• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ohrádku nemám a nemám zatím ani plavání, ale už jsem zapátrala po těch okolních městech :grinning:
24. dub 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli má to plavání stránky? to je dobrá cena...

ohrádku taky nemáme a ani pořizovat nebudeme

jo a my už najíždíme na velký skleničky, myslím že malý už jí nestačí :confused:

jo a plenky babylove a eko prodávám, eko mi vadí že nepérujou a po babylove se mi oprudila :confused: a to se neoprudila ještě po ničem. Tak přestávám experimentovat
24. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, prckovi taky malá sklenička nestačí
někde jsem četla, že když je to místo jedné dávky kojení / UM, má to být 150-200g - což malá sklenička není
25. dub 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýý brďo Hani, já myslela, že už je máš ověřený. Dík žes to napsala, jinak bych je asi taky zkusila, ale s naší citlivostí na to prdim předem. To nemám zapotřebí. Ono opradvu asi na některých věcech nešetřit.
Jinak my baštíme velkou skleničku už dávno, akorát že v nich není takový výběr a dvě malé už je moc. A navíc Hami mi moc nevyhovuje, pže všechny velké skleničky jsou s kouskama, tak je musím mixovat a to jsou za a) velké ztráty a za b) nevhodné na couračky, kdy jíme někde v hospůdce a oni mi to přihřívají..... :unamused: Takže docela frčíme v Hippu, kterýho ale v obchodech taky není moc velkej výběr. Ale jukněte, co jsem objevila: podle mě dost dobrá nabídka a nejen v papání, ale i v kosmetice a tak....
http://www.promimino.cz/kategorie/hipp-jarni-slevy/
25. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, nám dřív nic nedělaly a teď jo no, je fakt že ilči tu psala, že jí nějak divně chemicky smrděly, to mi teda nepřišlo, ale je možný že je nějak měnili. Jako nebyla opruzená hodně, měla tak 10 pupínků, ale tím že na to nikdy netrpěla, tak je to divný. Kašlu na to a jsem zpět u pampers a huggies.

Jinak vařit obědy fakt asi nebudu, dneska brokolice, brambor, kuře, pórek, snědl ztěží půlku, pak zavřela a mámo trhni si. Tak dostala mlíko. Fakt nevím jak ji to naučit, skleničky sežere s chutí :confused:
25. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, zkus dát převážnou většinu mrkve nebo dochutit jablíčkem. Tonda je sice kyselina, ale taky gurmán - když chutná, tak kýbl. Když nechutná, tak 3 lžičky a nazdar. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nevím sice, co mu budu dávat, až začne žloutnout po mrkvi, ale zatím mi baští. :wink:
25. dub 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já je teda dávala, i když mi chemicky páchly, ale třeba jen na krátkou dobu, když jsem věděla, že budu třeba brzo přebalovat znova a dobrý

dneska jsme byli na výletě, všechno super až na konci se nám povedlo málem vyklopit Mikše z kočárku
vystupovali jsme z nízkopodlažního vozu, MM si nevšiml mezery mezi nástupištěm a dveřma, zapadly mu do mezery kola kočárku, ten se samozřejmě hned dostal do svislé polohy, kola zaklíněné pod vlakem
já jsem začala chytat malýho, páč se samozřejmě sesunul, nohy za hlavou
a nějaké děti pomohly dostat MM zaklíněná kola kočárku
malej samozřejmě ječel, ale za chvilku byl dobrej
tak snad mu nic nebude
jsem z toho pěkně nervní :frowning2:
25. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci já ji v tom taky dlouho nenechávala, ale teď už je radši nedávám no, kor když je to vedro, to se ta prdka paří ještě víc :confounded:

ježiš tohle je taky moje noční můra, kolikrát je taková mezera mezi chodníkem a busem, ale kája je v kočárku připoutaná, tak snad by se nevysypala. Manžovi dneska málem spadla z gauče, teda spadla, ale nedopadla na zem, chytil ji v poslední vteřině, tak se jenom lekla a trochu praštila do ruky o stůl, ještě že tak, jinak by to vzala přesně o hranu stolu, au au :astonished:
25. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neboj, mikeš bude v pořádku, určitě se jenom leknul, ony prý ty děti vydrží daleko víc než si myslíme. Známá chytala chlapečka padajícího z gauče, čapla ho za ruku, sobě hnula ze zádama, že se 3 týdny nemohla hnout a manžel s nimi musel být doma a pečovat o ni a o malého a malému vykloubila zápěstí, takže doktor řekl že ho příště má nechat spadnout, že si ublíží míň, hustý co?
25. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si říkám, kdyby něco, tak snad by brečel
teď teda spí - ještě nevečeřel

o hranu stolu, dej pokoj, to by muselo pěkně bolet
25. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechat spadnout?
tak to hustý je
25. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já taky doufám, že takhle malé dítě je ještě "gumové"
ve vlaku se smál na nějaké puberťačky, tak snad dobrý, když ho zajímá druhé pohlaví :grinning:
ale stejně má člověk strach, že
25. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, o strachu mi povídej, už se ani tolik nebojím toho že spadne z gauče, z postele, pokud se skulí "jen" na zem, ale spíš mě děsí to že se o něco řachne hlavou, jako třeba o stůl, o topení... a pak vařící věci jako čaj, kafe...ty jejich ručičky jsou tak nenechavý :cry:

no ono to nechat spadnout má svojí logiku, když ho teda nemáš nechat spadnout z metru apod. ale pokud jde o takhle nízkou věc, tak je pro něj asi lepší se skutálet, páč se mu s největší pravděpodobností nic nestane, než když mu vykloubíš ruku, ale vysvětli to vlastním "chytacím" pudům :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jsem vám chtěla říct, že 30.4. má vyjít nějaký speciál Betynky, kam s dětmi na výlety :wink:
25. dub 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vida, tak to omrknu, když nezapomenu :wink:

my jezdíme tak po okolí a pak vycházkovou trasou, dneska to bylo bezva - většinou stezky pro chodce, cyklisty a bruslaře, ani nevím, kolik jsme ušli, asi něco k 20km
akorát to ke konci už prcka moc v kočáře nebaví, je vyspanej a chce samozřejmě ven
25. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pane jo, tak my jsme spíš na auto výlety, až mě to kolikrát mrzí. Třeba dneska, šli jsme do dendrologické zahrady a pak jsem chtěla ještě k zámku, jenže všude bylo moc lidí a MM toho měl už plné kecky, tak jsme jeli k domovu, takže náš výlet trval asi hodinu a půl :confounded: a to mě fakt neuspokojilo :cry:
25. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vyrazili v půl 10 a dorazili v 19h
takže celkem celodenní výlet
krmení na lavičce uprostřed náměstí v Litovli a přebalování v přírodě :grinning:
25. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, my jsme celkem zvyklí
akorát před lety mě MM vytáhl na delší výlet na Kokořínsko, 38km, si dodnes pamatuju :grinning: a ke konci už jsem myslela, že zhebnu, protože to bylo nějak na jaře a já ještě nebyla po zimě "rozchozená"
25. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je super, tohle počasí je tomu úplně nakloněný. Těším se až bude větší teplo, že budeme moct být někde v trávě, třeba na chalupě, tady v Praze je sice trávy dost, ale obávám se že bysmedomů přišli pěkně voňavý :angry:
25. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám tu před pár lety zrekonstuovali městský park, mládež je tu taky vyvalená na trávě, i maminy s dětma, dětská hřiště, bistro, hospůdka :wink:
ale taky mě štvou pejskaři, co si "po sobě" neuklízí :angry:
a vůbec jim to není blbý, i když na ně koukáš
26. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdar kočky, vzhledem k tomu , že jsem objevila nový druh zábavy, tak my jsme s Toníčkem po výletech poslední dobou pořád.... včera jsme např. měli piknik. A byla to paráda. Krmení v terénu je pro nás už běžná věc a je to legrace. I když si musím ohlídat, aby kolem nebyl moc čilý ruch, to bych asi Tondu moc nenakrmila. Zvědavku malýho. :dizzy_face:
O padání mi nemluvte, hrozím se našeho 1. pádu a i těch ostatních. Věřím, že při pádu z gauče se mu udělá míň než tím chytáním, ale poručte svýmu instikntu, fakt že jo. :sweat_smile:
No nic, dohltam snídani a zase frčíme. Pa. :slight_smile:
26. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tady to je http://www.aquapalace.cz/novinka/plavani-rodicu-s-detmi
já jakmile se přestěhujeme, tak ohrádku pořídím, protože te´d když chci něco udělat, tak ji musím mít na ruce, aby někam nedolezla a něco si neudělala. Samo že tam nebude celé dopoledne, ale když jí chci připravit jídlo nebo tak :grinning:
Velkou skleničku už taky dáváme a ty kousky v Hami nám naštěstí nevadí :slight_smile:
26. dub 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim a jaký druh zábavy?
my vedem celodenní výlety jen o víkendu
26. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my zatím jedeme v malých skleničkách, ale vždycky jí to různě střídám i s vařenýma ingrediencema. Třebas dnes bude mít zbyteček skleničkový grokolice a udělám jí k tomu brambor a mrkev. Tý tedy jen trošičku, moc jí nejede. To jen když jí udělám s jablíčkem, tak se může utlouct.
26. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kolik vám děti vypijí tekutin za den?
26. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravíme konečně z domova, Týnka už je bez teplot, včera večer dobrala poslední atb, vyndali ji kapačku a ještě večer jsme frčeli domů.. za šest týdnů tam musíme znova na menší operaci, zkusí jí nějak opíchnout močovody, ať se jí ty záněty nevracejí. příjdu na pokec, až bude trošku víc času, tak zatím pa :slight_smile:
26. dub 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci nic moc, mléka necelých 500 ml nebo 750, podle toho jestli jí večer dávám kaši nebo hajaju, střídám to, aby neměla kaši denně. a čaje nebo vody fakt minimum, snažím se jí to nabízet, ale vždycky si jenom cucne, takže dohromady za celý den určitě max. 50, spíš míň :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bóďo ahoj, tak hurá hurá, že jste doma, to jste si tam teda pobyly docela dlouho :frowning2: Hlavně jesli už je Týnce líp.

Já mám pocit že to naše dítě dneska nebude vůbec spát nebo co. Spala akorát necelou hodinu od 11, pak asi kolem třetí max. 15 minut v autě a teď tady houká v postýlce a nic :confused:
26. dub 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji, tak hurá, že jste doma. Snad ta operace pomůže a bude to váš poslední pobyt v nemocnici.... Vůbec bych nechtěla být v tvé kůži... :pensive:
My jsme na tom s tekutinama asi tak nastejno jako Hanča. :sunglasses:
Simi, a jak se ti to povedlo? Tonda se vždycky zatváří takovým způsobem (že za chvíli vrhne), že ho radši netrápim a mixuju a mixuju.... :confounded:
Il: geocaching (nebo jak se to píše). :wink:
26. dub 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli jů v aquapalace jo??? :dizzy_face: tak pak dej vědět jaké to je, je to za hubičku :wink:
26. dub 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak bezva, snad už to bude dobrý

no, tak to mu asi dávám málo, ale čert ví, kolik si veme mlíka ode mě :unamused:
26. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek