• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
SIm, jesli myslíš ORS 200 na průjem, tak já ho koupila v lékárně, ale myslím, že ho měli i v marketu. Ale to si nejsem moc jistá.
11. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Máte průjem? Je jen na doporučení lékaře (teda ne na předpis, ale asi by se to nemělo dávat jen tak) a mají to jen v lékárnách. http://www.hipp.cz/produkty/caje-a-stavy/hipp-ors-200.htm
11. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, máme to co vy - trochu průjem, osypaná je, ale teploty už naštěstí přešly :wink:
11. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Simčo, tak zkus zatím jen tu dietu, i když tohle taky neuškodí. :wink: Omezte mlíčko a dávej mrkev, rýži, banán, jablko v různých kombinacích. :wink:
11. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Mony, snaýím se dávat míň mlíka, ale ona mi nic jiného nechce pít:(
11. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak aspoň večerní kaši udělej nemléčnou a namixuj do ní třeba banán nebo jablíčko/vou přesnídávku. A k pití dej vodu z uvařené mrkve, kterou můžeš dát třeba s rýží k obídku. :wink:
11. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
My vstáváme taky kolem 6. Když je to až k té 6, tak to jde, ale když si usmyslí už ve čtvrt, tak to jsem ještě grogy.

S jídlem je to podle toho jak se vzbudí. Dávám jeden ovocný a jeden zeleninový příkrm 124g a večer kaši ze 140 vody. Mezi tím mlíko ze 180 vody a vypije i tak 120 čaje. Koukám, že jí míň, ale zase časteji. Někdy pije i v noci. Když se vzbudí po 3 hodině, tak jí dávám jíst. Dneska to ale zkoušela už ve čtvrt na 2 a to jsem jí dala jen čaj a znovu uspala a vydržela až do 6 :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, my jsme pořád nějaký nachcípaný a nemůžem se z toho vyhrabat. Hlavně tedy já s MM. Kiki má jen rýmu. V noci tedy už neodsáváme a přes den tak 5x. Dávala jsem jí i antibiotický kapky, ale stále stejné. Tak nevím jestli s tím jít k Dr nebo ne? :confused: Nic jinýho jí neni - kašel, teplota - nic. Blbý je, že za ani ne 14 dní jedeme na dovču, tak má obavy, aby jsme to nepromarodili :frowning2:
11. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Busti, ve čtvrt na šest - to je už kolem páté a ne šesté. :grinning: By mě asi zabilo.
My rýmujeme taky přes týden a zatím teda žádný extra pokroky. Teda oproti začátku lepší, ale teď se to nějak zaseklo a ne a ne se toho zbavit. A jestli to není takovej problém, tak k tý Mudře radši zajdi..... pro jistotu. já takhle váhala 30. dubna, až jsem nešla a pak litovala a na poslední chvíli si tam volala aspoň o radu. Vždycky váhám moc dlouho a pak si nadávám. Ať máš jistotu, že ti bude malá dobře snášet cizí prostředí a netrápí ji navíc rýma. Vím o čem mluvím, ta Morava byla ze začátku horor. :frowning2:
11. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Il, jak se prosím tě dělají papírové scrapbooky (nebo jak se tomu nadává :sweat_smile: )? Začala jsem probírat fotky a mám jich hafo na houby, ale výřezy by se daly krásně zužitkovat.....ale na elektronickou podobu jsem střevo a navíc už mám tak nějak předtsavu, jak by to mohlo vypadat..... takže mi jde vlastně o to, kde splašit a jak to dát šikovně nějaký ty "pozadí" a "doplňky" mezi ty fotky. :confused: Nebo je moje představa úplně mimo mísu? :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
11. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Týýý brďo, je to pěkný, ale asi jsem přeci jen mimo mísu. Tohle asi nezvládnu.
Chápu to tak, že k tomu potřebuju nejen pěkný strkturovaný papír, ale miliony podkladových vzorovaných papírů (já nevím, třeba čtverečkovaných, jednobarevných....), pak třeba nějaká vykrajovátka na pěkný rohy a doplňky v podobě kytiček, mašliček a tak? :sweat_smile:
Uvítala bych asi stručný návod v pár větách, páč tahle nádhera mě spíš uzemňuje, že to nezvládnu. :sunglasses:
11. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mně by stačilo i něco "jednoduchýho". Tohle se mi moc líbí:
http://www.svetvzpominek.cz/media/gallery/big/110_ukazka-stranky-lenka-v-4.jpg
11. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
já nevím jestli to musíš dělat přesně podle nějakých postupů, bych dělala jak se mi to líbí. Jinak koukni na baby-café, to mi ilci doporučovala, ale nevím jestli to není jen o digi scrapech
11. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to jooo, já bych to dělala asi podle vkusu, ale jde o všechny nutné potřeby, co jsou k tomu... kde se to dá splašit, jestli jsou to nějaké speciální pomůcky nebo cokoliv, jestli je to nějak drahý, když bych chtěla jen něco vyzkoušet, jestli mi to vůbec půjde..... a tak. :astonished:
11. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
fim viděla jsi na těch stránkách ten eshop, že jo?
11. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no joo, ale jestli je to nutný nebo jestli je možnost nějaké svépomoci a jestli je třeba potřeba vyloženě ten "jejich" potištěný papír a .......je tam toho nějak moc. :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Už mlčim, už mlčim. Vypadam jak trubka největší, já vím. :sunglasses: :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, já jsem svého času navštěvovala tyto stránky :

http://scrapbook.cz/jaknato/
http://scrapbook.cz/galerie/
http://scrapbook.cz/galerie/thumbnails.php?album=1

já mám pár věcí z tohoto obchůdku, ale jinak z papírnictví - papíry, průpisáky, vyřezávačky apod., nebo je dobrá i galanterie

tady je moje jedno staré minialbum
http://scrapbook.cz/galerie/thumbnails.php?album=117

a tohle bylo přání bráchovi k svatbě
http://scrapbook.cz/galerie/thumbnails.php?album=92
11. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ty origoš scrapový papíry jsou hezký, ale drahý, tak jsem třeba kombinovala obyč papír jako podklad a ty hezký jenom na dokrášlení :grinning:
11. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, myslíš, když tu galerii prošmejdír, určitě najdeš inspiraci
jinak se nelekni čtvercového formátu, já to dělám klasicky na A4 a dávám do euroobalů
ty jo, úplně mě svrbí prsty, hned bych se zase do něčeho pustila :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Fim, určitě nemusíš mít přímo ty věci z eshopu. Já bych koupila šanon, bílé čtvrtky a nějaké barevné papíry. Obrázky můžeš vystřihat z časopisu nebo si stáhnout z netu. Stejně tak písmenka. Ty si můžeš i vyrobit. :wink:
11. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A myslíte, že je vhodný i dárkový balící papír? :sweat_smile: JInak dík, už jsem se chystala na lov barevných čtvrtek, strukturovanýho papíru a vlnité lepenky. :grinning:
11. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím, že jo. :slight_smile:

Si představte, co se stalo sousedům. Z pátka na sobotu se k nim někdo vloupal. Soused slyší šrumec, tak jde do obýváku a tam chlap. Naštěstí to nebyl žádný maniak, takže to dopadlo dobře, ale stejně je to síla. Vyšplhal se přes balkon. A já zrovna byla sama doma. Naštěstí k nám je to hůř dosažitelné (ikdyž stejně vysoko) a máme balkon zasklený.
11. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tý vogo, v kolikátým patře bydlíte? Ať mě chytne správnej psotník a začnu se bát být sama doma..... :astonished:
11. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Fim, jen v prvním. Já jsem na to koukala a ono je to tam fakt blbý. Dole je balkon s dřevěným plotem a kovovou konstrukcí, dost vysoký. Na tom balkonu je sokl, na parapetu madlo, takže pro každýho kdo vyleze na strom hračka. Ale nebojjjjjjjj, strašit jsem nechtěla! :confused:
11. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme naštěstí v 6.patře :grinning:
ale loni nám tu stálo půl roku lešení, takže jsem radši balkony nechávala zavřené

fim, hodí se úplně všechno, používají se i knoflíky, můžeš třeba vlásky apod. :wink:
11. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Busti, my právě taky bydlíme v 1. patře. Ale pod náma žádný mříže nemají. Po zasklení toužíme, ale to až nebudeme vědět, co s prachama.... :grinning:

Il: O.K. tak já zítra udělám nájezd na papírnictví, než mě ten můj elán přejde. :grinning:
11. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, tak se pak pochlub :wink:
12. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já sama jsem zvědavá :sunglasses:
12. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek