• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Busti, tak to je docela drsný - to teda vůbec nevim, co bych dělala, kdyby se mi tohle stalo. :unamused:
Holky, s čím si teď nejvíce vyhrajou vaše děti? Hledám nějaký tip na hračky :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, měli jste někdy po cvičení modřiny?
my jsme došli z rehabky a malýmu už modřiny naskakují
taky vypadá jak po akupunktuře, má na noze a ruce červené vpichy a i červené flíčky pod kůží :frowning2:
12. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
agli, nejvíc ho zajímá všechno kromě hraček :grinning:
časopisy v poličce, knoflíky na oblečení, co právě leží na gauči, ..... :grinning:
12. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojda, Il neměli. :astonished:
Simčo - nejvíc si vystačí se špendlíkem, velkým kousátkem, šusticí beruškou, chrastivým medvídkem.... na zem jsem mu koupila chrasticí kouli.... jemu se líbí všechno, hlavně, když je to neokoukaný. :wink:
12. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi s overballem, pak taková ta vež z kelímků a pak samozřejmě to co nemůže, takže mobil, ovladače, notebook...
12. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
já uvidím ráno, ale ty červené tečky a flíčky se mi nelíbí, radši jsem s ním už dneska necvičila
12. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, tak už tvoříš?

nakonec jsem na tu rehabku volala, jestli to nemůže mít třeba i pohmožděný a prý je to OK, že se to stává, když dítě moc odporuje a tlačí
13. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahááá, no vidíš to. :astonished: Il netvořím, momentálně mám takovej fičák, že jsem PC zapnula až teď a padám u toho na ústa. A to je u mě co říct. :grinning: :frowning2:
13. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, jdu jen pozdravit, tenhle týden mám celej ve škole praxi tak trochu nestíhám a taky jsem z toho pěkně vyfluslá :wink: no a o víkendu už jedeme na moravu chystat se a 23. to vypukne, tak hlavně doufám, že přestane lejt :wink:
13. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Baji - tak držíme pěsti :wink:
14. kvě 2009 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
busti koukám že tu taky strašíš :grinning: To je děs to ranní vtsávání co?
14. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
baji, na Moravě máme furt krásně :wink:

prcek se dneska rozhodl, že půl 4 je ideální doba na vstávání
zabral až za 2hodiny
14. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Baji, tak ať se daří. Obdivuju tě, jak zvládáš studia s prckem a máš to ještě okořeněný svatebníma přípravama. mě stačila každá věc sólo a jsem ráda, že to mám za sebou. I když ta svatbička - to nebylo zas tak špatný. :grinning:
Il: to by mě zabilo. Mě stačí, že vstávám od rozednění co půl hodiny přikrývat a otáčet apod., ale hned si zsae můžu lehnout a vstávám v osm. Tedy krom dneška, dneska jsem to už neukecala a vylízali jsme v půl osmý. Taky jsem kapánek kožená a těším se na polední klid. :grinning:
Jo a včera jsem si předpřipravovala úvodní stranu a moooooc se mi to líbí. Myslíš, že nebude blbý, když bude každý list scrapbooku jinak barevný? Jakože úvodní strana na zelený čtvrtce, další na modrý, další na žlutý a tak? :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Baji, já bych si taky klidně ten den D zopakovala - to bylo moooc hezký.
Ilči, my taky strašíme takhle brzy, včera se vzbudila už ve 4:50 a už nechce spát. Dneska v 5:30. Zjistila jsem, že vůbec nezáleží na tom, v kolik hodin jde večer spát, protože včera unsula už v 19:45 a předtím až ve 20:45 a to byla před pátou vzhůru. Tak nevim, čím to je. Myslíte, že budou někdy spát třeba až do 7??? To by bylo krásný. :wink:
U nás taky vedou zakázaný věci na hraní - mobil, ovladače, šňůry, tašky apod. Hračky taky, ale ne tolik - tak jsem se právě ptala, co vede u vás za hračky, bych něco zae pořídila. :wink:
14. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
A ještě se chci zeptat, co všechno už dáváte k jídlu?
14. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Simčo, Toník jde taky strašně po igelitech a brýlích, ale to mu prostě okamžitě beru, tak má peška a druhou rukou mu nabízím nějakou jeho hračku a zabere každá. Ale je fakt, že každá nová je NEJ. Když jsme byli na té Moravě, tak byla sranda, jak oba kluci naprosto bezchybně šli po hračkách toho druhého a po svých ani nevzdechli. :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, určitě to nevadí, klidně to udělej různobarevný
i když by možná nebylo špatné mít vždycky 2 strany, co jsou naproti sobě, ve stejném stylu nebo barvě

agli, myslíš jako konkrétní zeleninu a tak?
14. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Il: jak to myslíš, strany naproti sobě? Já přeci nevím, kolik stran tam bude, dokud se mi bude chtít dělat, budu přidávat další a další, tak nevím ,kde skončím. :slight_smile: Myslelas to jako první a poslední strana, druhá a předpolesdní a tak? :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilči, spíš mi jde o věci jako jsou jogurty, lepkové kaše, sušenky, křupky a tak. Já jsem totiž zkusila jogurt a řekla jsem to někde - už ani nevim a nějaká mamina se tam zhrozila, že to je teda dost brzy, že jim řekla dr. nejlépe až od roka. A taky pro inspiraci :wink:
14. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, ne, já myslela jako když otáčíš stránky v knížce, první je jakoby sama, pak otočíš stránku a máš č.2 a 3 vedle sebe, zas otočíš a tak pořád dokola, to se blbě popisuje :grinning: :grinning:

agli, já z toho zatím nedávám nic
lepek mi říkala dr. po ukončení 7. měsíce dávat postupně, třeba cucat chlebovou kůrku nebo tak
ale zatím jsem se k tomu nedostala
14. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
agli s jogurtem od roka to je blbost, myslím, bílej můžeš :wink: já jsem dala na zkoušku bílou activii a snědla půlku. Sušenky jsem dala párkrát ty hami. Křupky docela často. Kaši s obsahem lepku už taky měla. A dokonce na žužlání rohlík. Věřím té studii o lepku, líp dřív v menším množství, přijde mi to logický. Jinak baští skleničky, nic extra navíc nemá :wink:
14. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, dr. říkala, že rohlík radši ne, kdyby dítko spolklo nějak blbě větší kousek, nerozpustí se tak jako chleba a nalepí se na trubici
15. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jo? vidíš a jiný říkaj že jo. :angry: neva, stejně ho měla jen jednou a další ji dávat neplánuju, protože se jí to nalepilo na patro a šlo to blbě dolů.
15. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky.
Co baštíme? Skleničky, občas domácí výrobu. Lepek neřeším, ale ani nepřeháním - ve skleničkách už je taky, v některých kaších taky..... když jsou od toho věku, co bych mu to nedala..... Ke svačinkám má přesnídávky, někdy s jogurtem. Já dávám jak bílý jogurt Activii s přesnídávkou, tak měl včera ten bílý sladký a dávala jsem mu i ovocnou Dobrou mámu. Vždycky snědl všechno. Dobrou mámu piškotovou - měl ji jednou, tak snědl dva kelímky, Otesánek. :sweat_smile: Taky si pak ublinkl, jak se přežral. :sunglasses:
Křupky má minimálně měsíc, jsou bezlepkové a krásně rozpouští. Na rohlík nespěchám právě kvůli drobkům. Sušenky máme Sunarku, ty jsou od 6M, tak taky není co řešit - ale dávám mu je nastrouhané do přesnídávky nebo toho jogurtu, celé ne.
Samotné ovoce poslední dobou flákám, ale jinak by to byl banán, jablíčko, měl kousíček melouna a zkusila bych třeba hroznové víno. Na jahody spěchat nebudu, to až budou ty pořádně slaďoučké z našich končin - a on už vlastně zase bude starší. :wink:

Nevím, jestli jsem to už říkala, ale od pondělí se obracíme zpátky na záda, čím dál lépe, teď už válí sudy regulérně po celém pokoji. A stejně dlouho si strká palec u nohy do pusy. To je tak kouzelný. Musím ho při tom taky někdy vyfotit. :dizzy_face:
Už 3 dny tady mám hromadu přidělaných fotek na založení a na scrapbook, ale zatím jsem na to nehrábla. Jak já bych chtěla, kdyby mi někdo někdy na dvě hoďky pohlídal, povozil a já si dělala tyhle pitominky. :frowning2:
15. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem se na ty fotky vrhla. Mám to rozkrámovaný po celým stole a jestli to budu muset sklízet a zas rozkládat, tak to bude nejdřív za měsíc. :grinning: Úvodní strana vymyšlena. :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak Kiki zase spinká a já mám chviličku se ozvat. Za chvíli tedy jedu s mamčou nakupovat, tak to bude rychlovka. Příští týden se žení švagr a já nemám co na sebe. :sweat_smile: Kristýnce rostou zuby, dolní 2, už jsou vidět pod dásní. A včera Kristýnka zjistila, že když je na čtyřech, tak může zvednout ruku, takže to pilně trénuje. A taky asi 2 dny se chce pořád chovat. Furt se na mě sápe - období úzkosti začíná :frowning2:

Včera jsem byla krkavčí máma. Spala do 14:15 a pak až do večera nic, tak byla už opravdu hodně ospalá. Vykoupu jí, dám kaši a ona nevypila ani lok a za chvilku usnula. Flašku měla jak dudlík. Už se mi to několikrát stalo, ale vždycky vypila tak půlka - aspoň. Nakonec jsem to vzdala a dala jí spát a asi za hodinu mi došlo, že jsem jí to dala pít savičkou s malou dirkou na mlíko a ne tou větší na kaši. :sweat_smile: Chudinka, to pak neni divu že nic nevypila :zipper_mouth: Ale byla statečná, vydržela spát až do 5 :grinning:
16. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Busti :grinning:
Já už savičky s malou dirkou uklidila, ale jednu jsem si nechala na čaj a taky jsem mu tím dávala nedávno mlíčko s kaší. A to ho dostává právě jen když je unavenej... ale tahal statečně. :grinning: Jinak dávám kaši lžičkou. :wink:
A teď taky vypadám jak krkavčí matka, páč momentálně tu ožužlává obruč od hrací deky. :grinning:
16. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a jinak se musím pochlubit - úvodní strana na scrapbook hotova a deníček konečně skoro dopsaný a dolepený. A vypadá to moc pěkně, když tam jsou ty fotky. Krásně jsem si zavzpomínala a tím psaní jako by ze mě padaly všechny ty výčitky kolem porodu a kojení, co mě doteď pořád dost trápí. Tak jsem ráda, že možná už budu mít klid. :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
busti, tak to by u nás bez večeře neprošlo :grinning:

jinak malej už taky míň spí, někdy je vzhůru od 15h až do těch 21h, kdy obvykle usíná

fim, tak to nafoť nebo nascanuj, já jsem na to strašně zvědavá
jde mi teda o formu :wink:
16. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My už taky spíme "jen" 2x denně, z toho jednou to je půl hodiny.
Il, je to strašně jednoduchý. Už jsem si říkala, že je to nějak prázdný a holý, tak nevím, čím to doladit. Já to naskenuju a pošlu ti na mejl, album mám plný a nechce se mi dneska rozhodovat, co promáznout. :wink:
16. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek