• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
řekneš kájo udělej pápá a ona zvedne ruku a zamává :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyy joo, to jste šikovný :slight_smile: a to jste ji to předtím nějak "učili?"
27. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Extra učili ani ne, občas jsem jí řekla udělej pápá a jakoby zamávala její rukou, ale fakt párkrát a dneska to sama udělala :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ty děti jsou chytré jak opice
já Mikšovi taky občas něco předvedu, ale pamatuje si jen lumpárny
pápá dělat nechce :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mladej je od včera pěkně protivnej
dneska jsme byli na posledním prevenaru, tak snad z toho nebude žádná reakce
nechala jsem si ho převážit a má 9780g a 76 cm
fakt už je mu kočárek malej :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, jaktože na posledním ?My snad budeme mít ještě jeden - ale začali jsme ve 3M. :wink:
Tonda je taky místama na tečku - to je ale spíš tím počasím. JInak nechápu jeho stravovací / pitný režim - přes noc nejí, ráno nejí a pak jí co 2 hodiny - mě z něj asi brzy šlehne. Buď mu jídlo nutím nebo ho pak zase vyžaduje skoro pořád. :angry: :rolling_eyes:
28. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla za to, že jsou 3 vakcíny, ne? :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás s jídlem problémy nejsou, jí ve dne v noci, taky je to na váze znát :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Záleží, kdy začneš..... jestli jste začali jako my, jakože myslím, že + - jo, tak pak je ještě 4. snad ve dvou letech.... To bych se musela kouknout. :wink:
28. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak, já myslela jako poslední v této sérii
28. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aháá, já totiž o té 4. jaksi nevěděla, tak mě to kapánek zaskočilo. :wink:
28. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jde Toníčkův deníček?
28. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
momentálně spíš leží... vidíš, ani jsem to nenaskenovala. Snad to dneska napravim. :wink:
28. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony, my to máme s jídlem stejně jako vy - někdy nemusí jíst třeba i 4 hodiny a jindy už má po dvou hlad - jako dneska. Asi taky záleží, jak moc je přes den aktivní. To maminka by žrala pořád :wink:
28. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, u nás je hnusně, šedivo, déšť, nic se mi nechce - kromě spaní.... :sunglasses: Toník má rýmu, tak bych s ním nejradši zůstala zalezlá v posteli. Jen kdyby mi tam vydržel. :wink: Ani ty stránky jsem nenaskenovala, prostě lenora jak vyšitá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my balíme na dovču :grinning:
snad tam nezmrznem, jedem do Jeseníků
29. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, tak to je mi líto, že vám nevyšlo počásko. I když vy si to užijete hlavně proto, že budete spolu, viď? :slight_smile: Mějte se tam co nejkrásněji to půjde. :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to bude dobrý, mě stačí kolem 18st., hlavně ať moc neprší nebo nemrzne :grinning:
29. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě by to vlhko asi vadilo - je to takový vlezlý. :unamused: Ale hlavně, ať vy jste spokojení. :dizzy_face: Kdy jedete? Zítra?
29. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zítra
chčije a chčije :grinning:
29. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, šťastnou cestu a hezkou dovču!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči tak hezkou dovču a přeju ať se počasí vylepší :wink:

Jinak dobré ráno. Už se nějakou dobu potácím s tvorbou fotoknihy, ale pořád nějak nejsem spokojená, tak se na ni asi vyprdnu a normálně nechám vytisknout fotky a nalepím jí je do alba, namaluju tam obrázky a i nějaký cancy bych k tomu mohla připsat... Fotek je 150, tak se mě za 5 let zeptejte jestli už to mám jo? :grinning:

Jinak zub už je z půlky venku, druhý už leze. :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, gratulace k zubiskům - je Kája v pohodě nebo je protivná? JInak já tvořila fotoknihu asi 2 měsíce :grinning:
Mony, co vůbec vaše dvojky?
30. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi jenom dva měsíce jo? já už to tu mám rozdělaný od kájinýho 4. :frowning2: A u koho jsi ji dělala?

Tím že jsou zuby prořízlý, tak dobrý, ale když se prořezávaj, tak je protivná a ubulená.
30. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, tak to jsme snad poslední bezzubáci. :grinning: Hani, gratulace k zoubku. Kdopak ho objevil? :sunglasses:
Dámy, jinak jsem vypozorovala, že dost často provází růst zoubků nějaká choroba. A tím nemyslím kvůli teplotě, ale jako že když má dítě rýmu, tak mu pak leze zub. Neeee obráceně, že když mu leze, proto je nemocný a má tu teplotu. Už jsem i vyvinula teorii, že nemocí se "rozpohybuje" organismus, aby se bránil bacilům, a tím se "pohnou" i ty zuby. Dobrý, ne? :grinning: A protože my jsme zdraví (ťuk ťuk), tak nemáme zuby. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a jinak kecám, nudle má jak opratě, zelený jak Shrek, no fujtajbl. :grinning:
30. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, kterej myslíš? ten druhej? tu čárku už tam má dýl, chvilku po tom co vylezl ten první a mám dojem že zase já :grinning: ale šaty zatím nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, zdravím po dovolené.

Baji - GRATULACEEEE!

Vrani - je fajn, že už je Káje líp.
31. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak trochu zpravodajství co se u nás za ten týden stalo:

Kiki se staví čím dál tím víc, šplhá mi po nohách jak opice. A má další dva zuby, horní dvojky - takže je jak Goofy :grinning: Strhává si čepice, takže v těch parnech byla široko daleko jediné dítě bez pokrývky hlavy, i když snaha byla :confused: Říká: HAM, MAMA, TATA, NE a BUF - to nejvíc a asi je to baf, ona se strašně ráda leká, tak na ní děláme baf docela často. Ve středu jdeme na kontrolu k Dr. 8.měsíční, tak jsem zvědavá kolik váží a měří. Taky je čím dál tím větší mamánek. No mamánek - prostě u ní musí pořád někdo být, to miluje, když s ní kdokoliv sedí na zemi.

Včera u nás byli švagrovci s dětma a můj brácha a ta byla vyřízená. Děti a takových lidí - jééé. I spát nechtěla a to naposledy vstávala v půl 1 a většinou pořád chodí po těch 2 hodinách. :grinning:
31. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti, tak koukám, ýe jsme na tom ost podobně - s tím stavěním je to jako bys psala o nás :grinning: a vm místo jedniček vyrazily dvojky? to musí být srandovní :wink:
31. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svatba - byla super. I když si nevěsta užila trochu nervy. Nejdřív volal její brácha, že je v zácpě (zbytečně plašil, vše stihl). Její mamka, která jí měla líčit, dělala do 1h v noci kytky a chytla takové nervy, že jí ráno bylo šíleně zle. Nejdřív se tedy musela dát dohromady a nevěstu jsem líčila já a svědkyně, které se vůbec nelíčíme, ale povedlo se nám to :grinning: Naštěstí na obřad se jelo dost předem, protože bylo třeba nazdobit slavobránu a ještě že tak, protože cestou kleklo jedno auto, takže se muselo jet pro jiné. Bohužel v tom rozbitém autě byly všechny kytky na tu slavobránu, tak jsme ani nemohli jet napřed, ale nakonec vše OK. Při výstupu z auto začalo krápat (obřad venku), ale naštěstí to byla jen 5minutovka a pak to už bylo super (až na pár drobností typu: tchýně se při obřadu baví o boršci, nikdo nechce mít proslov - tak jsem ho měla já :sweat_smile: , nahnat lidi na focení, nikdo nehlídá děti, takže fotím novomanžele a do toho hlídám děti ať nelezou do záběru, 1. tanec novomanželů nikoho nezajímá, i když jsem ho ohlásíla - ANO, byla jsem taková "koordinátorka" a dost lidí si myslelo, že profesionální :grinning: ). No super do té doby, než se můj bratříček rozhodl skákat do bazénu. Bylo už k půlnoci, před tím si trošku pospal, tak se mu asi něco zdálo, nikdo neví - ani brácha ne. Prostě šel skočit šipku do bazénu. Problém byl v tom, že do toho bazénu skákal z okna (1.patro, ale dost vysoko) a hlavně, že tam žádný bazén nebyl!!!!!!! Prostě vyskočil z okna! Naštěstí dole byla restaurace krytá markýzou, takže se po ní svezl a pak spadl už "jen" z asi 2-3 metrů (jak může být vysoko markýza?). Odnesl to rozbitou hlavou. No ještě že tak, když si uvědomím co se mohlo stát, tak mi stále leze mráz po zádech. No hodinu mi trvalo, než jsem je dostala do auta, bráchu odvezla k nám (tam mamka hlídala Kiki) a mamina s ním pak do 3 do rána lítala po Bulovce. Naštěstí jsou to tedy jen 2 stehy na hlavě a jinak OK.....no takže bylo veselo :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
31. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek