• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
holky, kolik vám toho děti naspí přes den?
26. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči zhruba hodinu dopoledne, cca od 9 do 10, pak po obědě, zhruba od 14 do 15:30 a někdy ještě před koupáním hodinu, ale ne vždy.
26. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - jak kdy nekdy 2hodiny dopoledne a dve odpoledne a nekdy jde spat az kolem dvanacte jedna a spi 3hodiny
26. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme tak v normě
Mikeš vstával mimořádně před 8h a asi půjde taky brzo do hajan
ovšem teď tu nacvičuje vzpírání o nábytek do kleko stoje nebo co
26. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeejda u nas se zas stoji s vyrazem tak kde mam to papani :grinning:
26. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět od dr., byli jsme na kontrole u neurologa, tak prej se mu malá líbí, že vypadá ok a dohání to, tak prej už máme cvičit jen podsouvání kolínek :slight_smile:
spíme taky tu hodku dopoledne, kolem desáté a hodku a půl až dvě po o, dospává ty prořvaný noci asi, dneska to byl zas děs, asi už fakt ty zuby, zklidnila se když jsme ji šudlali dásničky, no když už to vypadalo nadějně, že by se mohlo jít spát, tak madam začla kadit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak odpo ted spaní už vynecháváme, taky si vždycky ještě trochu dáchla, ale pořád se to posouvalo a pak ponocovala do desíti, tak jsem odpo spaní zatrhla a ted odpadává už po sedmý, u nás nevídané :grinning:
26. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji - tak to je super ze byl doktopr s malou spokojeny :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,neverily byste co dnes rano mala provedla priteli....Ja byla u zubare a tatka ji hlidal, jak ji prebalil, tak zapomnel tu plinku vyhodit no a jak koukal na maila na pc, tak si mala pro ni dosla a zacla se v ni prohrabavat, podotykam ze byla samozrejme posmolena, takze kikisa byla od hlavy az k pate od h****!ale zabava to pry byla fajn, pritel rikal ze byla vyrehtana az hruza :dizzy_face: neverila bych tomu ze je schopna i tohodle :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pistula - :grinning: :grinning: :grinning: jojo to male decka delaji, ja jsem to pry matce udelala taky jako dite, ale to jsem si plinku sundala sama a pry to bylo rozpatlane uplne vsude vcetne nove vymalovanych zdi :grinning:
26. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pistul, tak to je dobrý :grinning:
holky tak my za chvilku pojedeme, tak držte palce, ať cestou nepotkáme velkou vodu :wink: asi se sem ten týden moc nedostanu, tak přeju všem hezký začátek prázdnin a konečně letní počasí :wink:
27. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, hlavně ať nepotkáte nějakou nehodu
snad dobře dojedete :wink:
tu je sice teplo, ale furt pod mrakem
27. čer 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji - nejspis jsi uz pryc, ale stastnou cestu preji
27. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jaka byla noc holky, jak se spalo?
27. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes super
jen 2x čaj a 1x mlíko ! fakt jsem čučela
zato ale vstával v 6h, no teď už zase chrní, tak se konečně můžu v klidu najíst :grinning:
27. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se dost blbe usinalo, prcek se naucil uz poradne stoupat tak jak jsem ho dala do postylky porad stal :frowning2: tak snad az ho prejde to nadseni prvni tak to bude zas ok
27. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda, já o noci raději pomlčím..... máme to poslední dobou nějaký divoký.

Jdu se rozloučit, zítra vyrážíme a já musím ještě dožehlit a sbalit. Práce nad hlavu. Už abychom seděli v autě. Papa. :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
monco, tak preji fajn prozitou dovolenou a hlavne stastnou cestu a ve zdravi se vratte zpet
27. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak snad bude dovolená OK a nechytnete nějaké povodně

u nás je furt pod mrakem, včera opět pršelo
28. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - na novinkach pisou, ze maji byt az do uterka zas bourky, tady prselo trochu vcera vecer jinak je klid
28. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu jen na skok, uspáváme protivku, musím zabalit, odpo jedeme na oslavu narozenin a pak razím rovnou za mamkou do Nymburka a budeme tam až do čt nebo pá a asi se sem nedostanu.

Tak se všechny opatrujte, mějte se krásně a užijte si případnou dovolenou :wink:

Pa H
28. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vran - i ty se opatruj :wink:
28. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Baji, tak to si odvaha! Já plánuji druhé - jestli tedy vůbec - až bude Kiki tak 5 let. Prostě si myslím, že bych si pak neužila ani jedno dítě. Moc si neumím představit jak i 2letému prckovi vysvětluji, že teď ho nemůžu tolik chovat a nosit, protože mě bolí záda. Bojím se, že by to měl spojené se sourozencem a hůř se pak zvládala žárlivost. Natož to vysvětlovat ještě mladšímu dítku. Ale samozřejmě je to každého věc a spíš jsem v tomhle vyjímka, většinou to holky berou s max. rozestupem, aby stihly "jednu" mateřskou :wink:
28. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - užij si to :slight_smile:

Pistul - :grinning: - já jsem zvědavá kdy se stane něco podobného nám. Každý má přeci z mladí "zahovněnou" story :grinning:

Povodně - holky taky to teď jako maminky vnímáte nějak intenzivněji? Jsem dneska u zpráv brečela :zipper_mouth:
28. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tento týden máme několik změn.

- zjistila jsem, že je aktivka a jakmile jsme celý den doma, tak je na zabití
- už nespí co dvě hodiny, ale jednou dopoledne a jednou odpoledne
- naučila se skřípat zubama
- už umí ze stoje zpátky na zem
- začíná chodit kolem nábytku
- dnes začala používat "hrací" hlas. Mamka když si s ní hraje, tak používá takový tenký "zvířátkovský" hlas a Kristýnka se to naučila. Takže teď na nás volá tímhle ukvičeným hláskem a chce si hrát. :grinning:
- umí pápá, jak je veliká, berany berany a paci paci
- má 64 cm a cca 7,3 kg
28. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak co 2 hodiny mi nespí už několik měsíců :confused:
jsem ráda, že je to aspoň 2x denně :grinning:
28. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad druhé dítě, ještě furt uvažuju, jestli nejít mezi dětma aspoň na rok do práce, páč chceme větší byt a takhle nevím jak s hypotékou
ale zase už jsem dost stará, no
moje babi byla za 4 roky babičkou :grinning: :grinning:
to já možná budu mít to druhé dítě :grinning:
28. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - a kolik ti je? Já tady budu asi taky jednou z nejstarších. V květnu mi bylo 29...
28. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik - skripani zubu brrr to dela Viky taky, mi prijde ze prisel na to ze mi to vadi a dela to uz schvalne. ze stoje. Koulik zoubku na skripani mate?
zpet na zadecek ze stoje se Vikous naucil dneska, tak jsem rada.
Jak jsi naucila malou paci paci? papa jsem naucila v pohode, ale na paci paci se malej usmiva ale neudela
28. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pápá malýho nebere, paci paci je děsná sranda, když to dělá někdo jiný :grinning:
moc se mu líbí určité písničky, když u toho taky jakoby měním hlasy, když zpívám
to hlavně používám u přebalování, ať ho zaujmu, páč přebalovat ho na bříšku mi moc nejde, oblíknout ho už je brnkačka

busti, mě je už 34 :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tady to žije :grinning: :grinning:
u nás bylo vedro jak blázen a už hodinu hřmí, tak uvidíme, jestli z toho něco bude
29. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek