• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
No, zmizly jste, tak ja jdu zmizet taky :sweat_smile:
Se musim venovat MM :dizzy_face: Paaa a krasnou nedeli :slight_smile:

Hani, domluvime se zitra, ju? :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem tu - ještě jsem se rozepsala o našem kočárku, ať má Hanča co louskat. :grinning: Já manžu doma nemám už od středy, tak jsem taková použitelná na půl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Achjo, kdyby byla chuť, tak já bych tak potřebovala pofackovat domácnost. :pensive:
18. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jasný, stačí obyčózně a mám na Active baby jumbopack, při nákupu 2 ks sleva 80 kč
18. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nejlepší všem nedělňátkům 19-kovým k jejich půl ročku a dodatečně i všem ostatním říjnovátkům (omlouvám se, ale ostatní data nějak nejsem schopná udržet v hlavě :sweat_smile: )
19. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek. Taky přeji všechno nej k půlročku. Jak to oslavíte? :dizzy_face:
Zrovna přemejšlím, kdy bude moct třeba pudink. Zas mi bojkotuje mlíko, tak se snažím vymyslet nějaké mléčné náhražky místo mlíka. :pensive:
19. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim pudink bych dala až v roce, kvůli kravskýmu mlíku, stejně jako to říkají o tvarohu, pribiňákách apod. A nejí ti ani mléčný kaše a jogurt?
19. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten pudink bych mu uvařila z Nutroše. :wink: Kaše a jogurty baští, ale kaši má každej večer a s jogurtem to nechci přehánět, tak hledám další varianty. :unamused:
19. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme po obídku a Toník by měl spinkat, ale zatím mi na to háže bobek.
Dnes bylo z vlastní kuchyně, i když vypomohla sklenička brokolice, co byla potřeba sdělat. A musím říct, že přidat sůl a pochutnám si taky. Toník baštil jak zjednanej, asi měl velkej hlad. :grinning:
19. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přejem všechno nej k půlroku :wink:

fim, tak to je blbý, že mlíko nechce, Mikeš by se po něm utloukl
19. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás to bylo v podstatě ze dne na den. :frowning2: JInak taky baštil mlíčko jak o život. :unamused: Teď vypije tak 50, max. 110 a víc ani ťuk. A to vypil tu 200 jedním lokem.
19. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, koukala jsem, že máte nosítko - co je to za značku?
19. dub 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hauck, za 500 z bazárku. :dizzy_face:
19. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kočky, já se musím pochlubit, co ten náš Tonda zase vyvádí - dělá letadlo jak o život, točí se na břiše kolem dokola a nejlepší hračkou je momentálně dudlík - strčit ho správně do pusy je tím cílem, ale je to dřina. :grinning: Hraje si tu na dece už hodinu, u toho se na střídačku vzteká a povídá a směje se - je to moje sluníčko. :dizzy_face:
19. dub 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás nejvíc vede knížka a dnes ráno i moje časopisy, ale ty neplánovaně, pro ty si sám "došel", když jsem nekoukala :grinning:
cumel si do pusy správně sám skoro nikdy nedá, ale je to prča ho pozorovat, to je fakt :wink:
20. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík za info, já právě něco sháním, vak už je mu fest a blbě se nosí - je na jedno rameno - a další nosítko je spíš na tůry až bude sedět, ráda bych něco příručního
20. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ráno.

Ilči jak, došel??? On už leze?

U nás noc relativně dobrý, jen se jí asi něco zdálo nebo co, páč si asi 3x zabulela, tak jsme nahodili dudlíka a chrupala dál. Pak jídlo v 6 a spala do 8:30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teď tu tlačí v křesílku a nějak ji to zmáhá.

Holky, kdy dáváte ovoce? Já jsem zjistila, že mi ho dopoledne nechce moc dlabat, sní tak tak půlku, ale odpoledne to zdlábne celý, tak jí to asi budu dávat odpo. Jinak včera to doma vařený jídlo jedla, je fakt že neotvírala tu pusu tak rychle jako na skleničky, ale asi tomu dám šanci. Dneska jí chci uvařit jenom zeleninu bez masa, možná s rýží. Holky a dáváte ten žloutek? Já z toho mám strach, protože mě když jako malý dali vajíčko na doporučení drky, tak jsem byla měsíc ve špitále, páč jsem blila jak alík. :confounded:
20. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mně to jaksi nefunguje či co.... :unamused:
20. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už dobrý, až na potřetí..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakým stylem tu zeleninu s rýží dáváte. Mixujete i tu rýži? Nebo jenom zeleninu?
20. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, neleze, jen se plazí po břiše a nějak už dál, než jsem si myslela
proto je to v uvozovkách

žloutek zatím nedávám, mám taky strach
20. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lu, tebe jsem dlouho neviděla, jak jde cvičení? :wink:

ilči ty se máš, to naše dítě pořád nic a tááák by chtěla :frowning2:

lu, rýži jsem dala kdysi dávno a mixovala jsem ji, teď ji plánuju taky rozmixovat, mohla by jí zaskočit.
20. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako teď tu koukám do tý brožury od nestlé, co může ještě za zeleninu a tam mají květák!, rajče, špenát, zelené fazolky, kukuřici a pórek až od uk. 8. měsíce. A já už jí to ve skleničkách dávám dávno :confused:
20. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, taky mi to občas hlava nebere, že ve sklinčkách je o dávno a jinak se to nesmí. Asi se to nesmí zas moc přehánět. JInak žloutek taky nedávám, je fakt, že má maso snad každý den, max. jednou za čas dostane zel. rizoto. :wink:
A neříkej, že Kája zabrzdila ve své šikovnosti - já čekala, že s jejím tempem bude za chvíli chodit a my sotva lézt. :grinning: Ale ono je to dobře, že nespěchá. :dizzy_face:
Il: vy se plazíte, jo? Taky závidím. I když, plazení prý není moc žádoucí, ale to je fuk. Oni si ti prckové nějak poradí a přece jim nebudeme bránit, když se chce plazit, ať se plazí. :dizzy_face:
Lu - rýži určo rozmixuj. Taky ji mixuju. :wink: A hned doplňuji o varování - kdykoliv jsem koupila Hami skleničku od 6M, vždycky tam byly kousky!!!! Ačkoliv píšou jemná konzistence (nebo nějak podobně). Nevím teda čím, páč to jsou pečlivě nakrájené drobné kostičky. Toníkovi jsem to nabídla, aby si pomalu zvykal, ale vypadal, že snad bude zvracet, tak jsem mu to musela mixnout. A varování hlavně proto, abyste na tyto skleničky nespoléhaly, až půjdete mimo domov a budete chtít obědvat v "terénu". By asi čuměli, kdybych si v hospodě objednala nejen ohřátí, ale i rozmixování. :grinning:
A ovoce dávám většinou dopoledne, ale záleží jak to vyjde. A to nemáme problém nikdy. To je máme spíš s mlíkem, ale s přesnídávkama určitě ne. :grinning:
20. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim tak já tu káju pomlouvám a ona mě potvora asi slyšela, tak se do toho ráno opřela a začla šmejdit po hracím koberci, pravda, takovou divnou formou, lezení se to nazvat nedá ale přesunula se kam potřebovala :grinning: tak se jí tímto omlouvám

zrovna jí vařím rizoto z brokolice, mrkve,pastiňáku (u nás normálně neměli petržel :confused: ) a rýže, doufám že ho nespálím, opět :angry:
20. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ovoce dávám odpoledne, dopoledne někdy svačinka nevyjde, když pozdě obědvá
ale zase 2x za noc kojím

kolik by teď děti měli vypít mlíka?

kukuřice od 8.měsíce? já dávám kaši s kukuřicí, ta je od 4.m
fakt už člověk neví, co tomu dítěti dát
20. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prcek už šmejdí tak 2-3 týdny, ale dneska už poněkud dál od hrací deky
taky zjistil, že když někam chce, na zádech to jde blbě, tak hubne na břicho a sune se :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hupne, ne hubne :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S tou kukuřicí mi to přijde taky divný - je bezlepková, tak by tam nic bránit nemělo. :wink:
20. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už kukuřici dávám taky dlouho a špenát skoro od začátku.

jinak rizoto dneska neprošlo, snědla cca 3 lžičky, ale ty ksichty u toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem šla potupně ohřát skleničku a asi na to vařeni prdim :confounded: jsem moc pohodlná na to, abych se s tím vařila a ona to pak nechtěla :angry:
20. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já dávala včerejší menu a taky nic moc - tak šel spát bez jídla a teď mu to dám znova. :sunglasses: V nejhorším ohřeju malou skleničku. Za chvíli jdeme na plavčo, tak ať má pořádný jídlo. :grinning:
20. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek