Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
fimautor
9. črc 2009
no já jsem už otestovala naši troubu s dvojitým sklem - pekla jsem kuře a Toník si přišel šáhnout - a v pohodě. Fakt je to studený. Tak mám obr radost, že jsme zainvestovali do velice šikovné vlastnosti. x-)
Il, ona je pravda, že stejně má Toník v pokojíku počítač, takže stejně bude tahat kabely a CD. :-|
A už mám nejvyšší čas na nákup těch pojistek na zásuvky. Nerada bych zametela mouku a cukr každej den. 😎
My se bravurně plazíme nebo houpeme na kolínkách. Budu muset udělat v pokjíčku překážkovou dráhu, aby měl co přelejzat. 😃
ilci
9. črc 2009
tak mouku a cukr mám v horních skříňkách
my jsme stejně furt v obýváku, pokojík má 8m, takže tam je jen když vařím a on nespí
a stejně leží u dveří a čučí, co dělám
nebo se tam teď zavřel a já se bála otevřít dveře, jestli tam náhodou nemá prstíky
včera si je málem do dveří skřípl
tož furt něco
ilci
9. črc 2009
holky, jaké máte jídelní židličky?
my furt nevíme jestli dřevěnou nebo plastovou a hlavně jakou značku :-|
mousunek
9. črc 2009
Dobre rano,

Ja jsem si Monco myslela zes do virivky nesla kvuli sousedum nejak mi nenapadl Tonicek :-N

ilci - zidlicku mame drevenou, ale doporucuju spis tu plastovou s ksirama protoze pokuid mas doma takoveho zivla jako ja tak krmeni v zidlicce bude neco... je schopnej se v ni otocit uplne naruby
fimautor
9. črc 2009
my máme dřevěnou a dokoupila jsem si kšírky. 😉 Ale kdyby byly prachy, tak bych se té plastové nebránila - to bych v ní mohla krmit už těď. Takhle zatím krmím v lehátku a to je už jako prase. Navíc mi při jídle kope nohama a děsně se tomu řehní. Už se těším, až půjde do židle. Vždycky na návštěvě u kamarárdek si ty jejich plastovky užívám. 😃
A kdybych mohla porovnat Fábulu a Babypoint, tak ta Babypoint se mi zdá lepší. ALe netuším, jak je na tom cenově oproti Fábule. 😉
ilci
9. črc 2009
já taky ještě krmím v lehátku a párkrát mi málem vykopl misku z ruky
on je živel napůl, dělá, jak je hodnej a jak se člověk chvilku nedívá, je jak tornádo 😃
fimautor
9. črc 2009
Hi, teď jsem zjistila, že Fábula je od Babypointu. Ale vyzjistím, ve které že jsme to včera vlastně papali. Zdá se mi o trochu lepší než Fábka. 😉
ilci
9. črc 2009
bezva 😉
mousunek
9. črc 2009
ja jsem taky krmila hodne dlouho v lehatku i kdyz umel uz sedet protoze v lehatku byl klidnejsi nez v zidlicce. Kdyz se v lehatku zacal houpat a malem se prevratil slo pryc...

Ilci - vyklopena miska to zname 😃 nejlepe na koberec + poprskana zed, vyrazena plna lzicka z ruky + bez varovani kejchnuti kdyz ma lzicku pred pusinou atd no zkratka mam na krmeni jedno triko ktere si oblikam a je jak cune...

se mi ted Vikous narval do kuchyne a stoupl si u kamen rikam mu nestrkej tam ty prstiky jasne ze si skripl palec, ale ani nezadutal a odlezl
fimautor
9. črc 2009
Tak prej Peg Perégo. 😉 Minimálně má lepší sponu na zapínání. Ale i posez se mi zdál trochu lepší. 😎
mousunek
9. črc 2009
me by se libila tahle http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=446311 ale ta cena
ilci
9. črc 2009
jj, kýchání, záchvaty smíchu, vyražená lžička, ideálně jeho ruka v puse a pak jídlo všude rozpatlané 😃 😃

tak značku omrknu, díky

jj, ony ty židle tak nějak stojí

uvažovali jsme o té ikeácké, ale mám dojem, že má nízká záda
mousunek
9. črc 2009
ja necham zatim zidlicku co mame a casem koupim jinou do tehle se sice spatne dava, ale na to jeho patlani a prskani to zatim staci
fimautor
9. črc 2009
ony jsou pak dost podobný všechny, a myslím, že i cenově. Našla jsem ještě jednu, co se mi líbí úplně nejvíc, ale u tý ceny byste upadly všechny na 100 %. :-N Takže ta faaaakt nehrozí. Je to ale super kompromis. U té dřevěné mi totiž zase vyhovuje, že se dá rozložit na stoleček a židličku zvlášť. 🙂
http://www.moje-miminko.cz/jidelni-zidlicky-pla...
:-N
mousunek
9. črc 2009
jojo zidlicka a stolecek zvlast je super 🙂
agla
9. črc 2009
holky, tak já měla dneska málem infarkt. Máme takovou dost bytelnou postýlku vyrábenou od truhláře a horní kraj je asi ve výšce - no nevim, končí mi pod prsama a měřim 168 cm. rošt má tři polohy - uplně horní pro miminka, než se začnou otáčet, střední pro naše prcky a uplně spodní pro větší. Máme to dané na tředním roštu. Dám ji dne s dovnitř, že jdu jen na záchod - zavírám dveře od záchoda a najednou rána a řev jak tur. Nějak se přehrabala přes okraj a spadla dolu. Málem se mi zastavilo srce :-S Fakt hnusnej pocit. No ale snad je OK - sleduju ji a vypadá to snad dobře. Hlavně že jsme tady dneska řešily ohrádky a plůtky.
agla
9. črc 2009
a židličku máme plastovou z Ikey
mousunek
9. črc 2009
agla - no me takhle malej spadl z prebalovaku tj 83cm a leteli jsme na urazovku at mu udelaji alespon rentgen hlavicky byl z toho v hroznym soku coz ja taky....
meli jsme fialovy kolena a komplet narazenou puisinu fialovy cely vrchni patro, spodni patro a pod jazykem taky a rozsekly rtik nastesti si nevyrazil zuby.... Ale tu ranu toho dopadu dodnes slysim 😞 😞 😞
Jinak postylku i ohradku mame uplne dole stejne kdyz ho beru tak vetsinou stoji a kdyz nestoji a reknu mu tak si bud klekne nebo se postavi a pak ho v klidu vezmu
agla
9. črc 2009
Míšo, teď jsimě tedy nahlodala, ale není nijak potlučená a reaguje normálně, tak snad nic nebude.
mousunek
9. črc 2009
to melo byt spis pro uklidneni ze se to muze stat kazdemu...
malej strasne dlouho brecel i dkyz jsem ho mela na ruce na dr se smal a u me rval jak tur jak jsem ho polozila na zada ze ho chci porebalit obleknout tak rev, ale druhy den blbnul to same kvuli cemu spadl...
U nas je predpoklad ze pokud bude prcek po me tak bude postylku prelejzat i kdyz bude na te spodni pozici, ja ji prelejzala a kdyz mi nedovolili prelejzat tak jsem zvedla matraci mela jsem posuvnej rost a vylezla jsem spodem....
agla
9. črc 2009
Míšo, díky za podporu. Kamarádka-zasloužilá matka mi říkala, že mi určitě někdy spadne a že jsou to gumídci a většinou se jim nic nestane 😉 Manža dnes přijde pozdě, ale byla tu ségra, tak jsme daly rošt uplně dolů a bude klid 🙂
fimautor
9. črc 2009
Simčo, a tobě už ale Anetka stojí, viď? Já se tohodle strašně bojím. A přitom to čekám. Nejsem naivní, že já bych byla výjimka. :-|
mousunek
9. črc 2009
to uz je urco potreba mit ho dole... malej mi pred chvili usnul v posteli tak jsem si sla udelat piti a nez jsem se vratila taky byl expert na zemi na ctyrech... tentokrat je to jen par cm a usmiva se tak v pohode
agla
9. črc 2009
Mony, jo jo, stojí a v postýlce právě vždycky vyleze a čumí okolo a strašně se chechtá, když ji tam přijdeš. Jenže teď jsem ji tam dala jen, aby mi nevlezla i na záchod a takhle to dopadlo 😞
fimautor
9. črc 2009
No jsou to zkrátka už šikulky. Nesmíme je teď podceňovat. 🙂
agla
9. črc 2009
To jo, chytrý jako vopice a vlezou všude 🙂 Jo, MOny, mimochodem - řešíš nějak ty babičky? U nás nefunguje teda jenom jedna, ale zrovna ta bližší a mě to docela s....
mousunek
9. črc 2009
uz jsem zjistila proc mi zuchnul z te postele on normalne leze ze spani 😮 ted usnul znovu zespani se otocil na brisko po chvilce na ctyri a stradoval si to fofrem dopredu kdyz jsem ho chytla tak mel zavreny ocicka a spal...

Monco ja jsem se taky hrozne tesila ze bude stat a ted bych radeji kdyz by bezpecne jen lezl, snad se naucime rychle chodit a nejhorsi pady budou za nama. Souhlasim s Tebou decka se podcenovat nemaji nevyplaci se to
fimautor
9. črc 2009
Simi, já už rezignovala. Řekla jsem si, že se nebudu rozčilovat kvůli cizí blbosti. Ochuzují samy sebe. :-p Ale to víš, je to těžký. Fakt by se to šiklo. |-|
mousunek
9. črc 2009
copak Moni taky nemas babicky co by chvilku hlidaly? ja taky ne, ale vicemene proto ze dela na smeny a pak, vim ze by malyho asi pohlidala ale 100% by mi to za cas vycetla tak se radeji staram sama , v podstate za tech 9mesicu hlidala 2x z toho jednou jsem byla u dr
agla
9. črc 2009
Mony, moje řeč - nechci, aby hlídala celý víkend, ale někdy na chvilku - jet se projet s kočárem nebo tak. No taky jsem rezignovala - nic jiného stejně nezbývá. Ale u nás funguje aspoŇ ta jedna, takže když jsme se stěhovali, tak Áňa byla celý víkend u ní a to moc pomohlo. S ní si to stěhování nedokážu představit. Jen je ta babička daleko no 😞

Začni psát odpověď...

Odešli