Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
fimautor
9. črc 2009
Hele, radši No coment, jinak bych se zase musela rozčílit. ]-(

Ono to vypadá třeba blbě, jsou to naše děti, ale hoďka tejdně by mi taaaak bodla. A obě báby bydlej max. 5 km. Jedna jezdí každej den z práce kolem (ta to má 2 km, nejezdila ani jednou), druhá to má MHD 5 minut. Jezdila jednou. To je moje mamka. Obě by se roztály, když vidí Toníčka, hned chovat a tak. Ale na tohle je moc neužije. A asi bych nic neříkala, kdyby mi to neslibovaly, než se narodil...... Jak já bych doma jen čučela do zdi a užívala si to.... 8-(
agla
9. črc 2009
Mony, to je pravda - radši na to nemyslet. Ale chápu to, co myslíš tím, hoďka týdně. I když jsou to naše zlatíčka, tak ta chvíle by bodla a člověk by si aspoň udělal něco doma. Ale, hele, bordel jak v tanku taky není špatný 😃
mousunek
9. črc 2009
vim o cem mluvis tohle znam...jenze matka bydli 6pater nademnou 😞 ale vim ze kdyz bych ji tam prcka soupla na par hodin tak mi vycte jak se o nej nestaram jako mi to uz jednou udelala kdyz prckovi lezly zuby a byl ubrecenej
agla
9. črc 2009
Míšo, tak my jsme z Phy a babka je z druhýho konce, tak to má docela daleko, ale kdyby aspoň jednou za měsíc přijeli a šla s ní ven. Ne, vždycky musíme my a stejně se o ni starám já, protože bu´d moc řve nebo je těžká nebo nevim. Druhá je z Lbc - moje mamina a ta je v pohodě, nejradši by hlídala furt.
fimautor
9. črc 2009
Ono o bordel mi ani tak nejde - ten tak nějak zvládám. I když teda ty kachličky v kuchyni by už taky potřebovaly, ale tak holt vyženu manžela aspoň před vánocema a do té doby se to skousne.... 😃 Já bych asi opravdu čučela jen do zdi. 😎
A jak se vám bydlí? Jak daleko jste se stěhovali? A jak je byteček velký? A jak pokračují úpravy a zařizování?
My bydlíme necelé 2 roky a stále nemáme vše hotové a dlouho mít nebudeme. 😃
agla
9. črc 2009
MOny, je to všude stejné - dodělávky se budou dodělávat ještě dlouho. Stěhovali jsme se asi o 15 km dál - kousíček za Prahu - cca 4 km. Byt má 70m - nic moc pro větší rodinu, ale vzhledem k cenám bytů v Pze - nebylo moc co řešit. Většinu věcí manžel dělal, než jsme se nastěhovali, ale je toho ještě fakt hodně, co chybí a s malou je to na dlouho - vždycky mu leze do nářadí a nejradši by vrtala s ním 🙂 TAkže jestli to bude komplet hotové příští rok - budeme rádi. Ale hlavně že už jsme pryč z toho malého
mousunek
9. črc 2009
🙂 ja bydlim 5let a byt jeste neni podle mych predstav upne hotovej
fimautor
9. črc 2009
To jooo. A hlavně, že se vám tam líbí. x-)

Holky, koukejte, co jsem objevila u nás v Dinu...
http://www.dino.cz/drevena-skladacka-dum-[56344...
Jsem na tyhle hračky normálka úchyl. :-N 😃
fimautor
9. črc 2009
Ha, mrcha nefunguje - tak si najeďte na www.dino.cz a tam si dejte hračky/dřevo/2. strana s domečkem - dřevěné puzzle 😉
mousunek
9. črc 2009
dreveny hracky jsou krasny a hlavne bezpecnejsi nez jako koliv jine
mousunek
9. črc 2009
a kupodivu to neni drahe, to bude nejaka spis drevotriska naz drevo
fimautor
9. črc 2009
No píšou, že je to kvalitní dřevěná hračka z Holandska. A viděla jsem to i naživo a zdálo se mi to moc fajn. A hlavně mě právě překvapila ta cena. Já předevčírem Toníčkovi kooupila v Tescu za 150 "dobře uchopovací puzzle" - a je z dřevotřísky. Ale je to pěkný, tak nelituju. Zatím. 😉
mousunek
9. črc 2009
mrkni se na ty hracky od 0-1r. jak jsou predrazene a od 1-3let uz jsou za pomerne rozumnou cenu to je desny
fimautor
9. črc 2009
Právě jsem projela snad všechny aspoň trochu zajímavé kategorie a nic extra jsem tam už nenašla. Ty dřevěný hračky fakt vedou a pak ty výukové ale ty jsou pro starší děti. A pak stavebnice. Na ty se srtašně těší manžel. Hlavně na Merkura, ale je to pěkná darda. :-o
mousunek
9. črc 2009
no na merkur se tesim taky az budem s prckem montovat to je nahodou super stavebka, ja jako decko stavebnice milovala... Nastesti komplet merkur mam doma jeste po sobe to je snad jedina stavebnice ktere jsem si vazila u ktere jsem vydrzela hodiny a ktera zustala kompletni
fimautor
9. črc 2009
manža měl taky několik krabic Merkura i s motůrkama, ale kdoví, kam se poděl. 😞 Snad ho objevíme někde na půdě.... A ten by nejradši montoval s Toníčkem už od narození. 😃 Já mám stavebince taky moc ráda a tohle jedině schvaluju. Jen musíme počkat na rozoumek, aby nebaštil šroubky. 😃

Loučím se, jdu do hajan. Dnešek byl náročnej. 8-( Pa. 🙂
mousunek
9. črc 2009
rozviji to suprove jemnou motoriku je to skvely.... Preji dobrou noc 🙂
ilci
10. črc 2009
dobré ráno
jste se teda včera rozjeli 😉

my bydlíme 6 let a co jsme neudělali první rok, už se prostě nestihlo
byteček je nějakých 65m a pokukuju po větším, ale to už bych nechtěla panelák a novostavby už zas stojí nějakých 3-4mil

naši chodí do práce, takže povozí občas o víkendu a tchánovci by nejradši vozili furt - ale když se to hodí jim
já už mám většinou buď rehabku nebo plavčo a tak a to je pak výslech III.stupně, kam jdu a co tam budu dělat, furt komentují malýho, jak je oblečenej, proč ještě neumí tohle a támto .....
upřímně, radši jsem, když nevozí
já stejně jdu ven, obejdu si obchody s hadrama, páč s malým třeba zkoušet podprdy nejde
a zas kecy, kam jdu a proč nejsem doma a neuklízím 😃 😃 😃
co máme malýho si připadám jak nesvéprávná osoba
ilci
10. črc 2009
hračky jsou super, ty po nás, naši takhle dělali reko střechy a snesli z půdy 10 kufrů 😃
už se těším, jak to proberem
fimautor
10. črc 2009
Dobré ráno.
Il, koukám, že všude to je nějaký. Asi se bojej, abys jim vnuka vychovala v pořádku..... 😃 Neee, byl to blbej vtip, ale ono se nemá cenu rozčilovat a raději k tomu přistupovat z té lepší stránky a s úsměvem. 😉
Já bych domeček taky brala, ale ta hypotéka je šílená - do smrti zadlužení a strach, že se nebude moct splácet.... asi budeme pořád v paneláku. |-|
mousunek
10. črc 2009
dobre rano,
Holky mam dotaz, nevite nektera jak se projevuje alergie na mliko. Me prijde ze ten muj smoulinek ma alergii na bebu. vecer mu dam sunar to je v poradku rano bebu a behem chvilky ma plny nos a tece mu z nej :-o
fimautor
10. črc 2009
Míšo, to je divný - Beba je taky UM, tak by alergii mít neměl - myslím jako na BKM. 😉 Já bych spíš řekla, že je to tím, že je to ráno -že za noc je zahleněnej a jemu se to spustí..... a že alergie teď chvíli uvidíš všude poté, co ses dozvěděla o bývalým, že je alrgik. 😎 Zkus prohodit Bebu a Sunar na ráno. 🙂
mousunek
10. črc 2009
no on prave kdyz se vzbudi tak zahlenenej neni az teprve pak
ilci
10. črc 2009
fim, tož to u nás stojí jako novostavby bytů, domek jsem nemyslela, páč nejsou lidi na údržbu

míšo, tož to nevím, my jedem na sunaru a dobrý
fimautor
10. črc 2009
jestli mu to právě nesteče. 😉 Je fakt, že Toník v noci trochu chrčí - resp. nad ráenm, když mu dávám ddlíka a oddaluju budíček - a pak ráno už zase nic. Tak zapomenu mu ten nos vždycky odsát. Ale teď jdu na to, když se o tom bavíme. Uvidíme, jestli tam něco bude. =-)
ilci
10. črc 2009
jako rýmu já mám taky furt
fimautor
10. črc 2009
Hmm, něco tam bylo...... jen jakoby víc vlhká sliznice s nějakým hleníkem, ale nudlák zelený se nevyskytnul. 🙂

Holky, já nevím, co se Tondovi stalo, ale on se mi poslední týden snad bojí ležet ve vaně na zádech - když už se mi podaří ho na ně položit, tak se hned rychle otočí na bříško. Přitom jsme pořád u něj, tak vím, že se nic zvláštního nikdy nestalo. 😞
mousunek
10. črc 2009
jeeee chuderka Tonicek, to jsem ti neco rekla me nebude mit rad 😃 my odsavame takovy hnusny husty :-p fuj no co muzu delat nejlip mi u toho neni
fimautor
10. črc 2009
To já odsávám ráda - vždycky, když odsaju nějakou hnusonudli, tak pocítím šílenou úlevu za malýho. 😃 😎
mousunek
10. črc 2009
jj, ja jsem odsavala rano hnusnou, ale jak byla strasne tahla a nebyl ji konec tak se mi pak uz zvedl i kufr. Me to jinak nikteran nevadi, ale prcek rve jak tur