• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Hele, radši No coment, jinak bych se zase musela rozčílit. :angry:

Ono to vypadá třeba blbě, jsou to naše děti, ale hoďka tejdně by mi taaaak bodla. A obě báby bydlej max. 5 km. Jedna jezdí každej den z práce kolem (ta to má 2 km, nejezdila ani jednou), druhá to má MHD 5 minut. Jezdila jednou. To je moje mamka. Obě by se roztály, když vidí Toníčka, hned chovat a tak. Ale na tohle je moc neužije. A asi bych nic neříkala, kdyby mi to neslibovaly, než se narodil...... Jak já bych doma jen čučela do zdi a užívala si to.... :rolling_eyes:
9. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mony, to je pravda - radši na to nemyslet. Ale chápu to, co myslíš tím, hoďka týdně. I když jsou to naše zlatíčka, tak ta chvíle by bodla a člověk by si aspoň udělal něco doma. Ale, hele, bordel jak v tanku taky není špatný :grinning:
9. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vim o cem mluvis tohle znam...jenze matka bydli 6pater nademnou :frowning2: ale vim ze kdyz bych ji tam prcka soupla na par hodin tak mi vycte jak se o nej nestaram jako mi to uz jednou udelala kdyz prckovi lezly zuby a byl ubrecenej
9. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak my jsme z Phy a babka je z druhýho konce, tak to má docela daleko, ale kdyby aspoň jednou za měsíc přijeli a šla s ní ven. Ne, vždycky musíme my a stejně se o ni starám já, protože bu´d moc řve nebo je těžká nebo nevim. Druhá je z Lbc - moje mamina a ta je v pohodě, nejradši by hlídala furt.
9. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ono o bordel mi ani tak nejde - ten tak nějak zvládám. I když teda ty kachličky v kuchyni by už taky potřebovaly, ale tak holt vyženu manžela aspoň před vánocema a do té doby se to skousne.... :grinning: Já bych asi opravdu čučela jen do zdi. :sunglasses:
A jak se vám bydlí? Jak daleko jste se stěhovali? A jak je byteček velký? A jak pokračují úpravy a zařizování?
My bydlíme necelé 2 roky a stále nemáme vše hotové a dlouho mít nebudeme. :grinning:
9. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOny, je to všude stejné - dodělávky se budou dodělávat ještě dlouho. Stěhovali jsme se asi o 15 km dál - kousíček za Prahu - cca 4 km. Byt má 70m - nic moc pro větší rodinu, ale vzhledem k cenám bytů v Pze - nebylo moc co řešit. Většinu věcí manžel dělal, než jsme se nastěhovali, ale je toho ještě fakt hodně, co chybí a s malou je to na dlouho - vždycky mu leze do nářadí a nejradši by vrtala s ním :slight_smile: TAkže jestli to bude komplet hotové příští rok - budeme rádi. Ale hlavně že už jsme pryč z toho malého
9. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ja bydlim 5let a byt jeste neni podle mych predstav upne hotovej
9. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jooo. A hlavně, že se vám tam líbí. :dizzy_face:

Holky, koukejte, co jsem objevila u nás v Dinu...
http://www.dino.cz/drevena-skladacka-dum-[56344]?ItemIdx=16
Jsem na tyhle hračky normálka úchyl. :sweat_smile: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, mrcha nefunguje - tak si najeďte na www.dino.cz a tam si dejte hračky/dřevo/2. strana s domečkem - dřevěné puzzle :wink:
9. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dreveny hracky jsou krasny a hlavne bezpecnejsi nez jako koliv jine
9. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kupodivu to neni drahe, to bude nejaka spis drevotriska naz drevo
9. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No píšou, že je to kvalitní dřevěná hračka z Holandska. A viděla jsem to i naživo a zdálo se mi to moc fajn. A hlavně mě právě překvapila ta cena. Já předevčírem Toníčkovi kooupila v Tescu za 150 "dobře uchopovací puzzle" - a je z dřevotřísky. Ale je to pěkný, tak nelituju. Zatím. :wink:
9. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkni se na ty hracky od 0-1r. jak jsou predrazene a od 1-3let uz jsou za pomerne rozumnou cenu to je desny
9. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě jsem projela snad všechny aspoň trochu zajímavé kategorie a nic extra jsem tam už nenašla. Ty dřevěný hračky fakt vedou a pak ty výukové ale ty jsou pro starší děti. A pak stavebnice. Na ty se srtašně těší manžel. Hlavně na Merkura, ale je to pěkná darda. :astonished:
9. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na merkur se tesim taky az budem s prckem montovat to je nahodou super stavebka, ja jako decko stavebnice milovala... Nastesti komplet merkur mam doma jeste po sobe to je snad jedina stavebnice ktere jsem si vazila u ktere jsem vydrzela hodiny a ktera zustala kompletni
9. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manža měl taky několik krabic Merkura i s motůrkama, ale kdoví, kam se poděl. :frowning2: Snad ho objevíme někde na půdě.... A ten by nejradši montoval s Toníčkem už od narození. :grinning: Já mám stavebince taky moc ráda a tohle jedině schvaluju. Jen musíme počkat na rozoumek, aby nebaštil šroubky. :grinning:

Loučím se, jdu do hajan. Dnešek byl náročnej. :rolling_eyes: Pa. :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozviji to suprove jemnou motoriku je to skvely.... Preji dobrou noc :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
jste se teda včera rozjeli :wink:

my bydlíme 6 let a co jsme neudělali první rok, už se prostě nestihlo
byteček je nějakých 65m a pokukuju po větším, ale to už bych nechtěla panelák a novostavby už zas stojí nějakých 3-4mil

naši chodí do práce, takže povozí občas o víkendu a tchánovci by nejradši vozili furt - ale když se to hodí jim
já už mám většinou buď rehabku nebo plavčo a tak a to je pak výslech III.stupně, kam jdu a co tam budu dělat, furt komentují malýho, jak je oblečenej, proč ještě neumí tohle a támto .....
upřímně, radši jsem, když nevozí
já stejně jdu ven, obejdu si obchody s hadrama, páč s malým třeba zkoušet podprdy nejde
a zas kecy, kam jdu a proč nejsem doma a neuklízím :grinning: :grinning: :grinning:
co máme malýho si připadám jak nesvéprávná osoba
10. črc 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hračky jsou super, ty po nás, naši takhle dělali reko střechy a snesli z půdy 10 kufrů :grinning:
už se těším, jak to proberem
10. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno.
Il, koukám, že všude to je nějaký. Asi se bojej, abys jim vnuka vychovala v pořádku..... :grinning: Neee, byl to blbej vtip, ale ono se nemá cenu rozčilovat a raději k tomu přistupovat z té lepší stránky a s úsměvem. :wink:
Já bych domeček taky brala, ale ta hypotéka je šílená - do smrti zadlužení a strach, že se nebude moct splácet.... asi budeme pořád v paneláku. :pensive:
10. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,
Holky mam dotaz, nevite nektera jak se projevuje alergie na mliko. Me prijde ze ten muj smoulinek ma alergii na bebu. vecer mu dam sunar to je v poradku rano bebu a behem chvilky ma plny nos a tece mu z nej :astonished:
10. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, to je divný - Beba je taky UM, tak by alergii mít neměl - myslím jako na BKM. :wink: Já bych spíš řekla, že je to tím, že je to ráno -že za noc je zahleněnej a jemu se to spustí..... a že alergie teď chvíli uvidíš všude poté, co ses dozvěděla o bývalým, že je alrgik. :sunglasses: Zkus prohodit Bebu a Sunar na ráno. :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on prave kdyz se vzbudi tak zahlenenej neni az teprve pak
10. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož to u nás stojí jako novostavby bytů, domek jsem nemyslela, páč nejsou lidi na údržbu

míšo, tož to nevím, my jedem na sunaru a dobrý
10. črc 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jestli mu to právě nesteče. :wink: Je fakt, že Toník v noci trochu chrčí - resp. nad ráenm, když mu dávám ddlíka a oddaluju budíček - a pak ráno už zase nic. Tak zapomenu mu ten nos vždycky odsát. Ale teď jdu na to, když se o tom bavíme. Uvidíme, jestli tam něco bude. :confused:
10. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako rýmu já mám taky furt
10. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm, něco tam bylo...... jen jakoby víc vlhká sliznice s nějakým hleníkem, ale nudlák zelený se nevyskytnul. :slight_smile:

Holky, já nevím, co se Tondovi stalo, ale on se mi poslední týden snad bojí ležet ve vaně na zádech - když už se mi podaří ho na ně položit, tak se hned rychle otočí na bříško. Přitom jsme pořád u něj, tak vím, že se nic zvláštního nikdy nestalo. :frowning2:
10. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee chuderka Tonicek, to jsem ti neco rekla me nebude mit rad :grinning: my odsavame takovy hnusny husty :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj no co muzu delat nejlip mi u toho neni
10. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já odsávám ráda - vždycky, když odsaju nějakou hnusonudli, tak pocítím šílenou úlevu za malýho. :grinning: :sunglasses:
10. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja jsem odsavala rano hnusnou, ale jak byla strasne tahla a nebyl ji konec tak se mi pak uz zvedl i kufr. Me to jinak nikteran nevadi, ale prcek rve jak tur
10. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek