• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Tak hlásím další postřehy ze slevového života :grinning: V rossmannovi mají na regálech takové brožury - Střihněte si slevu, no a tam jsou různé kupony se slevama, jenže, vystřihneš jeden a na druhý straně je i jiná věc, třeba persil a hami. Co čert nechtěl, chtěla jsem obojí a pokladní mi řekla že to nejde, že musím mít dva ty kuponky, že to pak někam lepěj. Tak jí říkám a proč to máte jako tištěný oboustranně??? A ona pokrčila ramenama, tak jsem jí z další brožury vytrhla ten samej kupon. Jinak slevy docela dobrý. Na huggiesky mají 80 kč dolů, na hami 2 30, což je fajn, protože tam i normálně stojí 199 oproti všude jinde, takže je to 50 dolů. Půjdu tam ty brožury ještě nalovit, platí to do konce května. :wink:
20. dub 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera v noci sranda. Kiki spí a my se ještě dívali na TV. Jdu kolem ložnice a slyším povzdechnutí, tak se jdu podívat, jestli jí vypadl dudlík nebo co a ona na bříšku a pase koníky. Tak jí říkám: Kiki proč nespinkáš? a otáčím ji na zádíčka - a ona spala!!!!!! :grinning:

Jinak se snaží plazit lézt prostě jakkoliv se domoct svého cíle. Samo nejlepší je TV stolek :sweat_smile: (skleněná dvířka, postranách CD)
20. dub 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já ty brožurky se slevama u nás nikde neviděla, taky jsem po nich pátrala

busti, tak to je teda dobrý :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti to je vtipný :grinning:

ilci a co bys z toho chtěla za kupony? já využiju jen to hami, tak bych ti ty ostatní mohla poslat.
20. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, dík za tipy. Já se do Rossmanna pořádně nedostanu, pže mě ani nenapadne, že by tam měli něco pro nás, tak otěch slevách ani nevím.
My zas byli včera nakupovat v Hypernově a mají tam plínky Pampers 2+1 zdarma. Takže jedny vyjdou na 279,-. :astonished: Je to ale balík (vel. 4) po 56 nebo 62 ks. Čemuž nějak nerozumím, že velikost 4 mají buď 9 - 20 kg po 56 ks nebo 7 - 18 po 62 ks. :sweat_smile:
Jooo, mně Toník včera vytuh v postýlce taky na bříšku - poprvé v životě. Ale jen na chvíli, páč tomu fakt nehoví. Ale čuměla jsem na něj, jestli vůbec dejchá, jak to pro něj není normální.
Busti, to jejich vzdychání, viď? "Když on je ten život takováááá dříííína." :grinning:

Jo a včera na plavču jsme se už zase potápěli. Hodím fotky. :wink:
21. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ty jom vy jste toho nakecaly :grinning:
Hani, já taky asi před týdnem koupila ty ubrousky Huggies a fakt paráda - budu je používat i dál.
Jinak my už lezeme, takže pořád hlídám a nic nestíhám - fakt vás obdivuju, že vaříte. Jak dlouho vám prcek vydrží od svačinky do oběda? Mně tak max 1,5 hod.:(
21. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim ty pampers jsem včera v rosmannovi taky viděla, ty 9-20 jsou 4+ a ty 7-18 jsou normální 4, tak bacha na to :slight_smile:

agli super viď? já už fakt jiný kupovat nebudu, za tu cenu je to paráda
21. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani a co znamená 4+?
Simčo a jaká byla asi nejposlednější předzvěst lezení? :confused: My zatím letadýlkujeme a točíme se na břiše. :grinning:
21. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOny, nejdříve se začala hupat na kolínkách, pak se postavila na čtyři a pak se rozhoupala na čtyřech a dělala přískoky vpřed. No a včera začala posouvat nohy - ruce jí ale ještě moc nejdou. Takže ještě to není uplně ono. No ale od doby, co se začala přetáčet, tak to šlo strašně rychle a taky se v postýlce pořád otáčí a spí na břiše :slight_smile:
Ješě k tomu jídlu - u nás nehrozí 5 porcí denně - vstáváme v 6 a spát chodí v 9 - takže to by asi umřela hlady :grinning:
21. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim asi jako větší 4, nevím, prostě je na tom obalu napsáno 4+ a 9-20 kg
21. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, to je dobrý, já jak půjdu kolem, zas na ty kuponky mrknu nebo se poptám
u nás jsou ale hodně drogerky se schodama, takže chodím jen, když mám hlídání

agli, prcek jí 1-2x v noci a tak 5-6x přes den, jak kdy, některý den má žravou, další den třeba ne
21. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele a nejsou třeba ty s tím + už natahovací jako gatě?
Simčo, to je jasný - my vstáváme v osm a jdeme nakutě taky v osm. :wink: To je min. o 1 jídlo míň.
21. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, takhle naše dítě vykládalo na svoje pidi narozeniny celý den http://www.youtube.com/watch?v=WyvDLZcn_cs&feature=channel_page :grinning:

fim ne ne, prostě jsou jen větší no
21. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim to je super, my máme plavčo dneska, už se těším.

Tak jsem právě objevila ameriku, že se do alba na koni daj vkládat you tube videa :grinning:
21. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je na mě vyšší počítačová.... :sweat_smile:
21. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to jednoduchý, jestli dáváš na you tube videa (hje to i v čj), tak vpravo je odkaz, kterej si zkopíruješ do popisu alba a pak to vypadá takhle http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=279081&vReferer=%2Fphotos%2Fvrana
21. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, jako bych slyšela našeho Tondu. :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to boží a ty ksichtxy, co u toho dělá :grinning:
21. dub 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
s plaváním neprovokujte, po urgencích se mi ozvali, že teda chyba je na jejich straně a že se mi ozvou :grinning: :grinning: :grinning:
teď mi paní volala, že prý chci vaničkování
já říkám, že nechci, že chci bazén!
tak mi řekla, že si mě napíše jako náhradnici, a kolem 15.5. zavolá
přitom mám mailem potvrzené ze začátku března, že jsem přihlášená
mají tam bordel, už mě to štve :angry: :angry:
21. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tož vypadá to moc dobře. Ještě mít ty you tuby. :sunglasses:
21. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, dobrý :grinning:
21. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči to je teda, a nějaké jiné tam nemáte?

fim dáš youtube.com a zaregistruješ se a vesele videa nahráváš :wink:
21. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zkusím nějaké video
vrani nemáme, zkusím okolní města, ale zase s kočárem do vlaku, nic moc, no
to jo, to je hloupý. V pze máš teda výhodu, že je tu toho mraky, ale zase předražený :confounded:
21. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý jo, do vlaku s kočárem - to by bylo leda na golfky. Já včera vyrazila teda s nosítkem, ale bylo to tak na 45 minut max. hodinu. A pak jsem věděla, že půjde do autosedajdy, kde si bude moct schrupnout. :pensive:

Hani, přiznej se, kolik stojí zrovna ten váš kurz? My jak jsme tenkrát volaly omylem do Letňan, tak to bylo 15 lekcí za 4500,-. :astonished: No darda, fujtabjl. :rolling_eyes:
21. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás 10 za 3500 a je to jedno z levnějších
21. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A měli jste aspoň možnost nějaké ukázkové hodiny, kde byste zjistili, jak dětičky budou snášet vodu? Já si říkám chtít zaplatit 10 nebo dokonce 15 lekcí bez zkoušky, to chce odvahu. :sweat_smile:
21. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, ale pokud to nebude snášet, tak nám vrátí peníze, teda max. po druhé lekci
21. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek