• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Co mělo být to "vybarterovat"? :sweat_smile:
10. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
barter je něco jako směnný obchod :grinning: nabídneš jim reklamu nebo něco podobnýho, ale ne za prachy, ale za produkty
10. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kiki je jedno jestli je po nebo proti směru. Alespoň zatím mi to nějak nepřišlo, že by v tom byl rozdíl.

Jinak tento týden máme týdnem pokroků:
1) už se nejen plazí, ale i leze. Hlavně po koberci, dece a nebo když je nahatá a po plovoučce jí to tedy neklouže. Jinak jí jde plazení stále rychleji, takže ho preferuje před lezením.
2) už si sama sedla. Zatím tedy jen jednou, ale bylo to tam. Myslím tím klasicky z lehu na bok a z boku do sedu. Pokud se má něčeho přidržet, tak to už jí jde dávno. Ale sed je stále nejistý, vrklavý.
3) včera už udělala pár krůčků podel nábytku
11. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti super, vy jste tedy fofrníci :slight_smile: my jsme na 4 stáe častěji a pořád se snaží lézt ale zatím to vypadá jak když trénuje na přískoky :grinning: pohybuje se stále hlavně sudama a pak takovým přisouváním se, něco mezi lezením a plazením. Nestoupá si, asi spíš naštěstí a ad sezení sama si ještě nesedne, když ji ale posadím tak sedí celkem jistě, moc to ale nedělám.

No a ten kočár, si nemyslím že by vadilo Káje že na mě nevidí, ale vadí to mně :grinning:

Dneska uvidím baji tak se zeptám, jestli vám můžu poslat fotky, má je na facebooku :slight_smile:
11. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - určo zeptej. Jsem natěšená a facebooku jsem nějak nepřišla na chuť, nevím co a jak....
11. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No akorát že pro prohlížení fotek musíš být na facebooku zaregistrovaná :frowning2: Mně se to líbilo za začátku, našla jsem tam lidi z tábora co jsem neviděla 10 let, některý i dýl, jinak bychom se už asi těžo viděli. Ale od tý doby co to předělali tak to stojí a prd. :unamused:
11. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, co je to předělaný, není to ončo
11. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, v rychlosti zdravím, chvíli tu posnídám a pak frčíme na poslední plavání. Pak už bude tenhle týden klid. KOnečně. U nás je pod mrakem, tak bych nejradši spala a spala - jak ti Broučci. Tak se právě na ten klídek moc těším. :dizzy_face:
Facebook mě neláká. Ale na fotečky jsem zvědavá.
Jinak u nás nic novýho. Je to lenoch. :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim tak plavči dneska nezávidím, tady je tak hnusně, že by se mi tam nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: kočárkování odloženo, kvůli počasí, dítě spí, tak jdu poklidit. Hnus velebnosti. Taky máte pocit že na MD doma uděláte každou chvíli bordel? :sweat_smile:
11. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, hlásím návrat ztracené dcery, já vím, děsně to tu flákám :pensive: nějak je furt něco... fotky zatím máme jen od lidí co fotili, profi fotky jsou na cestě, odkazy pošlu... jinak mám teda horkou novinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: včera se nám týnka poprvé překulila sama ze zad na bříško :grinning: koooonečně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, abych řekla pravdu, tak si s tím taky už pohrávám - ale je to vyhození peněz oknem, páč už si to nenahradíme - je poslední příležitost a už ten dnešek je náhrada. Tak se asi přemůžu. :unamused: Stejně pak jedu k mamce na oběd, tak musím vylíznout tak jako tak.
O bordelu mi ani nemluv - já mám pocit, že pořád uklízím. A když už je uklizeno, tak si pozvu maminky s 5 dětmi a můžu začít zas. :grinning:
Baji, gratulaceeeeee. Teď už to třeba půjde rychle. U nás to teda nejde, ale my nejsme vy. :dizzy_face:
11. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji, moc krásný jste to měli. A slušelo vám to. Moc. A u těch fotek jsem si říkala, kdy to ta Baji zařizovala, vždyť ona si na KOníkovi ani neposteskla, že něco nestíhá a něco nevychází..... :grinning: Navíc jsem si zkusila představit, jak se cpu já 7 měsíců po porodu do svatebních šatů a úplně jsem se oklepala - lochneska hadr. Ale myslím teď sebe. Fakt jsi byla kóča. Kde máš bříško? :confused: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mmch, plavání zrušeno - Tonda rozhodl. :wink: Začal protivkovat a teď spí, takže nestíháme. :grinning:
11. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, díky moc, no tak trochu jsem nestíhala, ale to já furt :grinning: hodně nám pomohli naši, spoustu toho zařídili oni, já vždy najela na týden na moravu a pak to lítalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak šatky byly super, protože byly šněrovací, takže stačilo utáhnout a bylo to:wink: jinak já po porodu měla míň než před těhu, po tom, co se mnou vyváděli v porodce :grinning:
a vy se ještě taky nepřevalujete na bříško? já myslela, že už jsme poslední...
11. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jooo, to jo. V albu mám i video, jak válí sudy. ALe že to nějak rychle potom nejde. ALe všude jinde slyším, jak se dětičky najednou zbláznily a do 14 dnů lezly, pak seděly a najednou hned stály... :wink:
11. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taaak, jsem si říkala... :wink: no myslim, že my vás určo nepředběhneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aby ses nedivila. :grinning:
11. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Bóďo, u nás blankytně modro a slunečno, cooo????
11. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak prej na radaru je že se žene bouřka, tak to asi nic :cry:
11. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo u nás taky bylo, a ted k nám z hájů doléhají hromy :stuck_out_tongue_closed_eyes: co nám to posíláte :fearful:
11. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se sama divím, tady byla tma jak v noci, hromy, blesky a pěknej slejvák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my chtěly jít s kamarádkou po cvičení ven a ještě že jsme to po zaznění hromu otočily, protože pak se spustila docela dobrá smršť.

Baji, moc vám to slušelo a těším se na profi fotky.

Fim - tak motivace svatebních šatů je docela dobrá :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, moc pěkný fotečky

bouřku prý mám čekat tak v 16h, psal MM
naštěstí se má dítě z procházky vrátit ještě před 16h

a já, místo abych uklízela, čučím na net :grinning:
11. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je klasika, taky nemám uklizeno ani upečeno :grinning: zrovna řešíme s máti po skypu menstruační kalíšek. Nemáte některá zkušenost?
11. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - mám a vřele doporučuji. Tady i beremku o tom najdeš dlouhé a vášnivé diskuze. Dokonce tam jsou i holky, které to šíleně zatracovaly (jako vyvařovat na sporáku vedle hrnce kde normálně vařím, a co když vyprskne voda - no paka), nakonec si ho pořídily - jako ať nemluvím o něčem co jsem nevyzkoušela - a teď ho chválí až do nebe. Hodně holek psalo, že je zbavil zánětů - u mě to bylo tedy naopak, ale našla jsem si způsob jak se tomu vyhnout. Musím ale říct, že po těhotenství jsem se k němu nevrátila, protože mám MS tak slabou, že jsem zatím líná se s kalíškem "mordovat" (i když aplikace je velice snadná, trochu problém jsem měla s vyndaváním, ale chce to jen cvik). :wink:
12. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Busti, super :dizzy_face: Kuk do IP
12. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, ty si fotoknihy vyrábíš sama doma včetně tisku nebo to necháváš někde dělat?
12. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jooo, to je dobrá motivace.
Zrovna včera jsem koukala na jedno albíčko se scrapbookem a to byla nááádheeeeraaaaa. Fyl teda foto, ale úžasnej. Fakt mi bylo líto, jaký jsem jelita a šetřílek. :sunglasses: I když šetřílek já zrovna nejsme, ale měla bych bejt právě. Akorát nám přinesli vyúčtování a 4,5 na zálohách, 4,5 za okna doplatit, k tomu půlroční pojistka na auto a já nevím co a je to 15 litrů v ..... A to máme dělaný dveře u truhláře.... No půjdeme se pást, jinak to nevidím.

O kalíšku jsem četla, ale odradilo mě, že je to novinka, tak jsem si myslela, že by se blbě sháněl..... JInak to může bejt fajn věc. Já mám naopak mrchu šíleně silnou - 1 den nemůžu pomalu z baráku.... :rolling_eyes:
Busti a jaká vychytávka ti funguje na záněty? :confused:
12. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, fotoknih doma moc nemám, ale teď chci vyrobit z naší dovči, mám v DM kupon na 50% slevu, snad to stihnu :grinning:
nechácám to dělat ve fotolabech, ale jako jen tisk, stránky si dělám buď v tom jejich prográmku nebo si je udělám v gimpu jako scrap a dám pak jen jakoby fotku přes celou stránku a mám to podle sebe

o kalíšku jsem ani moc neuvažovala, nevadí to? mě třeba vadí i tampony :sweat_smile:
12. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - kalíšek se dá sehnat velice jednoduše, posílají ho i poštou. No vychytávky - prostě jsem si za ta léta co na ně trpím našla co smím a co ne. To ale bude u každýho jiný. Např. 2-3 dny před MS nemůžu sexovat atd.

Il - nevadí. mě tampény taky vadí, kalich ne :wink:
12. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek