• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Jo tak aspoň že tak. My měli možnost zkušební, máme to na 5 lekcí, ale bez možnosti vrácení peněz. :wink:
21. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme 12 lekcí nějak 2400 nebo tak nějak

fim, my cestujem vlakem každý víkend, ale to jsme dva, takhle bych musela říct někomu o pomoc
21. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak se mi to povedlo
to jsem chtěla nahrát pro MM, jak se Mikeš přetáčí :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=163793&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
21. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, máš to jakési privátní. To se mi nechce někde se logovat, abych si to mohla prohlédnout. Asi se ta musí nastavit nějaký jiný status, aby to bylo na koukání pro všechny, ne? :confused:
21. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to opravím
21. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci kouzelnej, ale nechtěla bych vědět co si na konci říkal :grinning:
21. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Hezkýýýýý.
21. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc hezký videa a fotky. :grinning:
Hani, nechodíš plavat někam na Háje - teď nevim, jak se to tam jmenuje, ale asi tam budeme taky chodit, protože je to nejlevnější.
21. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potvůrka usnula, tak jsem ještě dočetla, co jste všechno napovídaly a jen dodám, že my jíme špenát, kukuřici, pórek normálně. Jen tomu celeru se vyhýbáme a jednou jsem zkusila ji dát i žloutek do skleničky, ale moc jí to nejelo. Ovoce jíme dopo a teď má i banán večer jako odpolední svačinku - do kaše by nevydržela. Ale vůbec nechce pít čaje nebo vodu :confounded:
21. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli jj, baby club terezka na polklinice litochleby, začínáme dneska ve 14:30, jestli do té doby moje dítě nepřizabiju :angry:
21. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem myslela že mě švihne, kája je najedená, vyspaná, přebalená a je protivná jak mraky, nechce prostě nic, jenom řvala. Tak jsem jí prostě vrzla do postýlky, tam si tahá spícího psa a mručí, ale aspoň neřve. Doufám že ji to do plavání přejde.

Jinak my dneska máme trošku jinej jídelní režim, kvůli tomu plavání no. Dostala před 12 špenát a bramboru a ve 13:45 jí dám poloviční dávku mlíka, protože plavání je od 14:30 do 15:30 a to by nevadržela, když má jídlo v 15, tak jí dám to mlíko před tím a po plavču ovoce, tak uvidíme.
21. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, my máme poslední dobou jídelní režim jinej pořád. :grinning: Ať žije improvizace. A kolem plavča to máme akorát obráceně - před má ovoce a po má mlíko. Aspoň by mohl teoreticky lépe spát - po teplým mlíku. Praxe je kapánek jiná. :grinning:
Simčo, Tonda mi taky nepije. :angry:
21. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme doma z plavání. Bylo to fajn, byly jsme tam 3, Kája teda bezkonkurečně největší, i když ostatní holčičky byly jen o 14 dní mladší, holt je to takovej náš obřík :sweat_smile:. Je to takovej oválnej bazének 3x5 m, s docela fajn slanou vodou, takže ji kája nelemtala, což je supr, protože ve vaně mi vodu pije. No a plavání fajn, zpívali jsme písničky a říkali básničky. Jediný co musí trochu pomluvit, je že tam mají fakt malinko místa na přvlíkání a tak a klasickej sprchovej kout se schodem, takže je to logisticky trošku náročnější, ale příště už budu chytřejší, co si s sebou vzít a co ne a kam to dát atd. Jo a po cestě tam jsme ztratily novou botičku :frowning2:.
21. dub 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem zapomněla, pozdravuje vás Baji, bohužel měli/mají Týnku od čtvrtka v nemocnici. Měla horečky a vypadá to na zánět ledvin, chudinka malinká :cry: Tak na ní moc myslíme, ať je brzy v pořádku. :dizzy_face:
21. dub 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ojojoj, kočičky naše, tak ať to moc nebolí a jsou brzy v pořádku. :frowning2:
21. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, tak snad bude brzo líp
22. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejeme Baji, aby se z toho malá dostala co nejdříve!!!
22. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, když šel plavat s Toníkem Zdenda, tak jeho největší starost nebylo to, že si ho nebude umět tak přehazovat jako já, ale že nebude umět ty písničky a básničky. :grinning: A botičky je škoda - seděla v autosedajdě, ne? To je totiž Toníkova specialita - o hranu sedačky nebo lehátka si sundavat boty. :sunglasses:
S tou Týnkou mě to tak mrzí, jak se to s nima táhne..... kéž by už holky měly klid. Venku je tak hezky a ony trčej ve špitále. :cry:
22. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, to je mi jich líto - holek. Ta má s tím zdravím pech - snad už to bude dobrý. :wink:

Jinak my máme dnes novinku - Kiki se plazí. Zatím tedy začíná, ale myslím, že tohle už půjde rychle.

Plavat jsme byli včera. Já na ně koukám ze sucha, plave s ní moje mamka a moc jim to jde. :grinning: Včera byl akorát trochu studenější bazén a dětičky všechny vylézaly úplně fialové :sweat_smile: a mamina říkala, že je tak unavená, že by spala a spala a neví tudíž co bude platná v práci, ale už jí volali, tak musela. :grinning:
22. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, tak gratulace! :dizzy_face: I když ono tímpádem nám končí zlaté časy, kdy je najdeme tam, kam jsme je položily. :grinning:
No já koukám koukám pořád po zubu a vypadá to, že jestli nám nějakej někdy vyleze, tak to asi bude jako první dvojka vpravo dole. :sunglasses: Tak se necháme překvapit....
22. dub 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim kdepak, máme plavčo 15 minut od baráku pěšky, takže mi ji někde vyhodila z kočárku, tak má smůlu a bude chodit v ponožkách.

busti gratulace :dizzy_face: já už chci takýýýýýý :frowning2:

a zuby u nás taky žádný
22. dub 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - nechtěj. :grinning: Vždyť ona se vždycky vrhne tam kam nesmí - např. TV stolek s CD a skleněnou výplní :sweat_smile:
23. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, já měla u nás před cca 2 měsíci babydýchánek a kamarádky se staršíma prckama se smály, co jsme si to pořídili za stolek a že brzy pochopím...... :grinning: No opravdu některé kusy nábytku nemohou být ani zmiňovány v jedné větě spolu s dítětem, natož aby spolu byly v místnosti. :sweat_smile:
23. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já o nábytku radši pomlčím, sedačka světle béžová, konferenční stlek s neuvěřitelně ostrýma hranama a pod ním poličkou na který je furt bordel a televizní stěna ve který jsou vyskládáný DVD a to nemluvím ani o jídelním stolu, nepraktickým, páč byl kulatej a malej a překážel, tak je rozloženej na balkoně a na jeho místě bivakuje kája s kobercem. Takže s jídelní židličkou nespěchám páč na ní nemá u čeho sedět :grinning:
23. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, my právě taky máme skleněnej stolek - to jako deska je čisté sklo bez rámu, takže ostrý jak ..... Jsem zvědavá, jak dlouho vydrží a doufám, že je to aspoň to bezpečnostní sklo, který se kdyžtak rozbije na kulaté střepy. :sweat_smile:
Sedačku máme taky světlou, ale snad by šla omýt - teda sázím na to, je to kůže. :sunglasses:
23. dub 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo, nábytek :grinning:
my plánujem reko obýváku, takže bude novej, ale nějak nejsme schopný se furt s MM domluvit, tak to bude kdoví kdy
chcem renovovat parkety, strhnout hnusné obložení stropu, novou el., to bude parádička
prcka asi pošlu na prázdniny, jen nevím kam :grinning:
23. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jen potvrzuji, že jakmile začnou lézt, tak je to jen o hlídání. Už se fakt těším do nového bytu, protože v tomhle pidibytě nemám ani kam dát ohrádku a tudíž ji teď všude musím nosit s sebou, protože jinak by přišla k úrazu. :confounded: Ale zase je to tak hezký, když jsou vidět ty pokroky. :wink: A s nábytkem mi ani nemluvte, už koukám po těch ochranách do zásuvky a na rohy.....
A zuby určitě vyrostou , nebojte. Kamarádka má desetiměsíčního chlapečka a první zub mu vyrostl až v osmém měsíci. :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuby - kamarádka má 11 měsíčního chlapečka a zuby mu rostou teď. Jeden už tedy má, ale asi až o týden později jak Kiki a ta rovnou dva a takové hezky vidět, když to on jen tak po dásničce. Ale je to přeci úplně jedno. Jooo, kdyby mu bylo 12let a zuby nikde.... :grinning:

Skleněný stolek mají švagrovci, my z manželem z nich tedy rosteme (mají 2 malé děti), ale oni jsou v pohodě - tak to asi zvládnout jde :wink:
23. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, která máte pořízenou ohrádku - máte nějaký tip?
Dnes se mi podařilo najít v Pze plavání za slušnou cenu - 2500/10 lekci - v Průhonicích, což je kousek od našeho nového bytu - tak se hned přihlásíme a začneme taky plavat - jen doufám, že ostatní neutečou, až začnu falešně zpívat :grinning:
24. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek