• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Míšo - naučili jsme jí to tak, že jsme jí vzali ručičky a dělali s nima paci paci. Jediná vada teď tedy je, že když jí řekneš "paci paci", tak ona tě vezme za ruce a pak teprve začne plácat :grinning:

Il, tady je taky šíleně a už taky hřmí. No na to, že na dnešek na Prahu hlásili celý den zataženo a déšť, tak se jim to opět "trošku" nevyvedlo. Polojasno, ani kapka a děěěsnýýý vedro... :sweat_smile:
29. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bustik - to delame taky a proste nepaca dnes celou dobu na plavani delal papa na instruktorku :grinning:
ale naucim se brm brm na pusinku prstikama :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajímavé je, že lumpárny je nikdo učit nemusí :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,
Lumparny staci ukazet na sobe a on to zacne opakovat
30. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak už pere slunko, to zaws bude hic
prcek řádí od půl 6, tak zas budem brzo uspávat
1. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano vsem :slight_smile:

od pul seste no to bych ho mela mooooc rada :grinning: u nas se nastesti vstane v 6 a pak do te 8-9hod jeste spi :slight_smile:
Ty vedra jsou hnusny nemam rada extremni pocasi, to at klidne prsi, ale vedra a mrazy ne-e
1. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - a to já zase ten déšť ne, protože to musíme být doma a Kristýnka je pak protivná až hrůza. Takhle chodíme ven ráno a odpoledne a i když je hic, tak to zvládáme docela dobře. Hlavně Kiki ty vedra krásně zmáhají, takže přes den moc hezky spí. Horší jsou pak noci, kdy je jí vedro a furt se mele a budí. Dneska spala půl noci se mnou, ale zase až do 6:15.

Jsem dneska Kiki objednala dvoje super lacláčky už ve velikosti 74. Tu už moc poděděnou nemáme, protože naše 2letá neteřinka je prcek a některé kousky jí ještě i v této velikosti jsou. Tak už pomalu dávám do kkupy garderóby v této velikost. No jo, už má 64cm, tak je na čase :grinning:
1. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mylně jsem se domnívala, že bude spát aspoň 1,5h, když byl tak brzo vzhůru
35 minut :grinning:
1. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, už 74, jo :grinning:
já jedu věci na 1-1 1/2 roku :grinning:

Mikeš naopak vedra nesnáší a spí blbě, venku ječí
takže chodíme až tak v 16h i později
ráno většinou nestíháme :grinning:
1. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - malej sice padl s flaskou vu ruce v ohradce, ale spal taky jen hodinu. To pocasi je hnus

bustik - jeee kdyz nam byla velikost 74 kde jsou ty casy. nam je mala 86 :frowning2: teda jen nektere veci
1. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

tak se zdá, že všem, co jsou na dovolené, počasí vyjde :wink:
já bych se hned vyvalila někde u vody :grinning:
Mikeš by ale asi spíš ocenil nějaké severní kraje - opět mi přes den spal jen 2 x 30 minut a v tom vedru nemůže pořádně zabrat
2. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - pokud chrni v noci tak si z toho denniho spanku nic nedelej. Viktor, ted pres den spi taky jen jednou
2. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, chrní .....
chodí spát kolem 21h a teď vstává mezi 5-6h
a v noci se zase několikrát budí a řve
kdyby to aspoň spal v kuse, ale to bych asi chtěla moc :wink:
2. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ja myslela ze mas alepson v noci klid, tak to je blb, mke malej spi zatim celou noc, ale pres den jak je takhle vedro tak je chudera spocenej a spat moc nechce.dnes jsem ho teda svlekla jen do plinky tak usnul takyasi na hodinu
2. črc 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že je tu mrtvo :wink:
někdo je na dovči a hanču jsem zahlídla na jiné diskuzi, ale na nás prdí :wink: :grinning: :grinning:
u nás se pravidelně jako každé odpoledne chystá bouřka a pak nespadne ani kapka

MM si vzpomněl, že možná vyrazíme na prodloužený víken do Hodonína a skočíme i na Slovensko, tak uvidím, jaké se mu podaří sehnat ubytování
zas pojedem jak cirkusáci :grinning:
3. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky bouri na sucho, dnes teda ne dnes je zas vedro a dusno...
pres prazdniny tu bude asi sucho prazdno, tak zas aspon potom bude spousta novych zazitku :slight_smile:
ja pocitam ze do konce prazdnin budeme chodit :slight_smile:
3. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ta jsme konečně přestěhovaní a už máme net. nesithnu vás teď dočíst, tak kdybych se na něco ptala, co jse už řešily, tak se předem omlouvám. Doufám, že se máte všechny dobře a prcci jsou v pohodě. Já musím zítra pro botičky a vůbec nevím kam :angry: ale už o odkládám snad týden, tak prostě zítra musím
3. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, kdybyste měli tip na ty botky, dejte vědět - my už chodíme kolem nábytku a bohužel, v ponožkách se jí to klouže, tak musim pořídit aspoň nějaký bačky a fakt nevim, jestli takhle malý velikosti už někde mají. :confounded:
3. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
agla - malej taky zatim tapka v ponozkach s protiskluzovkou a boticky ursite vyssi a asi u bati ja chtela adidasky a prodavacka mi rekla ze mi je klidne proda ale ze jsou pro mimi nezdrave
3. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ony by ty boty měly mít certifikát, tuším žirafka
4. črc 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - jojo mass rafa

Jinak preji dobre rano,
u nas rano a noc hruza prcek je zas nemocnej, mam podezreni na alergii na secenou travu protoze mi prijde hloupost aby byl nemocny dvakrat do mesice :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, tak to je blbý

Mikeš má furt mírně nad 37 , tak 37,2
buď zuby nebo z toho horka, ale přehřátej mi nepřijde
a začal zase kýchat, tak nevím
4. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - tak to mate to same co my jenze malej teda nema teplotu ale kejcha k tomu se pridal kasel
4. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož on pokašlává furt, ale třeba večer 3x a jinak OK
ráno teda taky kýchal, ale spíš se vířil prach, páč tu větrám průvanem

jinak než jsem mu postavila komínek, ať ho motivuju k lezení, pustil si CD Bryana Adamse, úplně jsem se lekla, páč to bylo dost nahlas a rana jak z děla
jinak totiž posloucháme rádio sunar, takže mi to nějak nepasovalo do repertoáru :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
radio sunar? co to je? malej ted usnul, tak mam chvilku klidek
4. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je a jo ted jsem to nasla na netu
4. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak je teď to krásný počasí, tak nestíhám. Buď jsme venku nebo se dost věnuji malé - ráchání ve vaničce na balkóně a tak. Večer - snad jen díky vedru a pak to zase bude fajn - bojujeme s usínáním, takže jsem tak grogy.
5. črc 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bojujem vetsinou s usinanim pres den i kdyz by spal a je unaveny tak knoura a mele sebou vecer odpada sam pri krmeni
5. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ať jsou prcci brzy zdraví. JInak botky jsem nakonec koupila - a myslim, že se obchod jmenuje Ciciban - přímo speciálka na dětský botičky, ale drahota jako pr... Maj tedacertiiát a naštěstí měli akci, tak to ještě jakž takž šlo, ale děsim se dalšího nákupu bot :slight_smile: Dneska jsme sestavili vozík za kolo a už se těším, až vyrazíme.
6. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mousounek, závidím to spaní ráno - my to máme jako Ilči - vstáváme mezi 5 a6. hodinou - a to vždycky - ať jde spát brzy nebo později, ale zase spíme dobře celou noc, tak aspoň to. No ale ráno bych amozřejmě ještě tááák spala :wink:
6. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek