• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
My jdeme těsně po dovče - v půlce července. Ale taky se už nemůžeme dočkat. :wink: Zdenda na to občas sám od sebe vzpomene, tak mi tím vždycky udělá ohromnou radost. :dizzy_face:
20. čer 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě kdysi chtěla spíš klučíka, ale brácha má dvě holčičky, 4,5 a 2r, tak jsem chtěla holčičku i kvůli tomu, aby se kamarádily :wink: no ale u nás v rodině zas všichni chtěli kluka, holky už jsou okoukané :grinning:
20. čer 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No s holčičkou si budeme muset trochu pospíšit. Včera jsme počítaly se sousedkoou výměnu krve a Zdenda má výhodu 5 let pro kluka proti mým 2 rokům pro holčičku. Takže dva roky po porodu nejpozději na to musíme úspěšně skočit, jinak to dalších 5 let bude zase klučík. :slight_smile:
20. čer 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá, jak se ti tam bude líbit. Já jsem zjistila, že nás obluhovala sama šéfka, MUDr. Figurová a byla moc příjemná. Odcházela jsem odtamtud a uculovala se jak měsíček na hnoji.

Mimochodem, zrovna jsem volala do Krče, cvičení až do října není, kvůli rekonstrukci, ale kurzy ano a stačí se přihlásit ve 30tt. Ještě to napíšu hokám do Krče. Se cvičením je docela potíž, buď je to drahé nebo mají plno a nebo jedou jen do prázdnin a pak až v září a to budu v 9. měs a pochybuju že se mi bude chtít cvi´čit. :grinning: Doporučili mi v Krči www.pomad.cz, tak to jdu prozkoumat.

fim, správně, starší chlapeček dohlídne :wink:
20. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, kam jedete na dovču? my už to máme za sebou, byli jsme poslední týden v květnu v Itálii, teď už nic nechystáme :unamused:
20. čer 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedeme jen na týden do Krkonoš. :wink:
20. čer 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale moooc se těšíme, že vypadneme, manža přijde na jiné myšlenky..... a prostě si to užijeme. :dizzy_face:
20. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé v tom pomadu je nějaká Havránková, to je moje jméno za svobodna :grinning:
20. čer 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budete mít super, hory jsou krásný v létě :slight_smile:
my museli takhle brzo, protože MP od června měnil práci, takže teď je ve zkušebce a s dovčou má utrum... :wink:
20. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono je bezva, že jsme ten pobyt dostali jako svatební dar (sice už před dvěma lety :sunglasses: ), takže to navíc bude zadáčo. :sweat_smile: :grinning:
20. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, no tak to je úplně super :grinning:
jé vy už jste obě vdaný, se vám musím pochlubit, právě na tý dovče - na výletu do Benátek jsem byla kóóónečně požádána o ruku, takže plánujeme za rok svatbičku :wink: asi 6.6.09 nebo konec května... :wink:
20. čer 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to je hezký, to musela být romantika v Benátkách :wink: Svatbičky já ráda, hned bych si to zopákla.

Tak pomad má sice nabídku dobrou, ale hodina plavání 180,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je taky krásný - přímo v Benátkcáh, jo? :astonished: Tomu říkám romantika. :dizzy_face:

Já byla požádána na svoje narozeniny, když jsem si akorát šila kostým bílé paní a byla jsem zamotaná do prostěradla. tak jsem se pak smála, že jsem byla příznačně taky celá v bílém. :grinning:
20. čer 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už máte tip na místo? Kde vůbec bydlíš?
20. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám s plaváním utrum - neustále si léčím mykózy. Ale na rybník bych prý mohla, tak se těším. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já u nás chodím na gravdijógu - 90 min za 70,- a součástí je 30 min povídání o tom, kdy jet k porodu. Takže je to vlastně i jako předporodní kurz. Ale musela bych tam jít nejmíň 6x, což snad zvládnu. :slight_smile:
20. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to byla docela sranda, požádal mě na na rozhledně, všude hafo lidí, skoro pokoutně vytáhl z kapsy prstýnek, já byla tak překvapená... :grinning: jsem přes rok do něj hučela a nic a když už jsem to vzdala, že aspoň teda na mimi jsem ho ukecala, tak s tím najednou přišel :grinning:
vrana, jaký pomad, jsem trochu mimo obraz?
20. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krásná cena. Já si postěžuju příští týden sestře na gyn, protože mi doporučovala cvičení přímo u nás na poliklinice, jenže tam teď mají plno a končí 2.7. a pak až v září, hlavně že to je zdravotní zařízení... Ale tam by to bylo super, jsou to dvě hodiny za 100,- - hodina v bazénu a pak v tělocvičně cvíčo s povídáním... No smůla no.
20. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim a to ti s mykózama povolí rybník??? Nějaký divný ne?
20. čer 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a omlouvám se, už koukám, že jsem přehlídla jeden příspěvek, jdu to napravit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já bych řekla, že to má svojí logiku - v rybníce je mnohem víc vody, mnohem míň lidí a navíc je to spíš zalomený lom po černým uhlí, takže se sám dobře čistí. To ty konzervy s chlorovanou vodou, vysokou hustotu opáleného a jiného obyvatelstva mají mnohem víc bakterií. :wink:
20. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, jsem nemyslela klasické koupaliště ale spicální těhu bazén, tam musí mít podmínky pro těhule. Ale lom je asi ok, jsem si hned představila rybník "bahňák" a tam bych se bála různých těch řaz, sinic apod.
20. čer 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A s tím svičením - tak tu je ještě mateřské centrum, kde se cvičí na míči za 60,- 45 minut a dělají předporodní kurzy za 1200,-. Tak tam zas budu chodit na kurzy. :wink: Ty jo, to bude peněz. :astonished:
Zdaaaaaaaaaaaar :slight_smile:

Fim, dobry napad :dizzy_face:
zvíííízi, ahóooooj :wink:
20. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to nee, do bahňáku bych nelezla. :wink: Představ si, že je to rybník, kde se natáčeli Dva lidi v Zoo. :wink:
20. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem původně ze sev. Moravy, ale už asi 8 let jsem v Praze... bydlíme těď na P2 v podnájmu, v srpnu se máme stěhovat do vlastního do Uhříněvse.. svatba ale bude na Moravě, já tam mám hafo příbuzných a MP jen rodiče a ségru, takže to bude jednodušší takhle, ikdyž teda na to zařizování na dálku se netěším, ale naši hodně pomůžou, už nám objeli restaurace a něco zarezervovali, takže super :wink:
jo nad cvičením jsem taky uvažovala, ale já jsem kůže líná, tak mě hlavně láká to povídání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdar Zvízi.
Odpověď na IP: nedala. nemá to logiku. :wink:
Ahoj Vrani :slight_smile: To jsem rada, ze vas "vidim" :grinning:
No tak z toho si pamatuju ty děti, zvířata a zoo, ale rybník nee. Já se chystám na přehradu Rozkoš, tam je to jako u móře, mňam :slight_smile:
K te vymene krve - jsem pocitala, jestli to sedi i na nase rodice a ne e :frowning2: ale nam to vychazi z krve i cinskyho kalendare :dizzy_face:
20. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek