• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
vrani, gratulka :wink:
21. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď děláme s prcek blbiny a jak je tak vysmátej, pusa dokořán, dole se mu rýsují dva zuby :sweat_smile:
21. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas uz se spi a ja mam po blbinach mam oparenou nohu
21. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se koupe a snad brzo usne, zívá tu už hodinu
21. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
K odsávačce - my máme tu na vysavač, ale vzhledem k tomu, že máme vodní vysavač, a jsem kapánek líná, tak jsem zatím s vysavačem neodsávala a asi už ani nebudu :sweat_smile:
22. čer 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co dáváte na ty zuby?
u nás v noci ječáj jak hrom, do pusy si nedal šáhnout, chtěla jsem mu na to dát jakýsi gel, ale jako úspěch minimální
22. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, vy jste teda ptáčata.

Ilči já dávám calgel a přijde mi že pomáhá. Už není na předpis. Jinak si hodně chválí nějaká homeopatika, ale název bohužel nevím.

Markét dneska s holkama nejdu, mám hroznou rýmu, večer jsem měla i teplotu, byla bych akorát nevrlá.

K vysavačům, Honza akorát včera koukal na nějakého robotického, co sám jezdí a vysává, vytírá mopem a čistí UV světlem a stojí jen 10 000, tak možná jednou budeme mít doma šikulu :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě poradili v lékárně nějaký jiný gel, tak dávám, když ho oblbnu a otevře pusu, ale řval tu přes hodinu a my už nevěděli, jak mu pomoct
tož už oba ty zuby cítím, jsou docela ostré
22. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přátelé, zítra k nám přijde na návštěvu robůtek, http://robzone.cz/cz/roomy-black/ jsem tedy mooooooc zvědavá :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvědavá, co tomu budeš říkat :wink:
22. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky, takhle to vypadá fakt dobře a ani bych se tomu nebránila, nový vysavač jsme stejně chtěli kupovat, vodní, že by vysával na mokro, ale tohle se zdá být lepší a ještě to uklízí samo, co víc si přát :grinning: tak pak poreferuju
22. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda. Ani nevím, jakej byl víkend, páč všechno je zapomenuto díky dnešní noci - od 3 do 5 jsem krmila, přebalovala, uspávala, chovala.... :rolling_eyes: Jsem K.O.
Robůtek může bejt dobrej, ale na tyhle věci moc nejsem. Stejně se asi musí nachystat všechno stranou, ne? Hani, vy bydlíte v braáku nebo v bytě? :confused:
A my asi budeme navždy bezzubí. Calgel už mám pro jistotu koupenej, ale nevím nevím, kdy bude potřeba. :sunglasses:
Míšo, já myslela, že chodíte v úterý... Jinak vlez je od sídliště - od takového chodníčku. :wink:
22. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, to by mělo podle mě překážky prostě objet
jen by mě zajímaly třeba rohy nebo pod postelí apod.

fim, já ty zuby moc nesledovala, ale včera jsem si všimla, že má dole 2 bílé čárky a na omak fakt ostré
teď abych ho víc hlídala, ať něco "neokusuje"
22. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to jooo, ono je to sice objede, ale když chceš, aby to vytřelo co nejlíp, tak stejně budeš muset všechno ze země posbírat sama, zvednout židle.... což mě u vytírání otravuje nejvíc. :sunglasses:
22. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim v bytě, plánujeme baráček. A s těmi věcmi co se musí dávat pryč, tak těch tu máme minimálně, takže co se mně týče, mám jasno. Jsem na něj zítra zvědavá :dizzy_face:

ilči rohy to umí, má to postraně vytrčené kartáčky, ty to z rohů vymetou a naženou pod ten žrout
22. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jó, já to neshazuju. Zrovna tyhle příšery prodává můj kamarád. :wink:
22. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si to ani shodit nenechala :grinning:
22. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, baráček? někde u Prahy?
22. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči zatím nevíme, moc blízko u prahy asi ne, to je nad naše možnosti, řekněme tak do 40 km a asi nějaký starý, ale v dobré stavu
22. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem baráček zavrhla, páč MM není kutil, ba naopak a novostavby jsou u nás kolem 5mil. na což teda nemáme
tak koukám po větším bytě v Olomouci, páč u nás se nestaví a zase ceny 3-4 mil u novostaveb, tak asi počkáme, až půjdu do práce :grinning:
22. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak manža docela kutil je, na halupě moc nemá možnost, tak by baráček uvítal a hlavně se nám nechce dát skoro stejný prachy za byt jako za starší barák :confounded:
22. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, to chápu
já pocházím z baráku, takže panelák byl pro mě ze začátku fakt úděsnej, ale už jsem si trochu zvykla :grinning:
do baráku bych šla z fleku, ale to by ta starost ležela hlavně na mě
mě stačí, že MM už 2,5 roku věší světlo do pokojíku a asi 3 roky vyměňuje kapající kohoutek :angry:
22. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte holky, tak mame za sebou prvni hodinu plavani a super. Bylo mi receno on bude pak unavene a ono prd malej jak vylezl z bazenu, tak teprve ozil a zacal blbnout :slight_smile:

ilci - na zuby davam jen nurofen, asi 2x jsem dala calgel ten mam vyzkouseny i ja opravdu umtvuje misto ktere namazes, ja si tim mazala dasen kdyz mi lezla osmicka pac mi leze nakrivo a dost to bolelo a mela jsem vazne klidek, tak pokud to na to ditko pusobi taky tak je to super
22. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nurofen sirup?
Mikeš po plavču spí a kupodivu doma, nevadí mu, že se kočárkem nejede, takže byl asi dost unavený
22. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo davam jen sirup a to jeste jen na noc, sice mame zubu hodne ale spodni ani nevim ze rostly a ty vrchni sly najednou tak jsme to zvladly s nurofenem a s tim calgelem
22. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zvědavá na dnešní noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
preju at se vyspite v pohode
22. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
spaní ušlo, jen se furt budí, jak sebou mele nebo mu upadne dudlík
takže asi tak 20x za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a jak v noci víc pije a spí na bříšku, ráno měl vpředu mokré pyžamko, plína nacucaná jak hrom a už nestíhala

dneska zase rehabka, bude nás učit cvik na lezení a ten opět vypadá dost sadisticky

fim, vy už nechodíte?
mě říkala kámoška, že dřív jak v roce nepouštějí, ale už mě to fakt neba
začli jsme tam chodit kvůli povoleným břišním svalům, to už mi přijde v pohodě, ale prostě jedem dál podle zavedeného programu :unamused:
23. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda, tak u nás se spaní taky zhoršilo, resp. se najednou strašně zkrátilo. Dřív spal od osmi do osmi a teď? Včera zalíz až v půl desátý a v šest si už žádal mlíko. :rolling_eyes: Naštěstí pak ještě na hoďku nechal ukecat. :wink:

Il, od půl roka nechodíme. A jsem šťastná. Už jen proto, že na to nemusím věčně myslet. A ten cvik na bříšku nás chtěla taky naučit, ale jen s tím začala, tak zase radši skončila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
u nás noci už tak nějak zajeté, spát jde mezi 19-20 a vśtvává v 7, to se dá jakž takž přežít no.

Jinak holky, měřili jsme Káju a má 75 cm, pak nemá mýt 9,5 kg že :sweat_smile: A včera jsme koupili novou autosedajdu a Káje se v ní náramně líbí :dizzy_face:
23. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek