• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
dobré ráno
tak po včerejším deštivu to dneska vypadá na pěkné počasí :wink:

fim, už děláš další stránky? :wink:
20. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, už dělám další - mám udělaný podklad na dalších 2 dvoustranách, ale nevím, jak to zakomponovat....tak dumám. :grinning:
Jestli ono to letadlo nejde udělat třeba kvůli té střední ose, že až bude "vyváženej" na střed, tak to bude umět.... No a neříkala nic v tom smylu, že už ho nebude trápit dlouho nebo tak? Mluví s tebou vůbec? :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak on furt není dobrej, takže se trápit ještě budeme :frowning2:
hlavičku furt dává spíš k levému rameni a nemá ještě ty břišní svaly dost zpevněné
20. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, on se to naučí, neboj. A je lepší ho trápit teď, když si to nebude pamatovat a bez následků na páteři než to zanedbat. Věř prostě tomu, že ho to nebolí, jen je mu to nepříjemný a bude taky líp. :wink:
Dneska jedu do města, tak mám v plánu galanterku, tak snad ji nevykoupi jako minule to papírnictví. :grinning: A pak bych s tím mohla zase trochu hnout. :sunglasses:
20. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co galanterka ? :wink:
takové nájezdy já znám
jak jsme jeli do nějakého jiného města, hned jsem nabíhala do papírnictví
i když jedem do Práglu, je to jeden z hlavních cílů hned vedle Hradu :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - to já vím :wink: Ke všemu je to fakt v zárodku, takže min další měsíc bude trvat než to bude opravdu jakž takž stoupání a to už jí bude skoro 9.měsíců. Spíš mi přijde "vtipný", že já jsem zastánce toho, že času dost. Když by začala v 10.měsících, tak by mi to vůbec nevadilo a ona jako najust už v 7. :grinning:
20. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, ani se neptej. Nechala jsem tam 4 kila, ani jsem nemrkla. :astonished: A to jsem se tak krotila. :grinning:
Busti, jj, každý chce to co nemá. :grinning: Já zas závidím, že jste takhle akční. I když si na druhou stranu říkám, jak jsem ráda, že jedeme podle tabulek. Nebo alespoň podle těch zpráviček z Rodiny.cz. To vždycky přijde a já si jen řeknu - jooo, to dělá právě teď, max. týden. :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti, my to máme uplně stejný - doleze ke mně a stoupne si, doleze k noze od stolu a stoupne si, doleze k postýlce a stojí - a stojí docela už i obstojně, ale stejně musím hlídat, protože to není ještě 100% A když vás čtu, tak teda nevím, jestli jí nechat nebo ne. Přijde mi nějaká aktivní, protože si i sedá - sice přes nohu, ale už to tam je. Na druhou stranu když se sami takhle začínají stavět, tak to asi není špatně, ne?
Sestřenici takhle klučina přeskočil sezení a lezení a začal se stavět - ale to jim Dr. řekla, že je blbý, protože musí sedět, aby když padá ze stoje, si nejdříve sedl na zadek. Tak teď se ho všemožně snažej přimět k tomu, aby si sedal.
20. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, lepší je, když se staví u zdi - že se nepřitahuje, ale opravdu se staví sama a zeď má jen jako oporu. :wink:
20. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Fim, všechno nejlepší k dnešnímu svátku :wink:
21. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré. Děkuji.
Já šla včera spát o půlnoci a ten pacholek zrovna dneska musel vstávat v půl sedmý. Se mě chce asi zbavit. :grinning:
My máme dneska nabitý program, tak tu snídám, sbalím a padám - jdeme na piknik a odpolko na koupák. :sunglasses:
21. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - vše nej nej :slight_smile:

Fim - hele víš jak se vám to hodí třebas na plavání. Mě tam Kiki leze pod skříňky, otáčí se - no chvilku nepoleží. A vedle je chlapeček a ten se jen usmívá a trpělivě čeká až se maminka obleče a pak i jeho. Já jsem tam zpocená až na zad.. a to jsme na to dvě, protože chodí i moje mamča, která s Kiki plave. :grinning:

Agli - tak to je Anetka hodně akční! No v tom stání bych jí nepodporovala. Ale ono se to lehce řekne, když si stoupne sama. To jí položíš, otočíš se a šup už zase stojí...

Vrani - nazdárek, kde ses flákala :grinning:

My jdeme zítra na tu svatbu. Hele ono jim snad fakt bude pršet. To je asi rodinné prokletí :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim už se budete s malým koupat venku? :confused: já jsem teprve včera dala káje poprvé kraťasy :grinning:

busti, no to víš no...nějak nestíhám 3 diskuze najednou a tak vždycky jednu flákám no a teď to bohužel vyšlo na vás :sweat_smile: omlouvám se...

a vůbec kde je Jáňa??? už tu nebyla ani nepamatuju..

jé a baji se o víkendu vdává :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježííííš, ono už to je tenhle víkend? No to to taky uteklo s tou svatbou! :astonished:
No Hani, zkusíme to.... já ho teda otužuju. Jsem asi brutal matka, ale v těch hicech :sunglasses: ....navíc to vypadá, že to bude mrožík po tatínkovi, tak to snad neodstonáme. :wink:
Busti, jj, je to výhoda. Třeba na tom plavču je to výstižný. :grinning: Ale zas se těším, že si ho na to mytí aspoň posadím - zatím pořád koukám, kam ho položit, rozložit pod něj plínku...pakárna. :rolling_eyes:
21. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdete na nějaký normoš nebo speciální? bych se bála spíš aby nechytil něco na tom koupališti, když si některý představím
21. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, vše nej

fakt už budete koupat venku?
já bych teď ještě do vody sama nevlezla, i když hice už jsou slušný :sweat_smile:

tak baji už to má za pár, snad vyjde počasí, i když hlásí ty deště

MM zítra odjíždí na 3dny do Plzně, tak budem válčit zase sami
21. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera bylo teda hustý vedro a densak má být ještě hůř

my zítra po o razíme na sraz zářijovek, tak držte palce, bude nás tam 23 + dtto dětí :grinning:
21. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - no jo, vždyť je zítra i ten sraz zářijovek. Jsem vlastně psala, že jsem to tušila, že se to nakonec bude konat tenhle víkend, kdy nemůžu :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím vedrem je to naprd
ploužím se stínem a Mikeš stejně ječí, protože mu to horko vadí
nejspokojenější je doma v chládku, a to chodíme ven kolem půl čtvrté :unamused:
21. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti je to přesně, jak píšeš - otočíš, šup a je na břichu, na čtyřech a už chce stoupat. Moc se jí poručit nedá :unamused:
Mony, také vše nejlepší k svátku! :grinning:
Dneska teda bylo hrozný vedro, ale zatím bych se asi neodvážila s ní venku do vody - ale až bude těch teplých dní více za sebou, tak to asi taky prubnem :wink:
21. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sraz ohrožen, kája má celý den přes 38 :frowning2: Jako vypadá to že je to k zubům, tak se modlím ať to do rána přejde, fňuk :cry: a já se tak těšila :cry:
21. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak snad to budou jen zuby a přejde to
kde ten sraz máte?
rezetka cosi říkala, ale zapomněla jsem se jí zeptat
21. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ili pod konopištěm, jako mám to z prahy kousek, přemyšlela jsem, že bychom jeli když tak v sobotu se aspoň podívat, ach jo, štve mě to, ale ještě víc mně štve že malý není dobře a nemám jí jak pomoct. Teď už to vypadalo dobře, usnula, ale zase má 38,5 :frowning2:
21. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pod Konopištěm, tam je hezky
když dělal MM v Praze, sjižděli jsme střední Čechy
tak snad už je ta teplota nižší, snad to nebude nic vážného a jen ty zuby
22. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda. Ještě jednou děkuji za včerejší přáníčka. Já byla večer tak totál kožená, že jsem upadla snad už spící do postele a vzbudila se ve 3 na WC. :rolling_eyes:
Hani, tak ať je do večera líp, ať můžete zítra vyrazit. :wink:
No jinak u nás bylo jen šílený dusno, ale sluníčko moc nepražilo. Na to koupálko jsme sice šli, ale jen tak se válet na deku, pže tam už na nás čekala jedna studující maminka, který si naordinovala na včerejšek volno, tak jsme ji šli rozptýlit. A kdyžpak vylezl poněkolikáté Oskar, tak jsme ten bazének nakonec prubli - no byl tam tak 3 minuty a šupajdil ven - neřval, líbio se mu to a asi by tam zůstal i dýl, ale víc jsem neriskovala. Hned jsem ho navlíkla a pak už jsme vlastně frčeli domů. Až pošle kamarádka fotky, tak nějakou hodim do alba. :wink: Jo a to kooupaliště je termální. I když na té vodě jsem to moc nepozorovala. :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš Tak jsme doma od doktorky, museli jsme ještě na ORL, má červený krk a nezdálo se jí ucho Na ORL super mudra, ale máme angínu jak prase, antibiotika na to nejdou, páč je to virového původu, takže nadále nurofen, trvat to může až 7 dní.
22. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šmankote, chudinka malinká.... a pláče? Snad ji to moc nebolí..... :frowning2:
22. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bulí pořád, spíš je zázrak když ne a je to úplně hroznej slzičkovej pláč. Plakala hodně i v noci, takže od 3 spala s náma v posteli.
22. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A neradila dávat jí Priesnitze na krk? Toníčkovi to hodně ulevilo, když ho pálilo v krku. :wink:
22. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, prý se s tím nedá nic moc dělat, je to asi herpes angína nebo co, nevím, nerozumím tomu, věřím mudře
22. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek