• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Agli - jj, dole má jedničky a nahoře dvojky. Komický je to fakt hodně :grinning:
31. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dovolená - dovolená super, ale Lipno dražší jak centrum Prahy :fearful: Já si odpočinula krásně, ale manža asi moc ne. JJ, sice doma dost pomáhá, ale stejně byl překvapený kolik lítání kolem malé je. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak Kiki super, všichni jí tam chválili jak je to hodné dítě :grinning:

Fim - tobě podám podrobné info do IP :wink:
31. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Busti, tak to jsi měla dost zážitků najednou. Promiň, ale u bazénu jsem se smála, až mi tekly slzy. Hlavně, že se bráchovi nestalo nic vážnýho. Ale já osobně bych ho nejdřív zabila a pak bych ho teprv někam vezla.
Za info o méďách budu vděčná. Už se těším. :dizzy_face:
31. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - teď už se tomu taky směju, když vím, že je OK, ale v tu chvíli mi tedy moc do smíchu nebylo. A zabít ho chtěl MM, pak ho zase chtěl tak vehementně ošetřovat (prostě mu to zašít sám), že jsme ho museli odehnat. Tak se naštval a utekl do parku, takže jsem ještě hledala ztraceného manžela. Teď už se tomu fakt směju, ale v tu chvíli to byl děs. Každopádně mluvit se o tom bude ještě hoooodně dlouho. Ke všemu tam podobných tragédů bylo víc :grinning:
31. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti, proboha, já se tady fakt lámu smíchy, nad vaší "dovčou" :grinning: :grinning: :grinning: To je jak námět na film, myslím celý, svatba, brácha :grinning: hlavně že to dobře dopadlo :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, posílám odkaz na naši soutěž, zkuste štěstí :slight_smile: http://www.bubisek.cz/soutez/default/display/
2. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, správná odpověď je LGG :wink:
2. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je tichá domácnost. Jsem si dovolila říct, že potřebuji vyžehlit, tak ať se jí MM věnuje. Hlavně taky začíná být Kiki maminkáček, a to nechci - když jdu do práce, tak tu ty 2 hodiny Kiki prořve - tak bych chtěla, aby se jí MM víc věnoval nejen když jí hlídá a já nejsem doma, ale i když doma jsem. Si jí tedy vzal k sobě na gauč, jenže se jí tam nelíbilo a jemu se zase nechtělo si s ní jít hrát na zem. Takže jsem si trochu rýpla, že mu to maminkáčství vlastně vyhovuje, protože se o ní nemusí starat a těch 5 hodin co týdně hlídá řvaní prostě vydrží. No a teď tu se mnou nemluví snad ani jeho fusekle. Poslední dobou je šíleně vztahovačný, hrůůůůza :confounded:
2. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Chcete vidět náš obývák dnes? :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2848382&vReferer=
3. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim :grinning: - jen mi tam na to množství dětiček přjde nějak moc uklizeno :sweat_smile: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme byly na 8.měsíční kontrole. Vše OK. Prý máme dát z dosahu vše o co by si mohla stoupat. Tak jsem se začala smát a říkám - No třebas svoje nohy :grinning: Tak se doktorka taky smála, ona je rozumná, co s tím mám jako dělat, když jí položím, otočím se a ona už se zase sápe nahoru. Váží 7,12 kg a měří 63 cm, což je tedy trochu problém, protože od minule (1,5 měsíce) nevyrostla. Jdeme na kontrolu za 2 měsíce a jestli do té doby alespoň trošku nevyroste, tak by se to muselo řešit. Doufám tedy, že alespoň cenťáček dá :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Busti, když se stihlo fotit, tak se stihlo i hlídat. I když ony kdyby byly fotky z pozdějška, tak se neboj. A navíc pokojíček už tak dobře nevypadal, jen nikdo neudělal památku..... :grinning:

Hele a vy jste s manžou jak vysocí? :confused: Mně ty jejich tabulky a řešení už taky pijou krev - neznamená to nic jinýho než zase vás honit po nějakých vyšetřeních. Když se hejbe a nenabírá, tak z čeho by rostla, že jo? :angry:
3. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, no já jsem celkem v klidu. MM má 178cm, což bych na chlapa řekla normál, žádná extra výška a já mám 162 cm, čili jsem spíš prcek a hlavně v první třídě jsem měla 110 cm, což mají běžně děti ve 3 letech. Taky jsme koukaly se švagrovou kolik měla neteř v 8.měsících a holky jsou fakt přes kopírák, protože měla 63 cm a 7,2kg. Takže to máme v rodině. A přesně, znamenalo by to honění po vyšetřeních a možná nějaký růstový hormon... Na jednu stranu jsem ráda, že sice neplaší, ale zase to hlídá, na druhou mi to opravdu k rodinným dispozicím přijde zbytečné... Tak ale snad alespoň kousíček vyroste, ať máme pokoj. Ona tam taky bude příště nějaká jiná doktorka na záskok, tak uvidíme jaký názor bude zastávat.
3. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no už jsem se bála, že jen co ilča odjede, tak tady bude mrtvo :sweat_smile:

fim, super slezina, co na sebe dětičky říkaly?

busti, tak tó asi můžeš být v klidu, když to máte v rodině, ale doktorce to nezazlívej, naopak je dobře že to sleduje, kdyby byl problém, tak ať se to může včas řešit :wink: Kájouš bude mít už k 9 kilům, pěkně se pronese potvora jedna a cm nevím, naposled měla 72 :sweat_smile:
4. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to bude O.K. Ale přeji ten cenťák, ať máte klid. :wink:
Já jsem teď nějak v klidu, doktoři ubyli a vůbec mi nechyběj. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Hani, taky jsem měla takovýho tucha, ale tak to napravíme, neee? :grinning:
Dětičky byly sehraný, chodící se vrhly na tyčinky, nechodící na jedo chrastítko, příp. si ochutnávali dudlíky..... ještě tam nějaký fotky přibyly.... :wink:
Hani, můžeš mi prosím poradit, jakže se dávají do alba ta videa? Už to mám na Youtube nahraný, ale teď nevím, co s tím..... :sunglasses:
4. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasný :grinning: se nenecháme zahanbit...

na youtube vpravo nahoře je rámeček a u druhého řádku je napsáno vložit a html adresa, tu si zkopíruješ a vložíš do popisu alba na MK :wink:

a jestli jsi soutěživá, tak http://www.meredit.cz/content/blogsection/18/123/ :wink:
4. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky, jdu na to..... :wink:
4. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hotovo, tak jukni. :wink: Je to u těch fotek. :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sakra, chybička se vloudila.... :sunglasses: :grinning:
4. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, šikula :dizzy_face: děti jsou sladký
4. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný :dizzy_face:
4. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Copak asi dělá naše mladá paní? A pak i Zviz - dlouho tu nebyla. :confused:
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
S baji se uvidím dnes po o, tak dám vědět a s Jáňou jsem si psala někdy minulý týden na facebooku a prý nestíhá no...
4. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kdo nám tu ještě dlouho chybí? :confused:
4. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Lu. :wink:
Každopádně Baji pozdravuj. :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyřídím :wink:
4. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se tak těším na příští týden na sluníčko. Tohle je hrůza. :unamused:
4. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A příští týden už má být sluníčko? Tak to by bylo super...

Dneska jsme se viděly s baji a Kája skoro celou procházku prořvala :cry: Asi zase zuby nebo co...
4. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, konečně jsem se sem zase dostala :grinning:
Busti, kdybych měla dát z dosahu všechny věci, u kterých se může stavět, tak bych měla doma holé zdi a i ty bych musela zbourat - když se staví naprosto u všeho :grinning:
Holky, napište jídelníček, co teď máte - zajímá mě, kdo co papkáte pro inspiraci :wink:
4. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek