Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
bustik
29. čer 2009
Míšo - naučili jsme jí to tak, že jsme jí vzali ručičky a dělali s nima paci paci. Jediná vada teď tedy je, že když jí řekneš "paci paci", tak ona tě vezme za ruce a pak teprve začne plácat 😃

Il, tady je taky šíleně a už taky hřmí. No na to, že na dnešek na Prahu hlásili celý den zataženo a déšť, tak se jim to opět "trošku" nevyvedlo. Polojasno, ani kapka a děěěsnýýý vedro... :-N
mousunek
29. čer 2009
bustik - to delame taky a proste nepaca dnes celou dobu na plavani delal papa na instruktorku 😃
ale naucim se brm brm na pusinku prstikama 🙂
ilci
30. čer 2009
zajímavé je, že lumpárny je nikdo učit nemusí 😃 😃
mousunek
30. čer 2009
dobre ranko,
Lumparny staci ukazet na sobe a on to zacne opakovat
ilci
1. črc 2009
dobré ráno
tak už pere slunko, to zaws bude hic
prcek řádí od půl 6, tak zas budem brzo uspávat
mousunek
1. črc 2009
dobre rano vsem 🙂

od pul seste no to bych ho mela mooooc rada 😃 u nas se nastesti vstane v 6 a pak do te 8-9hod jeste spi 🙂
Ty vedra jsou hnusny nemam rada extremni pocasi, to at klidne prsi, ale vedra a mrazy ne-e
bustik
1. črc 2009
Míšo - a to já zase ten déšť ne, protože to musíme být doma a Kristýnka je pak protivná až hrůza. Takhle chodíme ven ráno a odpoledne a i když je hic, tak to zvládáme docela dobře. Hlavně Kiki ty vedra krásně zmáhají, takže přes den moc hezky spí. Horší jsou pak noci, kdy je jí vedro a furt se mele a budí. Dneska spala půl noci se mnou, ale zase až do 6:15.

Jsem dneska Kiki objednala dvoje super lacláčky už ve velikosti 74. Tu už moc poděděnou nemáme, protože naše 2letá neteřinka je prcek a některé kousky jí ještě i v této velikosti jsou. Tak už pomalu dávám do kkupy garderóby v této velikost. No jo, už má 64cm, tak je na čase 😃
ilci
1. črc 2009
mylně jsem se domnívala, že bude spát aspoň 1,5h, když byl tak brzo vzhůru
35 minut 😃
ilci
1. črc 2009
busti, už 74, jo 😃
já jedu věci na 1-1 1/2 roku 😃

Mikeš naopak vedra nesnáší a spí blbě, venku ječí
takže chodíme až tak v 16h i později
ráno většinou nestíháme 😃
mousunek
1. črc 2009
ilci - malej sice padl s flaskou vu ruce v ohradce, ale spal taky jen hodinu. To pocasi je hnus

bustik - jeee kdyz nam byla velikost 74 kde jsou ty casy. nam je mala 86 😞 teda jen nektere veci
ilci
2. črc 2009
dobré ráno

tak se zdá, že všem, co jsou na dovolené, počasí vyjde 😉
já bych se hned vyvalila někde u vody 😃
Mikeš by ale asi spíš ocenil nějaké severní kraje - opět mi přes den spal jen 2 x 30 minut a v tom vedru nemůže pořádně zabrat
mousunek
2. črc 2009
ilci - pokud chrni v noci tak si z toho denniho spanku nic nedelej. Viktor, ted pres den spi taky jen jednou
ilci
2. črc 2009
no, chrní .....
chodí spát kolem 21h a teď vstává mezi 5-6h
a v noci se zase několikrát budí a řve
kdyby to aspoň spal v kuse, ale to bych asi chtěla moc 😉
mousunek
2. črc 2009
aha ja myslela ze mas alepson v noci klid, tak to je blb, mke malej spi zatim celou noc, ale pres den jak je takhle vedro tak je chudera spocenej a spat moc nechce.dnes jsem ho teda svlekla jen do plinky tak usnul takyasi na hodinu
ilci
3. črc 2009
koukám, že je tu mrtvo 😉
někdo je na dovči a hanču jsem zahlídla na jiné diskuzi, ale na nás prdí 😉 😃 😃
u nás se pravidelně jako každé odpoledne chystá bouřka a pak nespadne ani kapka

MM si vzpomněl, že možná vyrazíme na prodloužený víken do Hodonína a skočíme i na Slovensko, tak uvidím, jaké se mu podaří sehnat ubytování
zas pojedem jak cirkusáci 😃
mousunek
3. črc 2009
tady taky bouri na sucho, dnes teda ne dnes je zas vedro a dusno...
pres prazdniny tu bude asi sucho prazdno, tak zas aspon potom bude spousta novych zazitku 🙂
ja pocitam ze do konce prazdnin budeme chodit 🙂
agla
3. črc 2009
ahoj holky, ta jsme konečně přestěhovaní a už máme net. nesithnu vás teď dočíst, tak kdybych se na něco ptala, co jse už řešily, tak se předem omlouvám. Doufám, že se máte všechny dobře a prcci jsou v pohodě. Já musím zítra pro botičky a vůbec nevím kam ]-( ale už o odkládám snad týden, tak prostě zítra musím
agla
3. črc 2009
Jo, holky, kdybyste měli tip na ty botky, dejte vědět - my už chodíme kolem nábytku a bohužel, v ponožkách se jí to klouže, tak musim pořídit aspoň nějaký bačky a fakt nevim, jestli takhle malý velikosti už někde mají. :-S
mousunek
3. črc 2009
agla - malej taky zatim tapka v ponozkach s protiskluzovkou a boticky ursite vyssi a asi u bati ja chtela adidasky a prodavacka mi rekla ze mi je klidne proda ale ze jsou pro mimi nezdrave
ilci
4. črc 2009
ony by ty boty měly mít certifikát, tuším žirafka
mousunek
4. črc 2009
Ilci - jojo mass rafa

Jinak preji dobre rano,
u nas rano a noc hruza prcek je zas nemocnej, mam podezreni na alergii na secenou travu protoze mi prijde hloupost aby byl nemocny dvakrat do mesice 😞 😞 😞
ilci
4. črc 2009
míšo, tak to je blbý

Mikeš má furt mírně nad 37 , tak 37,2
buď zuby nebo z toho horka, ale přehřátej mi nepřijde
a začal zase kýchat, tak nevím
mousunek
4. črc 2009
ilci - tak to mate to same co my jenze malej teda nema teplotu ale kejcha k tomu se pridal kasel
ilci
4. črc 2009
tož on pokašlává furt, ale třeba večer 3x a jinak OK
ráno teda taky kýchal, ale spíš se vířil prach, páč tu větrám průvanem

jinak než jsem mu postavila komínek, ať ho motivuju k lezení, pustil si CD Bryana Adamse, úplně jsem se lekla, páč to bylo dost nahlas a rana jak z děla
jinak totiž posloucháme rádio sunar, takže mi to nějak nepasovalo do repertoáru 😃 😃
mousunek
4. črc 2009
radio sunar? co to je? malej ted usnul, tak mam chvilku klidek
mousunek
4. črc 2009
je a jo ted jsem to nasla na netu
bustik
5. črc 2009
Holky jak je teď to krásný počasí, tak nestíhám. Buď jsme venku nebo se dost věnuji malé - ráchání ve vaničce na balkóně a tak. Večer - snad jen díky vedru a pak to zase bude fajn - bojujeme s usínáním, takže jsem tak grogy.
mousunek
5. črc 2009
my bojujem vetsinou s usinanim pres den i kdyz by spal a je unaveny tak knoura a mele sebou vecer odpada sam pri krmeni
agla
6. črc 2009
Holky, ať jsou prcci brzy zdraví. JInak botky jsem nakonec koupila - a myslim, že se obchod jmenuje Ciciban - přímo speciálka na dětský botičky, ale drahota jako pr... Maj tedacertiiát a naštěstí měli akci, tak to ještě jakž takž šlo, ale děsim se dalšího nákupu bot 🙂 Dneska jsme sestavili vozík za kolo a už se těším, až vyrazíme.
agla
6. črc 2009
Mousounek, závidím to spaní ráno - my to máme jako Ilči - vstáváme mezi 5 a6. hodinou - a to vždycky - ať jde spát brzy nebo později, ale zase spíme dobře celou noc, tak aspoň to. No ale ráno bych amozřejmě ještě tááák spala 😉