• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
my máme teď okna na sluníčko a už je tam 17st., ale fakt jen na sluníčku :wink:
taky se těším ven, dneska si asi vyjedem do přírody :grinning:
2. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ilci věřím, u nás na sluníčku už 15, leze to nahoru hezky :dizzy_face:
2. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani - já tam jdu poprvé. Prý se jede jen půl hodiny a pak je strečink, tak uvidím. Na spinningu jsem byla jen jednou a děs a hrůza, tak se trochu obávám jak to zvládnu. :confused:
2. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, tak spinning by mě taky zabil. :grinning:
O množství kaše asi pomlčím, páč tolik, kolik udává krabice, teda nedávám. :sweat_smile: To by ho i to mlíko 180 ml zasytilo snad víc než ta jejich množství. :zipper_mouth:
2. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky myju okna :zipper_mouth: už mám za sebou obývák a jdu na zbytek. Normálně mě to sluníčko nabudilo energií nebo co :confused:
2. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, taky přemýšlím, jestli se nepustit do oken :grinning: :grinning:

fim, tak to práskni, kolik dáváš kaše? :wink:
2. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já už taky pomýšlela na okna. Ale nějak se vymlouvám na čas. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Il, a vy mě odsoudíte, že ho přežírám, ne? Ale joooo - ze 180 vody. :wink: Říkám si, že když ho má zasytit víc než mlíko, tak by mělo být podle mě stejně vody jako u mlíka, jen to zahustit víc - tudíž kaší. :sunglasses:
Rozlítilo mě totiž, že každá kaše má jiný ty objemy vody - a říkám si, jak je to možný? :unamused:
2. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já nad oknama nepřemýšlela, seděla jsem ráno v obýváku, pařilo na mě sluníčko, naprdnutá že nemůžu ven, tak jsem na to vlítla. Se nepoznávám :grinning:
2. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, tož jak říkám, já ze 120 vody + kojení :grinning:
taky jsem si říkala, že když jsem mu dělala dokrm z 90 vody, že z těch 120 kaše žádnej zázrak, a to už nám povyrostl, takže by měl - podle mě - jíst víc
2. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nám to asi zatím stačí, ono v porovnání s tím mlíkem je to o dost hustší, tak jsem jí víc nedávala, aby jí třeba nebolelo bříško nebo tak.
2. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, jsi dobrá - já nechávám okna až na stěhování :grinning: no a co třeba vpondělí, když bude hezky??
Busti, já chodila na spinning pravidelně před těhu a teď chodím cca dva měsíce zase, ale mě to baví. Ovšem stále mám 2 kg navíc, než jsem měla a nemůžu se jich zbavit :angry: A už se těším na normální kolo - chceme koupit vozík za kolo a jezdit.
JInak ty zuby mě s.... Začal se jí klubat druhej a včera řvala celý den - jako by nemohly vyrůst najednou :grinning:
Akorát jsme přišly z krámu, tak máme Sunarku a jsem zvědavá, jak jí pojede. Jinak teď mají v Tescu v akci příkrmy od Hami.
2. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi jasný, proč ne :wink: Máš nějaký místo kam bychom mohly vyrazit?
2. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, mně je to uplně jedno - já Phu moc neznám, takže spíš navrhni Ty. :wink:
2. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem spinning zvládla docela v pohodě. A Kiki taky. Začala se hlásit na hlad až o půl hodiny dýl, zařvala tak, až polekala a rozplakala jednoho chlapečka, tak jsem chtě nechtě musela dát strečinku vale a jít nakrmit, ale jinak super. Pak jsme ještě s kamarádkou daly procházky a jsou tak krásně unavená.

Okna - já je meju na etapy, začala jsem už v pondělí, ale nemohla jsem najít stěrku, tak teď koukám, že je docela šmouhatý :sweat_smile:
2. dub 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme kyčle za sebou, doktorka to tu asi čte, páč dneska byla jak milius a i Kája řvala míň :sweat_smile: Kyčle máme ok, jadýrka už jsou a na kontrolu už nemusíme :dizzy_face:

Venku bylo tak náááááádherně, že jsem si domu koupila osení, do toho nějaký vajíčka, zajíčka, kuřátka a pak krásný narcisky :dizzy_face: Káje jarní čepičku a bodýčko s kr. ruk. a pak jsme si sedly venku na lavičku, vzala jsem si Káju na klín a kochaly jsme se kolemjdoucíma :dizzy_face: Prostě krásnej den. To sluníčko mě fakt dobíjí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jak u vás? Doufám že všechno ok. Busti a to tam Kiki byla v kočárku nebo jak? Se obávám že by mi Kája v nějakém koutku řvala :confused:

Agli tak já se zamyslím, kde bydlíš, abychom vymysleli nějaký místo?
2. dub 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mi na lodžii kvetou narcisky a klube se hyacint :grinning:
a dneska jsem začala dělat velikonoční výzdobu
2. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ilci, tak pak hoď foto, určitě to budeš mít hezký stejně jako fotečky :dizzy_face:
2. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, já bydlím na Kačerově.
Tak jsme dnes měly poprvé kaši - ale teda ze 120 jí to nestačilo, tak jsem pak musela ještě udělat 45 mlíka. Tak dám asi zítra víc.
2. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani - to je takové maličké fitko kousíček od nás. Je tam pár kol a každý čtvrtek je tam zajišťěno hlídání (sestra cvičitelky - sama má už větší dvojčata, tak si troufne). Včera tam bylo prý hodně dětí - asi 6. Kiki nejmladší. Ty starší se už zabaví sami no a když Kiki začala plakat, tak ona si jí pochovala a pak zase položila. Přes můj údiv byla fakt hodná až pak na to jídlo (prý kdyby tam bylo míň dětí, tak mi jí i nakrmí). Měla jsem jí na dece hned vedle mě, tak na mě i viděla. Fakt super. Jsem se taky bála jak to bude zvládat, ale překvapila :grinning: . No a venku je i zahrada, takže když by mi spala, tak oni jí dají pod okno a ona si může klidně spinkat.
3. dub 2009 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, tož to nevím :wink:
já pověsím různé serepetičky na kroucenou vrbu, pak mám taková kuřátka a přemýšlím nad věncem na dveře

jinak náš otesan slupl kaši ze 120ml vody, asi tak 40ml čaje a 30 ml UM
to bylo před 19h
a v 1h řval hlady
takže asi tak, no

busti, tak to máte super služby :wink:
3. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ilci no husstý, že řve v 1 hlady i po kaši :confused:

holky jako tady je na sluníčku 24 stupňů, vůbec nevím, do čeho to dítko naše oblíknu :confused:
3. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no, prcek měl ještě včera fusak, mikinu a čepičku
schválně jsem zkoušela, jestli není zpocenej a byl OK
dneska už mu asi dám jen deku, páč má být tepleji
ale taky vždycky dlouho přemýšlím, co mu oblíct
na slunku máme jen 20st. :wink:
3. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, tož po 40minutách uspávání a zkoušení všeho možného došlo na kojo (měla jsem dost nalitý prsa, tak mi to nevadilo) a pak ještě žahl 100ml UM
a za 4 hodiny jedl zase
nějak jsme se vrátili k jídlu co 4h ve dne v noci a jí opět 6-7 denně :angry:
3. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Il: tak to bych padla únavou. :rolling_eyes: Mně Toníček baštil včera v 19 kaši a vstával dneska v pět. nevěřila jsem vlastním očím. Nebývá to tak vždycky, ale vždycky to potěší. :dizzy_face:
Holky, u nás bylo včera na sluníčku 33 st. :sweat_smile: Teda odpoledne pochopitelně, teď máme ve stínu 12,5. Takže dneska dávám bodýno s krátkým, lehkoou mikču, lehkou čapku, punčochajdy a nějaký lehký tepláčky. V košíku mám slabou flísku, tak ho kdyžtak přikreju. Ale je to paráda, už se můžeme chlubit mrňousama nezabalenejma hluboko do kočáru, co? :dizzy_face:
Hani, my byli na kyčlích minulý čtvrtek - taky o jedno vyšetření víc, a jadýrka už naštěstí taky máme - ptala ses, jak jsme na tom. :wink: Tak jsem tááááák ráda, že už nemusíme. :slight_smile:
3. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem si nevážila toho, že dřív jedl kolem 20h a pak kolem 4h ráno a chtěla jsem, ať spí déle :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning:
3. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem se dnes také divila - vydržela mi až do rána bez jídla - tak jsem zvědavá, jak to bude dnes.
S oblékáním mi ani nemluvte - vůbec nevim, do čeho ji oblíct, protože je vždycky spocená. Ale vidím to na krátké body, svetřík, punčochy a kalhoty a lehkou čapku a jen deku.
3. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
hoky, jako neprovokujte jo :grinning:
teď žahl skleničku, 60 ml čaje a 60 ml mlíka, páč tu opět řval
teď si spokojeně hraje na dece
3. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska je fakt nááádherně, lítala jsem venku jen v triku a litovala, že nemám kraťasy
Mikeš spal tak 10min, pak ho vzbudila v parku ječící holčička a bylo vymalováno
tak jsme blbi v parku, já ho nosila a rozšiřovala mu obzory :grinning:
jen škoda, že ještě nebyla otevřená zahrádka
jen bufet u hřiště pro mrňata a tam to řvalo o 106
tam by Mikeš ječel taky :grinning:
3. dub 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a došel dneska ten hipp, jsem to v parku studovala a jako dobrý
jsou fakt rychlíci, včera mi došel mailík, že to budou posílat
3. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek