• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
www.fisher-price.com - tady jsou hry i pro prcky a tady říkačky www.moje-rodina.cz :wink:
18. dub 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si básničky vymýšlím :grinning: :grinning:
a takové dost primitivní, třeba na pískací kačenu, plyšového soba a tak :grinning: :grinning:
ale Mikeš se tomu směje, páč je to o něm, že

vrani a z kolika surovin jsi to vařila? že to byla jen jedna porce, to mě teda děsíš :sweat_smile:
18. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mno, já taky vařila a myslela jsem, bůhví kolik toho není a pak tak akorát jedna porce padla na místě a druhá na zejtra a bylo po žížalkách. Když ono toho zůstane dost na mixéru a kolem, jsou prostě velký ztráty. Lepší vařit po víceru.
Já už režim nekomentuju, páč si ho pak okamžitě mění. :grinning:
Až bude víc času, tak pošlu. :wink:
Il: to jsi borec, já nemám fantazii, ale aspoń tu paměť na básničky. :wink:
18. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, třeba ta první o kačence :grinning: :grinning:
držím pískací kačenku a pískám a pohupuju do rytmu :
Já jsem malá kačenka, kač kač kač,
já mám ráda Mikšíčka, kač kač kač.
Mikšíček je hezoučký, kač kač kač,
taky hrozně miloučký, kač kač kač.
Mikšíček je hrdina, kač kač kač,
každý na něj vzpomíná, kač kač kač :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak takové je to úrovně :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale krásnýýýýý. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči vařila jsem jedna mrkev, kousek hovězího a malá brambora, jako myslela jsem že to budou aspoň dvě porce, ale bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ilči básnička dobrá, to mi připomnělo jak jsem teď káje zpívala nesmysly u oblíkání po koupání, vždycky u toho řve a mně to rozčiluje, tak jsem jí dneska zpívala něco o tom, že oblíkneme pyžamko, na jednu ručičku, na druhou ručičku,nožičku atd.... aby jí nebyla v noci zima a končila jsem tím že zapnu patentku. Ale na to jak to šlo za sebou a jak se to rýmovalo se mně neptej a melodii už si taky nepamatuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím že zítra bude zase něco úúúplně jiného ve stejném duchu :grinning:
18. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, koupila jsem vlhčený ubrousky huggies, neparfémovaný a musím říct, že asi budu nevěrná nivee, protože oni jsou opravdu neparfémovaný, narozdíl od nivey, která má být neparf. a není a pak jsou moc příjemný a mají na sobě vytlačený medvídky :sweat_smile:
18. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani a píšou o nich, že jsou na citlivou pokožku? :confused: Taky bych je brala, zatím frčíme právě na Nivea Sensitive. Ale už jsem taky koupila megapack Fixies, tak jsem na ně zvědavá. Jsem kapánek magor na ubrousky - mám doma asi 6 balíčků do zásoby (2 megapaky) a 1 malých na cesty. :sweat_smile:
Jdu ti poslat ty říkanky. Je tam i jedna na oblíkání. :grinning:
18. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak posláno. Jo prosim tě, nediv se těm říkankám - já jsem si to upravila tak, aby mi to při tisku 2 tsr. na list, oboustranně udělalo brožurku. A poslední listy vyjdou prázdné na případné dopisování. :wink:
18. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni já taky jela v nivee, ostatní mi smrděly, ale musím říct, že budu kupovat tyhle a jsou i levnější. Jsou to Huggies:registered: Pure - varianta určená pro novorozence a děti s citlivou pokožkou http://anyska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=927877
18. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ty ubrousky babylove a nemůžu si stěžovat

jinak jsem se dnes pobavila, byli jsme na zahrádce u restaurace, projela okolo motorka a prcek na to reagoval brrrrrrrrm :grinning:
18. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni máš to moc hezky udělaný ty recepty a říkanky :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, já ci takyyyyyyy
plosím plosím
18. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je krásnáý, kája neříká nic, jen když cucá dudlíka tak u toho říká něco co zní jako kaja,kaja,kaja :grinning:

babylove jsem měla zelený, bleee a teď tu mám bílý, tak uvidíme
18. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikeš ještě říká něco jako aďaďa a děda si myslí, že říká děda :grinning: :grinning: :grinning:

já měla nějaký od hippu a ty mi neseděly
18. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: tak mi pošli do IP adresu. Už jsi mi dlouho nic neposlala, tak bych to asi nenašla. :wink:
Mně se na té Nivee právě líbí, jak jsou trochu reliéfované, ne jen slabé a hladké - takže s tím jde snáz utřít i něco zaschlejšího. :sunglasses: :grinning:

Hani, napsala jsem vyčerpávající recenzi na naši porodnici. Snažila jsem se krotit, tak snad to nebude moc dlouhé. :grinning:
18. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hippácký jsme ještě nezkoušeli
18. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hani, proč zelený bleee. Smrděly ti?
18. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, máš to tam :wink:
18. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jsi rychlík, díky :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, smrděly, ale zdaleka nejhorší mi přišly bella a helen harper, pak tu mám bílý pampers ale odvařená z nich taky nejsem. Ať nad tím přemýšlím jak chci pořád mi nejlíp vycházej ty huggiesky je jich tam 72 za cca 60 a nivey je 63 za 69( u nás teda jen v jedný drogerii) - 99 (v hyperce) :confused:
18. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já vyzkoušela jen tyhle dvoje a přemýšlím, jestli uplatnit kuponky na slevu v DM na nějakou jinou značku
18. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pampersky jsem koupila hned na začátku kvůli krabičce, jinak jsem na nich taky neshledala nic extra - podle mě hrozně moc parfémovaný. I když to jsem měla dojem i z plínek - tak nevím, jestli jsem si zvykla nebo to byla nějaká várka - teď nedávno se mi to zdálo u rozbalení zas, ale už dobrý. :confused:
18. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co máš za kupony? slevu 25% nebo konkrétní produkty? já jsem uplatnila těch 25% minule na ty jejich babylove plenky, jsou docela dobrý, ale ty eko mně odrazujou, mám je teda taky,ale jsou hrozně velký a bojím se že je pročůrá a nemají ten strečovej pásek :frowning2:
18. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, ty plenky jsi psala, že jsou srovnatelný s pamperskama? Že bych je prubla? :confused:
18. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim jako srovnatelný...záleží v čem, mně přijde, že dětem náchylným k opruzeninám babylove vyhovovat nebude,že to nemá takový sací jádro jako pampers, ale my na to náchylný nejsme, takže v poho. Jinak to má ty pružný pásky což je super a jsou takový heboučký, příjemný a mně teda nesmrděj jako pampers
18. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
25%? já mám tu knížečku na konkrétní výrobky
měla jsem těhu knížku a po narození mi poslali na produkty - ubrousky, plínky, výživy, apod.

já mám ty eko a dobrý
je fakt, že je občas pročurá v noci, tak 1x za měsíc
ale třeba mi nesmrdí jak jiné plíny, baby love jsem používala předtím
18. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si říkám, že už nejsme takoví prcci, tak by to mohlo být lepší. A i s pamperskama přebaluju poměrně často. Tak uvidím. Zkusím jeden balík a podle toho nakoupím. KOlik jich tam je?
18. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci já dostala slevovou knížku teď když jsem si dělala tu jejich věrnostní kartičku a tam byl jeden kupon sleva 25% na jakýkoliv výrobek

fim 50 za 199
18. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci jakou máte velikost těch eko?
18. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek