Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
fimautor
20. čer 2008
My jdeme těsně po dovče - v půlce července. Ale taky se už nemůžeme dočkat. 😉 Zdenda na to občas sám od sebe vzpomene, tak mi tím vždycky udělá ohromnou radost. x-)
baji
20. čer 2008
já právě kdysi chtěla spíš klučíka, ale brácha má dvě holčičky, 4,5 a 2r, tak jsem chtěla holčičku i kvůli tomu, aby se kamarádily 😉 no ale u nás v rodině zas všichni chtěli kluka, holky už jsou okoukané 😃
fimautor
20. čer 2008
No s holčičkou si budeme muset trochu pospíšit. Včera jsme počítaly se sousedkoou výměnu krve a Zdenda má výhodu 5 let pro kluka proti mým 2 rokům pro holčičku. Takže dva roky po porodu nejpozději na to musíme úspěšně skočit, jinak to dalších 5 let bude zase klučík. 🙂
vrana
20. čer 2008
Tak to jsem zvědavá, jak se ti tam bude líbit. Já jsem zjistila, že nás obluhovala sama šéfka, MUDr. Figurová a byla moc příjemná. Odcházela jsem odtamtud a uculovala se jak měsíček na hnoji.

Mimochodem, zrovna jsem volala do Krče, cvičení až do října není, kvůli rekonstrukci, ale kurzy ano a stačí se přihlásit ve 30tt. Ještě to napíšu hokám do Krče. Se cvičením je docela potíž, buď je to drahé nebo mají plno a nebo jedou jen do prázdnin a pak až v září a to budu v 9. měs a pochybuju že se mi bude chtít cvi´čit. 😃 Doporučili mi v Krči www.pomad.cz, tak to jdu prozkoumat.

fim, správně, starší chlapeček dohlídne 😉
baji
20. čer 2008
fim, kam jedete na dovču? my už to máme za sebou, byli jsme poslední týden v květnu v Itálii, teď už nic nechystáme :-|
fimautor
20. čer 2008
Jedeme jen na týden do Krkonoš. 😉
fimautor
20. čer 2008
Ale moooc se těšíme, že vypadneme, manža přijde na jiné myšlenky..... a prostě si to užijeme. x-)
vrana
20. čer 2008
Jé v tom pomadu je nějaká Havránková, to je moje jméno za svobodna 😃
baji
20. čer 2008
tak to budete mít super, hory jsou krásný v létě 🙂
my museli takhle brzo, protože MP od června měnil práci, takže teď je ve zkušebce a s dovčou má utrum... 😉
fimautor
20. čer 2008
Ono je bezva, že jsme ten pobyt dostali jako svatební dar (sice už před dvěma lety 😎 ), takže to navíc bude zadáčo. :-N 😃
baji
20. čer 2008
fim, no tak to je úplně super 😃
jé vy už jste obě vdaný, se vám musím pochlubit, právě na tý dovče - na výletu do Benátek jsem byla kóóónečně požádána o ruku, takže plánujeme za rok svatbičku 😉 asi 6.6.09 nebo konec května... 😉
vrana
20. čer 2008
Jé, to je hezký, to musela být romantika v Benátkách 😉 Svatbičky já ráda, hned bych si to zopákla.

Tak pomad má sice nabídku dobrou, ale hodina plavání 180,- :-p
fimautor
20. čer 2008
Tak to je taky krásný - přímo v Benátkcáh, jo? :-o Tomu říkám romantika. x-)

Já byla požádána na svoje narozeniny, když jsem si akorát šila kostým bílé paní a byla jsem zamotaná do prostěradla. tak jsem se pak smála, že jsem byla příznačně taky celá v bílém. 😃
vrana
20. čer 2008
A už máte tip na místo? Kde vůbec bydlíš?
fimautor
20. čer 2008
Já mám s plaváním utrum - neustále si léčím mykózy. Ale na rybník bych prý mohla, tak se těším. :-p
Já u nás chodím na gravdijógu - 90 min za 70,- a součástí je 30 min povídání o tom, kdy jet k porodu. Takže je to vlastně i jako předporodní kurz. Ale musela bych tam jít nejmíň 6x, což snad zvládnu. 🙂
baji
20. čer 2008
no ono to byla docela sranda, požádal mě na na rozhledně, všude hafo lidí, skoro pokoutně vytáhl z kapsy prstýnek, já byla tak překvapená... 😃 jsem přes rok do něj hučela a nic a když už jsem to vzdala, že aspoň teda na mimi jsem ho ukecala, tak s tím najednou přišel 😃
vrana, jaký pomad, jsem trochu mimo obraz?
vrana
20. čer 2008
To je krásná cena. Já si postěžuju příští týden sestře na gyn, protože mi doporučovala cvičení přímo u nás na poliklinice, jenže tam teď mají plno a končí 2.7. a pak až v září, hlavně že to je zdravotní zařízení... Ale tam by to bylo super, jsou to dvě hodiny za 100,- - hodina v bazénu a pak v tělocvičně cvíčo s povídáním... No smůla no.
vrana
20. čer 2008
fim a to ti s mykózama povolí rybník??? Nějaký divný ne?
baji
20. čer 2008
a omlouvám se, už koukám, že jsem přehlídla jeden příspěvek, jdu to napravit :-p
fimautor
20. čer 2008
Tak já bych řekla, že to má svojí logiku - v rybníce je mnohem víc vody, mnohem míň lidí a navíc je to spíš zalomený lom po černým uhlí, takže se sám dobře čistí. To ty konzervy s chlorovanou vodou, vysokou hustotu opáleného a jiného obyvatelstva mají mnohem víc bakterií. 😉
vrana
20. čer 2008
To jo, jsem nemyslela klasické koupaliště ale spicální těhu bazén, tam musí mít podmínky pro těhule. Ale lom je asi ok, jsem si hned představila rybník "bahňák" a tam bych se bála různých těch řaz, sinic apod.
fimautor
20. čer 2008
A s tím svičením - tak tu je ještě mateřské centrum, kde se cvičí na míči za 60,- 45 minut a dělají předporodní kurzy za 1200,-. Tak tam zas budu chodit na kurzy. 😉 Ty jo, to bude peněz. :-o
zvizatinka
20. čer 2008
Zdaaaaaaaaaaaar 🙂

Fim, dobry napad x-)
vrana
20. čer 2008
zvíííízi, ahóooooj 😉
fimautor
20. čer 2008
No to nee, do bahňáku bych nelezla. 😉 Představ si, že je to rybník, kde se natáčeli Dva lidi v Zoo. 😉
baji
20. čer 2008
já jsem původně ze sev. Moravy, ale už asi 8 let jsem v Praze... bydlíme těď na P2 v podnájmu, v srpnu se máme stěhovat do vlastního do Uhříněvse.. svatba ale bude na Moravě, já tam mám hafo příbuzných a MP jen rodiče a ségru, takže to bude jednodušší takhle, ikdyž teda na to zařizování na dálku se netěším, ale naši hodně pomůžou, už nám objeli restaurace a něco zarezervovali, takže super 😉
jo nad cvičením jsem taky uvažovala, ale já jsem kůže líná, tak mě hlavně láká to povídání :-p
fimautor
20. čer 2008
Nazdar Zvízi.
Odpověď na IP: nedala. nemá to logiku. 😉
zvizatinka
20. čer 2008
Ahoj Vrani 🙂 To jsem rada, ze vas "vidim" 😃
vrana
20. čer 2008
No tak z toho si pamatuju ty děti, zvířata a zoo, ale rybník nee. Já se chystám na přehradu Rozkoš, tam je to jako u móře, mňam 🙂
zvizatinka
20. čer 2008
K te vymene krve - jsem pocitala, jestli to sedi i na nase rodice a ne e 😞 ale nam to vychazi z krve i cinskyho kalendare x-)

Začni psát odpověď...

Odešli