• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Hani, taky ti blbne aktualizace na MK? Mně se tam občas ukážou poslední příspěvky max. z poledne, i když vím, že jsem určitě psala i později. Až na poněkolikáté se to aktualizuje pořádně. :confounded:
23. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim ne ne, to mi nedělá :confused:
23. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmm, já v tom možná čuchám nějakou souvislost s těma novejma reklamama po pravé straně - jestli třeba nemáme nějakou vyšší ochranu. i když to už se taky aspoň 3 měsíce rozčiluju s centrumem, že si mě nepamatuje a furt se musím logovat. :angry:
23. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevím, tohle by souviset nemělo, ale kdo ví. Jsem grogy, jdu se umýt a chrupat, tak dobrou noc :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky, asi půjdu na čuňu. Pořád jsem nepřevlíkla postel. :sunglasses: Jen kdyby Kryšpín zabral. On tam ale zatím huláká. :angry:
Dobrou. :wink:
23. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
u nás noc dobrá, spala až do rána do 6:30 bez breku :dizzy_face: Vyrážka už není vidět, ale pořád je na omak cítit. To jsem zvědavá co na to zítra mudra :confused:
24. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky bezva, já teda znám akorát rezetku :grinning:

vrani, tak hlavně, že už není teplota a snad bude malá brzo dobrá

náše akční mímo se teď denně budí ve 21h po pár minutách spánku a je akční do půlnoci
ještě 2x v noci krmím a od 6h se zase budí, točí na břicho a řve
tak skončil u nás v posteli, tam ho neomezují šprušle a zabral :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek. Tak jsem si nějak poradila a našla vás. Potíže s PC se mi totiž nějak stupňují. :angry:
Jen jsem chtěla poznamenat, že se Toník včera 2x zhoupl na kolínkách. Doteď jsem si to nedovedla představit. Tak jsem zvědavá, jestli bude dneska pokračovat. :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, já znám ještě Monunik - je od nás ze snažilek. :wink: Ale třeba Kousinku jsem občas četla a nevím proč, vždycky jsem si myslela, že je to křehká blondýnka. :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, v se máte, u nás kolínka nic, vždycky je tam podstrčí a rozplácne se.

kousinka chodila do původního října, od začátku je to bruneta ale kdysi kdysi dáááávno prý bývala blondýna a dokonce přírodní :grinning:
25. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, myslím, že to byla jeho slabá chvilka, jinak taky neví, k čemu mu jsou dobrý. Zatím. :grinning:
Jééé, já jsem skleróza:
JANIČCE Zvizatince dodatečně všechno nej k včerejšímu svátku. :dizzy_face: Kdepak se nám toulá? :sunglasses:
25. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož Mikeš taky zjistil, že nějaký kolena má, občas učiní jakoby pokus, ale tím to končí

je tu pěkný hic, jsem před hodinou věšela prádlo a myslela jsem, že se upeču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
za hodinku valíme na plavčo, to půjdu asi rovnou v plavkách :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, já vyrazit v plavkách, tak na pohotovosti nestíhají ty infarkty ze smíchu. :grinning: My máme plavčo až odpoledne. Takže už se na vás konečně taky dostalo? :slight_smile: A jak vám to jde?
25. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož zatím máme za sebou zkušební bazén, 2 maminy prý vypadly, takže dneska začínáme
malej má nové neoprenové plavečky a bazen se mu celkem líbil
napřed byl zaražený a ke konci mlel a byl spokojenej
akorát já nestíhám, nevím co dřív :grinning:
25. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na tom plavání je to fakt fičák - příprava před, pak půl hodiny na kolenou nebo ve dřepu a pak procedury po. Já mám vždycky totál gumová kolena, tak to je taková třešnička na dortu. A když plave manžel, tak já mu všechno podržim, podám, oblíknu osušim Toníčka - stará se jen o sebe a on je stejně celej zplavenej. :grinning: A že mě tam hned zezačátku nechal 2x samotnou, že i v herně jsem krmila bez jeho asistence - to mu jaksi nedochází. Už mě to začíná pomaloučku ale jistě s.át. Nevím, ale zatím si nedovedu představit s touhle spoluprací 2. dítě. (Jsem se nějak rozepsala.... :sweat_smile: Promiň.)
Ale napadá mě, že to plavčo Mikšovi možná hodně pomůže na tu střední osu. :wink:
25. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zpátky, prý je to na ústupu, krk ještě čevený, ale lepší, je to tedy herpes angína, proto neměla ty ATB, na vyrážku naše mudra řekla, že to asi byla nějaká viróza, ale že už to mizí. Dostali jsme kapky Fenistil a do 3 dnů prý má být úplně ok. Jen mám hlídat kdyby z toho chrapotu začla kašlat. A prý má sexy hlas :grinning: Jíst by taky měla pomalu začít, tak budeme zkoušet...
25. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak to je fajn, že je to na ústupu
fenistil jsme měli taky

fim, tož MM v tomhle počasí taky věčně lítá po všech čertech, doma se vidíme akorát večer a jeden den o víkendu jedem na výlet, jinak je taky fuč a pomoc vpodstatě už veškerá žádná, jen malýho okoupe, když to stihne
a když mu řeknu, že jako s tímhle přístupem druhé dítě nechci, tak se "tváří"
kdyby Mikeš chodil spát dřív - kolem 19h, tak ho ani nevidí, tahle se mu aspoň tu hodinku může věnovat
25. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda.
Hani, tak snad už se to bude lepšit rychleji a bude zas dobře. :wink:
Il: ach ti chlapi. Si všechno představují jak Hurvínek válku. :wink:
26. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska na rehabce Mikeš flirtoval s panenkou, na které mi ukazuje občas chvaty
asi vytáhnu ze skříně moji straou mrkačku :grinning:
26. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím jako vdaná paní :wink:
bylo to super, až budou fotečky, něco pošlu
časem vás snad i dočtu:wink:
26. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, nazdááár
tak jak bylo? počasí vyšlo?
těšíme se na fotky :wink:
26. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči, všecko vyšlo parádně, akorát to strašně rychle uteklo:wink:
26. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky mladá paní, takže všechno vyšlo? To je kráááásnýýýý. :dizzy_face: Taky se těším na fotečky. :wink:
Holky, dneska jsem se rozhodla k útoku - dnes se bude starat otec - já jdu žehlit. nebudu furt dělat všechno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pa.
26. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bóďo, ooooooooooobr gratulace, mladá paní!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, člověk má napřed nervy, ať všechno klapne a pak je to rázem pryč :wink:
tak hlavně, že jsi spokojená a máš na co vzpomínat :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já nezapomenu, jak jsem se pak dívala na svatební video a divila jsem se, že nám tam hrál někdo na el. varhany. :grinning: Polovina věcí šla mimo mě a strašně rychle to uteklo. :wink:
27. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Baji, veliká gratulace, doufám, že jste si tomoc užili.
Fim, hrozně jsi mě potěšila tím, jak jsi psala, co všechno jsi už snědla - že nejsem sama :wink: A to bílé vínko - asi dneska pořídím - mám na něj chuť.
Já sem teď nestíhám moc chodit - Áňa je dost aktivní - leze už v pohodě, skoro sedí a staví se mi u nábytku, největší sranda je to večer v postýlce. Vstane několikrát za sebou a řehtá se jak kůň - joo, uspávání je teď na pevné nervy :wink:
Hani, snad už budete OK - je to hrozný, když člověk nemůže nic moc udělat a tak rád by jim nějak ulevil, viď?
27. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mám teda ještě fakt klidné dítě
jen válí sudy a plazí se, když se mu chce
dneska ho zaujal počítač, za chvíli přijde na to, jak ho vypnout :wink:
27. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Simi y máš teda veselo, mně stačí jen ty sudy :grinning:

Holky a další pokrok, děláme pápá :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Hani, jak dělá pápá??
27. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš