• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ilci, tak u nas mam zabrany ja :sweat_smile: mi to prijde divny takovy... sice vim, ze mu nic neudelame, ale i tak... proste jak vim, ze tam je :confused:
9. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, to určitě přejde a věř mi, že fakt vím o čem mluvíš. Taky mě to hodně trápilo a holky v září měly spíš opačný problém, jako že velkou chuť. S nechutí nás bylo jen pár. Ale u mě se to teď začalo zlepšovat. Je důležitý o tom s MM mluvit, aby věděl, že tě to taky trápí a že to není výmysl a občas se přemoct. Zkus mu navvrhout ať tě prostě objímá a pusinkuje jen tak a třeba se to změní. Mě hrozně vadilo, že když mi chtěl dát pusu, protože jsem věděla, že u toho nezůstane. Tak jsem mu to řekla a od té doby máme klid. Ale nemysli si, takovejch sliziček ode mne kvůli tomu u nás padlo, protože mi to bylo hrozně líto, že jsem nikdy takovou nechutí netrpěla.

PS: A říkají že to má co dočinění s pohlavím miminka :wink:
9. črc 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, no prave :frowning2: ja o tom s nim mluvim, on to vi, ze me nutit nemuze, nechci si to uplne zhnusit :sweat_smile: vzdycky me to bavilo, ale ted mi vadi i to libani.. pusinky ne, to je neco jinyho, jenze u tech nikdy nezustane - jak pises... A jestli to ma neco s pohlavim mimi, tak jsi me trosicku uklidnila :grinning: :grinning: :grinning:

:dizzy_face: jeste ze vas tu mam, tady to nikomu rict nemuzu :frowning2:
9. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holcicky moje, jdu si vyfoukat vlasy a jedu :wink: tak se tu mejte, ja zajdu, az prijedu... budu muset uvarit, tak budu s vama :grinning: paaaaaaaaa
9. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pa zviz a těšíme se až dorazíš :slight_smile:
9. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych i chtěla a manža tedy taky, ale prostě se bojí, takže to bojkotuje co se dá. :sweat_smile: Teď mu nahrává i zánět co mám a vůbec se ho nemůžu zbavit :frowning2:
9. črc 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, měj se :wink:
9. črc 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, manža se bojí jo? To toho mýho ani nenapadlo. :astonished: Ale je fakt, že posledně docela koukal, když jsem měla po sexu malou "zašťouchanou" na jedné straně a úplně mě píchala. Tak to asi stávkovala.

busti, ty máš taky zánět?Jak dlouho už? Já doufám, že ten můj už bude pryč, ale to nezjistím až do kontroly u dr. za 3 týdny..
9. črc 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky, jak se vede? :wink:
9. črc 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak se brzo uzdravte, zánět je nic mo :unamused:

já za chvíli pádím k našim, tak zas nakouknu později
mějte se :wink:
9. črc 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám, že se sexem jsme na tom stejně, asi bude něco na tom pohlaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nemám chutě a MP má strach, navíc teď taky už měsíc bojuju se zánětem, takže paráda :confounded: to jsem na ně nikdy netrpěla...
9. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady chcíp zas pes, holky jedna upracovaný :frowning2:
9. črc 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, já na ně dřív docela trpěla. Pak jsem se naučila co můžu a co ne a zbavila se jich. Teď už ale zase asi měsíc trpim. U mě se to pozná jednoznačně, větší výtok a svědění. Takže si to můžu klidně diagnostikovat sama :grinning:
9. črc 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak já ani 100% nevim co to způsobilo a ani bych to nepoznala, pač mi nic nebylo. Tak budu doufat, že je to pryč.
9. črc 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám na matrace do postýlky, pohanka - kokos a prý pohanka nesmí přijít do styku s vodou
co když mi to dítko třeba pročůra? :grinning:
9. črc 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, dneska mi dosla posta :wink: diiiky, si budu vecer pred spanim cist :grinning:

Pro dnesek tu koncim, zitra zajdu :wink: paaaaaa
9. črc 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink:
10. črc 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy :slight_smile:

nám tu zas od 7hod. vrtají, dělají binec, tak je po spaní :wink:
aspoň hodím prádlo do pračky
10. črc 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci to je naprd, ale aspoň tu budeš :wink:

k té pohance, s tou vodou to vím, koupila jsem chránič na matraci, tak snad to bude v poho. A dneska by nám ji měli dovést :dizzy_face:
10. črc 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já to právě ani nevěděla, ale o chrániči jsem přemýšlela stejně :wink:
ještě mě zaujala kombinace pohanka-kokos-molitan, oboustranná, pohankou nahoru pro mimčo a molitanem nahoru pak pro větší dítko
tak bezva, že už ji budete mít doma
10. črc 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš odkaz na tuhle otočenou? Je divný, že by byl kokos uprostřed... Na molitan říkají, že je moc měkký, a že pro mimča jsou lepší tvrdší matrace. U té naší je pohanka-molitan-kokos. Kokos je pro úplně malé a pohanka pro větší.
10. črc 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím to najít :wink:
10. črc 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to popletla :zipper_mouth: :zipper_mouth:
je to kokos-molitan-pohanka, jak máte vy, já jsem si to blbě zapamatovala
10. črc 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrý, jsem si říkala že jsem to nidke neviděla :wink: Teď mi volali ze spediční služby, dneska v 16:30 máme matraci doma :slight_smile:
10. črc 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je bezva, kdes to objednávala?
10. črc 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to je asi nejslušnější cena za tuhle matraci
10. črc 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi to zdálo docela dobrý. A je super, že ti to dovezou kam chceš, platíš jen 85 korun nebo kolik a mě to přijde fakt po dvou dnech od objednávky..
10. črc 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máš to převodem nebo dobírkou?
já se většinou u neprověřených firem snažím dobírkou, jednou se nám stalo, že zboží nepřišlo a firma ani nereagovala, jestli něco pošle nebo ne, takže jsme byli rádi, že jsme peníze neposílali a nemuseli z nich nic vymáhat
10. črc 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na dobírku. :wink:
10. črc 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek