimautor
31. bře 2009
Busti, byl to Delfínek, páč u nás se to jmenuje taky tak a vyjel ten pražskej. 😉 A my tam volaly kvůli termínu a přesvědčovaly jsme s kamarádkou tu paní, že tam mají zkušební lekci a tolikahodinový kurz atd a ona na nás tyhle ceny. Tak jsme se pak chechtaly, že do Letňan teda jezdit nebudeme. 😃
agla
1. dub 2009
Vrani, jasně že se můžeme sejít, teď už bude pěkně. Busti a kam jste se přihlásili na plavčo??
Dnes zkusim dát žížale necelou tu velkou skleničku, tak uvidíme 🙂
bustik
1. dub 2009
Agli - je to v hotelu Duo na Proseku.
ilci
1. dub 2009
o plavču mi ani nemluvte
napřed jsem se tam hlásila mailem - žádná reakce
pak jsme tam došla osobně, paní si mě napsala a prý jen co vyleze instruktorka z bazénu, zavolají mi ohledně termínu zkušebního bazénu
je to už měsíc, paní se nejspíš utopila
nicméně za týden mi odpověděli na mail, že si mě zapsali a do 10dní se ozvou ohledně termínu zkušebního bazénu
budou to 3týdny a nic
😃
agla
1. dub 2009
Ilči, tak to je dobrý - tak abyste neplavali až za rok 🙂
Busti, mylela jsem si to - kamarádka tam chodí a je spokojená.
Ještě jsem se vás chtěla zeptat - by už dáváte všechny kaše na noc? Mudra mi teď řekla, ať klidně dávám a jak dlouho vám prcci jedí před spaním?
ilci
1. dub 2009
aglo, já kaši dávám, prcek jí kolem 20h a pak kolem 22h usíná
předtím jí kolem té 16h
fimautor
1. dub 2009
Ilči: tak tomu říkám přístup k zákazníkům. A jiný plavčo tam asi nemáte, co? Jinak bych neváhala a poslala je do ..... :-x
Já taky kaši dávám a spát jde vesměs hned po ní, občas u ní už řve únavou a sotva ho položíme do postýlky, tak usne. :-N
ilci
1. dub 2009
fim, jj, je to jediný plavčo a o zájemce nemají nouzi
ještě uvidím, dávám jim čas do konce týdne
ilci
1. dub 2009
kolik vám té kaše děti sní?
mu je ze 120ml vody málo
vrana
1. dub 2009
Agli kaši taky dáváme, jí ji v 19 a nejpozději v 19:30 jde chrupat, takže nijak extra dlouho před spaním.

Ilci, dávám jí tolik, kolik je na krabici, tzn. u hami ze 150 ml vody a u sunaru ze 120, zatím nevypadá že by jí to bylo málo 😉
bustik
2. dub 2009
Já dávám kaši těsně před spaním. A tolik kolik je na krabici, ale mám pocit, že by si klidně ještě dala. Jí hned musím zaplácnout dudllíkem :-N
bustik
2. dub 2009
Holky, za chvíli jdu na spinning, tak jsem na sebe zvědavá. A na Kiki taky - je to i s hlídáním, tak uvidíme jak dlouho mě nechá ta naše cácora cvičit 😃
ilci
2. dub 2009
busti, tak si to uzij 😉

tak já ještě po kaši dokojuju, čaj plive
agla
2. dub 2009
Tož my tu kaši taky zkusíme - dnes jdu nakupovat, tak nějakou pořídím.
Vrani a kdy se chceš sejít? Tento týden už to asi nestihneme, ale co třeba v pondělí nebo v úterý??
vrana
2. dub 2009
busti máš můj obdiv, spining by mě zabil :-N

agli je mi to celkem jedno, příští týden mám akorát v úterý dopoledne naušnice, jinak zatím nic 😉

Holky dneska bude tak nádherně, už teď je tam 13° a já musím tvrdnout doma, za chvíli si přijde tchýně pro psa, berou ho na chalupu, v 11:30 se staví příbuzná pro hrací deku a v 15:30 kyčle. Tak se asi dostaneme ven až po o ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli