• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Kam jste jako zmizely, ženy???
5. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, domlouvaly jsme se na zítra - akorát pořád nevíme, kde :grinning:
Tak to my teď dvakrát zrovna to hovězí měly a ani mě nenapadlo, že by tam mohl být lepek. Předpoklady taky nemáme, tak snad se pro jednou nic nestane.
Fim - no jo - už je to zubounek, ale ten řev u toho je fakt děsnej :cry:
6. dub 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli na úterý tedy? to my máme dopolko ty naušnice, no ale snad to nějak zvládne.
Já to znám zase vesměs jen okolo hájů, máme tu park, les, Hostivař a tak. Tak pokud by se ti chtělo dorazit na Háje, tak se můžeme cournout tady okolo a nebo jestli je něco okolo vás?
6. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak se těšíte na Velikonoce :wink:
musím Mikšovi koupit nějaký tatar :grinning:
ať má čím tatarovat
6. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ovoce dáváte dopoledne nebo odpoledne?
6. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči co je tatarovat??? :sweat_smile:

my dáváme ovoce odpoledne, zkoušela jsem dopo, ale to jí nejede
6. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
csss, mě to sežralo příspěvek

u nás se tataruje tatarem, u vás je to asi pomlázka, ale nevím, co se s ní dělá :grinning:

Tatar, tatar, na tatarec,
dejte, tetka, kopu vajec.
nedáte-li kopu vajec,
zaženem vám dívky za pec.

... a dál to neznám
6. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako u nás se říká, že se chodí tatarovat, fakt marně přemýšlím, jak to říct jinak :grinning:
a když se pak holky mlátí tatarem, tak se to říká jak?

jinak v našich končinách se nepolívá vodou, to jsem zjistila až v dospělosti tenhle zvyk, stejně tak jsem objevila, že existuje nějaký zvyk ohledně beránka, aby nás nepokakal, to taky nevedem :grinning:
6. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás se chodí koledovat, teda spíš na vesnici a mají pomlázku. S vodou jsem to taky slyšela a aby tě beránek nepokakal, musíš dostat dárek, jsme holt materilisti :grinning:
6. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a máme:
Hody, hody doprovody (???),
dejte vejce malovaný,
nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý,
slepička vám snese jiný, :grinning:
6. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo koledovat :

koleda, koleda, Štěpáne,
co to neseš ve džbáně

:grinning: ale to je vánoční :grinning:
6. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. No jo, koledovat nebo hodovat nebo vyplácet. :wink: A pomlázkou. :slight_smile:
JInak já dávám ovoce většinou dopoledne, ale zrovna dneska to bude mít kapánek jnak - v noci hezky spinkall, takže před chvílí teprve dostal svoje druhý dnešní mlíčko (od půlnoci) a to už tam mezi oběd sváču nenacpu. Zato jdeme na plavčo a tam nebudu riskovat hlad, takže dostane sváču navíc před plavčem a po plavču obligátní mlíčko. Holt se to takhle posouvá podle možností. :wink:
6. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, můžeme dorazit na Háje - dá se tam vyjet výtahem v metru??? Nebo jestli nechceš riskovat naušnice, tak se ještě můžeme domluvit na jindy. Ale to bych mohla až v pátek. Ve středu má manža ten laser a ve čtvrtek jdeme na kyčle.
6. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, proč máš anonymní pas a albíčko? Já zrovna chtěla kouknout, jestli jsi ten váš pižižub vyfotila nebo neeee a ono vůbec nic. :cry: :grinning:
6. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi tak já se ti zítra po naušnicích ozvu sms, jak to snáší a domluvíme se. Buď to půjde nebo se sejdeme v pátek. Na Hájích jsou eskalátory. :wink:
6. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOny, protože máme stránky, kam dáváme fotky a nějaké povídání a nějak jsem líná to dávat i sem :slight_smile: Ale můžeš se kouknout: http://www.simdo.estranky.cz/fotoalbum/anetka/anetka-6_-mesic - ten jeden už je vidět docela i na fotce - druhý zatím moc ne.
Hani, OK - dej vědět a když ne, tak se sejdeme v pátek.
6. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi číslo máš pořád stejné, jak jsi mi psala tenkrát tu sms že jo?
6. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mě napadá že bychom mohly na muflony do krče :wink:
6. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo achááááá. Hele a nechceš hodit do alba aspoň jednu fotku a tenhle odkaz, abych ho nemusela vždycky hledat? :sweat_smile: Já vím, že jsem drzoň, když si veřejně říkám o souhlas se šmírováním, ale já tak ráda koukám na mimi, co jsou hlavně stejně starý.... :dizzy_face:
6. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý vogo, s tou mrkví jsi jí pomáhala nebo ona sama? :grinning:
6. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé holkýýý, my jsme prej vyšly v Mamince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ji musím koupit
6. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim a jaké máte intervaly jídla?
Mikeš jí teď kolem 7h a pak kolem 11h zeleninu
takže to asi taky nechám na odpoledne

vrani, tož to omrknu na stánku, já tyhle časáky nějak nevedu, ale návštěvy mají pocit, že bych je měla číst, tak mě občas Betynkou apod. zásobujou :grinning:
6. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já je kupuju, ale kolikrát to ani celý nepřečtu. Teď to kupuju hlavně kvůli bubískovi
6. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to občas půjčovala v těhu v knihovně
ale teď nějak ani nemám čas nebo co :grinning:
jdu zas vymýšlet, jak oblíct prcka ven
vozí tchánovci, tak snad ho nebudou opalovat na sluníčku, ti jsou schopni všeho :confused:
6. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči no radši bych jim řekla ať to nedělaj, znáš to :grinning:
6. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si kupuju hodně Miminko, ale už jsem si včera říkala, že se na všechny tyhle časáky vybodnu. Vždycky tam čtu o nějakým porodu a vždycky mě chytne depka, že já nerodila normálně a nekojila. :cry: Já to těm ženskejm vždycky tak závidím. :pensive: Je fakt, že to bych pak nemohla chodit ani na Koníka a to by byl můj konec. :grinning:

Il, je to různý. Ale i když se to zdá často, tak tu sváču mu dopoledne dám, i když je to třeba dvě hodiny od posledního mlíka - ono to podle mě není tak vydatný, navíc je to jen ten jeden malej kelímek, takže v pohodě - ideálně baštíme ve 4, pak v 8, v deset přesnídávku, ve 12 oběd, v půl čtvrtý mlíčko a v sedm kaši. :wink: Ale upravuju to podle toho, jak to vyjde - někdy se vzbudí až v pět jako dneska, pak až v devět, takže mlíko dostane ve čtvrt na deset a pak v půl 12. oběd větší skleničku, po spaní dostane přesnídávku a tak v pět malý mlíčko (jindy dělám 180, tak mu dám jen 150, stejně to nikdy nevypije) a v sedm klasika zase kaši. Prostě improvizace. Stejně tak někdy dostane přesnídávku velkou - od Hera nebo Sunarku nebo co to ještě bylo. :wink:
6. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme dneska příjemně - bez sluníčka, jen teplíčko a bezvětří. :dizzy_face: Na plavčo jedem autem, tak mu jen hodím mikču přes to, co má nadoma (bodýno s krátkým a tepláčky), slabou flísku na přechod a saporku. :wink:
6. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, s tou mrkví - ona sama - nevim, co si tozvykla, ale vždycky si začne mnout oči a pak to má všude :confounded:
Hani, kam na muflony??
6. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se dneska chystám ke sváče rozmixovat banán :wink: Asi to ovoce budu dělat spíš doma než kupovat, jednak to vyjde levnějc a ona mi to skleničkový moc nechce :angry:

simi přímo v areálu krčské nemocnice se pasou mufloni a kozy a je to tam moc hezký na prochajdu :wink:
6. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dávám ovoce až odpoledne.

Jinak dneska ráno:
- poprvé jsem jela NEnízkopodlažní tramvají a zvládla jsem to OK. Jednou jsem si o pomoc řekla a podruhé se pani sama nabídla.
- na kyčlích: jadýrka nemáme
- vždy na kyčlích jdem hned na řadu. Byly jsme objednané na 9h, tak jsem si na půl 10 domluvila sraz s kamarádkou. Kdy myslíte, že přišel doktor? A ještě tam děsně dlouho hledal to jadýrko a Kiki řvala a házela sebou - děs.
- při objednávání na příště se mě pani ptá jaký I/Y Kristýna. Tak říkám tvrdý, normálně česky - nemáme žádný výmysl. A ona: A po T? :confused: Tak jí říkám, že po T tvrdý, že po R je měkký!!! A ona na mě, to ale neni česky - H Ch K R D T N. Kluk za mnou se mohl počůrat smíchy :zipper_mouth:

No a pak jsem zaperlila: vylila se mi do kabely voda Kristýnce na jídlo - asi jsem nedocvakla víčko. Měla jíst právě už v půl 10. To bylo řevu. Já tedy vodu koupila v lékárně, šla k té kamarádce a ta mi to ohřála. Kiki ale mezi tím usnula a spala až domu - dorazily jsme ve 12!!!!!
6. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek