• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
no já jsem už otestovala naši troubu s dvojitým sklem - pekla jsem kuře a Toník si přišel šáhnout - a v pohodě. Fakt je to studený. Tak mám obr radost, že jsme zainvestovali do velice šikovné vlastnosti. :dizzy_face:
Il, ona je pravda, že stejně má Toník v pokojíku počítač, takže stejně bude tahat kabely a CD. :unamused:
A už mám nejvyšší čas na nákup těch pojistek na zásuvky. Nerada bych zametela mouku a cukr každej den. :sunglasses:
My se bravurně plazíme nebo houpeme na kolínkách. Budu muset udělat v pokjíčku překážkovou dráhu, aby měl co přelejzat. :grinning:
9. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mouku a cukr mám v horních skříňkách
my jsme stejně furt v obýváku, pokojík má 8m, takže tam je jen když vařím a on nespí
a stejně leží u dveří a čučí, co dělám
nebo se tam teď zavřel a já se bála otevřít dveře, jestli tam náhodou nemá prstíky
včera si je málem do dveří skřípl
tož furt něco
9. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jaké máte jídelní židličky?
my furt nevíme jestli dřevěnou nebo plastovou a hlavně jakou značku :unamused:
9. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,

Ja jsem si Monco myslela zes do virivky nesla kvuli sousedum nejak mi nenapadl Tonicek :sweat_smile:

ilci - zidlicku mame drevenou, ale doporucuju spis tu plastovou s ksirama protoze pokuid mas doma takoveho zivla jako ja tak krmeni v zidlicce bude neco... je schopnej se v ni otocit uplne naruby
9. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my máme dřevěnou a dokoupila jsem si kšírky. :wink: Ale kdyby byly prachy, tak bych se té plastové nebránila - to bych v ní mohla krmit už těď. Takhle zatím krmím v lehátku a to je už jako prase. Navíc mi při jídle kope nohama a děsně se tomu řehní. Už se těším, až půjde do židle. Vždycky na návštěvě u kamarárdek si ty jejich plastovky užívám. :grinning:
A kdybych mohla porovnat Fábulu a Babypoint, tak ta Babypoint se mi zdá lepší. ALe netuším, jak je na tom cenově oproti Fábule. :wink:
9. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ještě krmím v lehátku a párkrát mi málem vykopl misku z ruky
on je živel napůl, dělá, jak je hodnej a jak se člověk chvilku nedívá, je jak tornádo :grinning:
9. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hi, teď jsem zjistila, že Fábula je od Babypointu. Ale vyzjistím, ve které že jsme to včera vlastně papali. Zdá se mi o trochu lepší než Fábka. :wink:
9. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezva :wink:
9. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky krmila hodne dlouho v lehatku i kdyz umel uz sedet protoze v lehatku byl klidnejsi nez v zidlicce. Kdyz se v lehatku zacal houpat a malem se prevratil slo pryc...

Ilci - vyklopena miska to zname :grinning: nejlepe na koberec + poprskana zed, vyrazena plna lzicka z ruky + bez varovani kejchnuti kdyz ma lzicku pred pusinou atd no zkratka mam na krmeni jedno triko ktere si oblikam a je jak cune...

se mi ted Vikous narval do kuchyne a stoupl si u kamen rikam mu nestrkej tam ty prstiky jasne ze si skripl palec, ale ani nezadutal a odlezl
9. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak prej Peg Perégo. :wink: Minimálně má lepší sponu na zapínání. Ale i posez se mi zdál trochu lepší. :sunglasses:
9. črc 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
me by se libila tahle http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=446311 ale ta cena
9. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, kýchání, záchvaty smíchu, vyražená lžička, ideálně jeho ruka v puse a pak jídlo všude rozpatlané :grinning: :grinning:

tak značku omrknu, díky

jj, ony ty židle tak nějak stojí

uvažovali jsme o té ikeácké, ale mám dojem, že má nízká záda
9. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja necham zatim zidlicku co mame a casem koupim jinou do tehle se sice spatne dava, ale na to jeho patlani a prskani to zatim staci
9. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ony jsou pak dost podobný všechny, a myslím, že i cenově. Našla jsem ještě jednu, co se mi líbí úplně nejvíc, ale u tý ceny byste upadly všechny na 100 %. :sweat_smile: Takže ta faaaakt nehrozí. Je to ale super kompromis. U té dřevěné mi totiž zase vyhovuje, že se dá rozložit na stoleček a židličku zvlášť. :slight_smile:
http://www.moje-miminko.cz/jidelni-zidlicky-plastove/jidelni-zidlicka-jane-activa
:sweat_smile:
9. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo zidlicka a stolecek zvlast je super :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já měla dneska málem infarkt. Máme takovou dost bytelnou postýlku vyrábenou od truhláře a horní kraj je asi ve výšce - no nevim, končí mi pod prsama a měřim 168 cm. rošt má tři polohy - uplně horní pro miminka, než se začnou otáčet, střední pro naše prcky a uplně spodní pro větší. Máme to dané na tředním roštu. Dám ji dne s dovnitř, že jdu jen na záchod - zavírám dveře od záchoda a najednou rána a řev jak tur. Nějak se přehrabala přes okraj a spadla dolu. Málem se mi zastavilo srce :confounded: Fakt hnusnej pocit. No ale snad je OK - sleduju ji a vypadá to snad dobře. Hlavně že jsme tady dneska řešily ohrádky a plůtky.
9. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a židličku máme plastovou z Ikey
9. črc 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
agla - no me takhle malej spadl z prebalovaku tj 83cm a leteli jsme na urazovku at mu udelaji alespon rentgen hlavicky byl z toho v hroznym soku coz ja taky....
meli jsme fialovy kolena a komplet narazenou puisinu fialovy cely vrchni patro, spodni patro a pod jazykem taky a rozsekly rtik nastesti si nevyrazil zuby.... Ale tu ranu toho dopadu dodnes slysim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jinak postylku i ohradku mame uplne dole stejne kdyz ho beru tak vetsinou stoji a kdyz nestoji a reknu mu tak si bud klekne nebo se postavi a pak ho v klidu vezmu
9. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, teď jsimě tedy nahlodala, ale není nijak potlučená a reaguje normálně, tak snad nic nebude.
9. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to melo byt spis pro uklidneni ze se to muze stat kazdemu...
malej strasne dlouho brecel i dkyz jsem ho mela na ruce na dr se smal a u me rval jak tur jak jsem ho polozila na zada ze ho chci porebalit obleknout tak rev, ale druhy den blbnul to same kvuli cemu spadl...
U nas je predpoklad ze pokud bude prcek po me tak bude postylku prelejzat i kdyz bude na te spodni pozici, ja ji prelejzala a kdyz mi nedovolili prelejzat tak jsem zvedla matraci mela jsem posuvnej rost a vylezla jsem spodem....
9. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, díky za podporu. Kamarádka-zasloužilá matka mi říkala, že mi určitě někdy spadne a že jsou to gumídci a většinou se jim nic nestane :wink: Manža dnes přijde pozdě, ale byla tu ségra, tak jsme daly rošt uplně dolů a bude klid :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, a tobě už ale Anetka stojí, viď? Já se tohodle strašně bojím. A přitom to čekám. Nejsem naivní, že já bych byla výjimka. :unamused:
9. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uz je urco potreba mit ho dole... malej mi pred chvili usnul v posteli tak jsem si sla udelat piti a nez jsem se vratila taky byl expert na zemi na ctyrech... tentokrat je to jen par cm a usmiva se tak v pohode
9. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony, jo jo, stojí a v postýlce právě vždycky vyleze a čumí okolo a strašně se chechtá, když ji tam přijdeš. Jenže teď jsem ji tam dala jen, aby mi nevlezla i na záchod a takhle to dopadlo :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jsou to zkrátka už šikulky. Nesmíme je teď podceňovat. :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, chytrý jako vopice a vlezou všude :slight_smile: Jo, MOny, mimochodem - řešíš nějak ty babičky? U nás nefunguje teda jenom jedna, ale zrovna ta bližší a mě to docela s....
9. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem zjistila proc mi zuchnul z te postele on normalne leze ze spani :-O ted usnul znovu zespani se otocil na brisko po chvilce na ctyri a stradoval si to fofrem dopredu kdyz jsem ho chytla tak mel zavreny ocicka a spal...

Monco ja jsem se taky hrozne tesila ze bude stat a ted bych radeji kdyz by bezpecne jen lezl, snad se naucime rychle chodit a nejhorsi pady budou za nama. Souhlasim s Tebou decka se podcenovat nemaji nevyplaci se to
9. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simi, já už rezignovala. Řekla jsem si, že se nebudu rozčilovat kvůli cizí blbosti. Ochuzují samy sebe. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to víš, je to těžký. Fakt by se to šiklo. :pensive:
9. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak Moni taky nemas babicky co by chvilku hlidaly? ja taky ne, ale vicemene proto ze dela na smeny a pak, vim ze by malyho asi pohlidala ale 100% by mi to za cas vycetla tak se radeji staram sama , v podstate za tech 9mesicu hlidala 2x z toho jednou jsem byla u dr
9. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony, moje řeč - nechci, aby hlídala celý víkend, ale někdy na chvilku - jet se projet s kočárem nebo tak. No taky jsem rezignovala - nic jiného stejně nezbývá. Ale u nás funguje aspoŇ ta jedna, takže když jsme se stěhovali, tak Áňa byla celý víkend u ní a to moc pomohlo. S ní si to stěhování nedokážu představit. Jen je ta babička daleko no :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek