• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
no, myslím, že to ukážu manžovi a objednáme :wink:
10. črc 2008 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink:

jinak jsem koukala na to tvoje album s fotečkama a jsi moc šikovná. Věřím, že by mě to taky bavilo. Je to těžký se to naučit? Koukala jsem i na http://scrapbook.cz/jaknato/sc.php?p=6, ale to je to fyzicky a asi by to vyšlo finančně docela náročně...
10. črc 2008 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, na téhle adrese se věnují papírovým scrapbookům - s tím jsem kdysi začínala, ale kdybys chtěla digi, tak bezvadné stránky s návody pro začátečníky, diskuze atd. je tady

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=3

ty komponenty se některé dají stáhnout zdarma (samo se dají i koupit), ale pak tě to nic nestojí, jen případné vytištění :wink:
10. črc 2008 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A pochopím to jak se to pak dělá v programu? A musí to být nějaký speciální program, jak jsi psala třeba ten včera nebo to jde i ve photoshopu?
10. črc 2008 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jde i ve photoshopu, ten je prý lepší než gimp (gimp je zase zadara)
prostě potřebuješ program, který pracuje s vrstvama
dáš jakoby podkladový papír, na to fotku, rámeček, okolo nějaké serepetičky- všechno je jakoby ve vlastní vrstvě a můžeš s těma vrstvama hýbat, upravit velikosti atd.
stejně, jako bys to dělala s papírem
a až jsi spokojená, tak to jakoby "slepíš" - uložíš jako obrázek
třeba u toho gimpu si rozdělané dílko ukládám s příponou xcf - i po otevření jde pracovat s vrstvami
pak to uložím jako obrázek jpg - vrstvy se sloučí a už s tím nehneš
10. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Fíha, no tak to jsem zvědavá. Od včera mám nový noťas, tak až mi na něm MM spustí net (blbne wifi), tak to vyzkouším.

Pošlu ti IP
10. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, zkus to a uvidíš :wink:
za začátku ti to možná bude dýl trvat, než najdeš správný grif, ale dneska už to dělám u kafe (jen musí přijít inspirace)
10. črc 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak ti to na těch fotkách moc sluší :wink: Jsem si tě podle pasovky představovala úplně jinak, to je sradna.
10. črc 2008 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning:
no, to je moje umělecké foto
jinak díky
10. črc 2008 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak já jsem dřív nosila čočky, ale pak mě to vadilo v práci u PC, tak jsem zas nahodila brýle
teď zas uvažuju o čočkách, jen už je asi nebudu umět nasadit :grinning:
10. črc 2008 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám taky brýle. Měla bych je nosit pořád, už od pěti let, ale tak poslední rok už je nosím jen v práci. Naštěstí mám vadu co se zlepšuje. Ale o čočkách jsem nikdy ani neuvažovala. Nějak jsem na ty brýle zvyklá
10. črc 2008 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já hlavně v létě při koupání a tak
jednou jsme šli na bazén s tchýní - tehdy ještě budoucí
já slepejš, ona taky a pak jsme se v tom bazéně nemohli poznat a najít :grinning:
jsme se poznávali jen podle plavek, když jsme vylezli ven (šli jsme ještě do páry) :grinning:
10. črc 2008 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo ták, tak to musela být sranda :grinning:
10. črc 2008 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo, zvlášť když jsem měla z tchýně respekt - ona je taková přísnější a míň přístupná, aspoň tak vypadá, teď je to v pohodě
a já se jí to bála říct, bylo mi to blbý, ale ona mi to pak řekla sama, že mě nemohla najít a že si myslela, že já ji uvidím
jenže já ji taky blbě viděla :grinning:
10. črc 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: To je jak z přátel, když byl Chandler v páře s tátou Moniky a sedl si mu na klín nahému nebo jak to bylo. Taky sranda :grinning:
10. črc 2008 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak to jsem neviděla :wink:

ale s tchánovcema je občas sranda
na jaře stavěli na zahrádce takovou boudičku na nářadí a tak
říkám manžovi, jestli nechcou pomoct, byť to měla být stavebnice
napřed ne, pak že teda jo
neměli sebou na zahradě ani vodováhu, chyběli jim hřebíky, tchán si nevzal brejle na blízko, tak tam mžoural
my si mysleli, že to budou jednotlivé díly a jen se to spojí
oni to byli jen plaňky a stavělo se to jak srub
tchán vykládal, jak to má nastudované
2x jsme stavěli základ, než to trochu sedlo
nakonec zbylo pár dílů a nad dveřama jim zas kus chyběl, ale žádný z dílů tam nepasoval
já jsem se celou dobu chlámala, fakt Mat a Pat hadra
10. črc 2008 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to naši tchánovci oboji jsou zaplaťpambů normální a docela kutilové.
10. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem právě z kutilské rodiny, ale rodina MM je teda spíš opak :wink:
jsem jim tam při stavbě radila a pak jsem si říkala, že to možná tchána štve, tam stojím - jako těhu jsem pomáhala jen mírně - a jen mu do toho kafrám
10. črc 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vam to sem taky pisnu... jsem mela dneska "zazitek" :frowning2:

Tak jsem dneska byla na kontrole u dr., vsechno bylo v cajku a prijedu domu, chvili jsem byla na netu, pak jsem sla pripravovat obed, jdu na WC a spinim :astonished: :astonished: :astonished: Tak jsme jeli s MM hned do nemocnice-pro jistotu, dr. uz nebyl v ordinaci. Takze jsme meli o "zabavu" postarano :pensive: nastesti jsme v poradku :dizzy_face: , mimi melo ukazkovy monitor, i UTZ byl v pohode, uvnitr taky OK... a tak mame zakaz sexu - MUDr. Skalova rikala /mimochodem byla strasne moc mila a prijemna/, ze i ted je to docela rizikovy, ze muzem sexovat az od 36.tt treba kazdej den takze jsme dopadli takhle... no jsem rada, protoze v tu chvili, kdy jsem zjistila, ze spinim, mi bylo fakt hrozne... strach silenej o toho naseho drobka
Doufam, ze vy ostatni jste v poradku
:dizzy_face:
10. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a bacha na ten sex!!! :wink: :grinning: prej mame i ruce :grinning:
10. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz, tak to je fajn, že je mimčo v pořádku
11. črc 2008 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno!

Teda zviz, hlavně že to dobře dopadlo. A zákaz sexu se taky docela hodí ne? :wink:
11. črc 2008 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, tak co matrace, dorazila?
11. črc 2008 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, už ji mám v albu i s chráničem. Vypadá dobře. Jinak je komplet z Polska, takže jestli to máš kousek do Polského Těšína, koukla bych tam, seženeš tam úplně tu samou a určo levnější.
11. črc 2008 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
už se vám pokojík rýsuje :wink:
dneska je všechno z Polska nebo Číny :grinning:
do Těšína to sice není daleko, asi něco přes 100km, ale já tam už víc jak 10let nebyla
a mám úděsné vzpomínky z těch tlačenic :grinning:
11. črc 2008 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, to já myslela, že byste to mohli mít blíž. Myslím, že by to tam vyšlo levnějc, ale těžko říct o kolik. Jinak na ní píšou že je zdravotní, tak snad bude dobrá.,.
11. črc 2008 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak pokojík ještě zdaleka ne. Je to jen provizorně narafičené na fotku, aby ten bordel nebyl vidět. Jinak je to spíš taková úschovárna bordelu, prádla a tak. Postýlka pak bude v ložnici a tady bude jen nějaký nábytek a přebalovací pult.
11. črc 2008 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
taky to máme tak vymyšlené :wink:
a bordýlek je tam teď děsnej :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jako u nás, jsem myslela
11. črc 2008 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
To mi povídej, už se těším, až budu doma a budu šůrovat. Teď se k tomu nějak nemůžu přinutit. Ale už vidím, jak pak myju okna. Už teď mi to břicho začíná překážet. Zrovna včera jsem nad tím přemýšlela nad tím že nevím, co budu dělat ten poslední měsíc. To budu asi hodně protivná.
11. črc 2008 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek