• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
jj jsem uz koukala z Ustecand :slight_smile: moooc hezky sikovnej Tonicek... Kde tyhle kukuricne valecky shanis? ja je chtela ale nesehnala jsem je

dnes me potesilo UPC zvysili mi net z 2MB na 10MB a platim misto 500Kc 318,- tak jsem rada konecne nekde nejaka vyhoda
10. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je od UPC hezký. :grinning:
Jsou to kukuřičné křupky a zrovna tyhle jsou od Čonga za Labem - obr pytel stojí 28,-. :wink: JInak je mají i ve Zdravé výživě vedle Vany, ale jsou menší a dražší. Ale zas jsou lépe rozpustné, ale to vy už nepotřebujete. :wink:
U nás se blíží šílená buřina - hřmí už z dálky a černo kam oko dohlédne - což sice moc daleko není, páč tu máme hned kopce, ale zato ta černota to vynahrazuje. :confounded:
10. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mu potrebuju neco takoveho davat aby se naucil kousat a nemusela jsem vsechno mixovat uplne na kasi si myslim ze v 9mesicech uz by mohl trochu neco z kousky....
Tady ani neprselo jen jednou zahrmelo jinak nic, pod mrakem malicko je, ale na dest to rozhodne nevypada
10. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vy s plnou pusou zubů nebaštíte kousky? To čumim. Ale asi to bude tímhle. Tak to doporučuju nejdřív ty ze zdravé výživy (pytlík stojí 22,- myslím) - lépe se rozpouštějí. :wink:
Jinak ono s těma kouskama to není tak jednoduchý - a pak to přijde ze dne na den. my jsme se naučili papat Hami s kousíčkama (opravdu malinkaté a měkké) asi díky přesnídávce s rozmixovaným, později rozdrobeným piškotem (ještě lépe sušenkou Sunarkou) - to mu tak šmakovalo, že na kousky úplně zapomněl. :grinning: A teď už je v pohodě. Teď čekám právě na ty zuby, aby mohl ještě větší kousky. :sunglasses:
10. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz mu dam treba jogurt a rozmackam banan nebo nekterinku tak jo tak to z kouskama basti, ale kdyz mame z kouskama treba maso se zeleninou tak to ne, to by byl schopnej vyhodit vsechno zpet.
zubu mame sice dost, ale kouse do me skube hracky obleceni je jak stene :grinning: kdyz jsem mu dala rohlik nebo tatranku tak to treba kousal taky ale jinak aby to kousal a vedome jedl ty kousky to ne
10. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak to je ale něco jinýho - to bych spíš řekla, že je vyčůranej. :grinning: nebo jak velký kousky s tím masíčkem dáváš? :confused:
10. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyz mu davam s tim jogurtem tak to delam vidlickou a nechavam vetsi to maso se zeleninou sekam mixerem a zustavaji tam odost mensi, ale taky je to vic suche tak mozna proto
10. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už taky mixuju jen maso a zeleninu mačkám vidličkou. Možná tam i dáváš moc masíčka - já takhle chtěla poprvé Toníčkovi přilepšit a dala jsem stejně masa jako zeleniny a nebylo to moc dobrý. Teď dávám hodně hodně mrkve, hodně petržele, trochu hrášku, kukuřice, květáku, kedlubny.... a pak třeba jen jednu bramboru a namixovaný masíčko, kapku olivového oleje a doředím kojeneckou vodou na žádanou hustotu. :wink:
10. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Fim, vy už jíte kousky? To jsem nezaregistrovala - tak to je dobrý - oni se to postupně naučej.
Míšo, my jsme na Sunaru a taky dobrý a Beba nás ucpávala, takže jsme s ní skončili, ale že by byla po ní zahleněná - to ne.
10. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Simčo, už dýl. Huráááá. :grinning:
A s tím zahleněním bych to přikláněla spíš tomu, že je to ráno než že je to Bebou. :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
masa davam jen kousek zeleninky vzdycky vic, se casem nauci :slight_smile:

tak jsem chtela jit ven a prsi :frowning2:/ chjo zas sedet doma na zadku, asi pujdeme kdyz nebude prset moc
k zahleneni on by se tak i vzbudil ale on se budi s cistym prazdnym nosankem :astonished:
10. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás teď padaly kroupy. :astonished: Já dneska stejně nikam neplánuju jít, páč odpoledne jedeme pryč a musím nás ještě sbalit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to s tou Bebou prober s Mudrou, jestli je to možný z toho. :wink:
10. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já dneska píchla kolo :grinning:
šli jsme s kámoškama po městě a nějak se mi blbě jelo a jedna mi říká, že jedu po ráfku
tak mi to v cyklo prodejně opravili, já chodila hodinu po městě a dom jsem zase dojela po ráfku
chlapci mi nezkontrolovali plášť a byl tam kovový trn
MM nadával, že je to neprofesionální - já si tu práci platila, takže teď lepí
10. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo kdyz uz to platis tak to meli zkontrolovat
10. črc 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toník je šikula
Mikeš mi to nechce jíst, občas si dá kůrku, ale většinou na mě kouká, co po něm jako chci
jinak kousky jí, třeba ve skleničce od 8.m už jsou docela velké, i kusy lusku jsem tam zahlídla
domácí teda mixuju trochu víc
10. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, já byla ráda, že mi to všechno udělali a nenapadlo mě se ptát
příště budu chytřejší :wink:
10. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej treba kdyz dostane do ruky rohlik tak ho kouse teda spis trha, tak si myslim ze ty krupiny bude kousat taky
10. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, on na to kouká jak zjara, olízne a zahodí :grinning:
10. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: u nas vsechno co najde rve do pusy a kouse :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás včera před spaním 2hodinový řev, tipuju zuby, páč si je nechal masírovat
no nakonec usnul, vzbudil se jen na mlíko v 1h a spal až do 7h
tož aspoň něco :grinning:
12. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - u nas kupodivu spanek do 7rano, ale nudlame porad tak je to na prd
12. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se rve taky všechno do pusy. Ty křupky jsou dobrý, akorát nám došly, tak se musím dokopat je někde koupit.
Ilči, zuby teď máme taky :unamused: Někdy je klid, někdy vyvádí - akorát to teda docela dlouho trvá, než se uplně proříznou - mohlo by to být rychlejší.
Se spánkem mi nemluvte - my stále vstáváme před šestou a že jde později spát na to nemá vliv. Ale zase spí dobře přes den, tak aspoň něco udělám. :grinning:
12. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a v kolika měsících jste měly zuby vy osobně? Já prej až v deseti, tak se snažím bejt v klidu a vyčkat. U nás zatím fakt vůbec nic - ani naběhlý, nic. :sweat_smile:
12. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, já v 8m a Mikešovi byly vidět ty dva spodní zuby cca před 14dny
teď už jsou venku krásně
jako dásně jsem nezkoumala, jednou se na mě zasmál a já uviděla dvě bílé čárky
kámoška má ročního kloučka a zuby nikde, hlavu bych si s tím nelámala
12. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak rostou horní?
mě se právě zdá, že bude něco nahoře, možná proto je tak protivnej a vzteklej, dneska do všeho mlátí a vzteká se
12. črc 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viktorkovi vše nej k třičtvrtě ročku :wink:
ať má hodnou maminku, která ho moc nezlobí :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci - diky :slight_smile: maminka je preci vzdycky hodna :grinning: :grinning: :grinning: je desne jak to utika za chvilku mu bude rok to je sila...
k tem vechnim zubum ty jsou holt horsi nez spodni, alespon u nas tot ak bylo, ale nejsi v tom sama taky mam doma nervacka bud leze nejaka stolicka nebo spicak fsechno a vsechny kouse a kdyz ho nenechame je vzteklej.

Monco v kolika jsem mela zuby ja to fakt nevim, ale urcite ne tak brzy jak Vikous

agla - tak zkus pres den ten spanek malicko osekat je jasne ze kdyz se vychrupinka pres den tak v noci nema takovou potrebu. malej pres den spi dopoledne odpoledne obcas odpoledne nespi a hraje si a o to drive usne vecer
12. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dneska usnul až cestou z procházky na 20 minut, dopoledne teda spal přes hodinu
vztekal se ve sporťáku, je zvyklý být v hlubokém na bříšku a navíc byl uvázaný :grinning:
12. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasi s malym byli u prababicky usnul cestou domu pak usnul pri odpolednim krmeni a ted mi krasne usnul v sest a pocitam nebo spis doufam ze bude spat do rana
12. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek