• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
vrani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem na PN už měsíc a nestíhám !!!
navíc nám dělají reko paneláku, kompletní, celý barák má končit 27.9. :wink:
ještě ráno jsem myla jedno okno od malty a těch lepidel a nevím čeho všeho a pěkně mě bolí břicho a záda
třeba v sobotu jsem mj. umývala jedno balkonové okno asi 2,5 hodiny, vůbec to nešlo dolů, nechtíčkem jsem škrabala
no, a pak jsem lezla po čtyřech, jak jsem měla křeče v břiše, musela jsem pak 2hodiny ležet, nemohla jsem se hnout
stačí mi chvilku uklízet, i běžný uklid a je mi fakt zle
takže si už neplánuju žádné velké gruntování, prostě musím jen po chvilkách
11. črc 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo s bolestma to mi povídej. Včera mě nějak večer pobolívalo břicho a malá se miň hýbala, tak jsem se začla děsit a pak jsem zjistila, že jsou to zaražený prdy po koláči se švestkami a mákem...
11. črc 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám tu včera zas ječela sbíječka a malej sebou šil jak divej
asi mu to nedělá dobře
11. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej, jak vy to vlastně máte s tím pohlavím? Víte ho? Nebo nechcete? Jsem skleróza..
11. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to vím, manža to vědět nechce a zbytek rodiny hádá :wink:
ale my jsme se s manžou předem dohodli, že mu budeme říkat prcek v mužském rodě, abych mu to jako neprozradila
takže manža ani neviděl celou výbavičku, jen to v neutrálních barvách, zbytek bude překvápko
11. črc 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak napověz :slight_smile: To bych nevadržela to tajit. Dělá mi potíže ututlat to před MM rodičema, ty chtějí být překvapení. Stejně jim to asi omylem řekneme,protože si myslí že to bude kluk a už se na to těší, tak nechci aby byli zklamaní.
11. črc 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy tu dneska vůbec nejste, potvůrky..
11. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...len maly odkaz pre fim : niekolko krat sme Ta spominali...nebudem viac rusit, vela zdravicka Vam aj Vasim mimiskom
11. črc 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, to víš, jiné zájmy :wink:
11. črc 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ilci, tak už se hlásím ze zprovozněného noťásku a chystám se vrhnout na ten tvůj scrapbooking :slight_smile: To jsem zvědavá, jak mi to půjde.
12. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak se do toho zakousni a za chvíli to půjde samo :wink:
já zas byla v tesku na slevy mimi oblečení, něco jsem zas nakoupila
akorát se mi teda udělalo zle, málem jsem ani nedošla domů, asi je blbej tlak nebo co, vedro na padnutí
radši už nevylízám
12. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
No včera bylo fakt hnusně, pěkně mě bolela celý den hlava, už by si to počasí mohlo vybrat, jestli bude vedro nebo ne, ty změny mi teď fakt nedělají dobře.

Tesco má super hadříky, taky se tam vždycky musím krotit. :wink:
13. črc 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau kočky. Tak jsem zpět! Stýskalo se vám? :grinning:
Sorry, že nedočítám - nějak jste se rozjely. :wink: Je něco novýho? :confused:
13. črc 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár fimí, jen jsme tě tu postrádaly a vzpomínaly, jestli jsi říkala že někam jedeš, nebo kde vůbec vězíš. :slight_smile: Jinak nic extra. Jak bylo a co novýho?
13. črc 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byli jsme týden v Krkonoších a o víkendu ještě v Budějkách na svatbě. Tak jsme pěkně utahaný a vytancovaný. Až mě už manža krotil a nenechal tancovat. :sunglasses:
Zítra jdeme na 3D utz, tak se už nemůžu dočkat. :dizzy_face:
13. črc 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, 3D ti závidím. Šla bych klíďo znova, i za ty prachy :slight_smile: Jo sháněla tě tu henri z října, viz. výše..
13. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek

fim, vítej po dovolené, jsem si říkala, jestli nemoknete :wink:
u nás je od 6hodin bouřka

jinak my byli dneska v Ikee omrknout věci pro mimi a pak jsme ještě obcházeli obchody a já manžovi ukazovala kočárky
13. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ilci. :slight_smile:

Tak poslušně hlásím, že jsem si stáhla pár šablon na scrapbook a zkoušela to ve photoshopu a světe div se, chápu to :grinning: Jen si teď musím zabrouzdat v našich fotkách a něco vybrat a do toho se mi fakt nechce :frowning2: . Jinak mi koukni do alba, objednala jsem si sadu od Anne Geddes pro naši Káju. Strašně se mi zalíbila, tak jsem neodolala. Jen MM kulil oči nad cenou, no :sweat_smile:

Do ikey se mnou MM odmítá jezdit, baví ho tam jen jídlo a zbytek vždycky hrozně rychle prolítne, že z toho nic nemám :angry:
13. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: dík za info, už jsem to vyřídila. :wink: (Ale sleduješ tu dobu, kterou to aspoň někomu trvalo? :sweat_smile: ) No nic....
Ahoooooj Ilči. Jak je? Něco novýho? Kromě toho, že tu školíš ve scrapboocích? :sunglasses:
Na dovče jsme opravdu trochu mokli, ale aspoň byl důvod na válendo. :grinning: Já stejně po pár kilácích měla dost, tak jsme to radši nepřeháněli. Ve čtvrtek na poradně se nechám i dobrovolně!!!!! prohlídnout zespoda, pže jsem občas neměla moc dobrej pocit. Tak ať mám jistotu. :unamused:
Jo a konečně jsem dostala manžu kouknout na kočárky a je jednoznačně pro mého favorita!!!! A když přispěje budoucí děda, tak půjdeme i do novýho, pže je jím totálně unešenej. :slight_smile: :sweat_smile:
13. črc 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, takový sladký pro miminko :wink:
já taky přemýšlela nad albem, měla jsem několik v ruce, ale nevím, jestli prckovi neudělám nakonec fotoknihu
mamka chce zas fotoknihu z Norska, jak teď byla, takže si počkám, jaká bude kvalita tisku :wink:

jinak kdybych byla v Ikey sama, taky se zdržím dýl
ale co jsme chtěli, to jsme viděli nebo koupili, takže plán splněn :grinning:
13. črc 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já dneska vytáhla Zdendu i do jednoho nábytku, co jsme měli po cestě - měli tam mít levný komody z masivu. Ale byl to omyl - zaměnili rozměry a tak byla moc nízká. :frowning2: Jinak jsme ji chtěli mrňouskovi do pokojíčku. :wink: A manža dokonce DOBROVOLNĚ :confused: a vlastně úplně sám do sebe navrhl, jestli se nekoukneme do babyshopu na kočárky. :confused: :grinning:
13. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, bez komentáře, některý věci je asi lepší neřešit :slight_smile:

ilci a co jste nakonec všechno pořídili?
13. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ještě se musím pochválit...... :grinning:
Dovezli jsme si od známých zadara autosedačku, přebalovací podložku, lehátko do vany, tašku hraček a odsávačku. Tak jsem z toho úplně odvařená. :dizzy_face:
13. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je super výbavička. Koukej to nafotit :wink:
13. črc 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak to je bezva :wink:

vrani, jen drobnosti - tenší prostěradla do postýlky, ručníky a tak
manžovi jsem ukazovala postýlku, jestli se mu líbí, pak jsme koukali na nábytek do obýváku
13. črc 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevím, jak budu stíhat. Mám toho tenhle týden nějak hodně. Ale nejpozději ve středu bych mohla. :wink:
13. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož snad ti to vyjde, to víš, baby zvědavé :wink:
13. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
j, tak mě napadlo : budete si pořizovat nějakou sadu na otisk ručiček, nožiček?
nevíte, kde se takové věci shánějí?
13. črc 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já asi nee. Je to sice moooc pěkný, ale opradvu zbytečný. Nám budou stačit fotečky broučka.
Jdu hajat, dobrou. :wink:
13. črc 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsetky :slight_smile:
len som Vam prisla povedat ze jedna kocka z oktobroviek, Tylky porodila chlapceka, bola v 29 tt...podla vsetkych infosiek su v poriadku, malicky samozrejme v inkubatore, ale vyzera to vsetko super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
fim , fakt neviem o co islo :confused: ale aspon viem, kde Ta najst :wink: drzte sa a priste treba pisnu v cestine, abych tady netrcela jako tvrdy Y :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek