• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Il, u nás taky žádná extra prohlídka - prostě zkusila posadit, ani ho nedala na kolínka jak jsem čekala, koukla do pusy, na pinďu, resp. na šourek, fontanelu a to je asi tak všechno. Dávala mu jakoby pusinky na čelíčko, to jsem nějak moc nepochopila, ale on byl vyladěnej po spinkání, takže pohoda.
Nesmíme klasiku: tvaroh, ryby, vnitřnosti, bílek.... víc si nevzpomenu. :wink: Naopak mluvila o pudinku, že občas jooo, tak nevím, jestli myslela obyč nebo nějakej spešl. Ale s obyč asi počkám do roka. :wink:
18. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem, že tady byl opět pokus založit téma Říjnovky 2008 a opět zamčeno, tak jsem holkám poslala IP s odkazem na nás, tak jsem zvědavá jestli se objeví :wink: By to bylo fajn, zase o 2 víc (tedy o 4 :sweat_smile:) :wink:

Jsme byli popřát neteřince k 2 narozeninám. Kiki byla opět zlatíčko. Prostě jak je kolem dost lidí a kor děti nebo zvířátka, tak je šťastná jako blecha a ani si s ní ty děti nemusí moc hrát - spíš že prostě ví, že tam někde jsou. Všichni pak koukají jak je hodná a samostatná, přitom doma se mi furt věsí za nohy :confused:
18. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo muj pokus byl zamitnuty, ale co alespon, ze je tedy tema tady nasich malych rijnacku :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti, asi holt budete muset chodit pořád po návštěvách. :grinning:

Míšo, jen se nás neboj. :grinning: My jsme sice napsaly "v Praze", ale je to myšleno v celých Čechách a na Moravě. Resp. ono je to fuk, hlavně když se s námi baví. Na původních říjnovkách bylo hodně hodně Slovenek a ty tam mají přeci jen dost věcí jinak, včetně cen, tak jsme si nějak nerozumněly - lépe řečeno neměly co říct. :sunglasses:
18. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo, taky jsem koukala na to "slovenske" tema nic proti holkam nemam, ale radeji budu pisat tady. jj souhlasim taky jsem si s nima nemela nejak co rict, tak me trochu zamrzelo to moje tema :frowning2: :frowning2:
19. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva, aspoň nás tu bude víc :wink:
19. čer 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, malej je taky mezi lidma nějak víc společenskej a doma mi ječí a jak někdy odejdu z místnosti, je to děs :grinning:
19. čer 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
ahoj Míšo, myslím, že jsme se už někde potkaly :slight_smile:

Mezi námi jako nevím, proč nenechají české téma říjnovek, přece je tu rozdělených témat víc ne?

Naše dítě zdárně kolínkuje a pomalu se snaží nožičky posouvat, občas se jí to i podaří. Jinak se dál plazí jak partyzán. Zavedli jsme další dávku jídla - jogurt a kupodivu zkousla přesunutí ovoce na dopoledne. Takže mlíko máme už jen v 7 ráno.

Jinak včera jsme byli s manžou na koncertě - country fontána, bylo to ve velké chuchli a vystupovali tam různí country zpěváci a skupiny. Bylo to moc fajn, vyrazili jsme si takhle poprvé od porodu a vrátili se asi v 10. Byl tam doják jak prase, když jedna kapela hrála na poctu Waldovi Růže z Texasu a celá Chuchle stála. Normálně se mi chtělo bulet. Káju hlídali MM rodiče a docela to zvládli (když nepočítám, že ji do postýlky dali opačně a plínu jí zapnuli taky opačně, zadkem dopředu :grinning: ). Jinak prej že se před spaním dožaduje pozornosti :angry: Jim jako asi nedošlo že není zvyklá když ji uspává někdo jinej že jo? Nám usíná v pohodě, většinou tam jdeme max. 2x, někdy ani to. Tož asi tak.

Toť asi vše :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to zamčený téma nikde nenašla. Napadlo mě, nezkoušela jste se některá na to třeba kristi zeptat a vysvětlit jí to?
19. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, to asi budeme. Škoda, že bydlíš trošku z ruky. Byla bys první na řadě :grinning:

Vrani - :grinning: ta plena mě fakt pobavila.
Jee country - škoda, že manža tuto muzika nemá rád. Fakt mě dostal, když se mě zeptal kdo to jsou Nedvědi :zipper_mouth:
Mě stačila včera reportáž v TV z Waldova pohřbu a měla jsem knedlík. Mě pak napadlo, že až jednou zemře Gott, že to bude masakr. To si fakt neumím představit.

Kristýnka už sedí naprosto suveréně. A dneska spala do 7h hurááá. Jinak se mi totiž vzbouzí už v 5h a sice u mě v náručí usne, ale přesun do postýlky ji vzbudí a už je neuspatelná. Včera jsem jí zkusila dát najíst rovnou u mě v posteli a zabrala by, kdyby se asi za 15min. nevrátil MM z práce. Dneska to ale naštěstí klaplo. Jupíííí. Těch 5h je totiž masakr :sweat_smile:
19. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mousunek - koukala jsem do alba a je super, že jste rozšířili řady chlapečků, protože zatím je tu převaha holčiček. A taky jste šikovní - stojíte, lezete, sedíte - a hlavně zubatí :grinning:

Jo a k těm zubům - Kiki má další dva. Horní 1. Tudíž je už 6ti zubá. :grinning:
19. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti no my na klasický country jako takový nejsme, ale táborový písničky, Dobeše a tak to jo, Manža hraje na kytaru, takže je to u nás na programu denně. Akorát tam byl Spálený a to je teda kreatúra, to vám povim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě ho lidi obtěžovali tím, že si vytleskali přídavek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, až umře Gott, to bude celonárodní smutek. A rozloučení by mělo být ideálně na Václaváku nebo na véééélkym poli, aby se tam ty lidi vůbec vešli.

Nezkoušela sis malou vzít v těch 5 k sobě do postele? U nás Kája většinou aspoň na hodinu ještě usnula.
19. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky po 5h uspává a většinou zabere ještě do 7h
ale vzít si ho do postele většinou nefunguje, to se naopak probere a dělá blbosti
dneska teda řádil od půl 6, ale právě jsem ho uspala

vrani, nevím, co by tchánovci říkali na Mikše, on usne jen při pohybu - nošení, jízda v kočárku, takže asi vyžaduje mega pozornost :grinning:
19. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - jj, já myslela taky takové to táborové. Jezdila jsem na tábory každé léto a dodnes po tom teskním. To MM sice taky jezdil, ale když tam vydrželi týden, tak to byl úspěch. Vždycky je pro extrémní zlobivost vyexpedovali domů (např. vyplenili vedoucím sklípek s alkoholem, při hře na schovávanou se schovali tak důkladně, že je hledali 2 dny atd.). Tak asi proto nic nezná.

Tu postel jsem zkoušela, ale nepomáhá to :rolling_eyes:
19. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik - a jak snasi vrchni zuby? u nas spodni byly v pohode v vrchni to bylo desny ted zacal d´pred dvema dny poknouravat tak snad uz nelezou stolicky

vrana - no jo tak to je zbytecne resit, ze ho blokly me jen mrzi ze treba listopadovky tam zustali a ty nikdo neblokne a nas ju, prijde mi to trochu nesmyslne protoze jsou desitky stejnych temat a nikdo s tim nc neudela, ale tak to uz je jedno budem tady

ja se ted rozloucim jedeme do mesta, tak pisnu pozdeji zatim se tu mejte moc fajn
19. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, manža byl teda číslo :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mousunek a kdo to zavřel? krista? já bych jí zkusila naspsat, by mně jen tak zajímalo, proč to jako nejde..

tý jo, u nás byl porod i spodní zuby, tak na horní se teda "těším"

busti taky jsem jezdila na tábory a dodnes na to vzpomínám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chjo, se m vrátila rýma :angry:
19. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas sly spodni v pohode jen ty vrchni byly horsi ale to je asi tim ze lezly hned 4...

holky mame asi problem malej pije pomerne dost tekutin, ale pleny ma porad suche brisko ho nebioli ledviny taky ne teplotu aby zpracoval vsechnu vodu nema, tak nevim mel pres noc 9hodin jednu plenu a rano byla sucha :astonished:
19. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak náš expert měl tentokrát tak nacuclou plínu, že mu už nestíhala všechno brát a měl ráno mokrý pyžamko
suchou plínu si nedovedu představit, ale on v noci nějak víc pil - 350 ml UM a asi 200ml čaje
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky, dočítám u snídaně a vidím, že jste se rozjely. Já zase pofrčím, ale i tak -
Míšo, co je to dost tekutin? Kolik mlíka a kolik čaje? Jinak bych šla k Mudře, tohle není žádná sranda. :frowning2:
Říjnový téma neřešte, máme tohle, ne? :grinning:
19. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
250ml mlika rano 250ml mlika vecer a behem dne litr caje volala jsem doktorkce a taq mi rekla ze v tomhle veku musi pit pres litr coz pije uz dlouho. Taky mi rekla ze se to da resit stejne az kdyz se nevycura 12 hodin, tak snad nepoletime na pohotovost zase :frowning2:
19. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak super, my nevypijeme čaje ani 100, a mlíko má už jen v 7 ráno
19. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý voe, tak to máš doktorku docela kliďasku - mě už by se to teda moc nelíbilo. Pije fakt hodně. :confused:

Holky, my padáme. Čus večer. :wink:
19. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - to byl. Jestli bude Kiki po něm, tak se mám na co těšit. :confounded:

Mous - máš pravdu. Ty horní byly horší, ale ona to zvládá celkem dobře...

Vrani - taky by mě to zajímalo, proč říjnovky můžou být jen jedny...
19. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz je to dobry asi vcera pil mene proto mene cural.... ted mi behem chvilky procural dve pleny

Juuuu my uz se samy postavime bez pomoci mamincin rukou :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zeptam se i tady nevite jestli ta odsavacka na vysavac pro mimi jde i na vysavac vorwerk?
19. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim já jsem to mudře říkala a mám nabízet, tak nabízím, prostě nemá potřebu. Bude po mně, máme to v rodině. Když je vedro tak si cucne víc. Jako lít do krku jí to nebudu že jo. A litr jiných tekutin než mlíka je podle mně přehnanej, litr mají vypít starší děti.

mou ten vysavač neznám, ale pokud má hadici tak jo, je to univerzální, strká se to do hadice
19. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana - on nema kulaty otvor na hadici :(
malej tel litr v klidu pres den vypije to mas 500ml mlika a mame tu lahev s dirou takovoou tu slzicku drzi si ji sam a chce sam tolik pit kdyz ma zizen zaknoura si a kdyz dopije lahev mi da, s tim problem nemame
19. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to nevím :frowning2:

my jsme ještě předevčírem měli 2x 266 ml mlíka, teď už máme na doporučení dr. jen jednou denně, ale ty jiný tekutiny nechce bez ohledu na to z čeho pije nebo co pije, nevím jak ji to mám naučit no
19. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mliko uz jen jednou denne aha jsem se vsude docetla ze by melo byt rano a vecer alespon.
A kolikrat denne bastite?
19. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek