• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
A jinak konečně máme prořízlé oba zuby a vypadá to, že bude na chvíli pokoj :wink: A pěju chválu na kaši, protože zatím spíme celou noc :grinning: Jen jsem se chtěla zeptat - dáváte mléčnou nebo nemléčnou kaši - rozdíl je asi jen ten, že mléčná se dělá do vody, protože už má mléko, ne?
5. dub 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim ad kočár, včera jsme byli s golfkama, protože ta bouda jde sklopit až do pasu, proti sluníčku, jinak bychom brali sporťák, k tomu je sice clona, ale ze strany tam stejně leze sluníčko, tak je to naprd. A nesedí, v tom kočárku je v lehu, bez 10°, jde fakt skoro úplně do lehu. Ale jinak ji vozím spíš ve sporťáku ( i když do lehu jde stejně jako golfky, možná o fous míň) a golfky máme jako záložní, kdyby něco.

Sluneční brýle máme od chicca http://www.chiccocz.cz/index.php?level=bryle&subkat=601&od=0

Agli kaši dávám mléčnou, takže jenom do vody, přijde mi to pohodlnější, než dělat mlíko a do toho kaši, ale jinak je to asi jedno. Akorát teď jsem jí koupila sunarku ovesnou s jablkem, je od uk. 4 a obsahuje lepek :confused: Jak je to možný? A v některých hami skleničkách je taky :confused: Můžu jí to dávát, když to věkově odpovídá?

Jinak jsem včera sehnala ten microsun, ale to jsem tu asi psala že jo :sweat_smile:

Agli domlouvaly jsme se na zítra? Platí to?
5. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma po celodenním výletě v terénu
prcek si vyzkoušel své první restaurace :grinning:

s tím lepkem je to fakt, já taky koukala, že v Hami už je, mám nějaké doma a od té doby fakt pečlivě studuju složení

matějská je super :wink:

agli, tak máte už zubounka? u nás zatím nic
5. dub 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak s lepkem jste mě teda dostaly - hned jsem naklusala do špajzu a prolezla všechny skleničky a ta s hovězím má opravdu lepek. :angry: I když to zas tak nehrotim, předpoklady naštěstí nemáme a za chvíli je nám stejně půl roku. Ale jednou je to od 5M, tak by to mělo být v cajku. :pensive:
Dík za info o krému - zas pojišťovna na to přispívá, tak ho asi stejně koupím - i když já jsem pro ten silnější - s jeho citlivou pletí si nejsem po opruzeninách na začátku vůbec jistá, kolik toho snese. A jasný, že se s ním nesluním, ale občas na to slunko přijde, tak radši chránit víc než nedostatečně. :unamused:
Holky, my děsně slintáme - to mu ještě tak nekanulo jako teď, ale zuby žádný vidět nejsou. Tak jsem teda zvědavá, kdy se vyklubou. Jedn ústečanda má chlapečka staršího o 3 dny a ten už má snad 3 zuby! :astonished: Bledá závist. :grinning: Ale hlodá teda na co přijde - nejradši moje prsty nebo zápěstí. :grinning: A to i u stříhání nehtů.
5. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, dík za odkaz. Ale to je děs - 371,-. :sweat_smile: Už jsem si brousila zuby na tyhle: http://www.chiccocz.cz/index.php?level=bryle&subkat=604&kod=00194.00&od=0
5. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim no jo no, ale když mu koupíš univerzální velikost tak je bude mít na dlouho, ty naše mají pérovací nožičky, takže to tipuju skoro do dvou let. A popravě nikde jenide jsem je neviděla, od číňanl nechci a jen tak z drogérky taky ne a u optika bych se prohla daleko víc. :sweat_smile:
5. dub 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to teda jo. ještě jsem našla jedny na gumu, co si o tom myslíš?
5. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak na gumu? uka
5. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem našla tyhle, píšou kvalitní, ale těžko říct že...http://www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=129326
5. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty myslíš že ten lepek může už od půl roku jo? já teď naposled slyšela, že až v 8 měs. a ještě lépe až v roce :confused:
5. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dohledám a pošlu :wink:
5. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, asi to bude držet no, ale já bych do toho nešla, guma bude tahat ve vlasech a bude se pod tím potit
5. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmm, vlasy sice nemáme, ale potit se asi bude. Tak já juknu u nás, jestli je maj v nějakým kameňáku a asi je koupim. Ale bude to dost bolet. :grinning: Zas máš recht, že to je cca na dva roky. Doufejme. :grinning:
5. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že jo, na očích bych nešetřila :wink:
5. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vas flakam, ja vim :pensive:
ale ted stiham akorat budejce obcas... mam toho nejak cim dal vic.. jak je pekne, tak jsme venku, co to jde.. do toho ty blby rehabky - uz aby mohl sam ridit :slight_smile: a moje nehty... no, nenudime se :grinning:

Agli, vy uz mate zuby, jo... my furt nic :slight_smile:
5. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož taky chci brejličky, jen aby to prcek nosil :grinning:
5. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, vrani a to jídlo v terénu jsi myslela jako zeleninku?
já si dneska netroufla, dostal k obědu radši jen mlíko :sweat_smile:
5. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani čao, no styď se :slight_smile: Jak žijete???

ilci myslím že s těma brýlema je to o zvyk, kája chvilku řvala a pak je měla asi 3 hodiny na sobě, shodila je až v autě :wink:

jj, obědem v terénu jsem dokonce myslela špenát a bramboru :slight_smile: A zvládla to na výbornou, taky je to o cviku a tím že ji MM měl na klíně a držel jí pracky, tak se ani nezaflákala :grinning:
5. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, vy kupujete i brejle, jo... ja nad tim premyslela, ale netusila jsem, ze existujou brejlicky i pro takhle maly mimca :sweat_smile:
A kremik - jeste ze tu o tom pisete..... s kamoskou jsme o tom diskutovaly, kterej koupit... zaujal me od Altermedu.
5. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani :slight_smile: zijem no :wink: ale to vis, utika to jak blazen - tim spis, ze porad mame co delat :wink:

My ted Anynu krmime tak, ze sedi na kline manzovi, pze v kresilku ma spoustu prace koukat vsude mozne, cpe si ruce do pusy a podobne... tak mi ji aspon drzi a ona pekne basti :slight_smile:

Ilon, ja kdyz nestiham, tak ji taky lupnu mliko jeste :sweat_smile:
5. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele, já čučim po těch brejlích a objevila jsem náramnou věc!!!!!! (Nějak mi to totiž nedošlo) - že Chicco dělá taky kosmetiku a mají tam i různý opalováky a všechno je to už od 0+. :sweat_smile: A ani to není za drahej peníz - třeba se mi zalíbil ve spreji (mám je radši) a jen za 230,-. :slight_smile:
http://www.babylife.cz/oddeleni/34-detska-kosmetika
5. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, no vidis to :wink: ja taky radsi sprejik.. nebo aspon mliko :wink:
5. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani což o to, mě by brýle taky nenapadly, tradičně jsme je podědili :grinning: A krém, no my máme ten microsun a šla bych buˇˇd do něj nebo do daylongu, doporučují oba jak doktoři tak lékárna a na tom microsunu je i napsáno že splňuje australskou normu a tam je sluníčko hoooodně nebezpečný (tenká ozónová vrstva)
5. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim proč ne, akorát bych to zkoukla z hlediska parfemace a tak. Stejně bych pro tyhle malý radši z lékárny, aby se po tom neosypaly no...
5. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ale microsun = daylong, ne?? :slight_smile:
Vy se mate, my nededime absolutne nic :frowning2:
5. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani asi jo, nevím, já sehnala microsun a daylong na něm napsáno není :grinning:
5. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a stál 230, 50 ml a faktor 30-ka
5. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je, cetla jsem, ze se nejak spojili nebo co :wink: ted uz je to daylong :slight_smile:
Tak meli asi jeste starsi baleni...
5. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je možný, no každopádně je až do prosince, tak to je dobrý :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek