• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Ahojík kočky.
Il, Baji - nebojte. Oni to prťousové pořádně procvičí na tom bříšku a pak budou najednou na kolínkách ani nemrknete. Budete jen zírat s očima vlhkýma dojetím. Já to tak teda aspoň měla. Taky už jsem byla nervózní, že nám to trvá a Toník se už ukázkově plazí, vždycky jedním kolínkem pod bříško, hezky odraz a už je u koše a morduje tam barel od vody. :grinning:

Jakson mě taky zaskočil. Jak už jsem psala na Ústí, najednou mi došlo, že jsme zestárli, pže naše idoly umírají. :sweat_smile:

A my už v Cortině sporťáku jsme a nemám ten dojem, že by byl malej. Nakonec je do 3 let, tak by ani neměl být. Ale co mě fakt točí, jak ho pořád popotahuju nahoru. Snad až bude sedět sám, tak se to trochu zlepší. :rolling_eyes:
26. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.

U nás se zase chrupe, hurá, dneska aspoň bez řevu. Venku je již tradičně nic moc, ale co se dá dělat, aspoň že je pátek.

Povodně děs a hrůza. O Praze jsem taky četla, ale snad to nebude tsak horký jako v 02, to byl teda děs. A mezináma, pochybuju že tady protipovodňová opatření dotáhli do konce, to je vždycky keců a pak skutek utek... :angry:

Ad sporťák Cortina, říkala mi to nějaká holčina, zkušenost s tím nemám. Minulý týden jsem ho viděla u nějaké paní co jela naproti a malej se mi nezdál. Tak nevím. Já nakonec na novej kočár asi prdím, protože spousta lidí kolem mně co je otočoné mají a mají podobně staré děti, tak zamáčkli slzu a dítko otočili, protože směrem k nim, dělalo bordel, vyklánělo se a zlobilo a po směru je to ok. Tak u Káji už to řešit nebudu ale na druhé už budu vybavena :grinning:
26. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, já mám taky sporťák do 3let a není mu už teď
jen když úplně leží, páč na nohy má ještě rezervu, ale na hlavu ne

tož Mikeš nemá rád změny, s přetáčením to samé
párkrát to zkusil a pak bylo dlouho ticho po pěšině, pak se točil furt
teď se i pěkně plazí, občas zkouší kolínka, ale moc ho to nebere
a než by si pro nějakou hračku došel, bude radši ječet nebo si najde jinou zábavu :grinning:
26. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je to děs, pořád se plazí a nabrala rychlost. Na kolenou je taky furt, ale nějak zatím neví co s nima a sedá si taky každou chvíli, ale z toho mám fakt radost, že jí můžu už ofiko posazovat :dizzy_face:
26. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, hned vedle, Bukovec :wink: vidíš, to, ČR je malá :grinning:
fim, petký jsou taky naše oblíbená hračka :grinning:
to jsem někde četla, že to sezení ve sporťáku není jakýsi úplně ideální, ale prej to řeší některý maminy podložením dekou... no uvidím, až ho vybalíme :wink:
holky nevíte náhodou některá něco o golfkách quinny zapp? teď tu byla kámoška s tím podvozkem, mají malýho prťouse, tak jezdí s tím a vajíčkem, no a nadchlo mě, jak moc se ten podvozek dá složit, trošku větší deštník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no i když nevím,jestli teda nebudeme brzy pořizovat spíš sourozenecký kočár, vypadá to, že MS by už mohla občas dorazit, tak chceme koncem léta začít zkoušet druhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Monco mas pravdu, je mi sice nejakych 25 ale nejlepsi herci zpevaci z detstvi uz umiraji nebo strasne moc zestarli a neni je videt :frowning2:
autor
Tý woe, se zbláznim - tak už jsme prohrábli i céda na druhým konci pokoje, teď kabely - čekám ,kdy mi vypne PC. :sweat_smile: :grinning:
Je fakt, že jsem Toníka hned otočila po směru jízdy, pže ta Cortina je v protisměru těžko ovladatelná. :angry: Ale to už mi ani nepřijde. :wink: Mám ten starší model s okýnkem ve střeše, tak to tolik neřeším. :wink:
Povodní se taky bojím. Navíc v neděli jedeme na Lipno, tak snad si to tam užijeme... O protipovodňových opatřeních nám z Ústí vyprávějte - némlich to samý. :angry:
26. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bóďo s quinny přímo zkušenost nemám, ale podle obrázku vypadá podobně jako to chipolino omni, co jsem se ho zbavovala a to byl děs a bída, třeba dvouletý dítě, normálně velký drhne hlavou o střechu :sweat_smile:

tý jo, už takhle brzy jo? a co na to dr? je to docela brzy po takhle komplikovaném porodu ne? i po normálním říkají minimálně rok, ideálně dva :confused:
26. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, Mikeš už umí restartovat PC :grinning:
26. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, to na mě taky občas zkouší :wink:
ahoj hani, teda jste šikulky :slight_smile: a co ta předváděčka vysavače? my ted pořídili jeden obyč, na ten jeden pidikobereček, co tu máme :wink:
nic, my se jdeme chystat k tomu dr., páčko
26. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, Bukovec byl druhý v pořadí :grinning: :grinning:
já si nedovedu s naším rarachem a chronickým nevyspáním představit být těhu nebo další mimčo
to jste dobří :wink:
26. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vysavač dobrej, super že jde na všechny podlahy, ne jen na koberce, ale tenhle typ bych nebrala, zbytečně drahej. šilhám spíš po roombě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně Toník jednoduše vytáhne kabel ze zásuvky. :sweat_smile: Si vždycky myslím, že je dostatečně daleko a pak se zakoukám a najedou tma a ticho. :grinning:
Já bych ráda začal příští léto. :sunglasses:
26. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani - no u dr. jsem nebyla, byla dlouhodobě nemocná, po šestinedělí jsem byla u Menšíka v thomayerce a od tý doby nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak brala jsem to tak, že rok se čeká po císaři, a on to už brzo rok právě bude :grinning:
jinai jsem na dvouletým rodičáku a děti bychom rádi taky do dvou let od sebe, to víš, abychom nebyli rodiče v důchodu :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej zatim jen vytahuje pomoci knofliku kazertu z videa parkrat se mu podarilo kazetu pretocit, tak si matka premazala film ktery chtela videt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hani neboj, zacne lezt ani se nenadejes a pak budes rikat kde jsou ty zlaty casy kdyz byla jen na brisku :grinning: ja uz mam projety cely byt od psi misky pres botnik a vyrazene oblecky atd :grinning:
26. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se radši s dr. poradila no, přeci jen jsi to neměla úplně jednoduchý :frowning2:

Já počítám s druhým na světě až budou Káje cca 3, ale bůhví..záleží to na hodně faktorech
26. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji - me rekli po cisari alespon dva roky
26. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tož vy jste ještě mladý :wink:
já si taky říkám, kdybych začala dřív, klidně počkám na druhé, až půjde Mikeš do školy
to už bude samostatný apod.
ale takhle asi začnem taky za rok
26. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči tsak ono když si to spočítáš, pokud bych chtěla druhé až budou Káje 3, tak bych měla začít až jí budou tak dva, max. dva a kus :sweat_smile: což je za rohem :confused: no a pak bych chtěla třetí třeba za 10 let, ale to manža ještě neví :grinning: takovýho benjamínka
26. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monco, uz Tonicka zaujal ten mluvici pejsek? Vikous si s nim zacal dnes konecne aktivneji hrat :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, mě se právě do druhýho zatím moc nechce :grinning:
ale snad změním za ten rok, dva názor
26. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No zatím ani ne, ale jdu pro něj - třeba konečně vyleze zpod toho stolu a přestane studovat modem. :rolling_eyes:
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak snad vám vyjde na dovču počasí :wink:
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je že ty děti snad úmyslně lezou tam kde nemají co dělat. Já ji snad 100x za den tahám od kabelu od noťasu, od ručního vysavače co visí v kuchyni a ze psích mističek :angry:
26. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my zatím chceme taky třetí, zas tak za dva roky, já vím, jsme blázni, ale zas dokud máme síly:wink: chci to hlavně kvůli těm prťousům, aby si rozuměli a vyhráli si, s bráchou jsme o rok a půl a super :wink:
26. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vra - mas pravdu nekolikrat vikiho vytahuju ze psiho pelechu z podstolu nebo ze psi vody ci granui ale at ho dam kam chci otoci se a jede znovu :grinning:
26. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme s bráchou o 2,5 a furt jsme se rvali :grinning:
26. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je jasný, že záleží hodně na tom, jaký je ten první prcek - Toník docela spinká, ale zas se do toho tak moc nehrnu - po císaři... a chci, aby prcek v době mého těhu sám chodil, abych ho nemusela moc tahat. :wink:
26. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji - my jsme byli s brachou o 5let a doslova jsme se nesnesli docela hnus
26. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, má cenu ty céda uklízet? Už je v nich zas. Psa naštěstí nemáme, to by byl věčně zráchanej. :angry:
26. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek