• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
tohle je celé jen z papíru, takže papíry jsou z papíráku nebo ty hezčí z netu, i kytky a ty ostatní blbosti
právě totiž vyklízím ty svoje scrapové potřeby a našla jsem tohle albíčko :grinning:
14. črc 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neva, takhle to není poznat :wink:
14. črc 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si plánovala, že to album teď dodělám
chachacha
nestíhám nic :grinning:
14. črc 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné papírové jsou třeba tady
http://www.basicgrey.com/catalog/idea_gallery.php
14. črc 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jdu jen nahlásit, že mi zjistili těhu cukrovku :frowning2:
14. črc 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak to je blbý
jdeš někam k "cukrářce" na konzultaci?
nebo ti dali rovnou nějakou dietu?
14. črc 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jdu k dr. a ta mě pošle někam dál...
no aspoň vím, z čeho mi tak roste to obr břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
14. črc 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně ať jste oba v pořádku
14. črc 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, baji to je mi moc líto, to bude asi pěknej opruz. Tak se pak ozvi, co ti na to doporučili
14. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky od dr., poslala mě k Apolináři do diab. poradny, jdu tam hned zítra, tak uvidím... snad to spraví nějaká dietka..
14. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak držím palce. Fakt čekáte holčičku? Máš pěkně špičatý bříško :wink:
14. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mám :wink: tak možná, že dr. kecal, ve čtvrtek jdeme konečně na ten 3D, jak nám to odložili, tak uvidíme... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a jinak jdu taky koncem příštího týdne na PN... už je těch potíží docela dost, tak to už dál nebudu lámat přes koleno...
14. črc 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobrý. Já tu budu až do konce srpna. Příští týden jdu na kontrolu, ale k jinému dr., moje má dovču. Tak doufám že bude vše ok a rovnou mě objedná na utz ve 30tt. Tak jsem zvědavá
14. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
promiň, byla tu šéfka...
ty jo, to se chodí už ve 30tt :sweat_smile: já myslela, že až ve 32tt, jsem to nějak popletla asi...
no mě dr. nabízela PN při každé poradně... teď už mě ty záda i kyčle dost zlobí, začla jsem otékat, i když není vedro, do toho ta těhu cukrovka, tak si říkám, že už to ten měsíc nevytrhne... ještě to tady dopředávám v práci a pak to zabalím....
14. črc 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to +- ve 30. Nemusíš přesně ve 30. Já už bych taky chtěla být doma, stejně tu toho moc neudělám, ale prachy jsou prachy no. :confounded:
14. črc 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu, taky jsem proto nechtěla jít na PN hned, ale ten jeden měsíc si říkám už to nevytrhne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš a já řeším i případný týden. Jsem trubka no. Teď tu sedím s nohama na druhý židli v pololehu, páč mě hrozně tlačí podbřišek. Večer budu odpočívat. To ale nesmím zapnout notase.
14. črc 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě taky večer ještě sedím u noťase nebo učení kvůli škole... takže se to už fakt nedá... :confounded:
hlavně si budu muset pořídit domů internet, ať můžu na koňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. črc 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tak k PN - já jsem doma cca měsíc a jsem fakt ráda
co mě psala kolegyně z práce, tak teda pěkný stresy a opruz, su ráda, že su doma

jinak jsem přemýšlela taky o tom utz ve 30tt, na kontrolu jdu až za 3 týdny a to budu 30+něco
tak doufám, že nebude pozdě
já na všechny utz jezdila do Olomouce, můj dr. má jen ten malej
14. črc 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiiiiim, Tys byla v Budejkach a nedalas mi vedet??? No teda :angry: :angry: :angry:
Jj, v bejbycentru je toho fura :wink: my tam koupili nas Maxicosi :dizzy_face:

A s tema kilama nestraste, staci mi, ze me strasi doktor :unamused: ze to budu tezko shazovat a tak... ale to mam umrit hlady?? Ja se ani moc necpu... se snazim... prijde mi, ze pribiram uz jen, kdyz se na to jidlo kouknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak to já se cpu furt, 2-3x týdně peču koláče :grinning:
14. črc 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, tak to ja nepecu, ja na to mam lidi :sunglasses: tchyne, mamka, babicky :grinning:
14. črc 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko. Já včera pekla borůvkový koláč :slight_smile:. Mňami.
15. črc 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno. Dnešek opět bude nabitý, tak nakukuju při snídani. :wink:
Vraní: mňááááááám :grinning: pošli kousek! já se dneska chystám aspoň na rybízovou bublaninu, ale borůvková by byla lepčí. :dizzy_face:
Zviz: to byl takovej fičák, že si to an nedovedeš představit - v pátek příjezd z Krkonoš, doma 4 hodiny a pak zase hurá do Budějek. Se divim, že to můj zadek a záda přežili. :sweat_smile:
Jo a včera jsem si udělala radost, heč. :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdaaaaaaaar :grinning:

Fim, a cimpak sis udelala radost??? :dizzy_face: A jak vubec bylo na dovce??? :wink:
15. črc 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: u mě to taky vypadá na těhu cukrovku. Testy vyšly mírně zvýšené a když se kouknu na svůj váhový přírůstek, tak to prostě není normální. Teď jsem z tý váhy málem upadla. :sweat_smile: Zvláštní je, že mi to jde fakt jenom do břicha, jinak zas tak netloustnu.
Jo a včera jsme byli na tom 3D utz a brouček už má 1050g. :astonished: Takže dle výpočtů a statistik se předpokládá porodní váha 3600 g a termín porodu 12.10. Váha jak vyšitá. :grinning:
15. črc 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooooj.
Na dovče jsem začala víc cejtit spodek, tak jsem se trochu vyplašila. Ale jak tak zjišťuju, je to normální, jen to tak prostě vyšlo. :wink: Jinak počásko na výlety celkem ušlo, párkrát jsme zmokli, ale dalo se to. Rozhodně jsme se nepředřeli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A včera jsme byli na tom 3D, tak jsem ve městě oběhla krámy s kočárkama, zjistila, že můj favorit je v akci za 15000,- a v té euforii jsem Toníkovi koupila plyšový měsíček nad postýlku, co hraje melodii - za 173,-. No nekupte to, když je to tak levný..... :grinning:
No a ve finále jsme včera objevili inzerát na náš vybraný kočárek za 10 000,-. Tak ho možná už dneska dovezeme. :dizzy_face:
15. črc 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zviz a fim.

fim mě taky bolí ta stydká kost. Zjistila jsem že dokonce víc v noci a po ránu. Přes den to ujde. Musím se příští týden zeptat u dr. Sladký taky musim omezit. Cukrovka sice dopadla v pořádku, ale prý se po sladkým rodí obři a já ho teď likviduju fakt na tuny.

Dneska mám fakt blbou náladu. Začli jsme řešit bydlení. A já prostě nevím...hypotéka s mateřskou...fňuk, já jsem s krokama do neznáma fakt hrozná.

zviz, nechceš ty jednorázový kalhotky? Určo by ti byly.
15. črc 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: mě právě děsně bolela po těch výeltech večer a pak v noci jsem se ani nemohla ani otočit na posteli.... ale doma máme supr matrace, tak je to lepší. Teď už mě spíš zavazí ten břuch. :grinning: Co já budu dělat ještě 3 měsíce, to teda nevím. :astonished:
Zítra budu fotit jak šílená. :wink:
15. črc 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: i kdybyste si vzali hypotéku už dřív, tak byste ji určitě ještě neměli splacenou (jako my :wink: ) a bydlet musíte. :slight_smile: Tak se tím netrap a jděte do toho. Nějak bylo a nějak bude. On manža je v tomhle taky šílenej a já přesnej opak, ale ještě, že ho mám - všechno zařídí.
Nevím, co děláš a co dělá manža, ale my jsme oba ve státní správě a tak ty prachy rozhodně nemáme nijak závratný. :wink:
15. črc 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek