Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
7. dub 2009
ilci jsi myslela že si vymýšlím jo??? 😃

a že u vás tatarky nepletete??? 😃
ilci
8. dub 2009
vrani, ne že si vymýšlíš, jen koukám, co všechno stíháš 😉

tož pletem, kdo umí, plete, kdo neumí, kupuje 😃 😃
ilci
8. dub 2009
já upeču mazanec v pekárně a bude to 😃
agla
9. dub 2009
Mony, tak já nakonc koupila jablíčka první lžičku až sitrochu zvyke, tak j budu taky mixovat.
Ty jo, holky, jste fakt dobrý - takováhle výzdoba na Velikonoce a ještě perníčky!!!!
Hani, kde jsi v Pze koupila ty brýle?
ilci
9. dub 2009
no snad se mi ten mazanec povede, na Vánoce mi moc nevykynul, potvora
ilci
9. dub 2009
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

Krásné jaro začíná,
květy posetá je louka
a opět celá krajina,
voní jako mladá holka.
Snad všem hřejivé sluníčko,
zažene jiskru v oku
a klukům dejte vajíčko,
dědkům pak kapku moku.

Veselé Velikonoce 😃
agla
9. dub 2009
Ilči, moc heeeezkýýý. Pečeš také v pekárně? Já si ji nemůžu vynachválit 😉
Holky, máte nějaký režim? My jakž takž měly, ale od té doby, co dávám příkrmy a co se změnil čas, tak režim nic moc. No ale asi to nebudu řešit a když se ji chce spát, tak jí dám spát - dodržujeme asi jen večerní koupání a ukládání.
ilci
9. dub 2009
jo, pekárnička je bezva 😉
režim není prostě žádnej
i počet jídel se mění podle toho, kdy se ráno vzbudí a jak přes den spí
vrana
9. dub 2009
Ahój,
agli já je mám po Terce, tak neposloužím 😞

Ilci krásná fotka x-)

My jsme byly u drky, aby jí zkoukla před víkendem kvůli tomu kašli a prý je ok, tak ufff.

Agli my režim jakž takž máme, ale nijak to neřeším, snažím se dodržovat večer, mezi půl 7 a 7 večeře a koupání a nejpozději v 8 aby byla v pelechu, podle toho do kolika spí odpo, většinou je v pelechu ale už tak v půl. Budí se ráno mezi 5 a 6, v 6 dostane najíst, pak v 9, kolem 10 jde spát, další jídlo ve 12, pak jde buď spát nebo jdeme ven a pak mívá ještě jedno chrupando před koupáním, ale jak kdy. Dávám ji chrnět když mručí a je unavená a ne podle režimu, to se mi neosvědčilo.
ilci
9. dub 2009
vrani, tak to je fajn, že to nice není
Mikeš dneska zakašlal jen 2x, tak ještě uvidím
fimautor
9. dub 2009
Ahoj holky, vy jste takový pilňačky - já dneska konečně umyla aspoň dvě okna a jinak na Velikonoce nemám vůbec nic. V sobotu nebo v neděli udělám výzdobu a nazdar.
Jinak režim - když už nějakej byl, tak už zas není - ale zato spináme už dva dny, resp. noci bez vstávání. x-) Tak se snažím dodržet hlavně obídek v poledne a večerní koupání a baštu.... Spinkání záleží, jestli jsme v kočárku nebo na návštěvě, takže těžko dodržet.... Ale zatím mu tak nějak zůstává spinkání dopoledne a pak před koupáním. I když momentálně místo spaní předvádí psí kusy. :-p To jsem zvědavá, jaký tóčo bude u kaše. ]-(
ilci
9. dub 2009
jo, včera taky ječel u kaše, pak přišel domů tatínek a prcek byl vysmátej jak lečo 😃
fimautor
9. dub 2009
To Toník, když ječí u kaše, tak nás zachrání jen postýlka. jenže je samozřejmě málo najezenej, takže pak následuje vstávando už ve dvanáct. ]-(
ilci
10. dub 2009
tak u nás naopak postýlka, i když je prcek v klidu, ten ječák zaručeně přivodí 😃
on snad nechce spát, aby o něco nepřišel nebo fakt nevím 😃
agla
10. dub 2009
Ilči, taky mi to kolikrát přijde, že nechc eusnout, protože by o něco přišla. Teď se začala otáčet i v postýlce. Takže když už tam jdu po desáté ji otočit nazpátek, protože vesele pozoruje, co se děje, tak jí tam zaklíním a zatím neprotestuje 😃
Tak to jste mě potěšily, že nějakej režim taky moc neřešíte. 😉
fimautor
10. dub 2009
Tonda se v postýlce moc neotáčí, to ho zabalím do deky tak, že ho to asi ani moc nenapadá. Zato ho nacházím večer pravidelně narvanýho naštorc v hlavě postýlky, jak tam řádí a veselej kukuč, že se člověk ani nemůže tvářit vážně. 😃
ilci
10. dub 2009
dnes je režim v háji totálně, páč místo v 6h vstával až v 9h, což už chodívá spát před obědem
takže jako nevím, jestli ho mám dát spát nebo už chystat oběd 😃

v postýlce strhává mantinely a dělá bordel
je to prostě s těma dětma legrace 😃
fimautor
10. dub 2009
Il: já bych mu dala obídek už třeba v půl dvanáctý a pak do postýlky.
A ty ho máš postýlce, i když nemá spinkat?
ilci
10. dub 2009
ne, já ho dávám do postýlky jen když vypadá ospale
ale on tam řve nebo dělá čurbes a chláme se
ilci
10. dub 2009
on usne jen za chůze, ale cvičím ho v usínání sám v postýlce
občas se povede

ale teď se povedlo úplně krásně, to jsem ještě nezažila - ale vám to připadá normální 😉
položila jsem do postýlky, začal ječet, zazpívala jsem mu písničku, to se uklidnil, tak jsem si šla umýt vlasy
bylo podezřelé ticho, přijdu a on si chrní pod plýnkou 😃 😃
ilci
10. dub 2009
sorry za hrubky 😃
fimautor
10. dub 2009
Já dávám Toníka spinkat do postýlky jen po o, aby si zvykl, že tady se spinká na povel a bude to po mým a basta. JInak je na zemi a když je ukňouranej, tak dostane dudlu, deku a plínku 😃 na mazlení a vytuhne. JInak ta plínka je nejlepší pomocník na spaní. 😉
fimautor
10. dub 2009
JInak hrubky neřeš, stane se. A taky někdy chodíme dávat dudel pořád dokola, až začínám být naprdnutá a pak najednou mi dojde, že je vlastně ticho. 😃
agla
10. dub 2009
Taky dávám plínku a teď poslední dva dna začala spát na boku - to je sranda. Jinak ono je taky těžký nějaký režim dodržovat, když je teď venku krásně a člověk tam stráví spoustu času 😃
ilci
10. dub 2009
tož Mikeš chodí do postýlky spát před o, po o chodíme ven
akorát mě štve, že si nemůžu ani v parku sednout, jak se nejede, je prcek hned vzhůru a občas ječí
agla
10. dub 2009
Ilči a pak Ti v kočárku neusne??
ilci
10. dub 2009
agli, jak kdy
ale jak se chvilku vyspí, tak většinou už nezabere
fimautor
11. dub 2009
Holky přeju pěknej víkend a veselé Velikonoce. x-)
ilci
11. dub 2009
fim, díky 😉

prcek má dneska půl roku, tak to spojíme s oslavou Velikonoc 😃 😃
fimautor
11. dub 2009
No tak to ještě přidávám gratulaci k půlročku. x-) Plánuješ něco extra? Třeba dortík a udělat takový "malý" narozeniny? 😎