• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Čusky křusky. Jsme zpět z dovči. Doma neskuetčnej bugr, ale nějak se to zvládne. :wink: Hlavně se už strašně moc těším na ten stereotyp, kterej mi tak lezl na nervy - ono to neni zas tak špatný mít ten klídek a tu jistotu, že něco bude pořád stejný. :zipper_mouth: Jsem nějaká vyfluslá. :rolling_eyes: Ale je mi jasný, že za tejden už zase budu nadávat. :grinning:
6. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitej zpet Monco :slight_smile:

agla - ted se budi taky pomerne dost, ale to je tou rymou, uz se tesim az bude zas vse OK a pojedeme ve svych kolejich, jak je nemocnej tak je spaci rezim prehazenej.
6. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mony a jaká byla dovolená?? A z bordelu si nic nedělej - kdybys to viděla u nás - po stěhování - bude ještě chvíli trvat, než se to uklidí:slight_smile:
Míšo, to je fakt - jakmile jsou nemocní, tak to spaní je hrozný.
7. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsem,

Hlasim prvni klidnejsi noc az na to ze byl malej ve 3 rano vzhuru mel usmev od ucha k uchu a proste mel vyspano...
Pak tedy zas usnul ale to nas zas trapila ta protivna ryma a odsavat v noci jsem sice moc nechtela protoze desne rve, ale co je to potreba tak mi muzou vsichni sousedi vlezt na zada
7. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, ze sousedů bych si tak moc nedělala - já vim, je to blbý, ale není to zase tak často a když prostě odsát musíš, tak se nedá nic dělat.
7. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdy budete kupovat botičky? Až začne opravdu chodit nebo stačí když hodně stojí? :fearful:
7. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
agla - u nas v baraku je jedna takova problemova krava, tak je to tezky, ale je fakt ze malej kdyz je zdravej tak spúinka krasne celou noc

bustik - my budem kupovat asi pristi tyden zatim jen vsude a porad stoji a nechodi
7. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak jsme včera večer dojeli domů, byli jsme jen tady kousek v Hodoníně a chodili po okolí včetně kousku Slovenska
Mikeš absolvoval svou první prohlídku i s videoprojekcí v Mikulčicích a pak první zahraniční prohlídku na zámku v Holíči :grinning: :grinning:
v Mikulčicích v archeologickém areálu byla akorát cyrilometodějská slavnost, čekali i kardinála, takže tam bylo fůra lidí a chaos, naštěstí jsme prohlídku stihli, páč to pak bylo kvůli kardinálovi pozastavené
jinak si pořád nemůžu zvyknout, že se na Slovensku platí eurem
8. črc 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, ten stereotyp - přesně tak je to u mě
už jsem se těšila domů na ten náš "klídek", ale ještě cestou domů jsem se ptala MM, kam pojedem o víkendu :grinning:

busti, Mikeš zatím jen zkouší lézt, takže botičky ještě neřeším, ale asi až bude často stát - myslím i kvůli správné klenbě

míšo, malej je furt nemocnej?
nám se teď nalomil teploměr v té ohebné špičce, když jsem malýho měřila, snad jsem mu tím neublížila
8. črc 2009 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a to už na doma koupíte normální venkovní boty s tvrdou podrážkou, nebo koupíte bačkory (mmch z módního hlediska ty jsou tedy příšerné, takové dětské důchodky :sweat_smile: )
8. črc 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já teď fakt nevím, až ty botičky nebo důchodky uvidím v reálu, jak je to pevné apod.
8. črc 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, omlouvám se za absenci - na Ústí pytlikuju hurá akci a do toho gruntuju a uklidňuju draka - vypiloval vřískání a nedá se to vydržet. Ale kdybyste mě včera viděly - s jakou radostí jsem si navařila a uklidila v kuchyni. :dizzy_face: Už se mi po ní děsně stýskalo. K nezaplacení mít po ruce všechno nádobí, navíc čistý. na dovče jsem měla tak od každýho kousku příboru jeden exemplář, k tomu metličku a starej se. Teda co jsem si vzala, to jsem měla. ALe nemohla jsem si přece sbalit celej kredenc. :sunglasses:
Jo a Busti - Méďové fakt super. :slight_smile: Trochu mě štvalo, že je tam z chodby všechno slyšet a že není někomu blbý si v jedenáct v noci zapnout na půl hodiny vířivku :angry: .... ale jinak spokojenost. :wink: Mmch my jsme měli právě taky pokoj s vířivkou a hádejte, kolikrát jsem se "naložila" a vyrochnila? :pensive:
8. črc 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, vlastní kuchyně :slight_smile:
my jsme si zapomněli sbalit příbory, tak jsme kupovali plastový lžičky :grinning:
8. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - porad nudla proto jsme radeji ani nesli dnes na plavani, snad se dostaneme v pondeli. ten teplomer s tim ohebnym se da zlomit, no to potesi hlavne ze to doporucuji kde muzou :frowning2: jeste ze mame teploimer v dudliku

bustik - na doma asi backurky pokud malymu budou a kdyz ne tak bude dal blbnout v ponozkach s protiskluzovkou

fim - tys v te virivce nebyla priznej se :-O no to koukam... s tim zda si ji zapnes v jedenact v noci nebo dve rano bych si asi starost nedelala jsi tam jen chvilku tak sisi to mela uzit
8. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti, já kupovala botičky teď o víkendu. Doktorka řekla, jakmile stojí, tak botičky - noha se tvaruje. A koupila jsem na ven a chodí v nich i doma, protože bačkůrky byly asi jenom o 200 levnější, tak to mi přišlo zbytečné kupovat oboje, když za chvíli budu kupovat další a po venku ještě moc nechodí.
Mony, je to přesně jak píšeš - ráda někam vyrazim, ale vždycky se těšim domů, až to zase bude všechno jak má :wink:
8. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
agla - a vy uz tedy stojite pevne nebo se jako my vsude stavite?
8. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak mi dnes prisel dalsi dopis od Viktorova tatky a moc nadsena nejsem teprve dnes jsem zjistila ze je alergik cimz se z velke pravdepodobnosti vysvetluji Viktorovo rymy :frowning2: tak radeji nabehnu na alergologii, at se z pripadnou lecbou zacne vcas, jen doufam ze to je jen poplach
8. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, jsi s malým sama?
tak to tě obdivuju, já jsem ráda, že mi chlap pomůže aspoň večer malýho okoupat a uspat

tak snad to nebude s alergií nic vážného
8. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, chodíme kolem stolu a nábytku, ale jako že by sama stála uprostřed místnosti - to ne. Ale prostě už capká, když se může opřít. A přidávám se k Ilči - jestli jsi s prckem sama, tak velký obdiv - já jsem taky ráda, když manža pomůže. Kolikrát si říkám, že jsem asi neschopná, když je doma bordel jak v tanku - že ani nezvládám uklidit a uvařit.
8. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, u nás je taky bordel jak v tanku, malej rve káble z PC a maminka vesele čučí na net a vybírá sportovní kočárek :grinning:

nakonec zatím vede x-lander, páč má nafukovací otočná kola a zádová opěrka je o nějakých 8cm delší něž má teď bolder
ale musím ho napřed vidět naživo
8. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči - přesně tak - ono kdybych neseděla na netu, tak bych možná něco udělala. :grinning: Kamarádka toho Xlandera má a je spokojeá.
8. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo holky jsem s prckem sama, bio tatinek se dostal v listopadu do vezeni a pusti ho az v srpnu takze prcka videl vlastne jen na fotkach....
S prckem si, ale rozhodne nestezujeme, kdyz potrebuju neco udelat strcim ho do ohradky a vyluxuju vytru zehlim vecer az kdyz usne abych mela klid... a na PC jsem vzdy po chvilkach mame svuj klid a je to fajn

agla - tak u nas se jen stojji u nabytku
8. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
íšo, já taky uvažovala o ohrádce, ale byli jsme v pidi bytě, tak tam by se nevešla, teď jsme přestěhovaný, ale mám strach, že by v ní nectěla být, že není zvyklá.
Holky, taky máte prcky furt za zadkem?
8. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
agli, spíš pod zadkem, resp.pod židlí :grinning:
on si sám celkem vyhraje, ale já mám obavy, co si zase vymyslí za blbinu, aby se mu něco nestalo

Míšo, stejně to máš náročný, ale malej je šikulka :wink:
8. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
agla - a jak velky jsi mela byt? ja mam 1+1 a ohradku mame, je to vyhoda kdyz potrebujes treba jen preb barak ze jde postacka, tak soupnes do ohradky a nemuze se nic stat... a libit nelibit to bych se asi moc tak maleho prcka neptala proste je to potreba pro jeho bezpeci tak tam chvilku kdyz se mu zrovna nemuzu venovat vydrzi...

kdyz das do ohradky nejakou zajimavou hracku, tak dobry staci i takovej ten chrastici detskej retez jak jsou na kocarky, mame spojiny dva a prcek kdyz sedi v ohradce tak si s nim chrasti nebo stoji a cuci kolem

u nas taky ani ne za zadkem, ale bud pod zidli nebo se hrabe ve vysavaci nebo taha psa a nebo nekde smejdi a stoji kde se da. Nebo kdyz si ho vezmu chvilku do postele tak to jo to se prileze mazlit div by mi nevlezl na hlavu
8. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agli - mám. Furt se mi sápe po nohách, hrůůůůza :grinning:

Add ohrádka - manža jí chtěl, ale já si stejně jako Agla myslím, že by v ní nevydržela a řvala. Tak to už raději ať mi s tím luxováním "pomůže" (snaží se ho překřičet a pak se po něm plazit - děsná pomoc) než ať má hysterák v ohrádce.

jo a uz mame boty :wink:
9. črc 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem zase u vás - včera jsme si byly posedět tak zrovna tatínek hlídal. Taky jsem vděčná, že s prckem pomůže. Je fakt, že u nás zas nefungujou babičky - to už i sousedka vozila častěji. Ale nebudu se rozčilovat. :wink:
My stále nelezeme, jen se houpeme na kolínkách - i když čím dál častěji. Tak snad to bude brzy - momentálně se nemůžu dočkat sezení. :dizzy_face:
Ohrádku neplánuju - kdyžtak vrznu do postýlky v pokojíčku (máme 2 - 2. je v ložnici :wink: ), ale plánuju ještě vrátka mezi futra do pokojíku - tak bude mít tu klícku větší.
Míšo, ona ta vířivka dělala šílenej hluk a Toník měl postýlku vpodstatě hned vedle ní. Ony byly slyšet právě i ty z jiných pokojů, což pak ta naše....no a než jsem přišla na to, že s naším programem se do ní můžu naložit jedině tehdy a tehdy, tak dorazila mrcha. :angry: :grinning: Takže jsem v ní fakt nebyla ani jednou. :cry:
O závislákování na netu mi ani nepovídejte - to bych udělala věcí.... je mi ale jasný, že s druhým prckem budu mít utrum. Teď hřeším na to, že je Toník pohodář a samostatnej. Kdybyste viděly, jak si krásně vyhraje u stojanu na CD. :grinning: Nebo jak se mu líbí balík s ubrouskama..... :grinning: Jeho hračky už tak zajímavý nejsou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti, tak to je přesný - věčně se mi sápe na nohy a chce vidět, co dělám.
Míšo, my měli malinkou garsonku, kde většinu místa zabrala naše postel a postýlka, takže ohrádka fakt už nikam nešla.
Fim - jestli se už trakhle houpe na kolínkách, tak to poleze za chviličku :slight_smile: A její hračky jí taky neberou, to je lepší prádelní šňůra, kolíčky, prodlužovák a takovýhle domácí věci :slight_smile:
Nám teď rostu horní zuby, ale kupodivu je docela hodná - mnohem hodnější než u těch spodních, tak to jde.
9. črc 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, je tu vlastně vůbec někdo, kdo ještě nemá zuby? :sweat_smile:
9. črc 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi taky tchýně furt předhazuje, ať dám plotek mezi pokojík a kuchyni
jenže já mám obavy, ať se třeba nenarazí o topení a to plotek stejně nezachrání :wink:
jinak už máme vyrvaná lanka od žaluzií na okně, Mikeš je šikula a tatínek si nevšiml, že to prcek rve

v lezení se pořád zlepšuje, zatím to teda ještě není 100%, ale nemá k tomu daleko
taky ho zajímá, co je na stole, na skříňkách, takže se víc nadzvedává
9. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek