• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
jj, už to spaní nějak flákají :grinning:

já už bych to nechala tak, max. uvidíš časem, jestli tě něco napadne :wink:
16. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ju, a dík za pochvalu. I když, jak jsem psala, ráda bych hned dělala stejný nádhery jako jsi mi posílala ty odkazy. :grinning: Nad těma se mi úplně tají dech. :sunglasses:
16. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a mě berou i zahraniční stránky, pohledám odkaz
16. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.twopeasinabucket.com/gallery/list/?f=c_6&c=1

třeba tady, je tu galerie papírových i digi
16. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.basicgrey.com/catalog/idea_gallery.php

a tohle je z basic grey papírů a doplňků
16. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hernajs, tak na tohle fakt nemám. Teda myslím talent :sweat_smile: , i když už bych nejradši nakupovala a nakupovala a na to taky nemám. :grinning: To už jsem v noci vymejšlela, jak budu dělat z utz jakoby filmový pás a jak to zrealizuju a jaký podklad a pak na co dám rostoucí bříško a další a další nápady a už jsem si říkala, že bych si aspoň koupila obyčejnou řezačku s ohýbačkou a pak už "jen" nějaký vykrajovátko.... :grinning: :grinning: a možná i razítko ...:grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý voe, mě klepne pepka. Akorát jsem si pochvalovala, jak už dneska Toník spapal celou křupku úplně sám bez mojí asistence. Ta spočívala v tom, že jsem mu křupku, jak ji postupně užužlával, posouvala v ručičce a ten mylý zbytek mu vložila do pusinky. Dneska to zvládl celý sám. A on to korunuje tím, že si teď rozdloubal pěnový puzzle na zemi a koukám na něj, nějak podezřele v klidu, kouká na mě a mele pantem - no neměl on ten kousíček v pusině? Takže puzzle máme max. dva měsíce a můžu ho uklidit, než dostane rozum, že se to nepapá.
16. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, ho málo krmíš :wink:

vykrajovátka a podobné věci si dáváme se švagrovkou k narozkám apod. :grinning:
ona zse maluje na hedvábí atd.
16. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Škoda, že moje úchylky nikdo nechápe a tak dostanu zase samý kraviny. :pensive:
16. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak úchylky, jo? :grinning: :grinning:
MM pochází z výtvarně činné rodiny, takže u nich mám naopak podporu a švagrovka - bráchova manželka je na tom podobně jak já, takže super
hlavně v Praze je víc věcí, takže mě zásobuje
17. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Fim a Ilči, jste fakt šikovný - mně nikdy tyhle věci nešly a nemám na to nervy:slight_smile:
Je fakt, že to s tím jídlem taky moc neřeším a třeba ten jogurt už jsem dala a chutnal jí a snášela ho dobře.
fim gratuluju k otáčení nebo spíš k takovým pokrokům. :wink:
U nás je to teď tak, že vleze všude, kde může - samozřejmě nejlepší jsou zásuvky. Začíná si sedat přes jednu nohu a když stavět se, když doleze ke mně. No a pak když ji teda v tom stoji chytnu, tak začne skákat. Tak nevim, jestli nepořídit hopsadlo, prý to děti baví. Ale já zase četla, že to není moc dobré - kuli zádům a tak, tak nevím.
Spaní je čím dál kratší - to je pravda, ale zase tím že vstává ráno dost brzy, tak přeci jen spí přes den o něco víc.
Holky, letí to strašně - za chvíli bude rok za námi :wink:
18. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
fim, já to chci taky vidět, ten tvůj výtvor :wink: Mně by to i bavilo, ale dokopat se k tomu, to je teprve něco...

simi já bych hopsadlo teda nepořizovala, když si představim tu malou páteřičku :frowning2:

naše madam si začla sedat v kočárku a suveréně po zemi válí sudy :grinning:
18. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, to je malá šikovná
náš expert zatím jen válí sudy, pokud je v dosahu něco, co ho zajímá
18. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojik. Tak už jsem tu taky. já teprva snídám, Toník je už po svačině. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já dám ten úvod do některého z alb, trochu to tam budu muset promáznout a asi už teda zruším to čekatelský albíčko... i když je to trochu škoda, člověk si u toho pěkně zavzpomíná. :dizzy_face:
Jinak Il, my taky válíme sudy, "jen" když nás něco zajímá... ale Toníčka zajímá všechno. :grinning: Nedávno se dovalil ke dveřím do kuchyně a ležel tam půl hodiny a jen tak tam koukal... a to jsem tam nebyla! Asi jen si chtěl pořádně prohlídnout tu vedlejší místnost, kam přijde vždycky jen na chvilku. :sunglasses:
Hani, Toník si taky všude sedá - jakmile je jen v pololehu, že je trochu podepřenej, tak se rve do sedu. Ale já ho pořád ukládám, aby to nedělal, podle mě je to špatně.
No ale je to fičák - od začátku dubna nebylo nic a najednou tolik dovedností najednou.... tak si říkám, jestli už máme vybráno a zas dlouho nic nebude nebo teď pojede jak namydlenej... Manža, ten by ho už nejradši viděl na čtyrech.
A na narozeniny už jsem taky pomyslela, jak se kvapem blíží. Kamarádky kolem rodí drobečky a my už jsme 7m chlapáci a já pomalu zasloužilá matka... :grinning:
18. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož on má taky snahu se zvedat do sedu a já to nechci, páč nemá zpevněné břišní svalstvo, ať si tu skoliozu fakt nepřivodí, já ji mám a jsou s ní jen problémy

jinak zasloužilá matka mě pobavila :wink:
18. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no řekni, kolem tebe nejsou těhule, co se pořád na něco ptají? :grinning:
Jo a chtěla jsem se tě Il zeptat? Cvičíte ještě? A co ty modřiny? My máme myslím břišáky dobrý, právě kvůli cvičení. :wink:
18. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to víš, že jsou
kolegyně z bývalého pracoviště se rozrodily, bylo nás tam hodně kolem třicítky a teď rodí jedna za druhou :grinning:

cvičíme furt, ale nám teprve po 3měsících přidali druhý cvik
modřiny ustupují, ale stejně se furt bojím pořádně zabrat
18. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mmch momentálně leží mezi dveřma do kuchyně a zkouší prsk daleký. :grinning: ani nevím, jestli zakazovat a hubovat za to rpskání nebo ne. Stejně tomu jaksi nerozumí a max. z toho má legraci, takže pak prská ještě víc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co vlastně cvičíte? my měli jako první ten tlakový bod pod prsem a k tomu držení hlavy v ose, potom cvik na boku, kdy se tlačilo na záda pod lopatkou a na druhou stranu k sobě se točila pánev a pak nás chtěla naučit na břiše, ale to řval jak tur, tak se na to vyprdla a pak byl konec.....
A pláče ti u toho Mikeš?
18. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak ty první dva cviky máme asi taky, na břiše nás čeká, prý je to na plazení
on se buď chláme nebo rozčiluje
řve jenom na rehabce ke konci, páč ho tam hodinu trápíme, že
ale na zádech už ho neudržím, opře se o paty, otočí na břicho a je konec, no
a když mu dám zadek až ke kraji stolu tak, aby se opřít nemohl, tak mám strach, že spadne, jak sebou mele
18. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme asi dva dny novinku - když s ní sedím na zemi, tak se o mě opře a sedne si i stoupne. Hned tedy spadne, protože se jí nohy kinklají, ale snaha tam je :sweat_smile:

Jo a konečně mám šaty na tu švagrovic svatbu. To byla fuška, abych ladila s manželem i Kiki :grinning: Pak sem hodím fotky, ale to vlastně už rovnou i z dovči.
18. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, tyyyy joooo, ty si šikovná! :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, no byla to fuška to tam nalepit. :grinning: Ale dík. :wink:
Il, a na jak dlouho to vaše cvičení ještě vypadá? Chudinka malej, teda právě že už velkej.....

Jo a Busti, vy už jste taky takhle akční, jo? Jste šikulky. :wink:
18. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, tak taky je o chvilku starší. :wink: Ale v tom stoupání ji nechci podporovat. Přijde mi to ještě moc brzo. Sezení už bych brala, ale to stání, to může ještě pár měsíců počkat :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, to nevím, ale podle mého se mu to krásně zlepšilo, už nemá tak rozteklé břicho
ale osu nedodržuje furt a je prohnutej
jako fakt už s ním dost bojuju, někdy se mi ani nepodaří zacvičit, na těch zádech už je to fakt o ničem
jakoby tušil, co se po něm chce a on to schválně dělat nebude :grinning:
19. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, to už jste teda akční
já si libuju, že je ještě Mikeš uhlídatelnej, že válí sudy jen občas a tím to hasne :grinning:
19. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, když ono je na pytel, že už válí ty sudy. Já kvůli ose vždycky na Tondu pověsila hračky, aby si ji takhle rovnal. Teď už se odkulí a je mu to fuk. A i Toník už v 5 měsících se mnou začínal místo cvičení laškoavt a vymýšlel si svoje vlastní reakce, což potom v 7 měsících. :pensive: Tak ať vám to brzy skončí. Já myslím, že to válení sudů tomu taky pomůže. A jak se vzpírá na rukách? Dělá letadlo? Asi jo, viď? My právě z něj přešli k tomu otáčení.

Busti, to jo, to jste. Ale nejste taková výjimka, takže to je už skoro normální. Ale taky bych ji nenechala. :wink:

Jo a rady od naší fyzioterapeutky, když jsme tam končili, jak vybavit pokojíček.......
Nemít tam žádné schody z nábytku, o které by se mohl opřít předloktím a vzepřít se na něm na nohy - šel by přes nárty a to je špatně. Taky má mít volný nábytek dost daleko od sebe, aby se o něj nemohl přidržovat a klidně rozházené hračky po zemi, ketré bude muset při lezené překonávat - to je vlastně už teď na začátku. Pak to zvedání na nohy a pak ta chůze od nábytku k nábytku.... :wink:
19. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il ,prosim tě - nad Tondu, ne na něj. :grinning: Píšu jak čuně, ale tobě to je určo jasný. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, je mi to jasný :grinning:

dneska byla rehabka maso, fakt řval jak tur
tož letadlo asi nedělá, pokud je to myšleno, že leží na břiše a má ruce, nohy hore
19. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek