Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
ilci
14. črc 2008
tohle je celé jen z papíru, takže papíry jsou z papíráku nebo ty hezčí z netu, i kytky a ty ostatní blbosti
právě totiž vyklízím ty svoje scrapové potřeby a našla jsem tohle albíčko 😃
vrana
14. črc 2008
To neva, takhle to není poznat 😉
ilci
14. črc 2008
já jsem si plánovala, že to album teď dodělám
chachacha
nestíhám nic 😃
ilci
14. črc 2008
krásné papírové jsou třeba tady
http://www.basicgrey.com/catalog/idea_gallery.php
baji
14. črc 2008
ahojky, tak jdu jen nahlásit, že mi zjistili těhu cukrovku 😞
ilci
14. črc 2008
baji, tak to je blbý
jdeš někam k "cukrářce" na konzultaci?
nebo ti dali rovnou nějakou dietu?
baji
14. črc 2008
teď jdu k dr. a ta mě pošle někam dál...
no aspoň vím, z čeho mi tak roste to obr břicho :-p |-|
ilci
14. črc 2008
tak hlavně ať jste oba v pořádku
vrana
14. črc 2008
jé, baji to je mi moc líto, to bude asi pěknej opruz. Tak se pak ozvi, co ti na to doporučili
baji
14. črc 2008
tak jsem zpátky od dr., poslala mě k Apolináři do diab. poradny, jdu tam hned zítra, tak uvidím... snad to spraví nějaká dietka..
vrana
14. črc 2008
baji, tak držím palce. Fakt čekáte holčičku? Máš pěkně špičatý bříško 😉
baji
14. črc 2008
no to mám 😉 tak možná, že dr. kecal, ve čtvrtek jdeme konečně na ten 3D, jak nám to odložili, tak uvidíme... :-p
no a jinak jdu taky koncem příštího týdne na PN... už je těch potíží docela dost, tak to už dál nebudu lámat přes koleno...
vrana
14. črc 2008
Tak to máš dobrý. Já tu budu až do konce srpna. Příští týden jdu na kontrolu, ale k jinému dr., moje má dovču. Tak doufám že bude vše ok a rovnou mě objedná na utz ve 30tt. Tak jsem zvědavá
baji
14. črc 2008
promiň, byla tu šéfka...
ty jo, to se chodí už ve 30tt :-N já myslela, že až ve 32tt, jsem to nějak popletla asi...
no mě dr. nabízela PN při každé poradně... teď už mě ty záda i kyčle dost zlobí, začla jsem otékat, i když není vedro, do toho ta těhu cukrovka, tak si říkám, že už to ten měsíc nevytrhne... ještě to tady dopředávám v práci a pak to zabalím....
vrana
14. črc 2008
Je to +- ve 30. Nemusíš přesně ve 30. Já už bych taky chtěla být doma, stejně tu toho moc neudělám, ale prachy jsou prachy no. :-S
baji
14. črc 2008
to chápu, taky jsem proto nechtěla jít na PN hned, ale ten jeden měsíc si říkám už to nevytrhne... :-p
vrana
14. črc 2008
Vidíš a já řeším i případný týden. Jsem trubka no. Teď tu sedím s nohama na druhý židli v pololehu, páč mě hrozně tlačí podbřišek. Večer budu odpočívat. To ale nesmím zapnout notase.
baji
14. črc 2008
no já právě taky večer ještě sedím u noťase nebo učení kvůli škole... takže se to už fakt nedá... :-S
hlavně si budu muset pořídit domů internet, ať můžu na koňa :-p 😃
ilci
14. črc 2008
ahoj
tak k PN - já jsem doma cca měsíc a jsem fakt ráda
co mě psala kolegyně z práce, tak teda pěkný stresy a opruz, su ráda, že su doma

jinak jsem přemýšlela taky o tom utz ve 30tt, na kontrolu jdu až za 3 týdny a to budu 30+něco
tak doufám, že nebude pozdě
já na všechny utz jezdila do Olomouce, můj dr. má jen ten malej
zvizatinka
14. črc 2008
Fiiiiim, Tys byla v Budejkach a nedalas mi vedet??? No teda ]-( ]-( ]-(
Jj, v bejbycentru je toho fura 😉 my tam koupili nas Maxicosi x-)

A s tema kilama nestraste, staci mi, ze me strasi doktor :-| ze to budu tezko shazovat a tak... ale to mam umrit hlady?? Ja se ani moc necpu... se snazim... prijde mi, ze pribiram uz jen, kdyz se na to jidlo kouknu :-p
ilci
14. črc 2008
zviz, tak to já se cpu furt, 2-3x týdně peču koláče 😃
zvizatinka
14. črc 2008
Ilci, tak to ja nepecu, ja na to mam lidi 😎 tchyne, mamka, babicky 😃
vrana
15. črc 2008
Dobré ranko. Já včera pekla borůvkový koláč 🙂. Mňami.
fimautor
15. črc 2008
Dobré ráno. Dnešek opět bude nabitý, tak nakukuju při snídani. 😉
Vraní: mňááááááám 😃 pošli kousek! já se dneska chystám aspoň na rybízovou bublaninu, ale borůvková by byla lepčí. x-)
Zviz: to byl takovej fičák, že si to an nedovedeš představit - v pátek příjezd z Krkonoš, doma 4 hodiny a pak zase hurá do Budějek. Se divim, že to můj zadek a záda přežili. :-N
Jo a včera jsem si udělala radost, heč. :-N :-x x-)
zvizatinka
15. črc 2008
Nazdaaaaaaaar 😃

Fim, a cimpak sis udelala radost??? x-) A jak vubec bylo na dovce??? 😉
fimautor
15. črc 2008
Baji: u mě to taky vypadá na těhu cukrovku. Testy vyšly mírně zvýšené a když se kouknu na svůj váhový přírůstek, tak to prostě není normální. Teď jsem z tý váhy málem upadla. :-N Zvláštní je, že mi to jde fakt jenom do břicha, jinak zas tak netloustnu.
Jo a včera jsme byli na tom 3D utz a brouček už má 1050g. :-o Takže dle výpočtů a statistik se předpokládá porodní váha 3600 g a termín porodu 12.10. Váha jak vyšitá. 😃
fimautor
15. črc 2008
Ahoooooj.
Na dovče jsem začala víc cejtit spodek, tak jsem se trochu vyplašila. Ale jak tak zjišťuju, je to normální, jen to tak prostě vyšlo. 😉 Jinak počásko na výlety celkem ušlo, párkrát jsme zmokli, ale dalo se to. Rozhodně jsme se nepředřeli. :-p
A včera jsme byli na tom 3D, tak jsem ve městě oběhla krámy s kočárkama, zjistila, že můj favorit je v akci za 15000,- a v té euforii jsem Toníkovi koupila plyšový měsíček nad postýlku, co hraje melodii - za 173,-. No nekupte to, když je to tak levný..... 😃
No a ve finále jsme včera objevili inzerát na náš vybraný kočárek za 10 000,-. Tak ho možná už dneska dovezeme. x-)
vrana
15. črc 2008
ahoj zviz a fim.

fim mě taky bolí ta stydká kost. Zjistila jsem že dokonce víc v noci a po ránu. Přes den to ujde. Musím se příští týden zeptat u dr. Sladký taky musim omezit. Cukrovka sice dopadla v pořádku, ale prý se po sladkým rodí obři a já ho teď likviduju fakt na tuny.

Dneska mám fakt blbou náladu. Začli jsme řešit bydlení. A já prostě nevím...hypotéka s mateřskou...fňuk, já jsem s krokama do neznáma fakt hrozná.

zviz, nechceš ty jednorázový kalhotky? Určo by ti byly.
fimautor
15. črc 2008
Vrani: mě právě děsně bolela po těch výeltech večer a pak v noci jsem se ani nemohla ani otočit na posteli.... ale doma máme supr matrace, tak je to lepší. Teď už mě spíš zavazí ten břuch. 😃 Co já budu dělat ještě 3 měsíce, to teda nevím. :-o
Zítra budu fotit jak šílená. 😉
fimautor
15. črc 2008
Vrani: i kdybyste si vzali hypotéku už dřív, tak byste ji určitě ještě neměli splacenou (jako my 😉 ) a bydlet musíte. 🙂 Tak se tím netrap a jděte do toho. Nějak bylo a nějak bude. On manža je v tomhle taky šílenej a já přesnej opak, ale ještě, že ho mám - všechno zařídí.
Nevím, co děláš a co dělá manža, ale my jsme oba ve státní správě a tak ty prachy rozhodně nemáme nijak závratný. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli