• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Henri, dík za zprávu. Jsem z toho parádně v šoku. tak hlavně, ať je maličkej v pořádku, to není žádná legrace. :frowning2:
Já jsem si zas připadala jako tvrdý Y na Októbrovkách. :wink: Ale to neřeš. :wink:
13. črc 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké brzké ráno :grinning:
asi začínám trpět nespavostí nebo co, jsem vzhůru od půl třetí a nemůžu už zabrat :angry:

henri, tak hlavně, že jsou v pořádku, já bych si to už teď ani nedovedla představit :astonished:
14. črc 2008 ve 04:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Henri, diky moc za zpravu :wink: hlavne ze jsou oba v poradku :dizzy_face: a rostou jako z vody :dizzy_face:

Jaky byl vikendik? :wink: Ted jedu s manzou do mesta k dr. a po uradech, odpo se urcite ukazu :slight_smile: Pa
14. črc 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

henri díky za zprávu, super, že jsou v pořádku.

ilci, proboha, co ten čas??? :confused: To by mě zabilo. Já nad tou sadou docela uvažuju. Ale nevím jestli zrovna ten baby art, je to docela drahý. Ale chtěla bych to s tou fotkou a vedle otisk nožičky nebo ručičky. Tak uvidíme. Mívají to i v dětských obchodech nebo na netu. Koukni třebas sem: http://www.prales.cz/show_group.php?code=babyart

zviz, dobré ranko, že taky zavítáš :wink:
14. črc 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak tu mám pro vás nabídku. Koupila jsem si v DM jednorázové kalhotky do porodnice, píšou velikost 44-46, ale je to tak 40-42. Je tam 5 kusů jednotlivě zabalených, jedny jsem rozbalila, abych viděla tu velikost, ale jinak jsou zabalené. Stáli 59 Kč a mě je líto je vyhodit, tak vám je nabízím zcela zdarma za adresu :wink:
14. črc 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

Henri - děkujeme za zprávičku. Už jsem na októbrovky psala gratulaci. Klidně zavítej, rády tě uvidíme a klidně piš "po svojom", alespoň si tě hned všimneme :wink:

Ilci - já ty otisky určitě pořizovat budu. Mám už to vymyšlené jako dárečky k Vánocům, jen zvolím nějakou levnější variantu...
14. črc 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. nakukuju, než mi začne šrumec. :wink:
Vrani: nedovedu si představit, jakou velikost bych teda potřebovala já, když tobě vel. 42 není. :grinning: To bych musela mít tak min. 50. :astonished: :sunglasses:
Jinak k Tilky - zrovna včera jsem se doszvěděla, že u nás na Ústí si jedna maminka konečně mohla odnést svého broučka domů - narodil se v 30.tt. Měla jsem takovou radost- strašně jsme se o něj bály.... a ono je to tu zas. Ale zase má tenhle brouček větší hmotnost, tak snad to nebude taky tak zlý. Budu jim zase držet pěsti. :wink:
Zviz: byla jsem v sobotu na čumendu v bejbycentru v Budějkách a naprosto mě to tam uneslo. Takovej výběr kočárků nemají snad vůbec nikde jinde, kde jsem zatím byla - ani v Praze v Chikku na Čerňáku. :astonished: A supr ceny - Cortina za cenu z netu!!!!! Normálně závidím. :sweat_smile:
Ilči: copa? Snad mrňousek nezlobil? :slight_smile:
14. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim prosim tě, normálně mám velikost 46, tak klíd jo?
14. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I když teď mě napadlo k tomu spaní....myslela jsem si, že jsem si to uhnala na horách, ale možná to nakonec máte taky - mě docela fest totiž bolí spodek. :unamused: Mám pocit, že snad všechny středový kosti v pánvi se mi rozestupují a brouček se bude chtít drát na svět dřív. Když jsme spali na té chatě, tak tam měli tak tvrdý postele, že jsem se na ní nemohla otočit, aniž by mě to šíleně nebolelo..... :angry: Proto ve čtvrtek ta dobrovolná prohlídka. :sweat_smile: Znáte to nebo mám zas něco extra? :rolling_eyes:
14. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: tak to je nějaký čínský značení, ne? Vůbec bych to do tebe neřekla. :wink:
14. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, to už mám docela dlouho. Nějaká holčina mi napsala, že to je normální, že se uvolňuje stydká kost. Tak tomu nevěnuju pozornost :wink:

Ad tělo - některé fotky matou, rozhodně když jsou jen obličeje a ještě správně narafičené. :wink: Naopak u ťamanů už nakupovat nemůžu, páč tam na mě nic nemaj´ :sweat_smile:
14. črc 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je fakt, že jsem o 2tt míň než ty. Ale právě jak to začlo na těch horách - sebemenší výlet a večer jsem skučela jak šakal. Doma máme matrace měkoučký, tak to dneska v noci bylo veselejší, ale cítím to pořád. A hlavně se hrozím, co budu dělat na konci října, když už teď mám břicho jak balon, nemůžu se ohnout a spodek bolí permanentně. :sweat_smile:
Taky jsem zvědavá, co mi Drka řekne na ty výsledky z cukru. Mám pocit, že mě asi ale nepochválí. :unamused:
14. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
O břichu mi ani nemluv, taky mi za týden dovči hrozně narostlo a přijdu si tak neohrabaná...že nevím co budu dělat v září.

S cukrem nic nenaděláš no. Je to porucha vstřebávání, dopředu to moc neovlivníš, až když ti to najdou, tak ti dají dietu. Bleee
14. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám obavu, že dneska si kupuju posledního melouna v této sezoně. pak asi bude utrum. :cry:
Já taky teď koukala na fotky z dovči a mám pocit, že na fotkách z 1. výletu je to bříško ještě akorát a na posledním nějaký obrovský.... :grinning:
14. črc 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tož asi trpím nespavostí nebo co, ale počítám, že kolem oběda to zalomím :grinning:

vrani, ty sady jsou fajn, ale ty ceny .....
u nás to v obchodě právě nikde není
ono by stačil třeba otisk nějakou nezávadnou barvičkou a dát to do rámečku nebo tak
tož ještě uvidím

jinak mě taky za poslední 2 týdny pupík nějak poskočil, teď už to asi pojede šupem :grinning:
já teda mám spíš dojem, že se mi natahuje břícho, jako by se rozpínala ta kůže, ale spodek nebolí, jen občas kyčle, což může být taky roztahováním

vrani, kalhotky teda nevím, páč já sice mívala vel.42 , ale teď je ze mě velryba :grinning:
14. črc 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, teď poroste o stopéro :slight_smile:
14. črc 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už se bojím lízt na váhu. :confounded:
14. črc 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, pádím do toho města - teda nejdřív se zkulturnit a tak. Znáte to. :wink: Pa. :slight_smile:
14. črc 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, myslíš, že ti zakáže melouna?

ilci, no, barvou by to taky šlo. Když mě se líbí to plastický, ale na tu sadu se mi fakt kroutěj obě ruce. Ještě počkám a pak třeba to dostane malá jako dárek
14. črc 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my váhu doma nemáme :grinning:
já si vždycky počkám na poradnu, ale zatím mám nahoře tak 4kg, jen ten pupek začal najednou víc růst
fim, tak ať tě pak manža doma pozná, se bude divit, co je to za novou kočku :wink:
14. črc 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, taky se mi to líbí víc a taky doufám , že to někoho napadne a dostaneme to jako dárek :grinning:
asi nenápadně napovím bráchovi
14. črc 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim pa.

Ilci, taky mám nahoře něco kolem 4 kil a doufám, že to moc nahoru nepoloze.
14. črc 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mama říkala, že se mnou přibrala tak 5kg a porodem shodila skoro 15, takže vážila míň než před porodem
doufám, že je to dědičný :grinning: :grinning:
14. črc 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje taky, za těhu nepřibrala nic a po porodu měla o 12 míň než před otěhotněním :wink:
14. črc 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška třeba přibrala 20kg, měla čtyřkilový dítě a 20kg jí zůstalo :sweat_smile:
14. črc 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ůůůů, nestraš. To bych fakt nerada. Si říkám, že po těhu se sebou musím fakt něco udělat. Tak doufám, že mi to předsevzetí vydrží. Škoda že jsme všechny odjinud. :frowning2: Že se nemůžeme ani sejít.
14. črc 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my do Prahy občas jezdíme, máme tam sourozence
hlavně před vánocemi na trhy
ale letos už asi nepojedem
14. črc 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neva, tak třeba až bude mimčo na světě. Musíme si to tu hlídat a když tak chytit příležitost za pačesy :wink:
14. črc 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně se pak domluvíme :wink:
jinak jsem si hodila do alba nějaké papírové scrapy - takové moje začátky, nic extra :grinning:
14. črc 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou je to hezký. Mně se líbí víc ty jednodušší, není to tak přeplácaný. Super je, že i když si stáhneš celý ten kit, tak z toho použiješ jen co uznáš za vhodný. Jak říkám, u mě je jen potíž vyštrachat někde nějaký ty fotky
14. črc 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek