• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Ony se ty chytaní děti naučí padat jako prkno a pak si klidně namlátí hlavičku. Ty samostatný dětičky padají na zadek, což nevadí. :wink:
25. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak obeti vodyje uz devet :frowning2: a púocasi se udajne nema ani nadale klidnit, kupodivu nezminuji ustecko jen okolni kraje, to je divne
25. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska asi budu vyjimečně koukat na zprávy, i když budou právě takhle smutné. Jak to mám zprostředkované jen přes Novinky na netu, tak to není ono. Ale i těch pár fotek je šílených. :frowning2:
25. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už 10 obětí
ty fotky, to je teda mazec
25. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem dnes poskládala sporťák, v lehu je to dobrý, ale když jsem ho zkoušela posadit, má hlavu už kousek nad zádovou opěrku :angry: :angry:
25. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - jak to? co mas za sportak? nejakej malej.... Ja kdyz dam prcka do sportaku tak ma sice precuhujici nohy ale hlava jeste dobry i v sede :slight_smile:

Jinak malej mi dnes hrdinsky odmital spat pres den a v pet odpadl jak kus spalku :grinning: uz se ani nebranil pri prevlikani
25. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
na nohy mám místa fůru ....
25. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my to mame presne obracene za hlavou ista jeste relativne dost, ale u nohou uz ne
25. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď koukáme na zprávy na čt1 a mazec
kus okresu bylo pod vodou
25. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ho obrátím naopak :wink:
25. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hlavickou dolu :grinning:
25. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme kombinaci hluboká + sporťák
ale sporťák hold není pro dlouhány, no
25. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu zádovou část máme jen nějakých 30 cm, už pátrám po delší :grinning:
25. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je malo my mame 78cm
25. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byl preklep 48cm tam melo byt
25. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
48 je slušné, máte kombinaci nebo jen sporťák?
25. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen sportak
25. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a značka? :wink:
25. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cam zkusim ho najhit na netu
25. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.hastrmanek.cz/detail/kocarek-cam-apollo/
tenhle sportacek mame jen mame jinak barevne reseny :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, díky :wink:
25. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ty jo ty záplavy to je děs... ani nechápu z čeho, protože u nás je sice hnusně, ale že by nějaký velký slejváky, to ne. a to máme zítra ráno jet na Moravu k našim, tak snad to bude průjezdné :confused:
ještě mám v živé paměti záplavy z 1997, to jsme byli na dovči u vody v Otrokovicích, a dovču jsme strávili evakuovaní ve školní tělocvičně, ani jsme se neměli kudy vrátit, a když už nás pustili domů, různě jsme to museli objíždět přes vesničky, protože hlavní tahy byly ještě pod vodou, a to co jsme cestou viděli, no děs a hrůza... :cry:
26. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak uvidíš, jak projedete
jedna holka u nás jela za rodiči na Vsetín a některé cesty byly zavřené
u nás teda lilo dost, jedna bouřka za druhou, ty povodně jsou z toho
ale voda zas rychle opadla
26. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holciny a drobeckove :slight_smile:

jj zaplavy jsou hnus a pry se to zene na Prahu, tak uz delaji opatreni. Jinak obeti je 12. a zemrel Michael Jackson to jsem teda koukala kdyz to rikali ve snidani s novou :-O
26. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda my zatím furt jezdíme v korbě, furt se vejdeme a malá si nestěžuje, ale už budu muset taky pomalu vybalit sporťák, abychom ho užili, říkala mi hanka, že prej je u cortiny docela malej :grinning:

holky já mám takovou radost z tý naší cácorky, není to tak dávno, co se prvně překulila na bříško a už mi tu cestuje, na břichu je furt, kutálí se sem a tam, kolikrát si říkám, jestli tam nedělá už kotrmelce, protože chvilku na ní nekoukám a už je úplně "vzhůru nohama" :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se zdá, že vás časem snad přeci jen doženeme... :grinning: dneska jdeme na kontrolu na neuro, tak jsem zvědavá, co řeknou...
26. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, doženete
ono je to nakonec fuk, měsíc sem, měsíc tam, Mikeš je zase línej něco dělat, ale jakmile ho to chytne, dělá to furt
třeba teď zpátky asi 3 týdny začal konečně dělat "letadlo" a dělá to snad i ve spaní, všude :grinning:
26. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, jj, já to o Jacksonovi taky teď ráno četla
26. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nerada bych s malou nějak kličkovala, už tak je ta cesta dost dlouhá, no uvidíme, do zítra se toho může ještě dost změnit...
jo ilci, jak jsi psala, žes měla toho frajera z Jablunkova, nevím, jestli jsem ti pak odepsala, je to od nás:wink: do Jabl. jsem chodila na základku a je to asi 5km od nás :wink: taky mě napadlo, děda pocházel z Kokor u Přerova, není to zas náhodou někde poblíž vás? :wink:
mous, taky jsem ráno koukala na netu :fearful:
26. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, jo říkalas že jsi odtamtud, teď už si ale nejsem jistá přesným názvem obce - Hrčava?
ještě mám v Jablunkově spolužačku, ona se nakonec po VŠ vrátila do rodné hroudy
Kokory jsou kousek od nás :wink:
26. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek