• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
tak prcek chodí spát kolem 21h, po půlnoci mlíko, kolem 4h mlíko, mezitím ještě ten čaj a vstává po 6h

nám měří u prohlídek a měl 76 cm, takže jsme na tom podobně :wink:
23. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana - jejda kolik cm by musel mit Viktor kdyz ma skoro 11 kilo i kdyz ted uz asi ne skoro :grinning:

no holciny nemate to lehky, u nas spanek nastesti taky v pohode zalomil to pred 18hod a s jednim probuzenim na caj vstaval na mliko v 6hod a ted jsme dospali do 8:30 cekam az se vykadi prebalim prevliknu a zacnem neco delat
23. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobre ranko vsem :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi to Hani nedalo a šla jsem mrňouse taky změřit. A jsme na tom stejně. Jen my máme 9,6. :grinning:
23. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to tu máme nějaké obry nebo co? 75 cm je prý míra ročních dětí :sweat_smile:
23. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo a co máš dneska v plánu? U nás totiž děsně fučí, takže snad ani nepojedu nakoupit. :astonished:
23. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, prcek měl 9,8 kg
mě dr. říkala, že vypadá jak roční dítě :wink:

tak noci vám závidím
když mě ječí po půl hodině, jsem mírně KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi mame tu vsechny stejne dlouhe deti :grinning: to je fajn. vztyt jakou velikost ccaq nosite? my mame 86/92 na spani davam jenom 92 pac v mensim nema pohodli a nemuze si v mensim natahnout nozicky. se rika ze decka se asi v 7mesicich rustove spomaluji, hm to teda nevim my rostem porad mesicne 2cm

Mončo, to nevím co budu dělat, tady docela solidne prsi kdyz by jen foukalo sla bych do alberta, ale v tom desti e-e nikam asi nepujdem. mam tu tresne a angrest budu muset udelat kolac at se to nezkazi

To zvire uz zas stoji v ohradce a nadava
23. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych řekla, že jsou ty jejich tabulky jen kapánek zastaralý z dob, kdy lidi byli všichni trpaslíci. Taky mě to u oblečení pěkně rozčiluje - ty jejich velikosti podle věku. To je taková blbost!
Il, to ti věřím. Mně taky stačí, když má hysteráky jen chvíli. A momentálně je sice spokojenej, ale zase si trénuje "zpívání" - kvílí tady. :rolling_eyes: :grinning:
23. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, nosíme velikost na 9-12m, něco i větší
23. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož jdu nás chystat na rehabku, ještě půjdu na procházku, ať si ještě zdřímne
zase když bude hooodně protivnej, pustí nás dřív :grinning:
minule už po 45min
23. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jak co, hodně oblečení máme po Terce, takže něco má i velikost na 24 měs. :grinning: Ale jinak většinu 80-86. Ale třeba overálky z Cherokkee jsem jí koupila 6-9, protože 9-12 byly hrozně velký.
23. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já když teď dokupovala overálky na spaní, tak jsem už koupila 80, ať mu to chvíli vydrží a že by mu byly nějak extra velký, to se teda říct nedá. :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem kupovala katky 12-18 a jsou mu male tak je zdedi sousedovic klucina

Mončo me taky pripada ze tabulky a cislovani jsou trochu zcesty to same nektere vyvojove tabulky u nas nesedi tabulka ani jedna a podle nich mam doma 18ti mesicniho prcka
23. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož dcera od sestřenice má přes 2roky a 12 kg :wink:
23. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči nechodmě daleko, naše Tereza má 2,5 a 11 kg, v percentilech je na podvýživě :confounded: V pase má 43 cm a Kája 50 :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmmm a synovec je pětiletý a váží 16. je to hubeňourek.
23. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ono se to přibírání určitě někdy zasekne
23. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamoska ma kluka o 10mesicu starsiho a ma o kilo mene a je jen o par kousek vetsi ruciciky ma vetsi Viktor a hlavu taky
23. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, to jo, už se to hodně zpomalilo - první 4 měsíce přibíral co měsíc kilo, pak jen po půl kile a teď za 2 měsíce 600g. :slight_smile: A bude to ještě pomalejší, až poleze. :wink:
23. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem zvedava jestli se to lezenim zpomali tak az pujdem na 10mesicni pozname to
23. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše Kiki to tu "zachraňuje" :sweat_smile: Myslím, že teď ale kousíček vyrostla. Měřila jsem jí a má 64 cm a váha bych řekla furt do těch 7,5kg. Ono jak se začnou pohybovat, tak se to zasekne.

Jinak jak je tohle počasí, tak jsem na prášky. Obě se nudíme a já vždycky odpočítávám minuty do spánku. Hrůůůůza. :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik - 64cm? to je drobecek malickej :slight_smile: my meli 64 v necelych 4mesicich

to pocasi je vazne hruza aspon ze malej usnul doma, tak nemusime do deste
23. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukala jsem do ip ze jste mi tam nechaly vzkaz, tak doufam, ze vam nebude vadit, kdyz se k vam s nasi malou kristynkou pridame, protoze se slovenskyma maminama si moc nepokecam, ne ze bych nerozumnela, ale nektere veci maj proste trosku jinak...tak doufam ze nebudeme vadit:slight_smile:
23. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pistul, jasně :wink: vítej. To už tu jsou 3 Kristýnky :dizzy_face: Mmch ta naše je dneska na zabití. :angry:
23. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme po rehabce a prcek mi neusnul ani po 1,5h vožení v kočáře, tak teď řádí na dece a zívá na celé kolo

ani jsem se neptala a rehabka mi vysvětlovala, že ten cvik na lezení máme kvůli posílení břišních svalů a správné rotaci páteře, že je důležité, aby dítě co nejdéle lezlo
23. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pistul, vítej, klidně se přidej, aspoň je tu další dušička z moravských končin :wink:
23. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pistula - ahojky tak jsi dorazila taky to je fajn :slight_smile:

bustik - copak ti provadi potvurka?

u nas se stale jeste spi, tak mu pripravim papani at ma az se probudi :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak expert dneska spal 2 x 30 minut, snad si to vynahradí v noci :grinning:
23. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě napadlo, že tu dlouho nebyla agla
23. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek