• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
jinak teda moc nechápu, v čem je rozdíl mezi tou manducou a klokankou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bóďo v nožičkách, v klokance ti volně visí dolů, takže to zatěžuje páteř, kdežto v manduce a tom nosítku co jsem dávala je má podepřený a na široko, takže páteř nenese jejich váhu :wink:

super, tak se domluvíme podle počasí :wink:

dobrou a ráda jsem tě četla :grinning:
28. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá, dík za vysvětlení :grinning: tak dobrou a zase někdy hurá na koně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vida a mě zase přijde, že jak je má strašně široko od sebe, že to musí být děsně nepohodlný :fearful:
29. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, jj, mixla jsem to, ale měla tam semtam kousky
v záloze byla ještě sklenička mrkve, kdyby to nechtěl, že mu to ochutím :wink:

vrani, máte super noci, mě se i po kaši - v půl 8 - budí kolem 12h a pak mezi 3-4 na kojo a to ještě sem tam řve i v mezičase
dneska ječel od 12 do 4h, pak nastoupil tatínek, páč prcek se uklidnil jen nošení, ale jak se položil do postýlky, řval opět
kde jsou ty doby, kdy po jídle v 8h spal do 4-5h do rána a mě to bylo málo :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak Mikeš má nohy od sebe většinou i v kočárku
když je natáhne, už se teda skoro nevejde do korbičky :grinning:
páč korbička má nějakých 75cm a on nějakých 72cm :grinning:
29. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, tak s korbičkou jsme na tom asi stejně.
U nás je tak hnusně, že snad konečně dám do kupy ta alba, co si pořád slibuju. :frowning2: :sunglasses:
29. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak u nás noc dobrý, jen ty rána mně zabijou, tak jsem si ji v 7 vzala do postele, chvíli jsme blbnuly a pak obě usnuly a po dlouhý době jsme vstávaly v 9:45 :zipper_mouth: :dizzy_face: Teď si tu hraje na dece, já se půjdu umýt a před 12 razíme na očkování.
29. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci,no mě po tom, co se mi od třech měsíců budila každou hodku a půl až dvě, příjde teď vstávání dvakrát za noc supr :grinning: nejhorší ale je, když začnou takhle vyvádět a chtějí se nosit a nedají se odložit do postýlky... mě takhle naposled vyváděla, když jsme byli před Velikonocemi u našich, musela jsem ji nakonec nechat u sebe v posteli a víte co jí bylo, normálně se jí stýskalo po tátovi, když o víkendu přijel, hned spala krásně v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no teda koukám, že máte pěkný dlouhány, my máme pouhých 66 cm :grinning: ale váhou to docela doháníme, nějakých 8200 i teď po nemoci :wink:
vrani, to budete už mít všechna očko pomalu za sebou, co... my zatím máme jen jednu hexu a dva prevenary a teď dlouho nic nebude...
29. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, ani bych neřekla, že by jí vadilo, že nevidí přes rameno - nebo mě to nenapadlo. Je fakt, že je ta Manduca drahá a když mi ji přivezli, tak jsem si říkala, že za takový kus hadru takovejch peněz..... No jenže já fakt nosim docela často, protože když třeba jedeme ven a někde pak stojíme, tak ji to v kočáru neba, tak si ji dám do nosítka, nebo když potřebuju rychle vyběhnout nebo do auta. Tak jsem fakt spokojená.
Holky, fakt jste dobré, že vaříte - já se k tomu stále odhodlávám, ale zatim stále skleničky. A kaši mi Dr. řekla, že mohu začít dávat hned od začátku.
29. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, vy jste velikáni. Kiki má 63 cm a 7,2 kg. Ale má takovou velikou a kulatou hlavu, naducané tvářičky, takže vypadá docela macatě. Minule nám říká jedna pani, že má o měsíc starší vnučku, ale daleko drobnější prý jen 8,5 kg, tak jsem se smála, že to má o víc jak kilo navrch jak Kristýnka :grinning:
29. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli - to nic neni. ted delan jablko s mrkvi. je to hotove hned a chutna ji to :slight_smile:
29. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, já to právě taky užiju, ve vaku jsem nosila často, ale teď už je to na nic- zátěž na jedno rameno, takže chci právě něco lepšího :dizzy_face:
Mikšovi právě napřed vadilo, že nevidí, hodně se zakláněl, ale už pochopil a kouká do stran
zatím teda nosím na břiše
29. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, já se právě namlsala spaní a teď se mi cca 2,5 měsíce některé noci budí co hodinu i častěji a nepomáhá ani dát ho k nám, jen nosit a nosit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

busti, prcek měl po narození taky velkou hlavu a paní v porodnici, co se mnou ležela, měla váhově těžší holčičku a přitom vypadala jako drobek - ta holčička
takže hlava dělá fakt hodně :grinning:
29. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpátky z očko a už nikam nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baji tý jo, to jste to pěkně dohanly :dizzy_face: kája má 70-72 cm, sebou mrskala, tak přesně nevim a váha kolem 8500, zas ji zkusím zvážit.

ilci a nezjišťvala jsi ty nosítka jestli není něco obdobného ale levnějšího???

busti a vaříš i zeleninu? Já jen ovoce, zeleninu s masem mi domácí nebaští, můra jedna. :confounded:
29. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - zatím začínám. Vařím brambory a mrkev a smíchám to třebas s květákem nebo brokolicí ze skleničky. Chtěla jsem dneska koupit petržel, ale najít hezkou zeleninu je věda :angry:

Jsem dneska na nákupech experimentovala a nakoupila spoustu nových druhů (pro nás tedy :wink: ) Hipp jablka s borůvkami, Hipp rýže s brokolicí, Hipp brambora s cuketou a pak Hami meruňky s jogurtem a Hami banány s mléčnou rýží. Pak taky Sunárek s mlékem - jablko, broskev, banán a hotová kaše Sunarka hrušková se sušenkami. Tak jsem na to fakt zvědavá :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, fim má nějaké levnější nosítko z bazárku, ale nevím, jestli je to systém klokanky nebo ergo nosítko
29. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten sunárek s mlékem tu mám taky a nechtěla jsem jí to dávat kvůli tomu mléku, ale asi jí to taky dám. cuketu s bramborou jsme měli dnes a kupodivu jí to chutnalo
29. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koukala na cuketu, ale jsou to pálky
já jsem v sezonně zvyklá na domácí, takže nekupuju a netuším ty ceny zeleniny :grinning:
29. dub 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti :grinning: :grinning: :grinning:
my měli cuketu s bramborou taky dneska a taky úspěch:wink:
asi to s tou kaší zkusím tak za 14 dní a uvidíme... dáváte mléčné nebo nemléčné?
ilci, zjistila jsem, že se Týnka budila, protože ji bylo v noci vedro, máme docela teplý byt, teď spíme při otevřeným okně a spí líp (když je v noci zima, větráme přes byt, ne přímo v ložnici)
29. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, já větrám furt, taky přes byt
ale Mikeš teď chytil od MM děsnou rýmu, takže teď se může budit i proto
ale nevím, proč se furt budí jindy, kdy mu zjevně nic nechybí :grinning:

kaši jsem dávala mléčnou
29. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte některá zájem než to dám do bazaru

Věnuji kupóny do drogerie Rossmann s platností do 31.5.09 pouze za ofrankovanou obálku (Kupony 7. – 10. jsou bohužel oboustranné)

1. Sleva 25 Kč na výrobky Sebamed (2x)
2. Sleva 20 Kč na 4x80 ks vlhčených ubrousků Babydream (5x)
3. Sleva 10 Kč na kosmetiku Babydream natural (5x)
4. Sleva 10 Kč na instantní mléko Hipp nebo hotové mléko (5x)
5. Sleva 10 Kč na prsní vložky Fixies (5x)
6. Sleva 20 Kč na kojenecké mléko Nestlé Junior milk bifidus 1+ nebo 2+ (5x)
7. Sleva 20 Kč na Silan twist sensitive, sensitive, aloe vera s avokádem/ sleva 20 Kč ns zvláčňující koupel nebo koupel na celé tělo Johnson´s baby (3x)
8. Sleva 40 Kč při koupi 2 kusů kojenecké výživy Sunar/Sleva 15 Kč na dětský hrnek NUK (5x)
9. Sleva 30 Kč na Huggies Pull Ups/sleva 50 Kč na kojeneckou lahev NUK (2x)
10. Sleva 20 Kč při koupi 2 ks mléčné kaše Nutrilon/ Sleva 20 Kč při koupi 2 ks mléčné kaše Sunarka (5x)
29. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, já jsem to ohledně nosítek docela prolezla a ty ergonomický jsou všechny takhle drahý - a ani nejsou moc v bazarech - já teda na žádný nenatrefila :frowning2: Asi je to tím, že jsou až do 20 kg.
Ilči, s tím spaním to může být ta rýma, ale mně se teď taky budí každou hodinu a půl - dám dudlík a dobrý. Pak je dva dny klid bez buzení a zase. A ještě - budí se mi ráno čím dál tím dříve a nevím, co s tím mám dělat. Jedině asi ji donutit nespat tolik přes den, jenže to je pak tak protivná a uřvaná, že snad radši přežiju to ranní vstávání :unamused:
29. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zkoušela jsem dle rad z knihy Každé dítě se umí naučit spát, jí to spaní ráno prodlužit a nic - takže asi je lepší, nechat to na prckovi :wink:
29. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli není to svítáním? nemá brzy v pokojíčku nebo v ložnici světlo? na káju to má 100% vliv :wink:

baji kaši dávám taky mléčnou, dneska čokoládovou s pomerančem a ta jí jela :grinning:
29. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani nevim - v té naší garsonce to nejde moc ovilvnit,a le máme žaluzie a ty moc nepropouští - tak fakt nevím :frowning2:
Baji, kaši jsem dávala nemléčnou, ale jen proto, že jsem se chtěla zbavit mlíka 1 - jsem ho měla v zásobě. Teď už bude mléčná.
29. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, u nás se taky spí dýl, když je pod mrakem, to světlo ho budí
ale dneska jsem ho uspávala tak dlouho, až jsme chrněli až do 8h :grinning:
teď leží vysmátej na dece a stahuje si punčocháče, ponožky už mu nedávám :grinning:
30. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já včera udělala mega nákup u nás v DM, otevírali novou prodejnu a byla 20% sleva
dovedete si představit ty davy a vítr na účtě :grinning:
takže kuponky neupotřebím
30. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to s tím spaním zakřikla, dneska to byla ale noc, budila se snad každou půlhodinu :confounded:
doufám, že na ni zas něco neleze :pensive:
třeba to jsou zuby?? má tady vlastně už někdo zubáka nebo jsou tu zatím pořád jen bezzubá mimina? :wink:
30. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuby už tu jsou, ale už si nepamatuju, u koho :sweat_smile:
agla a busti?
30. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek