• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
To je jasný. Já myslela jako pomoc od bolesti, to není na vyléčení. :wink: Tak ať je princezna brzy O.K. To jim člověk odpustí i všechny ty lumpárny, co? :pensive:
22. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je mi jí moc líto, hlavně když bulí, a neumím jí pomoct, nezabírá na to prostě nic :frowning2: Jen by mně zajímalo, kde k tomu přišla.
22. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, to je u někoho normální, že jak začnou vedra, tak začne marodit. Dost kamarádek to takhle má. :wink: :frowning2: A to stačí, když v parku na procházce projde někdo blízko a kejchne. Jinak si to taky nedovedu vysvětlit. :frowning2:
22. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufám že to nebude náš případ :frowning2: jsem se úplně lekla, když naše mudra vyjádřila podezření na uši, to by mně kleplo, já na ně trpěla až do 15 let, jsem dokonce po plastice bubínku, z toho důvodu má i Kája už teď prevenar. Naštěstí uši jsou snad ok.

Kája už je vzhůru a kouká na teletubbies, potřebuju ji držet v klidu, jsem zvědavá jak dlouho to vydrží, T má sice jen 37, ale je vidět že jí není dobře.

Volala jsem mudře kvůli tomu zábalu a říkala že bych jí to stejně neměla kam dát, že miminka skoro nemají krček :grinning:
22. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, Kája už čučí na telku? No je fakt, že Toník, když si ho bere manža na odkrknutí po večeři, tak čučí na zprávy jak kdyby tomu rozuměl. :grinning:
Já Toníkovi vázala pánskej kapesník, jen na slabo a přes igelit moji tenkou šálku. A že tam nemá toho místa moc, jak má asi 4 brady. :sunglasses: Ale tenkrát mi ho bylo taaaak líto - já mu utahovala uzel kolem krku a on ani nemuk :grinning: a během 10 minutek usnul, jak se mu ulevilo. :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to možná vyzkouším, už měla zase záchvat, jak ji to bolí. A ten kapesník mokrej nebo jak? A jak jsi to dělala s jídlem, příkrmy nechce vůbec, mlíko málo, víc si vzala až půl hodiny po nurofenu
22. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim hezký fotky :slight_smile:

ta televize, no dá tak max. 10 minut, ale že by to vyloženě žrala, to ne...

sakra ona si mi pořád drží ty ouška :confused: :frowning2:
22. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, kapesník mokrej, studenej, na to igelit a přes to suchej hadr a nechat 10 - 15 minut. Pak jí to nezapomeň pořádně utřít, ať není opruzená. A tak 3x denně, ale já bych řekla že podle potřeby - když jí to uleví, tak bych to dělala častěji. :wink: Jídlo jsem dávala normálně, ale my ještě nejedli kousky. Ty bych vypustila, papů pěkně akorát, i když nevím, jak by pomohlo právě studený pití..... Jo vlastně Tonda docela lohnil. Na jeho poměry jsem čuměla.
22. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ouška zkus zmáčknout tu chrupavku před boltcem a pustit, když nic, tak dobrý, když bude ječet, tak ji to asi hodně bolí a asi to bude zánět. :unamused:
22. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tam měla asi 5 minut, pak vytáhla igelit a bylo :grinning: no zas to zkusím později. na uši nereaguje tak snad ok, kousky taky nemá, dělá jí potíže i mlíko a čaj :frowning2:
22. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani a jak se na to jinak tvářila? :confused:
22. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten obklad? docela dobrý, nejdřív bulela, pak si to nechala, pak to začla zkoumat a rozbila mi to :grinning:
22. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, angína?
snad bude malá brzo dobrá :frowning2:

fim, hezkej srazík
22. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak MM jel včera vlakem do Plas u Plzně a zrovna když potřeboval přestoupit v Praze na vlak na Plzeň, byla tam ta vichřice, jak vlaky na Beroun nejezdili
část kolegů ještě stihla projet dřívějším vlakem, druhá část uvízla někde na trati
a MM musel jet jinudy, tak nadával, že to chtěl otočit domů
že v Praze je za 3hodinky a pak se kodrcá 5hodin do Plzně :grinning:
23. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, tak to se mu nedivim - já bych byla sprostší jak dlaždič. :angry:
Jinak včera jsem spáchala další 2 dvoustrany. V blízké době hodim do alba na pokochání. :wink: :grinning:
23. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těším :wink:
23. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxem si dneska vymyslela, že bychom s Mikšem podnikli cestu po stopách lovců mamutů a pak jsem si vzpomněla, že jsme šli kdysi kousek pěšky a nebyl to místy terén vhodný pro kočárek :sweat_smile:
no uvidíme
23. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu. Byla jsem za holkama na sraze a bylo to mooooc fajn, jestli chcete juknout na fotky, tak http://zarijovky08.rajce.net :slight_smile:

Jinak u nás lepší, že nemá horečky, v krku ji bolí stále, noc nic moc, a dnes se osypala a slzí jí oko :confused: Ach jo...jsem zvědavá co z toho vyleze a doufám že bude brzy ok.
23. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, to vypadá parádně. :dizzy_face: Úplně jsem se zasnila a viděla jsem se tam taky. To je tááák hezký. :dizzy_face: :dizzy_face: A jste na některý fotce taky? Nějak jsem vás nikde nenašla popsaný, a nevím - asi bych tě nepoznala. :sunglasses:
23. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, co se týče našich srazíků - tak my v Ústí nemáme srazíky zas tak velký, ale je hezký, že se scházíme poměrně často. Není týdne, kdy bych aspoň 2x neviděla nějakou koníkovku. :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, byla jsem tam sama, Káju hlídal manža, máme to půl hoďky od domu, tak dobrý... No na fotce jediný jsem na tý hromadný, úplně dole vpravo, fakt skvost :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim to je super viď, že má člověk tyhle možnosti se vidět :dizzy_face: Já se těším na další hromadný sraz a doufám že bude dřív jak za rok :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tý osiřelý maminky jsem si všimla. Tak to jsi zrovna ty. :grinning: Já si už říkala, jestli to není náhodou Helísek, že by byla tak statečná. :zipper_mouth: Jdu si tě ještě jednou prohlídnout. :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele skvost neskvost..... já radši pomlčim. :wink: :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi, statečná jsem taky, že jsem v tom pidi krátkým tričku vlezla před foťák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tě tipovala na tu maminku, co stojí v zadní řadě úplně vlevo, čili na úplně opačným konci. Ta jjeí holčička mi přišla podobná Káje.....ale pak jsem si to samé říkala snad u všech holčiček v šátku a pak už snad i u chlapečků.... :grinning: :zipper_mouth:
23. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podle dítěte jo? :grinning: :grinning: :grinning: a ona tam vůbec nebyla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mimochodem, z Baji už je mladá paní :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No joooooo, BAJI, OOOOBR GRATULACE A HODNĚ ŠTĚSTÍČKA A LÁSKY VE SPOLEČNÉM ŽIVOTĚ. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hmmm, já asi budu vypadat "skvostně" ještě dlouho - už jsem měla 2 plátky masa na grilu, lahvinku bílého, teď jsem se "spravila" miskou slepičí polívky a tláskám tu linecký rohlíčky s kotlikem čaje. Manža není doma, tak hřeším. Tonda řádí - dorazili jsme před chvílí, tak ještě nepochopil, že má chrnět, a pak až to konečně zalomí, tak jdu hodit vanu. Snad se neutopim. :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAJI TAKY SE PŘIDÁVÁM S GRATULACÍ A HOOOONÉÉÉÉÉÉM FOTEČKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hezky :grinning: Tak já se dneska trochu krotim no..
23. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek