• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Tak jsem plánovala, jak zítra zajdeme na očkování a nakonec tam asi půjdeme jako nemocní - Áňa má osmatřicet, je celý den taková přešlá, spavá, občas zakašle, ale jinak nic - tak nevim. Ještě se mi zdá, že občas špatně polyká, ale to nevím jistě. Jestli budeme muset celý očkování absolvovat od začátku, tak se picnu - no, nedalo by nic dělat :angry:
6. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co toto, nějak to tu flákáme :frowning2:

agli, to je mi líto, tak ať je brzy v pořádku a neboj tam je určitě nějaká rezerva v tom očkovacím kalendáři, jako že to nemusí být přesně do měsíce, ne?
7. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji - tak co se narodí nám. Ham - poslední dobou neříká nic jiného :grinning:
7. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti otesánek :grinning:
7. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dorazily od Mudry. Pro jistotu udělala CRP a zánět tam není, tak to je asi nějaká viroza nebo to mohou být i zuby - prý těžko říct. A na třetí hexu se nemusí přijít v termínu, takže to je dobré :grinning:
Ale byla tam mamina s týdenním miminkem - jsem si říkala, že takhle jsme tam taky nedávno byly - fakt to hrozně letí.
7. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, taky tam byli minule rodiče s týdenním miminkem a to byl takový malý uzlíček :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči, viď - mně se ani nechtělo věřit, že byla taky takhle malinká.
Tak u nás to jsou skutečně opět zuby :angry: Odpo se mi konečně podařilo pořádně se jí podívat do pusy a horní jde ven, k obědu skoro nejdla, což bylo minule taky a večer zase osmatřicet :confounded:
7. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda kočky, omlouvám se za absenci - do pondělka jsme byli na Moravě a potom doma výbuch po příjezdu a taťka doma, znáte to. :wink:
Doufám, že všechno marůdkování ustupuje a Anetce blahopřeju k dalšímu zoubku. :dizzy_face:
My rýmujeme o 106, už nemá takový zeleňáky, ale zase nějak začal kašlat - občas jako by mu zaskočilo. K Mudře jsme ale nešli, vypadá to, že se mu to všechno krásně uvolňuje samo, tak odsáváme a odsáváme. Jinak v pohodě, za ten tejden si na rýmu i zvykl, tak snad už bude brzy klid. :pensive:
Počasí stojí za starou bačkoru, jak se nadávalo na vedra, tak teď zas nadávám na deštivo. Já chci zpátky sluníčko. :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Návrat ztracené dcery :grinning: čáu fim, tak jak bylo? Kde jste přesně byli a budou fotečky?
8. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je pěkne furt, jako tak celkem, jen předevčírem odpoledne bylo deštivo
a teď zase hice

fim, vy jezdíte na Vysočinu nebo kam?
jsem si původně myslela, žes zabloudila při hledání nějakého pokladu :grinning: :grinning:

u nás zuby furt nic, ale v noci byl zase uřvanej, teď je protivnej, tak ho něco trápí
8. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
busti, hanka to vystihla :grinning:
holky, tak my malýho uzlíčka neměli ani ani v porodnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
agli, tak gratulka k zubákům, ať vás dlouho netrápí :slight_smile:
no jinak my máme dneska taky protivnou náladu a v noci zas nespala, tak ji asi zase bolí bříško, chjo, asi už začnu dávat to ovoce...
8. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
hlásím že dneska jsem smutná. Měli jsme jet někam na výlet, jenže se nevymyslelo kam, tak se jelo akorát do Tesca na nákup. Kája je od rána uřvaná a uvztekaná, když je na břiše. A do toho manža teď odešel na mecheche od kolegy z práce, přestěhovali se do nového bytu tak maj kolaudaci. Původně jsme byli zvaný všichni 3, jenže je to od 6, což je pro káju fakt super hodina, když v 7 chodí spát, navíc tam bude spousta cizích lidí. Takže výsledek je ten, že spolu s manžou nemluvíme, protože mi vyčet, že jsem mu zkazila náladu tam vůbec jít, leč stejně šel a já jsem doma s ufňukancem a je mi smutno. Celej den v prdeli a večer jakbysmet
:cry:
8. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož chápu, že jsi naštvaná a Kája ti teď na náladě nepřidá

takhle pozvali MM tchánovci, ať k nim dojde a nakonec se z toho vyklubala oslava narozenin manžovy sestry
tak jsem se taky trochu napálila, jestli jako kojící matky a kojenci nejsou zváni
já se k nim sice nehrnu, ale šlo mi o princip :angry:
8. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé hani nesmutni :pensive: ti chlapi jsou někdy na zabití :angry: tak snad ti to pak vynahradí... :wink: a večer to chce horkou vanu nebo tak něco :wink:
8. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mně se tam taky nechtělo a asi by mi ani nevadilo, že šel, ale nějak to na mě padlo a přišlo mi líto, když je volno a nemusí do práce, že jsme si ten den nijak neužili :frowning2:

kája tu fňukala tak mazala do postele ještě před koupáním a je tuhoš, aspoň že tak, pak se spolu půjdeme vykoupat, dostane kaši a hurá do pelechu. A áž usne, tak si tu chladím rum a dám si ho s colou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak kája už je snad zdravá, tak co kdybychom se Boďo příští týden sešly? :wink:
8. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, rum s colou to jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak ten srazík budu muset nechat až po svatbě, příští týden mám celý týden praxi ve škole (teda jestli to týna s babčou zvládnou a o víkendu už jedeme na Moravu chystat se... ty brďco, mě to ani nedochází, že je to už za čtrnáct dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super :dizzy_face: těš se, bude to mooooc hezký a jedete pak někam na svatební cestu nebo to odložíte?
8. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mno byli jsme kousek pod Jihlavou a fotečka možná bude, ale až ji příbuzná pošle. Což asi potrvá. :sunglasses:
Hani, nestmuni, chlapi za to nestojej. Tohle znám a už jsem si asi (bohužel) zvykla. Tak si vždycky říkám, že si natruc udělám takovej program, že ten můj bude akorát závidět, že nebyl s náma - i když třeba jen doma. :grinning:
Jo a malý miminko... jak se pozná? Já ho totiž taky neměla. :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani chtěli jsme, ale tím, že má pak kristýnka plánovanou tu operaci a nesmí do té doby onemocnět, tak radši nikam nepojedeme, kdyžtak až pak, až se zotaví...
fim a co toníček, zvládal cizí prostředí dobře?
8. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji, to jste měli jet vy k těm Medvídkům nebo Bustik? Já jestli to byla právě i ta vaše svatební cesta..... Svatbičku ti závidím, ale jen kvůli tomu dni D. To bylo moc pěkný, v těch šatičkách, střed vesmíru a táááák. I když tím je teď stejně andílek, viď? :dizzy_face:
S tím cizím prostředím těžko říct - první večer jsme měli strašně přetopeno, Toník rýmu jak trám..... takže noc byla hororová, já se styděla, jak furt řval, takhle ho neznám a nejsem na to zvyklá. Ráno jsem byla rozhodnutá, že pojedeme domů. A nejradši bych zrušila i dovolenou. Manža si v noci všiml (když přišel z hospody), že je zle, že se něco děje a já jsem nekompromisně nasr...á, tak se celej den a večer snažil, večer jsme pořádně vyvětrali, Toníkovi vyluxovali nosík a pohoda. Teda ne úplná, s rýmou to ani nejde, ale o 100% lepší. A pak už jen lepší a lepší a odjížděla jsem coby hrdá mamina jednoho moc pohodovýho a vysmátýho kluka.
Takže bych to shrnula, že Toník se přizpůsobí každému okolí, ale nesmí mu být vedro a bejt indisponovanej. :sunglasses:
9. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem se s těma zubama unáhlila - dáseň jí spaskla a je normální. :slight_smile:
Hani, asi to bude to, co jste měli vy - má teploty - dnes už teda jen málo, jakoby průjem, i když to není uplně vodový - je to zelený a dnes se osypala - přesně jak jsi psala Ty.
a já si říkala, že zase budeme mít jeden zub za sebou :grinning:
S tím cizím prostředím - když jsem byla naposledy v Lbc u našich, tak první den byla dost uplakaná - pak si zvykla a bylo dobře - mamina dělala s nedonošenými dětmi a kdesi vyštrachala, že od toho 6. měsíce už poznají, jestli jsou doma a s kým.
9. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, jj, to by jeden neřekl, že těm dětem víc vadí vedro než zima, u nás je to taky tak :wink:
jinak my se k medvíckům nechystali, zvažovali jsme že bychom jeli na slovensko - naši bydlí u česko-polsko-slovenských hranic a nebo letěli k moři (ale to nevím, jak by malá zvládla), no ale stejně je to jedno, nejdřív nemocnice a pak se uvidí...
agli, ty jo nestraš, ono většinou ten strach z cizích bývá až tak ten 8-9 měsíc, jsem právě počítala, že svatbu stihnem předtím :sweat_smile:
no teda co to tu řádí za bacily mi řekněte, tak ať jsou holky brzo zdravý...
9. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty medvídci - to jsem byla já. :wink:
Hani - nesmutni. Taky mám chlapa v trapu. Loučí se se švagrovou svobodou. Za 14 dní mají taky svatbu. Já tedy jdu na loučení příští týden, ale jen na jeden večer, kdežto kluci jeli na celý víkend. Když jsme nadhodily, že pojedeme taky na celý víkend, tak my prý nemůžeme, protože máme děti :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji a odkud přesně jsi, jestli to není tajný?

my jedem na dovču koncem červnba, tak jsem zvědavá, Mikeš zatím jinde než doma nespal
9. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbost, koncem května :grinning: :grinning:

jinak můj chlap je taky furt v trapu, v pět ráno vypadne a vrací se kolem 19h, o víkendech je jeden den s náma a druhý je taky v trapu, ale má to teda na talíři furt, páč mě to děsně štve :angry: :angry:
9. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - jsem z Těšínska - konkrétně nejvýchodnější obce ČR Bukovce a svatbu budeme mít v Dolní Lomné, co oní zpívá Nohavica:wink:
9. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kdysi chodila s klukem z Jablunkova :wink:
takže to tam mám trochu prochozené
Těšínsko jsem tak nějak tipovala - samozřejmě podle těch hranic :grinning:
10. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem všechno nejlepší k prvnímu dni matek :grinning:
10. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
také vám a sobě přeji vše nej. :slight_smile:
10. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jaký jste měly víkend? My už dneska strašíme od čtvrt na šest, to mě fakt zabije :confounded:

V kolik vám vtsávaj, děti?
11. kvě 2009 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek