• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Vrani - a co mladá PANI? Jaká byla svatba? A má někde fotky?

Jj, příští týden hlásí hezky.

Agli - už začínám dávat dvě přesnídávky a jedno maso-zelenina. Od toho 8.měsíce už je zase větší výběr. Něco dávám ze skleniček, něco vařím sama - ona sní (zatím) vše. Včera měla poprvé skleničkové těstoviny a jelo jí to moc, tak jí je taky začnu vařit. Koupila jsem i mraženou zeleninu. Jinak hodně dělám, že uvařím maso a bramboru (nebo rýži) a smíchám to se skleničkovou zeleninou - brokolicí, květákem.

Jinak bych nevěřila, jak je znát rozdíl mezi normální kaší a tou na dobrou noc. Dneska měla normální (pravda, moc jí zhoustla a tak 40ml už jí nešlo vytáhnout) a v půl 3 už byla podruhé vzhůru a tak jsem jí musela dát mlíko. To u té DN se vzbudí, zaplácnu jí čajem a zase spí až do rána, tj. 6 h.
5. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéééé ahoj Simčo. A samozřejmě zdravím i ostatní. :wink: Jen že jsem na tebe zapomněla, když jsem vzpomínala, kdo tu dlouho nebyl. A teda musím říct, věděla jsem, že mi někdo chybí, ale zaboha jsem si nevzpomněla. :sweat_smile: :slight_smile: Tak promiiiiň. :wink:
No my baštíme stále totéž. K inovacím se nechystám, myslím, že toho jí dost. Akorát od 8. měsíce už může i ten dětský dezert, tak se těším, že zas bude mít pestřejší svačinky. Jinak už jsem začala přemýšlet na velikostí skleničky, že mu už taky nemusí stačit - přecijen ji má stejně velkou už pár měsíců a přitom roste.... ale tak ho v nehorším doplácnu křupkoou. :wink:
Ta kombince se skleničkovou zeleninou je výborná. Já takhle doladila jednou jídlo první lžičkou mrkev, když mu to nejelo a pak najednou jooo. Mlsoun jeden, bez mrkve ani ránu. Akorát už je lehce nažloutlej. :sunglasses:
Busti, my baštíme kaše, na jaké zrovna narazím a spí celou noc vždycky. Tak jsem ráda. zato s tím čajem se rozčiluju - vždycky se akorát tak zráchá, ukusuje pítko, ale nic nevypije. :angry:
5. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já musím říct, že jak jsem dřív přikyvovala, když jste si stěžovaly, jak dítka málo pijí, tak jakmile se udělalo v dubnu teplo, tak se to rapidně zlepšilo. Teď dá i 3 lahvičky denně - á 150ml. Jasně, že něco vycintá, ale stejně vypije dost.
5. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti a jak často mu dáváš lahvičku? A z čeho vlastně konkrétně pije? :confused:
Je totiž fakt, že já jsem flink a taky nepiju, tak zapomínám mu to pití nabízet. Ale minimálně po každém jídle (mimo mlíka) mu to dám a on, místo, aby měl o to větší žízeň, tak si s tím jen hraje. :angry:
5. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, pije z Tommee Tippee - normální lahvičky, té menší na 150ml. Já jsem na pití taky flink, ona vypije víc jak já. :sweat_smile: Ale jí nabízím docela často. Když je rozmrzelá tak to zkouším, když mi přijde, že už dlouho nepila. Určitě jí dávám po jídle a minimálně jednou mezi jídlem. Ona je schopná vytáhnout půlky flašky na jeden zátah.

Dneska jsem z ní už na nervy. Furt se klátí u gauče, už i spadla, ale prostě chce stát a chce a chce a chce. Už mě to neba :angry:
5. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme nezmrzli a jsme tu :grinning:

dovča bezva, akorát teda mohlo být tepleji
jsme s prckem nachlazení, páč nějak haprovalo topení na chatě, ale jinak dobrý
7. čer 2009 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ilči :slight_smile:
7. čer 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, taky pijeme z TT, ale jen mlíko. Ale jak jsi psala, jak moc ti pije, tak jsem se zase jednou namíchla a udělala zase jednou čaj právě do té samé lahvičky (TT 150ml), vrzla jsem mu to vleže na zemi do ruky a čekala, jak moc se zllije - ani kapka, všechno vytáh. :astonished: Já mám takovou radost. :dizzy_face: Teď už jsem jenom zvědavá, jak dlouho mu to vydrží. :sweat_smile:
Nazdárek Il, tak paráda, že jste si to užili. I když s tím topením je to blbý. Tak to brzy rozchoďte. :grinning: :wink:
Jo a já tady mám momentálně jednoho protivu, tak jsem ho zase zaplácla čajem a mám aspoň na chvilku tichooooo. :rolling_eyes:
7. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak to mám radost. třebas to bylo lahvičkou. tak at je to trvalé :wink:
7. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, jééé to jsi hodná, že máš radost. :slight_smile: Už tolik netahá, ale pořád si něco (třeba 20ml) vezme, kdykoliv mu podám flašku. Tak snad to je dobrej trénink na vedra. :grinning:
7. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu čaj musím ochutit, jinak to nechce
troškou šťávy nebo jsem mu z nouze dávala na dovče 1-2 lžičky přesnídávky a žahne i 150 ml, vařím mu teď průduškovej

no, Mikeš zas včera sípal, tak jsme pro jistotu skákli na dětské a jsme opět na spiropentu, stejně jako na jaře, kdy mě dr. strašila astmatem
zítra jdem k naší obvoďačce, tak uvidím, co mi zase řekne
7. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme včera byli na dětské oslavě narozenin a Kiki tam byla nejmladší, nejkrásnější holčička (protože jediná :grinning: ), ale hlavně nejhodnější! Až jsem koukala :fearful: Jako jediná vůbec neplakala. Hnedka se přihnala ke krabici s hračkama, jednu si vybrala a s tou si vystačila. Dokonce si i nechala dát na hlavu klobouček. Pak hodím fotky. A taky máme foto jejích klofo zubů, tak tu hodím taky :wink:
8. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ptáčátka, my vylízli sice už před hodinou, ale bojujeme tu spolu - Tonda hysterčí, mlíko nechce, přebalenej - jsem z něj na nervy. Kdyby mu aspoň lezly zuby! Ale to taky ne. No paráda.
A teď ještě prudí počítač, že prej viry. Tak to už je vrchol!!! :angry:
Il - a to astma teda v pohodě žádný? :wink: To je fajn. Ať dneska dobře dopadnete. :slight_smile:
Busti, chtěla jsem se tě zeptat - jak jsi dělala na dovče mlý mlíčko? Měla jsi na pokoji rychlovarku nebo jak? :confused: JInak Kiki je báječná, jak je šikovná a samostatná. Toník má sice taky tak našlápnuto, ale ty jeho stavy, co umí předvést - no nevim nevim. Tak 4 dny když se mu něco nelíbí, tak řve z plných plic. :angry: :rolling_eyes:
Jo a holky, hodim foto našich pokroků - zatím to dělal ale jen na návštěvě v sobotu, doma jen občas. :wink: :dizzy_face: Ale už aby seděl. :pensive:
8. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - no vidíš jak je Toník šikovný :wink:
Jj, měla jsem rychlovarku a mixovala jsem to se studenou vodou z lahve (koupila jsem tu jak se nemusí převařovat).
8. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmmm, tak to mám stejný plán. Já teda už nepřevařuju, ale jak jinak to hřát, že? :grinning:
8. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - no právě. Já tedy ještě před dovolenou celkem převařovala, tak týden předem jsem začala míň, abych viděla co to bude dělat a dobrý, tak už nepřevařujeme vůbec.
8. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ranko říjnovky. Il se nám sice vrátila, ale my to tady stejně flákáme. :grinning: Asi jste všechny venku, že? Se nedivím, u nás je krásně. :dizzy_face:
My byli včera jen na plavču a v parku, ale já jsem vždycky potom tak kožená, že nemůžu vůbec nic. A to jsem byla tentokrát poprvé úplně sama - manža je na školení, tak má na poslední dvě hodiny první absence. :grinning:
9. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tento týden kvůli nachlazení na plavčo nejdem a teď mi zas došlo něco z katastru, musím jít na vytyčení hranic ohledně garáží a zas v termínu plavání
štve mě to maximálně :angry: :angry:
bych musela jedině poslat mamku a jít na plavčo
a ona by si na to musela vzít dovču, fakt bezva

jinak průdušky OK, akorát prý chrčí kvůli zahlenění
9. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il a to tam jsou jen v ten jediný čas? To ať jdou od háje. :frowning2:
My máme pořád nějaký bubláky vzadu v nosohltanu, ale nejde mu nic vytáhnout. :unamused: Hlavně už se to s nim táhne, že mi to už leze na nervy. Ale jinak je naštěstí O.K. :wink:
9. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to pro víc lidí, takže se musíme sejít na určitém místě v daný čas
normálně by to obstaral taťka, ale je v lázních
tož nějak to vymyslíme

jinak co jsme se vrátili z dovči, mám pocit, že nějak nestíhám, doma borčus jak v tanku :grinning:

a to jsem si plánovala, jak budu zavařovat apod.
teď už mamka začíná vozit úrodu a nestíhám :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, už všechny jezdíte ve sporťáku ?
9. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči my jak kdy. Nejvíc ale používám normální kočár, ale z Patrona jde udělat sporťák bez nutnosti přehazování korbiček. Prostě jen zvednu záda a ty už máme polozvedlé tak 3 týdny-měsíc.jinak by mi tam nevydržela.
9. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, my jezdíme ve sporťáku tak 14 dní. Už jsem se do hlubokýho faaaakt nevešli. :grinning:
9. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :slight_smile:

Ilči my jsme ve sporťáku od 5. měsíce a teď šilhám po nějakým co by se dal vozit proti směru jízdy..
9. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zjistila, že i sporťák bude našemu trpaslíčkovi brzo malý :sweat_smile:
jak máte vysokou zádovou opěrku?
10. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když v tom Toníka narovnám, tak má nad hlavou ještě tak 15 cm. A vem si, že budou růst hlavně nožičky. :wink: JInak ten náš je do 3 let, ale to tam ani tak dlouho nebude - plánuju na příští jaro golfky. :sunglasses:
Hani a proč chceš najednou vozit proti směru? Já dala Toníčka hned po směru, páč ten náš kočár je proti totálně blbě ovladatelnej. :angry: Ake myskím, že nijak netrpí a že mu nijak nechybím. :grinning:
10. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci to nevím, zkusím pohledat nebo případně změřit

fim jednak je mi líto že na ní nevidím a nemůžu si s ní povídat a tak a pak když řve, jako třeba minulý týden na vycházce s baji, tak pořád musím zastavovat a lézt k ní dopředu, když bych na ni viděla, tak si myslím že bych ji uklidnia líp, ale třeba je to jenom můj pocit
10. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to já mám nahoře na boudičce průhled, takže se kdyžtak nakloním a vidím na něj, jinak zatím mi Toník nějak neřve, když jo, tak únavou - čili dostane obligátního dudlouše, deku, sklopim a nazdar. :sunglasses:
10. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Průhled mám taky, ale to je při řevu k ničemu a povídat si skrz to taky nemůžeme :grinning: Ona sice v kočáře často neřve, ale když jo, tak je to teda něco. No uvidíme, kdyby se třeba podařilo nějakej vybarterovat na bubískovi tak by to bylo super. Jinak se na to asi vyprdnu.
10. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek