• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Busti, to byl pěknej den :grinning: :grinning: :grinning:

nejlepší je to h ch k r d t n a voda v kabelce :grinning: hlavně jestli sis to nenalila do mobilu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - to naštěstí ne, ten mám v jiné kapse. :grinning:

Agli - že ty zuby jsou super? Já se furt nemůžu vynadívat. Je to strašně komický :grinning:
6. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy se máte, já už chci taky zuby. Ella ze září už má 4. :unamused: A my furt nic.Aspoň že zítra bude mít ty naušnice.
6. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, banán má tu výhodu, že ho nemusíš ani mixovat - já ho škrábu lžičkou a rovnou servíruju :grinning: Až ten zbytek, co nejde, tak rozmačkam vidliičkou, ale vzhledem k prodlevě v krmení mi na to pak dlabe.

Simi - a není u toho jídla už unavená? :confused: I když to by pak asi plakala, viď? :wink:

My nemáme ani naušničky ani zuby. Béééééé. :grinning:

Busti, doktora zaškrtit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mi líto, že musíte znova, já byla štěstím bez sebe, že nemusíme. Ale byla tam maminka s osmiměsíčním, kterýmu je taky teprve objevil, takže to bude O.K. :wink: Jen to trajdání každej měsíc je na prd. :unamused:
6. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim když já jsem líná na škrábání a hlavně to nestíhám tak rychle jak kája otvírá :grinning: takže to hodím do choppera a zachvilku to je :wink:

ad kyčle, před náma tam byl chlapeček rok a půl a jadérko měl jen jedno a druhý ne. Tak je to fakt asi indivindi.

Ty jo, teď jsem koukala do jedné diskuze ohledně kojení a dokrmu, zase jedna maminka v háji z toho, že jí nejde kojení a musí dokrmovat. Řeknu vám, že bych všem co do nás horem dolem cpou že kojení je to nej nej nej, zpřerážela obě ruce. Jako uvědomujou si, co způsobujou matkám který prostě kojit z jakýhokoliv důvodu NEMŮŽOU????
6. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, právě že není - jí tak většinou 1 - 1,5 po dopoledním spaní - nevim, čím to je :unamused:
Hani, tak to jsem vůbec nevěděla - tak jak chceš - jestli na muflony, tak můžeme na muflony :grinning:
Busti - zubiska jsou pěkný, jen kdyby u toho nebylo tolik řevu a nebyla tak protivná. Naštěstí ale nemohla spát přes den a v noci to bylo v poho. A taky asi pomohl ten Mundisal.
6. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simi, Toníček spinká od půl jedenáctý půl hoďky a po obědě ve 12 jde spát znova a chrní hoďku a půl, dvě. :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim a vydrží ti od rána, co se probudí do těch 11?
6. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vstává v osm a v půl jedenáctý si dáchne. :wink: Pak po obědě dobrovolně povinně a pak zas kolem pátý na půl hoďky a v půl osmý jde nakutě. :slight_smile:
6. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOny, tak to je dobrý - my jdeme spát v devět - co je teď změna času a stejně vstává mezi 6 - 7 - by jeden vyrostl. Ale přes den vydrží taky max. 2,5 hodiny - dýl ne.
6. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prcek taky vstává po 6h, dneska usnul v 9 na 45minut a pak ve 12 na 1,5h a pak prý chrněl zase na procházce
pak usíná po 18h, kolem 19h kaše a koupání a je čilej do 22h :grinning:

já ty banány moc nekupuju, páč je to vždycky na špičce plesnivé, nejím to ani já
dneska byla premiéra s jablíčkem, to mu jelo
6. dub 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se blbě vyjádřila - ty 2,5 hoďky jsem myslela, že vydrží vzhůru. Jinak spí přes den docela dobře dopoledne tak hodinu a půl a odpoledne tak dvě hodiny - ale co jí rostou ty zuby, tak je to to teď každý den jinak. :cry:
6. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je spaní zhruba každé 2 hodiny na 20 minut. V kočáru dýl.
6. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak včera byla první lekce?
a dobrý?

Mikeš opět kašle, tak užívá hedelix, no jsem zvědavá, jestli zase neskončíme u dr. :angry:
7. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: oficiálně první, minulý týden to bylo na zkoušku. :wink:
Tak ať je Mikeš brzy fit, je škoda být doma. :wink: U nás je vysloveně letní ráno - modrá obloha je schovaná pod lehounkým oparem, ale sluníčko ho už pomaličku rozpouští a za chvíli bude zase vedro. U nás je 12st. ve stínu. :dizzy_face:
7. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ven chodíme, venku se mu určitě dýchá líp, a teplotu nemá
tu se sluníčko taky už dere, máme okna na východ a zatím 20st.
7. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jestli to teda není laryngytida. To byste k Mudře měli jít. :wink:
7. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestraš
7. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nestrašim. Dá vám na to ty pravé léky - hedelix fakt nestačí - a ty zabírají okamžitě. Ale nepřeju vám to, radši vůbec nic. :wink:
7. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony, jaké dáváš ovoce? Připravuješ něco nebo kupuješ hotové? My dneska zkusily nastrouhat jablko a to vůbec nechtěla - oklepala se a fůůůj to jíst nebudu :grinning:
7. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás taky kašel a od včera jí dávám taky hedelix, jestli se to nezlepší, tak jí v pátek vezmu před velikonocema k mudře :wink:
7. dub 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky pokašláváme,a le zatím jen ráno, tak uvidíme.
7. dub 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, kašel taky není moc dramatický, ale uvidím, dávám tomu čas taky do pátku
7. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tomhle počasí kašle kdekdo, dneska mi jedna holčina říkala, že jí dr. řekl, že v tomhle počasí dozrávaji bakterie co už v těle jsou a rozjedou zánět no, tak snad se to nerozjede a budou ok. :wink:
7. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdar ženy, tak dneska jsme zase byli venku skoro celej den a zase nakonec jen v krátkým rukávu. :sweat_smile: To se prostě nedalo vydržet.
Hlavně sláva přesnídávkám - koupí se to a nemusí se řešit žádný ohřívání, šup s tim do pusiny rovnou na lavičce. :dizzy_face:

Simčo, začala jsem banánem, první kousek jablka mi vyzvracel i s celodenním mlíkem, takže na to jsem byla opatrnější a vybrala jsem sladká jablíčka a pak namixovat. Jinak kupovaná, později s meruňkou a broskví a ještě hrušky. :wink:
7. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, koukám, ty se doma nudíš, co? Já teda nestíhám ani perníčky ani nic jinýho. Je fakt, že jsem tenhle týden krom čtvrtka pořád v luftě. :rolling_eyes: A co naušničky? Jak to Kája snášela? :confused:
7. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, oni ty perníčky byly rychlý, teď je musím jen dozdobit, ale dneska asi nee, musím uklidit kuchyň, mám tu po včerejšku bordel a jinak asi na nic nehmátnu, jsem hrozně utahaná. Od rána jsme byly pryč a cca od 13 jsme chodily po krámech, přišla mi proplacená dovča, tak jsme šly i s babí utrácet.

Náušničky dobrý, přes zeď jsem ji skoro neslyšela plakat a když ji vynesli ven, tak už se smála, kočička a je to úplná holčička :slight_smile: Za odměnu jsem jí koupila látkovou panenku, látkovou knížku, dva hrnečky a lžičky a kalhoty a tričko :dizzy_face: :zipper_mouth:
7. dub 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, tebe taky pustit do krámu. :grinning: Já šla dneska pro brejle a koupila aspoň misky, když brýle neměli. :zipper_mouth: :grinning: To jsem teda zjistila, jaký je Ústí city - nevedou dětský brýle - ani v dětských specializovaných obchodech. :angry:
7. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, fakt perníčky :astonished:

já pro změnu dneska furt nosím a nosím, páč je prcek uřvanej
takže jako nestíhám nic :grinning:
ale tatar je koupenej :wink:
7. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek