• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ještě mě napadlo : máte na kočárku clonu nebo slunečník?
přemýšlím, co je lepší
3. dub 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak výzdoba na chodbě a kytky na balkoně

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2604145&vReferer=
3. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči mooooc hezký :dizzy_face: Ty vajíčka jsou kupovaný nebo jsi dělala?

Jinak já jsem teď dva dny měla na kočárku plenu, až dnes jsem odpo vytáhla clonu a zítra to zkusím s ní, Káje to sluníčko fakt vadí. S tím slunečníkem, nevím nevím, jak dalece s ním jde manipulovat aby sis ho naklonila přesně tak jak potřebuješ? Zase ta clona ti to zakryje úplně celý, to taky nic moc.

Jo a nezapomeňte dítkům pořídit opalovací krém, dneska jsem to trochu studovala a zjistila jsem, že kočár prý propustí 50% slunečního záření :confused: Jinak pro prťata doporučujou krém z lékárny Microsun baby http://www.docsimon.cz/zbozi/microsun-baby-30-krem-50ml je už od 6 měsíců, ostatní až od roka. Jen bacha, v jedné lékárně ho neměli s tím že je vraceli protože měli trvanlivost jen do letošního června (i když možná bychom ho zdělali do června) a jiný zatím nebyl. A u nás v lékárně ho sice měli, ale pro změnu prošlej jen do ledna 09, tak jsem jim ho tam nechala. Tak konec zpravodajství :grinning:
3. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýýjo Hani, dík za info. Hlavně, že většina krémů je od roku. :astonished: Já koupila Nivea opalovací krém pro děti v akaci za 50,-, faktor 50. Ale nějak mi nenapadlo študovat, od kolika let je. :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim teď jsem koukala na niveu a sebamed a ani na jednom nepíšou od kdy. :frowning2: Já bych právě chtěla jít do nějakého z lékárny a tenhle fakt doporučujou, ale jestli ho neseženu, tak asi koupím ten sebamed.
3. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No koukám na něj a je to Nivea Baby, bez barviv, parfému a alkoholu, tak si myslím, že by to mělo být dobrý. :sweat_smile: Píšou jen, že malé děti nemáme vystavovat přímému sluníčku a mít je oblečený do klooučku a namazaný.... tak si myslím, že je to i pro prcky. :wink:
3. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, hlavně fakt bacha, tohle sluníčko je hrozně zrádný no, já asi ještě dopo skočím do nějaké drogérky, jdeme na matějskou, budeme celý den venku, tak to nechci podcenit. Hlavně ji musím oblíct míň než dneska. Vidím to jen na body a tenkou mikču a podkolenky a teplláčky, možná klobouček nebo čepku. Dneska tady bylo přes 20°C celý den, ne jen na sluníčku.
3. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už asi taky sundám punčochajdy a vezmu je s sebou jen do foroty. Jinak já mu sundala nakonec i tu mikču a byl jen v krátkým rukávu, páč na sluníčku bylo 35 st. :sweat_smile: Ale mázla jsem ho, to je jasný. :wink: A klobouček je nezbytnost.
3. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bylo fakt vedro, jen doufám že příští týden nebo později už to nepůjde moc dolů, to by mě asi švihlo :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ji dnes navlíkla moc - byla chudinka spocená. Jinak co se týče kosmetiky atd. - jak jsme teď byly u dr., tak mi říkala, že nejlepší pro dítě je Sebamed. Ptala se mě, co používáme, pač má Áňa suchou kůži - no a my používáme právě Niveu Baby - tak říkala, že všechny tyhle věci jsou rádoby "dětské" a PH Ok, ale že to tak ve skutečnosti není. No nevim - sama má 2 letou holčičku, tak snad to není jen nějaký "prodejní" tah. Jo a prý jsou ty krémy až od roka, protože do té doby by mimi vůbec nemělo na přmé slunce. No ale když propouští i kočár, tak nevim, jak to asi máme dělat. :angry:
3. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, microsun baby je nyní Daylong baby :wink:
3. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli vidíš no, nemělo by na slunce, to s nima asi budeme až do roka zavřený doma viď :angry: doktoři chytrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: já na mazání používám excipial Lipolotio, má fakt hodně suchou kůži a dneska jsem jí tváře namazala indulonou a vypadá to že normáně na to suchý zabírá líp než ten excipial :confused:
3. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak indulonu zkusím. mám ještě vazelínu, tak taky vyzkouším. Zítra ale taky zakoupim nějaký ten krém, protože to bude fakt na krátký rukáv i pro mrně :slight_smile:
3. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem kosmetikou Nivea teď taky zklamaná - dosud jsem si myslela, že jediná parfémovaná značka pro děti je Johnson a ona ta Nivea tak voní, že to ani není možný. A to jsem si koupila rovnou i sprcháč i mlíčko. Doteď jsem měla Sebamed, ale je to drahota, tak jsem si říkala, že Niveou nic nezkazím, že už taky není úplně maličkej. Tak potom baby raďte, jakou značku, aby byla kvalitní a zároveň ne moc drahá.
Jinak ty opalováky, to zas věřím, že jsou dobrý. Tak snad nebudou nějaký následky. :unamused:
3. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agli dáš krátký rukáv jo?

fim, mně v tomhle nivea taky zklamala, jediný co občas používám na káju je šampon na vlasy a olej do vody. Jinak nic :confounded:

Jestli u vás máte DMko, zkus tu kosmetiku babylove, není drahá a všichni si ji moc chválí a prý není moc parfémovaná. Já od ní používám taky krém na obličej pro sebe a tonikum a mycí krém na obličej a super. :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš, Babylove. Týýýjo, já vás nemít. :dizzy_face: A mají nějaký šikovný přípravky pro miminka na koupání, jo? Zatím jsem od nich měla krém a olejíček na bříško (ale efekt teda žádnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a ubrousky. A nedávno jsem viděla poprvé i ubrousky sensitive - bílé místo zelené. :wink: Budu muset využít kupónky. :slight_smile:
3. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, asi jo - má být ještě tepleji než dnes.
3. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim na koupání mají sprchový gel, byl docela fajn. Nebo teď jsme měli gel od hippu a ten byl taky dobrej. Zkus to tam očuchat a uvidíš :wink: Jinak mně teda ubrousky sedí nejvíc právě nivea, ty bez parfemace, ač trošku parfémovaný jsou, ale není to nijak hrozný.

Agli, tak to já se musím teda zamyslet v čem ji vezmu, do krátkého se mi ještě úplně nechce no... :confused:
3. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ubrousky Nivea taky používám nejvíc - taky se mi zdají nejlepší. Ale jinak ty babylove nejsou špatný a chtěla bych zkusit ty sensitive. :wink:
My dneska byli v krátkým a snad dobrý. Když nemohl zabrat, pže byl odkrytej, tak jsem mu přehodila jen plínku a do minuty byl tuhej. Pod dekou, i tou slabounkou, by se asi upek. :frowning2:
Já jdu do hajan. Ráno moudřejší večera. A dík za radu s kosmetikou. pěknej víkend. :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tobě taky a dobrou :wink:
3. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste toho nakecaly ....

tak já mám taky nějaký opalovák a není tam pro jak malé děti lze použít
jinak zn. babylove používám, ale zatím mám ještě různé přípravky buď z lékárny nebo dárky, takže mám ty ubrousky a teď šampon, zbytek jen koupenej a zatím nepoužit

včera jsem v parku koukala na děti, i ty už pobíhající a nikdo neměl jen triko, všechny ještě bundy a čepice
jen dospěláci byli v triku, ale třeba u nás nebylo až takové vedro, večer jsem koukala a 20st. ve stínu
4. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, ty kraslice jsou kupovaný
byly doby, kdy to takové babky prodávaly v pasáži, tak jsem si něco nakoupila
teď bude jarmark až za týden, tak zas půjdu očíhnout
ale v zimě je to lepší, punč a tak :grinning:
4. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já včera dala: ponožky, kalhoty, tílko, troko s dlouhým, flees mikinu (ale už nepodšitou) a háčkovaný klobouček. Položila jsem jí jen na deku ani nepřikrývala a stejně byla protivná jak ďas. Deku jsem dala pryč, klobouk sundala a stejně už byla jen a jen protivka. :unamused: Než se zaběhnu, abych se nebála, že jí bude zima, tak to asi bude krušný :grinning: :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a tedy musím říct, že propecená nebyla vůbec. Jen mega protivná :zipper_mouth:
4. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čáu ženy, tak my jsme byli na Matěji a na grilovačce, v čudu od 10 do 21. :sweat_smile: Matěj dobrá, Kája tam i spala což fakt nechápu :confused:

Na sobě měla džíny, podkolenky a botky a nahoře body kr. ruk a přes to bavlněnou tenkou mikinku a pak šátkočepičku. Po poledni jsem jí mikinu i rozepla, bylo fakt vedro a studená nebyla.

Krém jsem sehnala nakonec ten microsun, tak jsem jí pro jistotu i mázla obličej. A měla na sobě sluneční brýle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jídlo v térénu jsme zvládli v poho, dokonce líp a rychleji než doma, tatínek ji měl na klíně s rukama v kazajce :grinning: a já ji krmila. To se to krmilo, když mi do toho nikdo nemlátil :grinning: .

Toť asi vše z dnešního dne. Jdu přidat nějaké fotos a šupajdim do pelechu, mám toho plný kecky. Jo a pozor, toužili jsme po nafukovacím balónku uvázaném na kočáře, tak jsme si to splnili - za 50 koru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ať žije Praháááááááááá :zipper_mouth: :rolling_eyes: :angry:
4. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, kde se dají sehnat pidisluneční brýle? :slight_smile: Kája je frajerka, jen co je pravda. A prosim tě, ona už sedí? Ani bych se teda s její šikovností nedivila. Že už je ve sporťáku? :slight_smile:
5. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vráni, tak já nakonec včera taky dala dlouhý rukáv, protože na chalupě docela foukalo. Microsun jsem nesehnala, ale Dalyong Kids je od 3 měsíců, tak máme ten.
Fim - jestli budeš kupovat v DM ubrousky Babylove, tak doporučuji spíš ty bílé. Po zelených máme červený zadek. Taky používáme olej po koupání a ten je dobrej.
5. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sim a na kolik vyjde ten Daylong? A kolikátka faktor to je? :confused:
Nevíš, jestli mají třeba i mlíčko po koupání? Jinak tedy preferuju sprcháč na vlásky a tělo v jednom, ideálně na pumpičku. Proto jsem právě koupila tu Niveu. :sunglasses:
5. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahááá, tak houby sporťák, ony už rovnou golfky. Vypadají suprácky. Cože jsi se rozhodla už pro golfáč? Ten je do města a sporťák ještě máte? :wink:
5. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony, Daylong stojí asi 340 Kč - no je to drahota, ale je prý kvalitní. Faktor je to 30 - lékárnice mi právě opět říkala, že se počítá s tím, že do roka nepůjdou na přímé slunce, proto nižší faktor. Jinak pak doporučuje 40 i 50ku.
Mají toho hodně a mlíčko po koupání mají určitě, ale to jsme nezkoušely. :unamused:
5. dub 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek