• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Tak my jsme vyzkoušely všechny možné a nejvíce nám sedly fialové Tesco. Nejhorší byly Pampers active - z těch jsem rostla.
Mony, já ten Hamánek taky nekoupila kuli tomu celeru, když je na seznamu alergenů - asi ho zkusím později.
15. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme dneska byli u dr., Mikeš nachlazenej, ale nic dramatickýho a rovnou nám udělala půlroční prohlídku, měli jsme jít zítra
takže 8440g 71 cm

jinak jsem se ptala dr. na ten lepek a dle ní od ukončeného 7.měsíce - dávat kůrku chleba na ožužlání, postupně třeba jíšku do polívky (nevařím) nebo těstoviny, apod.

plenky používám z DM Alany, ty Babylove jsem měla ze začátku, ale ty větší velikosti mi nějak chemicky páchly :frowning2:

taky jsem u něčeho našla celer, ale samozřejmě až po pořádném pročtení doma, ale to bylo už dřív, dneska studuju všechno radši 2x :grinning:
15. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Babylove jsem už zkoušela a nesednou mi. Když jsem dopsala ten předchozí příspěvek, tak jsem nasadila Huggies a divně jí odstávájí u nožiček jako u zadečku. Tak ještě pak asi zkusím ty Tesco a jinak zůstanu u Pampers... :sweat_smile:
15. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no vida, jak každému pasuje něco jiného :wink:
mě tesco moc nesedly, huggies mám ještě nerozbalené, koupila jsem na zkoušku jedno balení v akci
15. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
uvažuju o koupi tyčového mixeru - s jakou značkou máte zkušenost? :wink:
15. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já po opruzeninách v začátcích neexperimentuju. i když ty Babylove znějí lákavě.
Il: já mám Braun, kterej je rozdělitelnej a nasaditelnej i na misku s nožíkem, takže se i prima meje, pže můžeš dát celej ten spodek s nožem pod vodu a nemusíš hlídat kabel. Zkusím najít na netu. :wink:
15. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
http://www.fotoprodej.cz/braun-mr-4050-ca-v2/
Ten náš byl bez misek, zato s Chicco lahví a kartáčem a metlou do lahve jako bonus a jen za litr. :wink:
15. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
vypadá dobře :wink:
právě chci nějaký kvůli vaření prckovi, mám jen velkej robot a ten se mi nechce vytahovat :grinning:
15. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme taky tenhle a je i super, že se dá upevnit na zeď.
16. dub 2009 v 05:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj, to už beru jako samozřejmost - mám ho neustále po ruce. :wink: A fakt až když jsem mixovala něco u tchýně, tak jsem si nemohla vynachválit, že není tak dlouhej a dá se "rozpůlit" kvůli mytí. Ten její byl hrozně dlouhej a ještě v kuse, tak se ani nedal dát pořádně pod vodu. :angry:
16. dub 2009 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
koukala jsem včera na různé typy těch braunů, abych využila všechno, co koupím :grinning:
16. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilci - my jsme z něj tenkrát byli tak nadšení (máme ho už pár let), že jsme ho koupili i za ty hrozný prachy a nelitujeme. Tedy manžel, když já nevařím :sweat_smile: :grinning:
16. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
busti, to se máš :wink:
MM umí uvařit čaj, kafe a vajíčka na měkko :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilči - kůrku od chleba? A to nevadí, že je tam i sůl? No je fakt, že na tu si asi taky musí nějak zvyknout :wink:
Holky, dáváte normální kaši nebo kupujete ty bez přidaného cukru?
16. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já dávám různý kaše, podle toho, která mě zrovna zaujme. Cukr nestuduju, ono ho ta trocha taky nezabije. Stejně už baští ovoce. :wink:
Já mám k tomu tyčovýmu nožík i metlu a pak tu misku s nožíkem, ve který sekám třeba ořechy, cibuli... všechno - pořád je v pohotovosti. Jako bonus byla lahev na polívky s velkým dudlem a jak se hodila při průjmu na mrkvový odvar a rýžovou polotekutou kaši! a kartáč a metlu do té lahve. :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
aglo, tož asi té soli v kousce kůrky moc nebude, je to lepší než rohlík, ten když se přilepí na trubici, nerozpustí se jako chleba - říkala dr.
kaši mám taky různé, já teda jen zkoumám ten lepek
měla jsem od Hippu, Nestlé - to byl sám kucek, a teď mám Sunarku
16. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Il: co byla Nestlé kaše samý? cukr?
Já taky točím - Nestlé rýžovou, Hami a Sunarku. Dneska jsem zrovna koupila s ovocem. Na lepek od 6M nekoukám, veřím jim, že ho tam je přiměřeně 6m. :wink:
16. dub 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kucek - špatně se to rozpustilo :sweat_smile:
16. dub 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahá, my říkáme pucek. :grinning:
16. dub 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
My cucek :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já ten cukr taky neřeším - ale viděla jsem právě kaše bez přidaného cukru, tak jsem se ptala :wink:
Jinak máme nějaký ekzém nebo co to je - zítra asi zajdeme k Mudře -jen nevím, jestli k naší nebo rovnou na kožní :unamused:
Mony, dnes jsem koupila sušenky, tak se těším na další přesnídávku, jak bude baštit :wink:
16. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Agli - já už jsem to po vzoru Fim taky zkusila a malá to baští jak divá. Dokonce včera jsem jí to připravovala na hřišti, dám je tam chvilku předem, ať se trošku rozmočí, ale malá jak to viděla, tak se začala jídla vehementně dožadovat. Tak jí kamarádka musela vzít a odnést jí o kus dál na houpačku, aby to neviděla - a byl klid :grinning:
17. dub 2009 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mám dotaz, včera jsem koupila od sunaru sunárek s mlékem, je to ovoce s mlékem, od uk.6. měs. a koukla jsem na složení a je tam 20% polotučného mléka. To asi dávat nemám co?

A ty piškoty jste daly jaké nebo sušenky? Já jsem koupila piškoty amarantové, bez lepku, tak nevím jestli může ty? Nebo radši koupím dětské sušenky.. Jinak o víkendu jí začnu vařit, budeme si muset trochu utáhnout opasky, tak uvidíme, jak to bude dlabat.
17. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Dlouho jsem tady nebyla. Jak se máte?

My docela dobře až na to, že se nemůžeme naučit pít čajík. Zkoušela jsem flašku, ale nechce, odmítá, tak jsme koupili spešl hrneček od nuku - žeprý na naučení a taky nic moc. Ale řekla bych, že se to malinko lepší. Jinak příkrmy taky jaksi začíná odmítat. Dávala jsem dopoledne zelninu a odpoledne ovoce a teď už jsem zpátky jenom na jednom napoledne. Chce pořád jenom prso, čavka jedna. Jo a taky mi začala ublinkávat, to dřív nedělala.
17. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě se nepřetáčí, už jí schází jenom kousíček a zoubky ještě nemáme. A co vy?
17. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani já koupila piškoty pro děti od Hero. jsou spíš jak sušenky...
Já se chystám taky víc vařit. zatím jen skleničky míchám s bramborem.
17. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No né, Lu. Jsem se nejdřív divila, kdože to píše do naší diskuze. :grinning:
My se sice přetáčíme, ale zuby nejsou. :wink: Piškoty jsou kooupila nějaký normoš, jen bez lepku a vůbec netuším, co to je amarant. Ale silně mi to připomíná amarouny. :grinning: Ale ještě jsem je vzhledem k vejci nedala. I když ony ty sušenky taky nebudou bez vejce, že? :sweat_smile: Tak ty jsem namlela do jogurtu a dnes si dáme repete. :wink:
O vaření mi nemluvte - hlavně, že jsem sháněla spousty receptů a nakonec točím pořád to samý - kuřecí s mrkví a rýží, příp. přihodím i petržel a pastyňák. :wink: S bramborem musím opatrně, když ho dám moc, tak mu to nechutná. :unamused:
17. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
fim: No si myslím, že si mě už nepamatuješ, když jsem tu už pěkně dlouho nebyla. Já jsem koupila piškoty takové ty podlouhlé a lepek tam napsaný není, tak snad jsou v poho. A už dáváš i rýži? Já zeleninu, někdy zeleninu s masinkem. A kupujete příkrmy nebo děláte z kupované zeleniny a ovoce? Já mám právě strach. Žeprý ta kupovaná zelenina obsahuje hodně dusičnanů a tak a v těch hotových skleničkách je to přísně hlídáno.
17. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já zas nemám tak špatnou paměť, neboj. To byl jen první dojem, který vystřídalo "no jo, vždyť jo" :grinning: :wink:
JInak rýže je přeci jedno z mála jídel, co dětičky smí - všechny 1. kaše jsou rýžové a zahušťují se jí i skleničky. Jukni na jejich složení. :wink: My s rýží začali tenkrát u diety na průjem.
A zeleninku si chci pěstovat taky, ale moc úspěšná asi nebudu. :sunglasses: Tak u té kupované vykrajuju aspoň ty středové válce. :wink:
Jak ráda bych malýmu dopřála třeba kedlubnu, když je tak dobrá, ale tu riskovat rozhodně nebudu. :pensive:
17. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lu - prcek se taky přetáčí a jsme bez zubů :grinning:
teda on, já je mám

na vaření se chystám, ale mám stejnou zkušenost jako fim, jak te tam moc bramboru, nechce to jíst
holky co vaříte - vaříte ve vodě nebo v páře?
jinak než napěstujeme zeleninu doma, budu asi vařit z mražené
ta by měla být sklízené v období přirozeného zrání, takže by tam nemělo být tolik dusičnanů jako na jaře
17. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek