Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
fimautor
25. čer 2009
Ony se ty chytaní děti naučí padat jako prkno a pak si klidně namlátí hlavičku. Ty samostatný dětičky padají na zadek, což nevadí. 😉
mousunek
25. čer 2009
tak obeti vodyje uz devet 😞 a púocasi se udajne nema ani nadale klidnit, kupodivu nezminuji ustecko jen okolni kraje, to je divne
fimautor
25. čer 2009
Dneska asi budu vyjimečně koukat na zprávy, i když budou právě takhle smutné. Jak to mám zprostředkované jen přes Novinky na netu, tak to není ono. Ale i těch pár fotek je šílených. 😞
krista
25. čer 2009
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
ilci
25. čer 2009
tak už 10 obětí
ty fotky, to je teda mazec
ilci
25. čer 2009
jinak jsem dnes poskládala sporťák, v lehu je to dobrý, ale když jsem ho zkoušela posadit, má hlavu už kousek nad zádovou opěrku ]-( ]-(
mousunek
25. čer 2009
ilci - jak to? co mas za sportak? nejakej malej.... Ja kdyz dam prcka do sportaku tak ma sice precuhujici nohy ale hlava jeste dobry i v sede 🙂

Jinak malej mi dnes hrdinsky odmital spat pres den a v pet odpadl jak kus spalku 😃 uz se ani nebranil pri prevlikani
ilci
25. čer 2009
na nohy mám místa fůru ....
mousunek
25. čer 2009
no my to mame presne obracene za hlavou ista jeste relativne dost, ale u nohou uz ne
ilci
25. čer 2009
teď koukáme na zprávy na čt1 a mazec
kus okresu bylo pod vodou
ilci
25. čer 2009
asi ho obrátím naopak 😉
mousunek
25. čer 2009
😃 hlavickou dolu 😃
ilci
25. čer 2009
my máme kombinaci hluboká + sporťák
ale sporťák hold není pro dlouhány, no
ilci
25. čer 2009
tu zádovou část máme jen nějakých 30 cm, už pátrám po delší 😃
mousunek
25. čer 2009
no to je malo my mame 78cm
mousunek
25. čer 2009
to byl preklep 48cm tam melo byt
ilci
25. čer 2009
48 je slušné, máte kombinaci nebo jen sporťák?
mousunek
25. čer 2009
jen sportak
ilci
25. čer 2009
a značka? 😉
mousunek
25. čer 2009
cam zkusim ho najhit na netu
mousunek
25. čer 2009
http://www.hastrmanek.cz/detail/kocarek-cam-apo...
tenhle sportacek mame jen mame jinak barevne reseny 🙂
ilci
25. čer 2009
jj, díky 😉
baji
26. čer 2009
ahojky, ty jo ty záplavy to je děs... ani nechápu z čeho, protože u nás je sice hnusně, ale že by nějaký velký slejváky, to ne. a to máme zítra ráno jet na Moravu k našim, tak snad to bude průjezdné =-)
ještě mám v živé paměti záplavy z 1997, to jsme byli na dovči u vody v Otrokovicích, a dovču jsme strávili evakuovaní ve školní tělocvičně, ani jsme se neměli kudy vrátit, a když už nás pustili domů, různě jsme to museli objíždět přes vesničky, protože hlavní tahy byly ještě pod vodou, a to co jsme cestou viděli, no děs a hrůza... 😢
ilci
26. čer 2009
baji, tak uvidíš, jak projedete
jedna holka u nás jela za rodiči na Vsetín a některé cesty byly zavřené
u nás teda lilo dost, jedna bouřka za druhou, ty povodně jsou z toho
ale voda zas rychle opadla
mousunek
26. čer 2009
dobre rano holciny a drobeckove 🙂

jj zaplavy jsou hnus a pry se to zene na Prahu, tak uz delaji opatreni. Jinak obeti je 12. a zemrel Michael Jackson to jsem teda koukala kdyz to rikali ve snidani s novou 😮
baji
26. čer 2009
jinak teda my zatím furt jezdíme v korbě, furt se vejdeme a malá si nestěžuje, ale už budu muset taky pomalu vybalit sporťák, abychom ho užili, říkala mi hanka, že prej je u cortiny docela malej 😃

holky já mám takovou radost z tý naší cácorky, není to tak dávno, co se prvně překulila na bříško a už mi tu cestuje, na břichu je furt, kutálí se sem a tam, kolikrát si říkám, jestli tam nedělá už kotrmelce, protože chvilku na ní nekoukám a už je úplně "vzhůru nohama" :-p tak se zdá, že vás časem snad přeci jen doženeme... 😃 dneska jdeme na kontrolu na neuro, tak jsem zvědavá, co řeknou...
ilci
26. čer 2009
baji, doženete
ono je to nakonec fuk, měsíc sem, měsíc tam, Mikeš je zase línej něco dělat, ale jakmile ho to chytne, dělá to furt
třeba teď zpátky asi 3 týdny začal konečně dělat "letadlo" a dělá to snad i ve spaní, všude 😃
ilci
26. čer 2009
Míšo, jj, já to o Jacksonovi taky teď ráno četla
baji
26. čer 2009
no nerada bych s malou nějak kličkovala, už tak je ta cesta dost dlouhá, no uvidíme, do zítra se toho může ještě dost změnit...
jo ilci, jak jsi psala, žes měla toho frajera z Jablunkova, nevím, jestli jsem ti pak odepsala, je to od nás😉 do Jabl. jsem chodila na základku a je to asi 5km od nás 😉 taky mě napadlo, děda pocházel z Kokor u Přerova, není to zas náhodou někde poblíž vás? 😉
mous, taky jsem ráno koukala na netu 😕
ilci
26. čer 2009
baji, jo říkalas že jsi odtamtud, teď už si ale nejsem jistá přesným názvem obce - Hrčava?
ještě mám v Jablunkově spolužačku, ona se nakonec po VŠ vrátila do rodné hroudy
Kokory jsou kousek od nás 😉