Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
fimautor
11. kvě 2009
SIm, jesli myslíš ORS 200 na průjem, tak já ho koupila v lékárně, ale myslím, že ho měli i v marketu. Ale to si nejsem moc jistá.
vrana
11. kvě 2009
Máte průjem? Je jen na doporučení lékaře (teda ne na předpis, ale asi by se to nemělo dávat jen tak) a mají to jen v lékárnách. http://www.hipp.cz/produkty/caje-a-stavy/hipp-o...
agla
11. kvě 2009
No jo, máme to co vy - trochu průjem, osypaná je, ale teploty už naštěstí přešly 😉
fimautor
11. kvě 2009
Simčo, tak zkus zatím jen tu dietu, i když tohle taky neuškodí. 😉 Omezte mlíčko a dávej mrkev, rýži, banán, jablko v různých kombinacích. 😉
agla
11. kvě 2009
Mony, snaýím se dávat míň mlíka, ale ona mi nic jiného nechce pít😞
fimautor
11. kvě 2009
Tak aspoň večerní kaši udělej nemléčnou a namixuj do ní třeba banán nebo jablíčko/vou přesnídávku. A k pití dej vodu z uvařené mrkve, kterou můžeš dát třeba s rýží k obídku. 😉
bustik
11. kvě 2009
My vstáváme taky kolem 6. Když je to až k té 6, tak to jde, ale když si usmyslí už ve čtvrt, tak to jsem ještě grogy.

S jídlem je to podle toho jak se vzbudí. Dávám jeden ovocný a jeden zeleninový příkrm 124g a večer kaši ze 140 vody. Mezi tím mlíko ze 180 vody a vypije i tak 120 čaje. Koukám, že jí míň, ale zase časteji. Někdy pije i v noci. Když se vzbudí po 3 hodině, tak jí dávám jíst. Dneska to ale zkoušela už ve čtvrt na 2 a to jsem jí dala jen čaj a znovu uspala a vydržela až do 6 :-N
bustik
11. kvě 2009
Holky, my jsme pořád nějaký nachcípaný a nemůžem se z toho vyhrabat. Hlavně tedy já s MM. Kiki má jen rýmu. V noci tedy už neodsáváme a přes den tak 5x. Dávala jsem jí i antibiotický kapky, ale stále stejné. Tak nevím jestli s tím jít k Dr nebo ne? =-) Nic jinýho jí neni - kašel, teplota - nic. Blbý je, že za ani ne 14 dní jedeme na dovču, tak má obavy, aby jsme to nepromarodili 😞
fimautor
11. kvě 2009
Busti, ve čtvrt na šest - to je už kolem páté a ne šesté. 😃 By mě asi zabilo.
My rýmujeme taky přes týden a zatím teda žádný extra pokroky. Teda oproti začátku lepší, ale teď se to nějak zaseklo a ne a ne se toho zbavit. A jestli to není takovej problém, tak k tý Mudře radši zajdi..... pro jistotu. já takhle váhala 30. dubna, až jsem nešla a pak litovala a na poslední chvíli si tam volala aspoň o radu. Vždycky váhám moc dlouho a pak si nadávám. Ať máš jistotu, že ti bude malá dobře snášet cizí prostředí a netrápí ji navíc rýma. Vím o čem mluvím, ta Morava byla ze začátku horor. 😞
fimautor
11. kvě 2009
Il, jak se prosím tě dělají papírové scrapbooky (nebo jak se tomu nadává :-N )? Začala jsem probírat fotky a mám jich hafo na houby, ale výřezy by se daly krásně zužitkovat.....ale na elektronickou podobu jsem střevo a navíc už mám tak nějak předtsavu, jak by to mohlo vypadat..... takže mi jde vlastně o to, kde splašit a jak to dát šikovně nějaký ty "pozadí" a "doplňky" mezi ty fotky. =-) Nebo je moje představa úplně mimo mísu? :-N
vrana
11. kvě 2009
fimautor
11. kvě 2009
Týýý brďo, je to pěkný, ale asi jsem přeci jen mimo mísu. Tohle asi nezvládnu.
Chápu to tak, že k tomu potřebuju nejen pěkný strkturovaný papír, ale miliony podkladových vzorovaných papírů (já nevím, třeba čtverečkovaných, jednobarevných....), pak třeba nějaká vykrajovátka na pěkný rohy a doplňky v podobě kytiček, mašliček a tak? :-N
Uvítala bych asi stručný návod v pár větách, páč tahle nádhera mě spíš uzemňuje, že to nezvládnu. 😎
fimautor
11. kvě 2009
Mně by stačilo i něco "jednoduchýho". Tohle se mi moc líbí:
http://www.svetvzpominek.cz/media/gallery/big/1...
vrana
11. kvě 2009
já nevím jestli to musíš dělat přesně podle nějakých postupů, bych dělala jak se mi to líbí. Jinak koukni na baby-café, to mi ilci doporučovala, ale nevím jestli to není jen o digi scrapech
fimautor
11. kvě 2009
to jooo, já bych to dělala asi podle vkusu, ale jde o všechny nutné potřeby, co jsou k tomu... kde se to dá splašit, jestli jsou to nějaké speciální pomůcky nebo cokoliv, jestli je to nějak drahý, když bych chtěla jen něco vyzkoušet, jestli mi to vůbec půjde..... a tak. :-o
vrana
11. kvě 2009
fim viděla jsi na těch stránkách ten eshop, že jo?
fimautor
11. kvě 2009
no joo, ale jestli je to nutný nebo jestli je možnost nějaké svépomoci a jestli je třeba potřeba vyloženě ten "jejich" potištěný papír a .......je tam toho nějak moc. 😃
fimautor
11. kvě 2009
Už mlčim, už mlčim. Vypadam jak trubka největší, já vím. 😎 😃
ilci
11. kvě 2009
fim, já jsem svého času navštěvovala tyto stránky :

http://scrapbook.cz/jaknato/
http://scrapbook.cz/galerie/
http://scrapbook.cz/galerie/thumbnails.php?album=1

já mám pár věcí z tohoto obchůdku, ale jinak z papírnictví - papíry, průpisáky, vyřezávačky apod., nebo je dobrá i galanterie

tady je moje jedno staré minialbum
http://scrapbook.cz/galerie/thumbnails.php?albu...

a tohle bylo přání bráchovi k svatbě
http://scrapbook.cz/galerie/thumbnails.php?albu...
ilci
11. kvě 2009
jinak ty origoš scrapový papíry jsou hezký, ale drahý, tak jsem třeba kombinovala obyč papír jako podklad a ty hezký jenom na dokrášlení 😃
ilci
11. kvě 2009
fim, myslíš, když tu galerii prošmejdír, určitě najdeš inspiraci
jinak se nelekni čtvercového formátu, já to dělám klasicky na A4 a dávám do euroobalů
ty jo, úplně mě svrbí prsty, hned bych se zase do něčeho pustila 😃 😃
bustik
11. kvě 2009
Fim, určitě nemusíš mít přímo ty věci z eshopu. Já bych koupila šanon, bílé čtvrtky a nějaké barevné papíry. Obrázky můžeš vystřihat z časopisu nebo si stáhnout z netu. Stejně tak písmenka. Ty si můžeš i vyrobit. 😉
fimautor
11. kvě 2009
A myslíte, že je vhodný i dárkový balící papír? :-N JInak dík, už jsem se chystala na lov barevných čtvrtek, strukturovanýho papíru a vlnité lepenky. 😃
bustik
11. kvě 2009
Já myslím, že jo. 🙂

Si představte, co se stalo sousedům. Z pátka na sobotu se k nim někdo vloupal. Soused slyší šrumec, tak jde do obýváku a tam chlap. Naštěstí to nebyl žádný maniak, takže to dopadlo dobře, ale stejně je to síla. Vyšplhal se přes balkon. A já zrovna byla sama doma. Naštěstí k nám je to hůř dosažitelné (ikdyž stejně vysoko) a máme balkon zasklený.
fimautor
11. kvě 2009
Tý vogo, v kolikátým patře bydlíte? Ať mě chytne správnej psotník a začnu se bát být sama doma..... :-o
bustik
11. kvě 2009
Fim, jen v prvním. Já jsem na to koukala a ono je to tam fakt blbý. Dole je balkon s dřevěným plotem a kovovou konstrukcí, dost vysoký. Na tom balkonu je sokl, na parapetu madlo, takže pro každýho kdo vyleze na strom hračka. Ale nebojjjjjjjj, strašit jsem nechtěla! =-)
ilci
11. kvě 2009
my jsme naštěstí v 6.patře 😃
ale loni nám tu stálo půl roku lešení, takže jsem radši balkony nechávala zavřené

fim, hodí se úplně všechno, používají se i knoflíky, můžeš třeba vlásky apod. 😉
fimautor
11. kvě 2009
Busti, my právě taky bydlíme v 1. patře. Ale pod náma žádný mříže nemají. Po zasklení toužíme, ale to až nebudeme vědět, co s prachama.... 😃

Il: O.K. tak já zítra udělám nájezd na papírnictví, než mě ten můj elán přejde. 😃
ilci
12. kvě 2009
fim, tak se pak pochlub 😉
fimautor
12. kvě 2009
no já sama jsem zvědavá 😎

Začni psát odpověď...

Odešli