• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
JJ, my máme dva zuby - prořvaných 14 dní - v noci byl ale klid, takže to ještě šlo :slight_smile:
30. dub 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera odpoledne tu byl takový vichr, že mi odfoukl igelitku s nákupem z košíku v kočáře, když jsem šla přes lávku přes Bečvu
tak jsem pak jen mohla pozorovat, jak mi plave nákup po hladině :grinning:
naštěstí toho nebylo moc
a samozřejmě následoval slejvák, ale to už jsem makal domů, takže nás to nechytlo
1. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, musela jsem se fakt smát - i když to tedy k smíchu asi nebylo :grinning: Ale pobavila jsem se.
1. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, to je dobrý, tak ještě žes tam neměla peněženku :wink:
agli, tak gratulace k zubákům :wink:
jinak noc opět hrozná, nevím, co se děje, asi večer zkusím tu kaši...
1. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, díky - já bych ale díky tomu řevu klidně počkala. Teď bych pro změnu potřebovala udělat takovejch věcí ke stěhování,a le nestíhám nic, protože jak leze, tak pořád hlídám:( tady foto: http://www.simdo.estranky.cz/fotoalbum/anetka/anetka-7_-mesic. No zlaté časy prostě skončily:slight_smile:
Kde jste kupovaly takové ty záslepky do zásuvek a na rohy?
1. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, myslím, že v tomhle je docela vybavená ikea, ale ještě jsme nic nepořizovali, když máme zatím jen ležáčka :wink:
1. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, my něco pořídili v Ikey

jinak já se teda tomu smála, nákup na hladině :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

jj, naše Kristýnka je taky zubajda :wink:
Agli - s tím hlídáním máš pravdu. Jak maji ty děti radar na to co nesmí. Děsně miluje naše pantofle nebo manželovi nohy - fuj, prasko. Pak jasně zásuvky, takže záslepky už jsou v provozu. Večer je jak čuňko, zlaté časy kdy jen slintala a já měnila bryndáčky. Její nejlepší vychytávka je - jak se plazí - že si ublinkne, usměje se na nás a pokračuje dál v trase, tudíž tu blinku hned po sobě vytře. :grinning: Na všechny 4 pilně trénuje, ale stále nemůže přijít na to, že musí posouvat ruce. Říká MA-MMMMM (to jsem asi já :sweat_smile: ) a HAMMMMMM. Luxovat a vytírat už musím každý den - debilní vodní lux. :angry: A i tak je samý chlup. Jinak kočičku miluje, jakmile jí zmerčí, tak za ním hned jede :grinning:

U nás je teď bacilové období. Nejdřív já - už od středy, nejhorší byl čtvrtek, teď už je to lepší. Od včerejška ale má Kiki šílenou rýmu. Odsávám co 5 minut. Soplíky jí tečou z nosu. V noci se budí. Teplotu nemá, ale asi jí moc dobře nebude, protože včera prospala celé dopoledne. A to jsme chtěli v pátek do Poděbrad a včera s našima na Orlík. :frowning2:
3. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti - přesně, nejlepší jsou zakázané věci jako ovladače, mobily. A u nás když si ublinkne, tak se usměje a začne v tom rukou plácat a pak si do toho nejlépe lehne - něco podobného :wink:
Chtěla jsem se vás zeptat - u nás je teď problém s odkopáváním v noci - jak se v postýlce různě mele a otáčí, tak je pořád odkrytá a už mě nebaví věčně stávat a přikrývat. Když vám prcci spí v pytlích - můžou se v tom i otočit, zvedat nohy a tak?
3. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po víkendu, docela grogy a než vás dočtu, napíšu co u nás.

Ve středu jsme byly na posledním prevenaru, zdálo se že to ustojí bez rekace. Ještě večer byla ok, tak jsem jí ani na noc nic nedávala. Když jsem si šla lehnout, zdála se mi teplá, tak jsem jí šoupla nurofen. Jenže ve čtvrtek jsem s ní jela k našim, k holiči a odpoledne jsme jeli na chalupu. A obávám se že to byl ten kámen úrazu. Ač se celý čtvrtek zdála být dobrá tak asi nebyla. Vyráželi jsme z Prahy a v koloně dostala hysterickej záchvat, že jsme museli zastavit u krajnice, vyndat ji, svlíknout, a utřesat v sedačce. No a pak celý víkend měla teplotu, max. 38,7, v sobotu se vzbudila v 1 v noci a táááák řvala a vždycky když jsme zhasli a položili ji do postýlky, tak jsme mysleli že má nějaké noční můry. Jenže ve 4 se vzbudila znovu a totéž, ale identifikovali jsme že má horečku a že ji asi bolí bříško. Dostala nurofen a sab simplex a zkusila jsem ji prošťournout rektální rourkou, to teda nic nezpoůsobilo, ale na přebalováku se řehnila, tak jsme ji dali do postýlky s přebalovací podložkou, pěkně se pokadila a usnula. No, jenže to vypadalo jako průjem a zelený jako špenát, přitom nic zelenýho neměla. Kakala pak asi ještě 3x, průjem to asi nebyl, páč toho nebylo moc a nebylo to tak často a vodový, začlo to být asi jako špenát a barva světlala a světlala až dneska ráno to bylo už jenom žlutý, ale zas tam byly jakoby hleny :confused: Od rána to vypadá že teplotu nemá, teď jsem ji teda neměřila, páč se vzbudila a byla v autě, takže by ji mohla mít z toho, tak to chci zkusit až se aklimatizuje. Jinak celý včerejší den byl v duchu že byla hodinu vzhůru, hodinu spala. Naštěstí v noci už jí asi bylo líp, tak spala až do půl osmé ráno. A od pátečního odpoledne jsem ji nechala jenom na mlíku, ovoce mi nechtěla, čaje taky ne, a potřebovala jsem do ní dostat hodně tekutiny. Zítra asi ale zkusím mrkev s bramborem, uvidíme.

Ale povím vám, bylo to něco. Bylo hrozně vidět že jí není dobře, ani se neotáčela na břicho, nic. Zítra asi radši skočím k doktorce ať ji prohlídne. Nevím co by to mohlo být, jestli to může souviset s prevenarem nebo jestli se k tomu něco přidalo.

Jo a ještě jedna divná věc, od té sobotní noci vždycky hrozně řve, když ji položíme na záda
:confused:
3. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, tak to mě mrzí, že marodíte :frowning2:
snad bude Káje brzo líp :pensive:
3. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak snad už bude malá dobrá :unamused:
4. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včera zase hrůza, po příjezdu domů měla zase 38, večer vůbec nechtěla spát, dělala takový scény jaký jsme u ní ještě nezažili. Spala skoro v kuse do 6:30, to dostala mlíko a usnula do 9, takže je vidět že jí fakt není dobře. Ráno měla v plíně zase zeleno, tak jsme šli k mudře. Vypadá to na něco střevního, ač nemá průjem často a vodovej, ale je zelenej. Takže máme dávat hylak, nutrilon comfort místo hami, mrkev s rýží, a zvláštní šťávu od hippu - odvar z rýže a mrkve :frowning2: Pokud se to do středy nezlepší tak kontrla a výtěr. Teplotu srážet až nad 38 :unamused: Nejdřív si myslela že by to mohlo být k zubům, má dolůní dáseň nateklou ale zatím to prý nevypadá a když viděla to zelený v plíně tak řekla toto.

Takže zítra rušíme plavání a nastoluju klidový režim, jdu jí udělat pelíšek v obýváku a budeme koňovat :grinning:
4. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda bobišek malej, takhle stonat, no doufám, že se dáte brzo dokupy a pak bychom snad konečně mohly zas něco podniknout ne?
4. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jasný, jen co budeme ok, razíme. Zítra volám k naší mudře, dneska jsme byly u zastupující. A nově to teď tipuju na šestou nemoc, protože se mi osypala na zádech a na hlavě a dneska zatím teplotu neměla. Jen mi do toho nehraje ten průjem, tak se chci zítra poradit :wink:
4. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak to držím pěsti, abyste byli brzy fit. Snad to nebude nijak dlouho trvat :unamused:
4. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak to fakt vypadá asi na tu šestou nemoc, tak to by mohla být brzo dobrá :wink:
4. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tady to teda vázne :frowning2: A kde máme vůbec fim???

Jinak jsem po nehtíkách a zpátky od mudry, na 6.nemoc to úplně nevidí, kvůli tomu průjmu (ač já si myslím že to teda úplný průjem nebyl, spíš jestli jí něco nesedlo, nevím no), ale prý nějaká viróza jo a asi už to v ní dřímalo když jsme píchli prevenar no. Jinak teď by se měla ještě doosypat na rukách a nohách a do 2-3 dnů by to mělo zmizet. Kdyby se to nelepšilo máme přijít ve čt. Mlíko teď k jídlu prý není moc vhodné - kvůli tomu průjmu, ale jinak mi nic pít nechce, tak jí ho dávat můžu, a dál mrkev, banány, nemléčnou kaši - rýžovou. Tak ji na tom nechám ještě zítra a když to bude ok jako dnes tak už pomalu začneme normálne.

Jinak už mám ten spešl teploměr ušní, čelní a musím říct že je to fajn vychytávka, sice drahá, ale prima
:dizzy_face:
5. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hani, tak uvidíte, no, hlavně že už nemá teploty.. a ta vyrážka jsi psala, že ji nesvědí, že - tak to už y mohlo být v poho... no my měli opačný problém, pořádnou zácpu, asi z mrkve a to snědla jen asi dvě ty malý skleničky během víc dní.. proto asi taky ty děsný noci, dneska už spala líp, dokonce jsme nakonec chrněly do půl desátý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jinak se kooonečně začíná chytat za nožičky a taky se zas začla převalovat z bříška na záda, po tý nemocnici byla zesláblá a nic nechtěla dělat, taky se mi hodně přitahuje do sedu, nejradši by seděla furt... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky a co už všechno umí žvatlat ti vaši prckové? my teda zatím jenom ma-ma :wink:
5. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, no doufám že to bude ok. Zrovna dneska jsem pako brouzdala po místní diskuzi o následcích očkování a docela mě to vyděsilo. :astonished: Tak doufám, že má jen nějakou obyč. virózu a že to nebyla nějaká vážnější komplikace po očko.

na tu zácpu - mělo by se to zlepšit až bude baštit ovoce, ale jinak jí zkus dávat ovocné šťávy, hlavně švestkovou, to by mělo taky pomoct. Jinak jj, mrkev staví bohužel no a tyhle potíže způsobuje dost dětem :frowning2:
5. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, prcek měl ze začátku taky děsnou zácpu, takže jsem se snažila tu mrkev omezit (ale bez ní mi toho moc nechce jíst) a dávala jsem šťávu ze švestek, fenyklový čaj apod.
teď mívá ráno tuhé bobky a přes den už je to řidší, je fakt, že s ovocem je to lepší

jinak žvatlání - mama je super, ne? :wink:
u nás vede aďaďa - prý říká děda :grinning: :grinning: (tvrdí dedeček), brrrrrm, drrrrrrrr (když se rozčiluje), něco jako ham a tak podobně, ale žádné kloudné slovo

vrani, tak snad to nebude nic vážnějšího, snad by to dr. poznala
6. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
baji u nás se teda žvatlá furt, ale co přesně, to je těžký určit, občas to zní jako tatatatata, pak bababa, ajéje, a brrrrrrr, a bůůůůůů( to a dává skoro před všechno)a tak podobně no :grinning:

ilci no to taky doufám
6. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak dobře, že už to pomalu přestává a že bude Kája zdravá! My jdeme zítra na očko a mám z toho hrůzu, protože jdeme poprvé i na prevenar a ona ty očkování docela blbě snáší, tak jsem na to zvědavá. Navíc mi dnes ráno přišlo, že jí začíná růst horní zub, ale to nevím jistě, nehce mě tam nechat šáhnout.
U nás ve žvatlání vede brrrrr. a nenenene :slight_smile:
6. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem zapomněla že dělá takový to brm, jak se přejíždí rukou po puse :dizzy_face:

agli tak snad to Anetka dobře zvládne :wink: My jsme paradoxně snášeli líp hexu s prevenarem než samotný prevenar :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vrani my taky onemocněli týden po prevenaru a v moči ji našli streptokoka, což byl prý pode dr. nesmysl a zvrzali rozbor a s očkem to prý nemohlo souviset, no ale já nevím, trochu mám pochybnosti...
hani, jestli už jste bez teplot, tak si myslím, že to bude ok... jinak ono je to prý vůbec s těmi mimči těžký, ze spousty bacilů, co v sobě mají dospělí a ani o tom neví (třeba právě ten streptokok), mrňousové dost marodí, vysoký horečky a tak... :confounded:
no jinak my taky brbláme,ale mama je první, co zní jako slovo, jinak jí není rozumět :wink: jo a ještě se rozplývá něco mezi ham a mňam, když ji chutná, třeba mrkev :wink:
když prej mimčo začne jako první říkat mama, tak se další narodí holka, když tata, tak kluk (hani závidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:), no ale teda u vás ilci s aďou těžko říct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
největší sranda je když zpívá - někdy když ji zpívám, tak se přidá a kňourá jak malý štěně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
švestky už jsem taky koupila, ale nakonec jsem je nestihla dát, tak uvidíme, jak dál, mrkev teď neměla... ale občas je v něčem rýže...
6. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, jo nenene je u nás taky a čoveče mám pocit, že už pomalu začíná zjišťovat, co "ne" znamená a protestuje, když se jí něco nelíbí, potvůrka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene máme taky a rozkošně u toho vrtí hlavou :dizzy_face:

tak kluka jo? a my bysme radši zase holku :grinning:
6. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě se taky v nemocnici naučila posílat pusinky, vždycky když chce, aby si jí někdo všimnul, tak mlaskne jako by dávala hlasitou pusu :grinning:
hele, tak jdem příště rodit zase spolu a kdyžtak si je v porodce vyměníme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, mlaskací pusinky jsou taky na programu :grinning:

vrani, nestraš, my jdem koncem května na poslední prevenar a hned na to jedem na dovču :unamused:
6. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji tak jo :grinning:

ilci neboj, to bude v poho
6. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek