Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
agla
5. dub 2009
A jinak konečně máme prořízlé oba zuby a vypadá to, že bude na chvíli pokoj 😉 A pěju chválu na kaši, protože zatím spíme celou noc 😃 Jen jsem se chtěla zeptat - dáváte mléčnou nebo nemléčnou kaši - rozdíl je asi jen ten, že mléčná se dělá do vody, protože už má mléko, ne?
vrana
5. dub 2009
Fim ad kočár, včera jsme byli s golfkama, protože ta bouda jde sklopit až do pasu, proti sluníčku, jinak bychom brali sporťák, k tomu je sice clona, ale ze strany tam stejně leze sluníčko, tak je to naprd. A nesedí, v tom kočárku je v lehu, bez 10°, jde fakt skoro úplně do lehu. Ale jinak ji vozím spíš ve sporťáku ( i když do lehu jde stejně jako golfky, možná o fous míň) a golfky máme jako záložní, kdyby něco.

Sluneční brýle máme od chicca http://www.chiccocz.cz/index.php?level=bryle&su...

Agli kaši dávám mléčnou, takže jenom do vody, přijde mi to pohodlnější, než dělat mlíko a do toho kaši, ale jinak je to asi jedno. Akorát teď jsem jí koupila sunarku ovesnou s jablkem, je od uk. 4 a obsahuje lepek =-) Jak je to možný? A v některých hami skleničkách je taky =-) Můžu jí to dávát, když to věkově odpovídá?

Jinak jsem včera sehnala ten microsun, ale to jsem tu asi psala že jo :-N

Agli domlouvaly jsme se na zítra? Platí to?
ilci
5. dub 2009
tak jsme doma po celodenním výletě v terénu
prcek si vyzkoušel své první restaurace 😃

s tím lepkem je to fakt, já taky koukala, že v Hami už je, mám nějaké doma a od té doby fakt pečlivě studuju složení

matějská je super 😉

agli, tak máte už zubounka? u nás zatím nic
fimautor
5. dub 2009
No tak s lepkem jste mě teda dostaly - hned jsem naklusala do špajzu a prolezla všechny skleničky a ta s hovězím má opravdu lepek. ]-( I když to zas tak nehrotim, předpoklady naštěstí nemáme a za chvíli je nám stejně půl roku. Ale jednou je to od 5M, tak by to mělo být v cajku. |-|
Dík za info o krému - zas pojišťovna na to přispívá, tak ho asi stejně koupím - i když já jsem pro ten silnější - s jeho citlivou pletí si nejsem po opruzeninách na začátku vůbec jistá, kolik toho snese. A jasný, že se s ním nesluním, ale občas na to slunko přijde, tak radši chránit víc než nedostatečně. :-|
Holky, my děsně slintáme - to mu ještě tak nekanulo jako teď, ale zuby žádný vidět nejsou. Tak jsem teda zvědavá, kdy se vyklubou. Jedn ústečanda má chlapečka staršího o 3 dny a ten už má snad 3 zuby! :-o Bledá závist. 😃 Ale hlodá teda na co přijde - nejradši moje prsty nebo zápěstí. 😃 A to i u stříhání nehtů.
fimautor
5. dub 2009
Hani, dík za odkaz. Ale to je děs - 371,-. :-N Už jsem si brousila zuby na tyhle: http://www.chiccocz.cz/index.php?level=bryle&su...
vrana
5. dub 2009
fim no jo no, ale když mu koupíš univerzální velikost tak je bude mít na dlouho, ty naše mají pérovací nožičky, takže to tipuju skoro do dvou let. A popravě nikde jenide jsem je neviděla, od číňanl nechci a jen tak z drogérky taky ne a u optika bych se prohla daleko víc. :-N
fimautor
5. dub 2009
to teda jo. ještě jsem našla jedny na gumu, co si o tom myslíš?
vrana
5. dub 2009
jak na gumu? uka
vrana
5. dub 2009
Ještě jsem našla tyhle, píšou kvalitní, ale těžko říct že...http://www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=12...
vrana
5. dub 2009
A ty myslíš že ten lepek může už od půl roku jo? já teď naposled slyšela, že až v 8 měs. a ještě lépe až v roce =-)
fimautor
5. dub 2009
dohledám a pošlu 😉
vrana
5. dub 2009
hm, asi to bude držet no, ale já bych do toho nešla, guma bude tahat ve vlasech a bude se pod tím potit
fimautor
5. dub 2009
Hmmm, vlasy sice nemáme, ale potit se asi bude. Tak já juknu u nás, jestli je maj v nějakým kameňáku a asi je koupim. Ale bude to dost bolet. 😃 Zas máš recht, že to je cca na dva roky. Doufejme. 😃
vrana
5. dub 2009
to víš že jo, na očích bych nešetřila 😉
zvizatinka
5. dub 2009
ahoj holky, vas flakam, ja vim |-|
ale ted stiham akorat budejce obcas... mam toho nejak cim dal vic.. jak je pekne, tak jsme venku, co to jde.. do toho ty blby rehabky - uz aby mohl sam ridit 🙂 a moje nehty... no, nenudime se 😃

Agli, vy uz mate zuby, jo... my furt nic 🙂
ilci
5. dub 2009
tož taky chci brejličky, jen aby to prcek nosil 😃
ilci
5. dub 2009
jo, vrani a to jídlo v terénu jsi myslela jako zeleninku?
já si dneska netroufla, dostal k obědu radši jen mlíko :-N
vrana
5. dub 2009
jani čao, no styď se 🙂 Jak žijete???

ilci myslím že s těma brýlema je to o zvyk, kája chvilku řvala a pak je měla asi 3 hodiny na sobě, shodila je až v autě 😉

jj, obědem v terénu jsem dokonce myslela špenát a bramboru 🙂 A zvládla to na výbornou, taky je to o cviku a tím že ji MM měl na klíně a držel jí pracky, tak se ani nezaflákala 😃
zvizatinka
5. dub 2009
Ty jo, vy kupujete i brejle, jo... ja nad tim premyslela, ale netusila jsem, ze existujou brejlicky i pro takhle maly mimca :-N
A kremik - jeste ze tu o tom pisete..... s kamoskou jsme o tom diskutovaly, kterej koupit... zaujal me od Altermedu.
zvizatinka
5. dub 2009
Hani 🙂 zijem no 😉 ale to vis, utika to jak blazen - tim spis, ze porad mame co delat 😉

My ted Anynu krmime tak, ze sedi na kline manzovi, pze v kresilku ma spoustu prace koukat vsude mozne, cpe si ruce do pusy a podobne... tak mi ji aspon drzi a ona pekne basti 🙂

Ilon, ja kdyz nestiham, tak ji taky lupnu mliko jeste :-N
fimautor
5. dub 2009
Hele, já čučim po těch brejlích a objevila jsem náramnou věc!!!!!! (Nějak mi to totiž nedošlo) - že Chicco dělá taky kosmetiku a mají tam i různý opalováky a všechno je to už od 0+. :-N A ani to není za drahej peníz - třeba se mi zalíbil ve spreji (mám je radši) a jen za 230,-. 🙂
http://www.babylife.cz/oddeleni/34-detska-kosme...
zvizatinka
5. dub 2009
Moni, no vidis to 😉 ja taky radsi sprejik.. nebo aspon mliko 😉
vrana
5. dub 2009
Jani což o to, mě by brýle taky nenapadly, tradičně jsme je podědili 😃 A krém, no my máme ten microsun a šla bych buˇˇd do něj nebo do daylongu, doporučují oba jak doktoři tak lékárna a na tom microsunu je i napsáno že splňuje australskou normu a tam je sluníčko hoooodně nebezpečný (tenká ozónová vrstva)
vrana
5. dub 2009
fim proč ne, akorát bych to zkoukla z hlediska parfemace a tak. Stejně bych pro tyhle malý radši z lékárny, aby se po tom neosypaly no...
zvizatinka
5. dub 2009
Hani, ale microsun = daylong, ne?? 🙂
Vy se mate, my nededime absolutne nic 😞
vrana
5. dub 2009
Jani asi jo, nevím, já sehnala microsun a daylong na něm napsáno není 😃
vrana
5. dub 2009
jo a stál 230, 50 ml a faktor 30-ka
zvizatinka
5. dub 2009
Je, cetla jsem, ze se nejak spojili nebo co 😉 ted uz je to daylong 🙂
Tak meli asi jeste starsi baleni...
vrana
5. dub 2009
jo tak to je možný, no každopádně je až do prosince, tak to je dobrý x-)

Začni psát odpověď...

Odešli