Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
fimautor
26. čer 2009
Ahojík kočky.
Il, Baji - nebojte. Oni to prťousové pořádně procvičí na tom bříšku a pak budou najednou na kolínkách ani nemrknete. Budete jen zírat s očima vlhkýma dojetím. Já to tak teda aspoň měla. Taky už jsem byla nervózní, že nám to trvá a Toník se už ukázkově plazí, vždycky jedním kolínkem pod bříško, hezky odraz a už je u koše a morduje tam barel od vody. 😃

Jakson mě taky zaskočil. Jak už jsem psala na Ústí, najednou mi došlo, že jsme zestárli, pže naše idoly umírají. :-N

A my už v Cortině sporťáku jsme a nemám ten dojem, že by byl malej. Nakonec je do 3 let, tak by ani neměl být. Ale co mě fakt točí, jak ho pořád popotahuju nahoru. Snad až bude sedět sám, tak se to trochu zlepší. 8-(
vrana
26. čer 2009
Dobré ráno.

U nás se zase chrupe, hurá, dneska aspoň bez řevu. Venku je již tradičně nic moc, ale co se dá dělat, aspoň že je pátek.

Povodně děs a hrůza. O Praze jsem taky četla, ale snad to nebude tsak horký jako v 02, to byl teda děs. A mezináma, pochybuju že tady protipovodňová opatření dotáhli do konce, to je vždycky keců a pak skutek utek... ]-(

Ad sporťák Cortina, říkala mi to nějaká holčina, zkušenost s tím nemám. Minulý týden jsem ho viděla u nějaké paní co jela naproti a malej se mi nezdál. Tak nevím. Já nakonec na novej kočár asi prdím, protože spousta lidí kolem mně co je otočoné mají a mají podobně staré děti, tak zamáčkli slzu a dítko otočili, protože směrem k nim, dělalo bordel, vyklánělo se a zlobilo a po směru je to ok. Tak u Káji už to řešit nebudu ale na druhé už budu vybavena 😃
ilci
26. čer 2009
fim, já mám taky sporťák do 3let a není mu už teď
jen když úplně leží, páč na nohy má ještě rezervu, ale na hlavu ne

tož Mikeš nemá rád změny, s přetáčením to samé
párkrát to zkusil a pak bylo dlouho ticho po pěšině, pak se točil furt
teď se i pěkně plazí, občas zkouší kolínka, ale moc ho to nebere
a než by si pro nějakou hračku došel, bude radši ječet nebo si najde jinou zábavu 😃
vrana
26. čer 2009
Tak u nás je to děs, pořád se plazí a nabrala rychlost. Na kolenou je taky furt, ale nějak zatím neví co s nima a sedá si taky každou chvíli, ale z toho mám fakt radost, že jí můžu už ofiko posazovat x-)
baji
26. čer 2009
ilci, hned vedle, Bukovec 😉 vidíš, to, ČR je malá 😃
fim, petký jsou taky naše oblíbená hračka 😃
to jsem někde četla, že to sezení ve sporťáku není jakýsi úplně ideální, ale prej to řeší některý maminy podložením dekou... no uvidím, až ho vybalíme 😉
holky nevíte náhodou některá něco o golfkách quinny zapp? teď tu byla kámoška s tím podvozkem, mají malýho prťouse, tak jezdí s tím a vajíčkem, no a nadchlo mě, jak moc se ten podvozek dá složit, trošku větší deštník :-p 😃
no i když nevím,jestli teda nebudeme brzy pořizovat spíš sourozenecký kočár, vypadá to, že MS by už mohla občas dorazit, tak chceme koncem léta začít zkoušet druhý :-p
mousunek
26. čer 2009
Monco mas pravdu, je mi sice nejakych 25 ale nejlepsi herci zpevaci z detstvi uz umiraji nebo strasne moc zestarli a neni je videt 😞
fimautor
26. čer 2009
Tý woe, se zbláznim - tak už jsme prohrábli i céda na druhým konci pokoje, teď kabely - čekám ,kdy mi vypne PC. :-N 😃
Je fakt, že jsem Toníka hned otočila po směru jízdy, pže ta Cortina je v protisměru těžko ovladatelná. ]-( Ale to už mi ani nepřijde. 😉 Mám ten starší model s okýnkem ve střeše, tak to tolik neřeším. 😉
Povodní se taky bojím. Navíc v neděli jedeme na Lipno, tak snad si to tam užijeme... O protipovodňových opatřeních nám z Ústí vyprávějte - némlich to samý. ]-(
vrana
26. čer 2009
Bóďo s quinny přímo zkušenost nemám, ale podle obrázku vypadá podobně jako to chipolino omni, co jsem se ho zbavovala a to byl děs a bída, třeba dvouletý dítě, normálně velký drhne hlavou o střechu :-N

tý jo, už takhle brzy jo? a co na to dr? je to docela brzy po takhle komplikovaném porodu ne? i po normálním říkají minimálně rok, ideálně dva =-)
ilci
26. čer 2009
fim, Mikeš už umí restartovat PC 😃
baji
26. čer 2009
ilci, to na mě taky občas zkouší 😉
ahoj hani, teda jste šikulky 🙂 a co ta předváděčka vysavače? my ted pořídili jeden obyč, na ten jeden pidikobereček, co tu máme 😉
nic, my se jdeme chystat k tomu dr., páčko
ilci
26. čer 2009
baji, Bukovec byl druhý v pořadí 😃 😃
já si nedovedu s naším rarachem a chronickým nevyspáním představit být těhu nebo další mimčo
to jste dobří 😉
vrana
26. čer 2009
jo vysavač dobrej, super že jde na všechny podlahy, ne jen na koberce, ale tenhle typ bych nebrala, zbytečně drahej. šilhám spíš po roombě :-p
fimautor
26. čer 2009
Mně Toník jednoduše vytáhne kabel ze zásuvky. :-N Si vždycky myslím, že je dostatečně daleko a pak se zakoukám a najedou tma a ticho. 😃
Já bych ráda začal příští léto. 😎
baji
26. čer 2009
vrani - no u dr. jsem nebyla, byla dlouhodobě nemocná, po šestinedělí jsem byla u Menšíka v thomayerce a od tý doby nikde :-p tak brala jsem to tak, že rok se čeká po císaři, a on to už brzo rok právě bude 😃
jinai jsem na dvouletým rodičáku a děti bychom rádi taky do dvou let od sebe, to víš, abychom nebyli rodiče v důchodu 😃 😃
mousunek
26. čer 2009
tak malej zatim jen vytahuje pomoci knofliku kazertu z videa parkrat se mu podarilo kazetu pretocit, tak si matka premazala film ktery chtela videt 😃 😃 😃 😃

Hani neboj, zacne lezt ani se nenadejes a pak budes rikat kde jsou ty zlaty casy kdyz byla jen na brisku 😃 ja uz mam projety cely byt od psi misky pres botnik a vyrazene oblecky atd 😃
vrana
26. čer 2009
Já bych se radši s dr. poradila no, přeci jen jsi to neměla úplně jednoduchý 😞

Já počítám s druhým na světě až budou Káje cca 3, ale bůhví..záleží to na hodně faktorech
mousunek
26. čer 2009
baji - me rekli po cisari alespon dva roky
ilci
26. čer 2009
holky, tož vy jste ještě mladý 😉
já si taky říkám, kdybych začala dřív, klidně počkám na druhé, až půjde Mikeš do školy
to už bude samostatný apod.
ale takhle asi začnem taky za rok
vrana
26. čer 2009
Ilči tsak ono když si to spočítáš, pokud bych chtěla druhé až budou Káje 3, tak bych měla začít až jí budou tak dva, max. dva a kus :-N což je za rohem =-) no a pak bych chtěla třetí třeba za 10 let, ale to manža ještě neví 😃 takovýho benjamínka
mousunek
26. čer 2009
Monco, uz Tonicka zaujal ten mluvici pejsek? Vikous si s nim zacal dnes konecne aktivneji hrat 🙂
ilci
26. čer 2009
vrani, mě se právě do druhýho zatím moc nechce 😃
ale snad změním za ten rok, dva názor
fimautor
26. čer 2009
No zatím ani ne, ale jdu pro něj - třeba konečně vyleze zpod toho stolu a přestane studovat modem. 8-(
ilci
26. čer 2009
fim, tak snad vám vyjde na dovču počasí 😉
vrana
26. čer 2009
Nejhorší je že ty děti snad úmyslně lezou tam kde nemají co dělat. Já ji snad 100x za den tahám od kabelu od noťasu, od ručního vysavače co visí v kuchyni a ze psích mističek ]-(
baji
26. čer 2009
tak my zatím chceme taky třetí, zas tak za dva roky, já vím, jsme blázni, ale zas dokud máme síly😉 chci to hlavně kvůli těm prťousům, aby si rozuměli a vyhráli si, s bráchou jsme o rok a půl a super 😉
mousunek
26. čer 2009
vra - mas pravdu nekolikrat vikiho vytahuju ze psiho pelechu z podstolu nebo ze psi vody ci granui ale at ho dam kam chci otoci se a jede znovu 😃
ilci
26. čer 2009
my jsme s bráchou o 2,5 a furt jsme se rvali 😃
fimautor
26. čer 2009
To je jasný, že záleží hodně na tom, jaký je ten první prcek - Toník docela spinká, ale zas se do toho tak moc nehrnu - po císaři... a chci, aby prcek v době mého těhu sám chodil, abych ho nemusela moc tahat. 😉
mousunek
26. čer 2009
baji - my jsme byli s brachou o 5let a doslova jsme se nesnesli docela hnus
fimautor
26. čer 2009
holky, má cenu ty céda uklízet? Už je v nich zas. Psa naštěstí nemáme, to by byl věčně zráchanej. ]-(