• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
zítra jedem k našim, budem na zahrádce, grilování a tak :wink:
uvidím, chtěla jsem udělat takový piškot s ovocem a želé jako dort, snad mě prcek nechá :grinning:
11. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jaký budeš dávat ovoce KOmpotovaný? Já bych chtěla udělat třeba nepečenej, ale jahody jsou ještě hnusný a kompotovaný moc sladký. Tak nevím. :unamused:
11. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ještě v mražáku jahody a maliny a rybíz ze zahrádky
tak něco vyberu nebo udělám směs
11. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je ideální. :slight_smile:
11. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si představte, že ta naše potvůrka je už dva dny po sobě odpoledne protivná. Oba dva dny jsme byli venku a ne a ne zabrat a jen řvala a nebo si nespokojeně brumlala. Byli jsme u známých na zahradě, takže ani nemusela být v kočárku - hrála si na dece. Jakmile jsem pak ale přišla domů, tak se smála a hrála si i dvě hodiny bez jakékoliv známky nespokojenosti. Co doma - ona se spokojeně tvářila už i v tom vyhřátém autě! Jsem zvědavá jak dneska, ale mám podezření, že mi prostě jen dává najevo, že chce domů, což mě picne v tomhle počasí :angry:

JInak už pilně trénuje na všechny čtyři a občas se jí to i na chvililinku podaří.
11. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, to už za chvíli poleze
to je fakt děs, jak ty děti dělají pokroky :wink:

mě dnes řval opět Mikeš v kočáře, napřed jsem myslela, že mu vadí sluníčko, ale ječel i ve stínu
tak jsem ho chvíli nosila v parku, to se řehtal na kolemjdoucí
možná mu vadí kočár :grinning:
11. dub 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky, od kdy se dává lepek?
mám v tom už guláš :sweat_smile:
11. dub 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda, zdravím, než vstane Toník (spinkal zase celou noc :dizzy_face: )....
Busti, vy jste takhle šikovní, jo? Já nehraju. :cry: :grinning: Jinak abyste byly v obraze, tak dle fyzioterapeutky plazení není moc žádoucí, takže většinou nenastupuje po lehu, ale rovnou na 4 a lézt. :wink: Tak jsem zvědavá. My asi budeme pomalejší, dle jejího úsudku.
Il: lepek je od 6M, takže už to právě nehrotim, že ho je trochu v hami od 5M. Ale zas to nebudu přehánět. Koupila jsem T. bezlepkové piškoty a dnes mu je namelu do jogurtu s přesnídávkou. :slight_smile:
A nám se nelíbí ukládání do kočáru - to ječí, dokud nedostane dudlu. A jak ho vytáhnu na chvíli ven, třeba na říhnutí, hlavu si může vykroutit, jak je zvědavej. :grinning: Je to takovej náš rozumbrada.
Ale to počásko je super, co? Nemusí se tak navlíkat, večer stačí mikča a slabá deka.... A dneska už dáme na zkoušku ke tchýni sporťák. :sunglasses:
12. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož u nás o půlnoci hodinovej hysterák
už jsem čekala, že se sousedi nebudou obtěžovat mlácením na topení, ale rovnou na nás zazvoní :grinning:
asi zase bříško, na zuby to nevypadá
12. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ty bezlepkový piškoty nebo susšenky jsem u nás nesehnala, taky jsem je chtěla dát prckovi do přesnídávky
kdo to vyrábí?
12. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda venku je zase krásně, co?
tak u nás jsou teď noci taky krušný - sice nechce jíst, ale pokaždý, když se probudí, tak se otočí a začne pást - dříve sebou zamlela a usnula, ale teď.........
Jinak se houpe na kolínkách, ale že by šla rovnou na všechny 4 - to ne.
A od kdy se teda můžou ty jogurty?
Mony, v kterým hami je ten lepek - já to nakonec všechno prošla a na všech skleničkách je napsaný - vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin.
12. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, super stránky. Už je mám v oblíbenejch. :sunglasses: JInak na Hami je buď napsáno - z přirozeně bezlepkových surovin, pak jsou bez lepku - nebo to tam šalamounsky není, pouze ve složení, že obsahuje méně než x mg lepku. Ale díky tvému příspěvku vím, že to je ideální - malé množství a včas. :wink:
Akorát jsem začala přemýšlet, jestli už dávat ten žloutek do jídla - nemůžu najít, kde jsem četla, kdy ho dávat. A je fakt, že když ještě neměl vejce, tak radši s piškotama a těstovinama počkám.
Ty piškoty jsem koupila normoš v Globusu v dietářským regále a mají logo Kávoviny. :sweat_smile:
13. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOny, musím říct, že mě překvapilo, jak se tam píše, že když se lepek zavádí později, tak je zase o něco větší procento možnosti vzniku celiakie. To jsem si myslela, že čím později, tím lépe
14. dub 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, MOny, hodila jsem teda do alba fotku a odkaz na další - jak jsi psala - dobrý nápad :grinning:
14. dub 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, prej se jen houpe na kolínkách". Vždyť je ta tvoje šikula na čtyřech! :astonished: :dizzy_face: Normálka bledá závist. :grinning: Jo jinak ten lepek jsem ti vlastně neodpověděla - je třeba v dušeném hovězím. :wink:
A nevím, jestli jsem se chlubila aspoň nějakým naším úspěchem -minulý týden jsme byli na fyzioterapii a to naposled!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já mám takovou radost. I když už je to několik dní, tak pořád mi vydržela. :grinning: A co se týče toho přitahování do sedu, jak jsem říkala, že mi na něj prdí, tak neprdí. Já totiž myslela, že když ho chytnu za prsty, tak se má za ně přitáhnout, ale nee. Když ho přitahuju, tak krásně drží záda a hlavu, a to už umí docela dlouho, tak taky nejsme úplný brzdy. :grinning: :sunglasses:
14. dub 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony, tak super s tou fyzioteraií - kamarádka, co má stejně staré jako my, tak s ním chodí taky a minule se tam rozbrečela, protože jí ukazovali nějaké cviky a ona si to vůbec nepamatovala a když to po páté zase udělala špatně, tak už to psychicky nevydržela :confounded: Jakýpak brzdy - vždyť každý mimčo to má jinak. Hlavně že se mu to daří :slight_smile:
No jo, za chvíli už poleze - tak doufám, že budeme brzy v novém, aby měla více prostoru.
Kolik dáváš ovoce na svačinku? Mně těch 100 gr. přijde hrozně málo, ale ono to asi tomu malému žaludečku stačí, že?
14. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, zrovna jsme dosvačili.... a taky si to říkám, ale za chvíli má oběd, tak ho nechci cpát. Vždycky dostane kelímek a pak křupky - kolik si dá, tolik si dá. Už je to zvyk. V neděli měl 3, dneska sice by rád jedl, ale křupku si nedal žádnou, tak má smůlu. na druhou stranu, možnost dostal a je v klidu, i když by koukal po jídle dál. :grinning:
14. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v kolik hodin obědváte nebo spíš jak dlouho po svačince máte obídek? Jinak až budeme mít odpo svačinu, tak asi budeme muset mít dvě, protože od oběda do večera do půl deváte je jedna málo.
14. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tonda obědvá ve dvanáct, někdy v půl jedný - záleží, kdy snídal, tudíž kdy svačil a kolik toho měl - když byla třeba sváča v deset a větší (jako včera - zbouchal celej kelímek jogurtu s celým kelímkem přesnídávky :sweat_smile: ), tak obědval v jednu..... A sváči má odpoledne taky občas dvě - a to večeří v sedm. :wink: To je totiž druhej extrém, když pozdě snídal - jako třeba v devět, tak měl dřív oběd a odpoledne dvě sváči. Je to prostě jedna velká improvizace. :grinning:
14. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že řešíte jídlo
já nechtěla prcka večer přecpávat, jedl v 19h ze 150ml kaše a v půl jedné už zas ječel, tak jsem zkusila kojo a jedl jak divej
pak kojo + UM v půl 5 a v 8h
teď chrní, až se vzbudí, bude kolem 12 h oběd
svačinku odpoledne teda stíháme jen jednu, dávám přesnídávku a sní tak těch 130ml

my na rehabku chodíme furt, prcek se sice lepší, ale furt nemá to bříško OK
včera se nám večer nádherně přetočil ze zad na koníky, zatím mu tam pokaždé vadila ta ruka, ale teď paráda
on musí sám chtít, jinak kašle na všechny stimuly a motivace :grinning:
my než budem na čtyřech .....
ale třeba tohle mi nějak nevadí, on jednou poleze a bude i chodit, měsíc sem, měsíc tam :wink:
14. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: mně to taky nevadí, jen závidím. :grinning: Ale srovnávat se fakt nemá. Jen se na to těším, tak závidím. :grinning:
S tím cvíčem - vy jste začali teprve nedávno, bylo by divné, kdybyste hned zase končili. A já myslela, že se Mikeš už přetáčel. Ale to chce fakt čas a hlavně Toník mi na motivaci taky kašle - když se tam koukat nechce, tak ani nebude. Natož se tam natahovat, příp. otáčet. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
přetáčel, ale nebylo to furt ono a pak se na to vykašlal a zarazil se vždycky na boku
a včera to bylo úplně na 1* :grinning:
akorát jsme to teda nikdy neviděli, jen výsledek
14. dub 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásím, že víkend super, jen Káje nedělá moc dobře to teplo a sluníčko.. :frowning2:

Dnes jsme byly celý den v ZOOšce a bylo to úúúžasný. Zítra si dáme voraz a půjdeme max. na chvilku za barák a ve čt razíme k našim na babinec s miminkama s práce a pak do Nymburka a budeme tam s mamkou a Terkou vegetit až do soboty a podnikneme pár výletíků.

Kája už chrupe, dneska to bylo náročný, nejradši bych šla chrupat taky :grinning:

Jinak jsem byla zaplatit plavčo, vypadá to tam moc fajn a příští úterý začínáme!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu se pokusit vás dočíst, doufám že je tady vše ok a že vás pěkně chlapi vyšupali, abyste neuschly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byly plavat už 2x a moc se jí to líbí, takže super.
Dneska jdeme na očko a naušničky. Jsem zvědavá jak bude statečná.

Holky koukaly jste už některá na piškoty? Na těch klasických dětských je totiž napsáno od 3 let. Tak teď nevím jestli jsou ještě nějaké jiné - vhodné od půl roku, nebo jestli se jen sychrují :confused:
15. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti jj, studovala jsem je o víkendu a taky mě to zarazilo, jako od tří let to je přehnaný ne? Bych řekla že se sichrujou.

Tak už budeš mít doma taky princezničku jo? To je super, těším se na foto :wink:
15. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda.
Hani, super, že jste měli pěknej víkend. :dizzy_face: My takovej tuctovej. :wink: A na plavčo se těš, je to opravdu pěkný. Hlavně, aby se to líbilo i Káje. Pak nezapomeňte fotit!
Busti - já na obyč piškoty nekoukala, koupila jsem ty bezlepkové, i když lepek by už mohl. Já myslím, že se sichrujou - a ne ani tak kvůli složení jako kvůli drobivosti. prý si mám dát pozor, že dítko se někomu spíš než křupkou duslo vždycky piškotem nebo sušenkou.
Toník měl dneska slavnostní svačinku - do přesnídávky jsem mu namlela dvě sušenky sunarky. Baštil jak zjednanej (takže valstně jako vždycky :grinning: ). Přesdnídávky, to je jeho. Zato mlíčko - na to mi začíná prdět. :frowning2:
Jo a koupila jsem mu dva Hamánky a oba mají celer. Tak jsem se naprdla, že Hamánka už nikdy- přesnídávky všechny přislazený, tohle zas s celerem.... A nebo myslíte, že to nevadí? :sweat_smile:
15. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co používáte za plenky? Já už jsem zoufalá. Z těch levných mi nevyhovují žádné. Chci, aby měly pružné zapínání a to mají jen pemprsky a huggies - samo ty dražší. Jenže huggisky mi přijdou dost tuhé, takové pevné - ne moc příjemné na dotyk (ikdyž ty dražší jsou o něco měkčí jak ty classic) a pemprsky super, ty mi vyhovují nejvíc i velikostně, jen jsou dost parfémované, což mi tedy spojeno s močí vyloženě páchne a taky nevím jak je to vhodné takhle hodně voňavé pro děti :confused: - no alespoň motivace zbavit se plín co nejdřív :sweat_smile: :grinning:
15. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele já dneska študovala složení čajů pro děti a zjistila jsem, že vlastně vůbec nevím, co je škodlivé a co ne a že to tedy študuji úúúplně zbytečně :zipper_mouth:
15. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti zkus babylove z DMka, stáli 199 Kč 50 ks, jsou heboučké a mají pružné ty strany stejně jako pampers :wink: a parfémované nejsou vůbec
15. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek