Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
zvizatinka
9. črc 2008
Ilci, tak u nas mam zabrany ja :-N mi to prijde divny takovy... sice vim, ze mu nic neudelame, ale i tak... proste jak vim, ze tam je =-)
vrana
9. črc 2008
zviz, to určitě přejde a věř mi, že fakt vím o čem mluvíš. Taky mě to hodně trápilo a holky v září měly spíš opačný problém, jako že velkou chuť. S nechutí nás bylo jen pár. Ale u mě se to teď začalo zlepšovat. Je důležitý o tom s MM mluvit, aby věděl, že tě to taky trápí a že to není výmysl a občas se přemoct. Zkus mu navvrhout ať tě prostě objímá a pusinkuje jen tak a třeba se to změní. Mě hrozně vadilo, že když mi chtěl dát pusu, protože jsem věděla, že u toho nezůstane. Tak jsem mu to řekla a od té doby máme klid. Ale nemysli si, takovejch sliziček ode mne kvůli tomu u nás padlo, protože mi to bylo hrozně líto, že jsem nikdy takovou nechutí netrpěla.

PS: A říkají že to má co dočinění s pohlavím miminka 😉
zvizatinka
9. črc 2008
Vrani, no prave 😞 ja o tom s nim mluvim, on to vi, ze me nutit nemuze, nechci si to uplne zhnusit :-N vzdycky me to bavilo, ale ted mi vadi i to libani.. pusinky ne, to je neco jinyho, jenze u tech nikdy nezustane - jak pises... A jestli to ma neco s pohlavim mimi, tak jsi me trosicku uklidnila 😃 😃 😃

x-) jeste ze vas tu mam, tady to nikomu rict nemuzu 😞
zvizatinka
9. črc 2008
Holcicky moje, jdu si vyfoukat vlasy a jedu 😉 tak se tu mejte, ja zajdu, az prijedu... budu muset uvarit, tak budu s vama 😃 paaaaaaaaa
vrana
9. črc 2008
Tak pa zviz a těšíme se až dorazíš 🙂
bustik
9. črc 2008
Tak já bych i chtěla a manža tedy taky, ale prostě se bojí, takže to bojkotuje co se dá. :-N Teď mu nahrává i zánět co mám a vůbec se ho nemůžu zbavit 😞
ilci
9. črc 2008
zviz, měj se 😉
vrana
9. črc 2008
busti, manža se bojí jo? To toho mýho ani nenapadlo. :-o Ale je fakt, že posledně docela koukal, když jsem měla po sexu malou "zašťouchanou" na jedné straně a úplně mě píchala. Tak to asi stávkovala.

busti, ty máš taky zánět?Jak dlouho už? Já doufám, že ten můj už bude pryč, ale to nezjistím až do kontroly u dr. za 3 týdny..
baji
9. črc 2008
ahojky kočky, jak se vede? 😉
ilci
9. črc 2008
holky, tak se brzo uzdravte, zánět je nic mo :-|

já za chvíli pádím k našim, tak zas nakouknu později
mějte se 😉
baji
9. črc 2008
no koukám, že se sexem jsme na tom stejně, asi bude něco na tom pohlaví :-p já nemám chutě a MP má strach, navíc teď taky už měsíc bojuju se zánětem, takže paráda :-S to jsem na ně nikdy netrpěla...
vrana
9. črc 2008
Teda tady chcíp zas pes, holky jedna upracovaný 😞
bustik
9. črc 2008
Vrani, já na ně dřív docela trpěla. Pak jsem se naučila co můžu a co ne a zbavila se jich. Teď už ale zase asi měsíc trpim. U mě se to pozná jednoznačně, větší výtok a svědění. Takže si to můžu klidně diagnostikovat sama 😃
vrana
9. črc 2008
Hm tak já ani 100% nevim co to způsobilo a ani bych to nepoznala, pač mi nic nebylo. Tak budu doufat, že je to pryč.
ilci
9. črc 2008
tak koukám na matrace do postýlky, pohanka - kokos a prý pohanka nesmí přijít do styku s vodou
co když mi to dítko třeba pročůra? 😃
zvizatinka
9. črc 2008
Vrani, dneska mi dosla posta 😉 diiiky, si budu vecer pred spanim cist 😃

Pro dnesek tu koncim, zitra zajdu 😉 paaaaaa
vrana
10. črc 2008
Dobré ráno 😉
ilci
10. črc 2008
ahoj maminy 🙂

nám tu zas od 7hod. vrtají, dělají binec, tak je po spaní 😉
aspoň hodím prádlo do pračky
vrana
10. črc 2008
ilci to je naprd, ale aspoň tu budeš 😉

k té pohance, s tou vodou to vím, koupila jsem chránič na matraci, tak snad to bude v poho. A dneska by nám ji měli dovést x-)
ilci
10. črc 2008
vrani, já to právě ani nevěděla, ale o chrániči jsem přemýšlela stejně 😉
ještě mě zaujala kombinace pohanka-kokos-molitan, oboustranná, pohankou nahoru pro mimčo a molitanem nahoru pak pro větší dítko
tak bezva, že už ji budete mít doma
vrana
10. črc 2008
Nemáš odkaz na tuhle otočenou? Je divný, že by byl kokos uprostřed... Na molitan říkají, že je moc měkký, a že pro mimča jsou lepší tvrdší matrace. U té naší je pohanka-molitan-kokos. Kokos je pro úplně malé a pohanka pro větší.
ilci
10. črc 2008
zkusím to najít 😉
ilci
10. črc 2008
tak jsem to popletla :-x :-x
je to kokos-molitan-pohanka, jak máte vy, já jsem si to blbě zapamatovala
vrana
10. črc 2008
Tak dobrý, jsem si říkala že jsem to nidke neviděla 😉 Teď mi volali ze spediční služby, dneska v 16:30 máme matraci doma 🙂
ilci
10. črc 2008
tak to je bezva, kdes to objednávala?
vrana
10. črc 2008
ilci
10. črc 2008
jo, tak to je asi nejslušnější cena za tuhle matraci
vrana
10. črc 2008
Taky se mi to zdálo docela dobrý. A je super, že ti to dovezou kam chceš, platíš jen 85 korun nebo kolik a mě to přijde fakt po dvou dnech od objednávky..
ilci
10. črc 2008
a máš to převodem nebo dobírkou?
já se většinou u neprověřených firem snažím dobírkou, jednou se nám stalo, že zboží nepřišlo a firma ani nereagovala, jestli něco pošle nebo ne, takže jsme byli rádi, že jsme peníze neposílali a nemuseli z nich nic vymáhat
vrana
10. črc 2008
Na dobírku. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli