• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Baji, tak hlavně aby už bylo líp a operace pomohla!!!
Mony - já se nijak nesnažila - nabídla jsem jí to a nevadilo jí to :grinning: Jůů, ty děláš geocaching? - ségra to dělá aktivně, tak vždycky když se někde sejdem, tak musíme na "kešky". :wink:
Hani - nevím ještě, kdy začnem s plaváním - psala jsem tam, ať mi napíšou, kdy začíná další kurz, tak uvidíme. A až se přestěhujeme, tak to budeme mít za rohem.
A s tím pitím jsme na tom stejně - cca 500 ml mléka a čaje skoro nic, i když jí ho pořád nutim :confounded:
27. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, to ani pasivně dělat nejde. :grinning: Já to "dělám" tejden a už jsem tomu totálně propadla. Manža není věčně doma, tak my taky ne - pořád někde lítáme. Děcka do klokanek a hurá na kešky. :grinning:
Hodím link na pár foteček ke kamarádce do alba. :wink:
27. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, tak je tam jen jedna.... Tak já večer (snad) doladim album. :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2662729&vReferer=%2Fphotos%2Fluciuss
27. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se asi brzy picnu - naše zvíře je po snídani. Kolik myslíte, že si po celé noci dal? 80 ml a pak už jen starost, co kde lítá. :angry: Joooo přesnídávka, to by bylo něco jinýho. :angry: :angry: :angry:
27. dub 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno,

fim a co mu to zlusit otočit? dopo třeba jogurt s ovocem a po o mlíko?
27. dub 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, ale tohle byla snídaně. :sweat_smile: On doteď spal. To ovoce mu dám ještě v deset a pak má oběd a odpoledne mlíko. :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ták :confused: aha, to je zvláštní že po noci nemá hlad :confused: a jak dlouho mu to dáváš po probuzení a co a kolik má k večeři?
27. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony, tak kousky sice jí, ale teď jsem jí k svašině nastrouhala jablko na tom nejjemnějším struhadle a to nechtěla, radši přesnídávku. A jinak geoc. je dobrá věc - člověk má na výletě i nějaké vzrůšo:slight_smile:
27. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli mně přijde že těm dětem moc nefrčí ovoce syrové, zkus to jablko chvíli povařit a pak třeba jenom rozmačkat vidličkou, když zvládá kousky :wink:
27. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani - asi na tom něco bude, protože zrovna tuhle jsem četla nějaké recepty a všude psali - ovoce povařit. Zkusím to a uvidím :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak to jsi akční :wink:

já byla dnes v MC na přednášce mj. o nosítkách a mám půjčené ergo a manducu, tak uvidíme
budu teď týden aktivně nosit :grinning:
27. dub 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli jj, ono to ovoce je dost jakoby tvrdý nebo jak to říct takže kromě banánu bych vařila fakt všechno
27. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě Kiki normálně nastrouhané jablko jí i nevařené. Ale jede jí oboje.

No a dnes jsme se přihlásily do klubu - buch na zem :sweat_smile: Kiki to vzala z gauče, přebalovák nemáme. :grinning: Jsem se otočila pro plenu a byla líná přisunout stolek. A ještě jí říkám: Kiki, jestli spadneš na zem, tak uvidíš! A viděla...., ale naštěstí ani skoro nebrečela. Spíš se lekla. Uf...
28. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak vítej :grinning: to se máš že ti baští i syrvý jablko, já jsem jí ho tuhle zkusila mixnout ale ten náš chopper to nasekal na pidi kousíčky a to jí moc nejelo, se nedivím, jak to nemůže kousat, páč nemá zuby, tak to ani nerozmělní a musí to polykat takže to nemá moc chuť

sakra, blbne mi tu písmen ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :angry: :angry: :angry:
28. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, tak to jsi napsala krásně....a viděla. :grinning: Tak hlavní je, že se jí nic nestalo, kočičce. Já se toho hrozím, kdy se mi to stane taky. A přitom strašně hřešim - Toník je kliďas, tak mu věřím, ale pak se stane neštěstí, že si budu rvát vlasy...... ale neeee, nebudu malovat čerta ne zeď. :sunglasses:
Hani, já včera zapomněla, že měl Toník v noci (asi v 11) ještě trochu mlíčka, pže se vzbudil a nemohl zabrat. To bylo cca 80 ml, ale asi mu to prostě stačilo. A pak za hoďku mi i ten zbytek (pěkně velkej) dojel, tak to nakonec bylo i fajn, pže jsme jeli do Německa a byl aspoň na cestu čerstvě nabaštěnej. :slight_smile:
28. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no koukám, že co jsme tu nebyly, tak už jste zase o dost napřed :wink:
my začli s příkrmama asi tři dny před tou nemocnicí, tam jsme jenom kojili no a teď začínáme znova... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mrkev jí jede, to pomalu nestačím podávat a baští hezky, jde jí to :slight_smile: taky jsme se začli mordovat s čajem, máme nový ATB a při těch se musí hodně pít, aby právě nezatěžovaly ledviny, tak jsem na to zvědavá... kor když ta naše potvůrka flašku nechce, jak na ní není zvyklá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak venku a po výletech jsme bývali do tý nemoci taky furt, teď se trochu bojím...
no a línější jsme teď ještě víc, jak měla v nemocnici milion hadiček, tak musela jen ležet, takže teď je jak pecka, jediný co dělá, že zvedá hlavu, když je na zádech, je to sranda, když takhle vykukuje třeba z kočáru :grinning: takže zatím nějaký pád asi nehrozí :zipper_mouth:
28. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, my máme Manducu a spokojenost veliká - už si to bez toho ani nedokážu představit - nosit pořád na rukách :slight_smile:
Baji, vůbec nic si nedělej z toho, že "jenom" zvedá hlavičku - důležitéje, aby byla co nejdříve zdravá a tohle všechno přijde.
Fim, došlo mi, že když jsme začínali jíst ty skleničky od 6 měsíců, tak jsem je ze začátku míchala s těmi malými, kde nejsou žádný kousky, tak třeba proto jí to teď nevadí - že si zvykala postupně.
28. dub 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - ono to bude asi dítě od dítěte (jako u všeho), protože Kiki naopak preferuje kousky už od začátku přikrmování.

Přemýšlím nad kupem klokanky. No nevím. Teď jsem po dlouhé době vytáhla vak a docela se jí v něm líbilo. Zkusím ho teď víc používat a pak se rozhodnu... Ty značky o kterých tu mluvíte, jsou ty dražší - co?
28. dub 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, no jsem zvědavá, co nám řeknou na rehabce :wink:
holky, za jak dlouho po zavedení prvního příkrmu (myslím zelenina k obědu), jste začali dávat další - kaši večer a ovocné svačinky?
28. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vak je prckovi malej a docela se pronese - díky zátěži na jedno rameno, proto jsem chtěla něco jiného, v čem se může nosit ještě i nesedící dítě
stejně ho furt kontroluju, jestli jsem ho "nasadila" správně

agli a nevadí malé, že ti nevidí přes rameno?
prckovi právě napřed jo, ale dneska už to šlo, pochopil, že musí koukat jinam :grinning:
28. dub 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji ahój, tak jak je týnce??

ovoce by se mělo dát měsíc po začátku příkrmů. Já jsem jí ho ochutnat dala o fous dřív, ale pravidelně jsem jí ho začla dávat až po tom měsíci. Kaši jsem dala někdy v průběhu toho měsíce, myslím že na to ani pravidlo není, pokud ti dobře spí v noci, tak nedávat, pokud se budí, tak můžeš dát a prý se doporučuje před koupáním, že jim při koupání slehne a nemají těžký bříško na noc, některým dětem to prý nedělá dobře

baji a vaříš nebo skleničkuješ?

o klokance a nošení m ani nemluvte, káje by to asi taky vyhovovalo, ale já si přečetla že je to zátěž na páteř, protože jí tam visí nožičky, tak nevím jestli má smysl pořizovat něco nového :unamused:
28. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, klokanka je na nošení malých mimin nevhodná
v tomhle jsou děti v klubíčku, takže pro páteř OK

dnes měl první domácí oběd - brambor, porek, kure a snedl to, i když remcal :grinning:
28. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, no už je ok, tak teď jen aby se to nevrátilo...
zatím skleničkuju, jsme začli vlastně v neděli, když nepočítám asi tři dny před tou nemocí... v noci se mi teď budí dvakrát, tak nevím, jestli je to moc nebo málo :wink: koupání jsme kvůli těm ledvinkám už úplně vyřadili, tak myslíš dát kaši a pak třeba za hodinu ještě nakojit? usíná mi totiž u kojení nebo hned po..
a ty vaříš nebo taky skleničky?
ilci, tož super a mixovalas mu to?
28. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci no oni na tý klokance píšou od narození, ale četla jsem o tom článek a není to dobrý :confounded:

bóďo, tak to je fajn, doufám že si to Kristýnka už vybrala, chudinka malá :wink: to se ti budí dost, kája spí od 19 do cca 5-6 bez vzbuzení. Tak bych tu kaši zkusila a buď samotnou nebo dokojit.

Já skleničkuju, občas mám snahu uvařit ale dítko to nebaští, tak na to prdím a vařím jí jen ovoce
28. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vado, tak jsem teď koukla na MMB na tu manducu a ona stojí skoro 3000 :astonished: není něco podobného lacinějšího???
28. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyhle jsou teda nádherný, ale ta cena taky http://www.babynositka.cz/modely.html :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty jsou fakt hezký, ale ta cena už ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ona je fakt drahá i ta manduca, to jsem vůbec netušila :confounded: stejně to je vejvar na těch dětech co? jak to maj všechn drahý :angry:
28. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bychom se mohli zase sejít až nebude fičet, co ty na to? a co ty naušničky, chystáte se?
28. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatím žádný píchance nesmíme, aspoň měsíc, než se dá dokupy... jinak něco podniknout můžem, třeba příští týden, jestli bude hezky, rády vás uvidíme :wink:
28. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek