• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Že bych to taky zkusila? :confused:
12. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vždy 2dny před MS migrénu, teď mám teda za sebou 1.MS, tak uvidím, co bude
vidíte, bych si to měla někam začít psát, ať pak nejsem za měsíc překvapená, že mám zase MS, už jsem si odvykla :sweat_smile:

jinak jsem se pobavila na dnešní 8měsíční prohlídce :
dr. mi povídá : to máte 8 nebo 10?
já napřed myslela, že se ptá na váhu - Mikeš má skoro 10kg (9840g) a pak mi došlo, že na měsíce
tak jí povídám, že 8, že mi to stačí
a ona : kdyby mi někdo řekl, že je to roční dítě, tak se s ním nehádám a věřím mu :grinning:
kde jsou ty časy, kdy nás hnala do nemocnice, že trpaslík nepřibírá :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci :grinning:
12. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že to tu žije :grinning:

my byli včera na srazíku s holkama v Olomouci, jeli jsme poprvé s prckem úplně sami vlakem a pak MHD a dobrý
dneska zase závody dračích lodí a opět oběd v restauraci
zítra plavčo a rehabka, máme nabitý program
14. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il, já měla nabitej program minulý týden a když nad tím tak přemýšlím, tak tenhle asi budu mít taky.... :grinning:
Právě jsem skoukla vaše fotky ze srazu a moc moc moc ti to tam s Mikešem sluší. :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak je hezky, tak hned zdrhám ven, tak mám taky nabitý program. V sobotu jsem byla s našima na Orlíku, mají tam zahradu, a bylo to fajn. Kiki byla zlatíčko, všichni jí chválili (byla tam celá širá rodina a někdo jí viděl dokonce poprvé).
Jediný kdo perlil byl manžel. Jel na motorce a 6 km před cílem se bráchovi chtělo na záchod, tak zastavili a manžel asi zastavil na nějakém hupánku, protože jak slezl, tak mu motorka poskočila dopředu a spadla. Když bych brala i sedřené plasty (na které to samozřejmě nejezdí), tak škoda za 20tis. :frowning2: Bohužel mu ale ruplo i víčko, teče mu z toho olej, čili v neděli pro motorku museli dodávkou. Oprava asi za 2 tis. - už mě to štve, jak se do toho furt něco cpe - zbytečně. :angry:
V noci pak měl MM vyzvednout bráchu s rodinou na letišti a zaspal, takže ho vzbudil až mobil. No tragéd. :grinning:

No a včera jsme grilovali. Byla jsem zvědavá jak se na dovče měli na fotky, ale švagrová musela pryč a ze švagra jsem toho moc nedostala. To už jsem se víc dozvěděla od skoro 5letého synovce :sweat_smile: Proto mám dneska sraz se švagrovou a dopo chci skočit nakoupit nějaké dárky, zase se blíží hafo narozenin a svátků.
15. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, díky :grinning:

busti, to naštve ta motorka, to věřím
15. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásíme se po chalupářském víkendu. Bylo to super. V neděli teda vedro až jéje, jsem se těšila že půjde Kája do bazénku, ale má rýmu jak prase, tak radši nic. Odsáváme, odsáváme, odsáváme...a je to boj. Kor když musím sama, to ji musím skoro celou zalehnout, zašprajcovat hlavu a za hrozného řevu odsávat, ale zaplaťpámbů za luxující odsávačku, bez ní teda nevim nevim.

Teď půjdu posnídat a v 10 razíme s baji do lesa na prochajdu (a po cestě na zmrzku :zipper_mouth: ) :dizzy_face:
15. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, o odsávání mi ani nemluv, Mikeš už ječí, jen vidí vysavač
naštěstí už je po rýmě, ale odsávala jsem sama cco 2 hodiny asi týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki je naštěstí už po rýmě, po půl roce je to co říct. Hurá. A raději - tuk, tuk, tuk

Jinak už si sedá s naprostou suveréností, ale stejně se mi zdá, že ten sed není úplně jistý. Druhá věc je, že Kiki to as vidí jinak :sweat_smile:
16. čer 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak rýma se snad lepší, ale odsávání stále potřeba, je to hnus fakt, už aby se naučila smrkat :grinning:

Dneska nás čeká 8-měsíční prohlídka, tak jsem zvědavá. Chci se drky i zeptat, co novýho už může jíst a tak...

Kája si teda sama nesedne, ale když ji posadíme :zipper_mouth: tak už sedí hodně jistě
16. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikeš tu rýmu občas vyfrkne sám
asi se mu už špatně dýchá a matka si nevšimne, tak si to zařídí sám :grinning:

dr. mě říkala, že mu můžu vařit omáčky, dávat těstoviny - i vaječné, že toho bílku tam moc není
pak se podívala na otesánka, že on vlastně vykrmovat nepotřebuje :grinning:
takže já na zahuštěné omáčky prdím
16. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně šo spíš o to, kdy se nebudu muset zatěžovat skleničkama, ale budu jí moct dát to co budeme mít my
16. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška má roční dítko a říkala, že už může naši stravu
16. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já už teď skoro furt vařím, mám už něco od našich ze zahrádky, tak kombinuju s mraženou zeleninou, prcek to jí
a když se mi nechtělo vařit, zjistila jsem, že zásoby skleniček došly, tak musím zase doplnit
16. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš dobrý, že ti jí obojí. Mně to nechtěla, když jsem uvařila a od té doby se mi to nechtělo zkoušet :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky jsem ráda, snad bude po tatínkovi a nebude s jídlem vymýšlet
i když teda jogurt mu moc nejede, snad si zvykne
16. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona jinak sní taky cokoliv, ale to moje jí moc nejelo, možná byc ht oměla zase zkusit
16. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus to třeba mixnout se skleničkou
já takhle učila prcka jíst kousky, dlouho mu to nechutnalo, tak jsem dávala svoje s kouskama a skleničku od 4m a nakonec se to naučil
16. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda.
Hani, tak se pak pochlubte, co je u vás nového a jak prospíváte. :wink:
Il, tak to je Mikeš šikulka. I když mě Toníček baští taky všechno, dokonce i kousky. Naučila jsem ho to přesnídávkou se sušenkou. :grinning:
Busti, já chci taky, aby už seděl.... :cry: :grinning:

Mmch, manža se včera vrtal v PC, aby něco spravil a místo toho toho ještě dost pokazil - nevíte, jak přidat doplňky k internetu? To co mi radí PC nejde, páč ta položka je nefunkční. :angry:
16. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš, to bych mohla. Jako třeba svoje maso s jejich zeleninou? nebo co do čeho přidávat?
16. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani, já mixla takhle třeba celý moje jídlo, co asi nebylo úplně chuťově nejdobřejší s obyčejnou mrkvičkou od Hami a jak mu to pak jelo.... :wink:
Jinak dávám obecně hoodně mrkvičky, pak i hodně další zeleniny a s bramborem či rýží to moc nepřeháním - ty škroby to pak chuťově zazdí. Masíčka dej taky tak akorát, ne moc. :wink:
16. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já dávala celý svoje jídlo + celou skleničku - ne jen jeden druh zeleniny
ale můžeš to zkusit třeba i jen mrkví, jak radí fim
taky dávám víc zeleniny a vařím spíš v páře, to mu nějak chutná i víc
16. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, to jídlo vařený v páře je úplně o něčem jiným - taky tak vařím :wink:
16. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím:wink:
tak jak jste hani dopadly?
Týnka baští taky obojí a taky to většinou míchám, ale teď mi nějakou dobu nechce skleničkový ovoce... za jak dlouho jste začli dávat syrové ovoce, banán už měla, ostatní vařený nebo předtím sklenička...
a v páře vaříte i maso? a jak dlouho?
16. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji, vařím všechno v jednom kastrolu a dlooouho, prostě dokud to není měkký. Možná 45 minut, možná i dýl. :wink:
A ovoce jsem nikdy nevařila. :sweat_smile:
16. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hola, jsme doma
Ptala jsem se na botičky. Tak mi řekla, že botičky až bude hodně chodit a malinko lézt a ukazovala mi že nejlepší jsou takový ty sandálky, prázdná špička, plná pata. Bačkůrky totál nevhodný. Jo a prý až si bude stoupat tak že ji nemám nechávat aby stála na špičkách, jako jsem zvědavá jak jí to případně vysvětlím. Zkoušela sezení a říkala že sedí hezky i když si sama ještě nesedne a že ji můžu nechávat ale jen chvilku. Co se jídla týče, můžu už nechat mlíko jen v těch 7 ráno, jinak na jednu sváčku jogurt (jakýkoliv bílý, iděálně s živýma kulturama, na Activii řekla v pohodě), můžu dát lžičku domácí marmelády,další sváča ovoce. NA žužlání rohlík nebo lépe kůrka chleba a mám zvykat na tmavé pečivo. Jo a prej dbát na to aby hodně pila. Nabízet, nabízet, nabízet...u nás věčnej boj. Kolem toho 10 měs. že jí můžu dát i namazaný chleba Lučinou nebo podobně. Tak bych řekla nic nového, co byste tu nevěděly :grinning:

Jinak míru nevím, neměří ji, musím změřit sama. Váha 9400, drka to okomentovala že je fakt velká. Obvod hlavy 46, prsou 48.

Konec hlášení
16. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlášení dobrý :grinning:

jsem si vzpomněla, že mě říkala, že by měl mít aspoň ty 3 mléčné dávky denně
16. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jsem zjistila, jak se furt sune po břiše, má celkem slušně ošolichaná bodýčka :grinning:
16. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani - to dělám já. Svoje maso, brambory (těstoviny nebo rýži) a skleničkovou zeleninu. Když udělám tu svojí, tak je to pak hrozně suché. S tou hodně rozmixovanou skleničkovou je to nejlepší. :wink:
16. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek