• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Ahoj Pistul, samo že tě tu rády uvidíme. :wink:
Il, Tonda je na tom tak nějak stejně. :sweat_smile:
23. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Za to ten muj klucina je ted nejak spavej chni celou noc pak usne ve 12 spi do tri a v pet uz zas knoura a smudla si ocicka takze tak tak stihnu oplachnout nakrmit a zas spi :-O
23. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Co Agla? ta se tu nedávno aspoň stavila, ale Zviz jsem dlooouho neviděla - a to jsem ji zahlídla na Budějkách. potvůrka jedna. Asi má práce nad hlavu - oni se snad stěhovali, že?
Míšo, brala bych pár hodin o Viktorka pro Tondu. nato, že u jídla odpadal a ani nedojedl, tak už zase hejká v postýlce. :angry:
23. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ti per hodinu pujcime :slight_smile: Vikous odpadl v 18hod a pocitam ze se vzbudi na cajdu a zas usne :slight_smile:
23. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, teda tak to spaní vám závidím, my jsme už nějakou dobu na tom podobně jako ilci, chodí spát většinou až v devět, kolem půlnoci se budí a pak už většinou po 1-2 hodkách... :confounded: myslela jsem, že to jsou třeba konečně zuby, ale nevypadá to... jak moc oblíkáte mimina na spaní? mě se týnka dost často potí a to spíme u otevřenýho okna. dávám ji teda overálek, jen bodýčko se mi zdá trochu málo. jo a spí pod peřinkou, ale takovou docela tenkou, tak 2cm +-
jinak pokud jde o velikosti, tak my zatím většinou odpovídáme těm měsícům... teď máme 74 (máme 9kg a 70cm a krásný kejtičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
zdravím pistul, taky máme doma kristýnku:wink:
23. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré rááááno maminky a dětičky :slight_smile:

U nás dnes vstávání v 6:30 a už tady lumpačí :slight_smile:
24. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás je teď v noci zima a musí spát ve spacáčku, páč je věčně odkopanej
jinak má overálek
24. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, jsem zapomněla, Kája spí taky jenom v overálku a málokdy přikrytá peřinkou, protože se věčně odkopává. S pocením ale problém nemá téměř nikdy.
24. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano preji, Vikinek spinka bud pod dekou a kdyz knoura a prevaluje se staci ho odkryt a pi pohodlne dal... ve spacim pytli mi spat nechtel je zvykly na svuj prostor a na to ze se muze pohodlen obratit jak potrebuje a tomu spacak moc brani.
24. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, tak jsem musela dneska ven do toho marastu. Kiki byla tak protivná, ne a ne usnout, ale byla už tak unavená, že si ani nedokázala sednout - vždycky hodila na stranu zadeček a překotila se dopředu. :grinning: Toho řevu u toho a jakmile jsem s ní vyšla na balkón, tak klid. Takže jsem nás oblíkla, došla na poštu a pak zase jela domů. A Kiki spí už hodinu v kočárku na chodbě... :sweat_smile:

Joooo Hani - vyhrála jsem u vás v té soutěži! Dneska výhra dorazila, tak děkuji :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Markét super, tak gratuluju :wink:
24. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, já dávám teď sice overálek, ale z nouze. Už se mi osvědčilo bodýno s krátkým rukávem a nohavičkou - nikde to neškrtí a je to krátký. Spí pod dekou a ač máme vyvětráno a nechávám mikroventilaci, máme docela teplo a on ho nějak hůř snáší. Jo a na nohy pochopitelně ponožky s měkkým lemem. :wink:
24. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no M ikeš sebou mele děsně a s oblibou spí na bříšku
ale zase nechci, ať je odkopanej, páč mi oba s MM spíme přikrytí pod peřinou až po uši, venku teď bývalo kolem 12st, pro mě teda kosa :grinning:
24. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ja spim taky prikryta, ale malej to proste nesnese, jak ho prikryju vydrzi chvilku nez se chce otocit a pak kdyz mu to pod dekou nejde a zamotava se do ni tak zacne knourat. Na brisku spinkame taky naucil se tak spinkat uz jako malickej kdyz ho trapili prdiky a od te doby tak chrni porad
24. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
mě spí na bříšku až poslední dobou, když se přetáčí o 106
24. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tu máme zase povodně :frowning2:
už jsou zase nějací mrtví, to je mazec
25. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
cekame az to dojde zas k nam toho roku 2002 to zacinalo taky na Morave. Mrtvich je sedm, je to hrozny :frowning2:
25. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
už 7?
jj, Ústí je taky furt pod vodou

u nás to bylo nejhorší v r.1997 - možná znáte Troubky
já tehdy jela do Pardubic na zkoušku posledním vlakem vypraveným z Přerova, jeli jsme už částečně zatopeným územím a mě, blbce, nenapadlo, že se taky třeba nebudu mít jak vrátit domů
naštěstí byl tehdy tata na služebce v Čechách a tak jsme jeli složitě domů autem, páč nic nejelo
Přerov byl pak dlouho bez elektřiny, chodníky vymlácený, nic nefungovalo
přišlo mě to jak po válce
25. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
v tv rikali sedm pisou sest, tak nevim, ale i tak je to desny
no u nas jak je voda, tak neni poradne jak se dostat do centra... Staveji tu protipovodnove zabrany, tak by byla prca kdyz by jim to jeste nedostavene zaplavila voda meli na staveni v podstate sedm let, kdyz vedeli, ze muze byt pod voduo pres pul Usti....
jj vypadalo to desne tenkrat ono stacil nedavno pohled na vylidnene zabednene mesto pred pochodem neonacistu
25. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, ty povodně jsou fakt hnus fialovej. To je potom takovýho smutku pohromadě a dílo zkázy vidíte tak dlouho.... Ach jo.
JInak Míšo, já mám dojem, že protipovodňové stěny jsou hotové, teď se jen v případě nebezpeční namontují na ty základy ty vršky a je to. A to by měla být snad rychlovka. :wink: Jen jsem zvědavá, co to udělá za paseku dál, až to bude jednou potřeba - moc nevěřím, že to bude dál bez následků..... :frowning2:
Jdu krmit, ještě se stavím. :wink:
25. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam dojem ze pod Benesakem jak je zavrena silnice, ze tam jeste neco staveji...
Jo Monco prosimte vcera jsem nestihala ale pro priste jak byl ten sraz, nevim kde to misto je? tak kdyz by se tam delal dalsi at vim kam jet, popripade jestli tam jezdi MHD?
25. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ten Jeseník n.Odrou, jak jsou tam 3 mrtví, je taková dědinka, denně jsem tudy jezdila vlakem do práce
25. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
já jdu pro změnu uspávat, už tu na mě ječí a to dneska vstával až v 8h, páč sebou zase v noci mlel a moc jsme toho nenaspali
25. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jdu nakrmit a pujdem ven, musime vyuzit toho, ze zatim neprsi
25. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak diky za privitani:slight_smile: Chtela jsem se zeptat - nemate nekdo doma taky takove ditko, co chce chodit a neda si rict ze mu to jeste nejde?Protoze ta nase Kiki se postavi, pak se pusti, chce udelat krok ale jak ji to jeste nejde, tak si vzdycky nabije. Samozrejme se snazim ji chytat, jenze vzdy to prece jen nejde....
25. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
pistul - malej se postavi a snazi se tapat za rucicky sam se neodvazi ale jak mu podam ruce tak jo
25. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak krmení se kapánek protáhlo o malinký úklid....
no já snad radši o našem vstávání pomlčím, páč to co bylo dneska.....no comment. Snad jen postačí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Míšo, akorát jsem četla na Ústí od jedné, co bydlí přímo u soudu, že tam je něco rozebranýho a už to mají pod vodou :astonished: Paka.
Pistul, my teda rozhodně takoví rychlíci nejsme - ještě ani pořádně nelezeme :grinning: - ale myslím si, že ač to zní drsně, že bys malou chytat neměla. Nakonec to nadělá víc škody jak užitku. Já bych ji slovně varovala (Toník mi na to krásně reaguje, když se ometá na nějakým blým místě jako pod stolkem nebo okolo topení :wink: ) a kdyby sebou plácla, tak jinak prostě nezjistí, že to bolí a že musí opatrně. Zkusím najít i odkaz na jedne moc fajn článeček. Čte se dobře. :wink:
Míšo, mmt, za chvíli ti napíšu, kde ta Jungle je. Něco tady totiž zavání. :grinning: Tonda se nějak moc soustředil. :grinning:
25. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
mousunek: to je to ze kikus je nebojacna a chce i kdyz to nejde, se pokazde pusti kdyt se postavi a ja nestiham furt jen behat kolem ni...a rozumne ji to clovek nevysvetli! :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
25. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jo u soudu je to pod vodou pokazde jak trochu stoupne voda a pod tim benesakem taky

pistul to je fakt s tim chytanim jak pise Monca, ona by mela prijit na to ze kdyz spadne tak to zaboli myslim si ze zlomenina nebo podobne nehrozi, ale takhle spoleha ze ji chytas pak az jednou nebudes ji za zadeckem a ona bude cekat ze ji chytis muze spadnout mnohem hur kdyz nebude vedet ze si ma davat vetsi pozor.... Malej uz si natloukl kolikrat kdyz se ucil lezt a je fakt ze ted uz neni tak zbrklej
25. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek